Postać jak mrówka: gwiazdy, które pompowały sobie tyłek własnym tłuszczem

Pewnego dnia 28-letnia piosenkarka Anna Dziuba (lepiej znana jako Asti) zdecydowała się na operację plastyczną – solistka popularnej grupy zrobiła lipofilling. Wspólnie z ekspertem rozumiemy wszystkie metody powiększania pośladków i pamiętamy inne gwiazdy, które kiedyś dzięki staraniom chirurgów stały się właścicielami dużego i elastycznego „piątego punktu”.

Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych (ASPS) zapotrzebowanie na powiększanie pośladków w ciągu ostatniego roku wzrosło o 30 procent, według statystyk takie operacje są wykonywane w Stanach Zjednoczonych co pół godziny. Kylie Jenner, Iggy Azalea, Nicki Minaj, Amber Rose i oczywiście Kim Kardashian (gdzie bez niej) wnieśli znaczący wkład w popularyzację ruchu „na rzecz niezawodnego i odpornego frontu domu”.

Kim Kardashian, 38

Kim jest prawdopodobnie właścicielem najbardziej dyskutowanego piątego punktu. Po raz pierwszy fani zaczęli podejrzewać gwiazdę powiększania pośladków w 2009 roku. Potem musiała nawet pokazać prześwietlenie, aby udowodnić, że nie ma implantów. Najprawdopodobniej uciekła się do lipofillingu. A tłuszczu oczywiście nie widać na zdjęciu rentgenowskim,

Po urodzeniu córki North plotki wybuchły z nową energią, w wyniku czego Kim nagle musiała przyznać, że powiększyła pośladki. Według Kardashian plamy łuszczycowe na jej skórze zmusiły ją do skorzystania z usług chirurga plastycznego. Lekarz zasugerował zastrzyki, które mogą złagodzić ból i wygładzić skórę.
Dostałem zastrzyki z kortyzonu w uda. Chirurg ostrzegł mnie, że moje pośladki mogą stać się bardzo duże od tego – i powiększyły się.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kylie Jenner, 21

Gwiazdor Neil Handel jest przekonany, że Kylie nie tylko powiększyła usta, ale także pośladki. Jednak inny ekspert, dr Katz, twierdzi, że przyczyną jest gruszkowaty kształt ciała – dolna część ciała zawsze będzie „cięższa”. Co więcej, lekarz nie znalazł dużej różnicy na zdjęciach młodej matki w 2015 i 2018 roku, nie zaprzecza, że ​​dziewczyna mogła pójść do chirurga, aby zawęzić talię – tak można podkreślić tyłek.

Ale specjalista z innej kliniki w Los Angeles, dr Back, myśli inaczej:
Oczywiście formy Kylie są wynikiem pracy chirurga plastycznego, należy zauważyć, prawdziwego mistrza. Dieta i sport oczywiście są w stanie zmieniać formy, ale wtedy masa jest nabierana w całym ciele, a nie w jego wydzielonym obszarze. Oczywiście ma silikonowe implanty.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Khloe Kardashian, 34

Wielu podejrzewa, że ​​wzorem swojej siostry i Chloe w 2014 roku powiększyła pośladki poprzez wstawienie implantów. Sama gwiazda oczywiście ze złością zaprzecza wszystkiemu i zapewnia, że ​​nie robiła żadnego tuningu, a jedynie ćwiczyła na siłowni od rana do wieczora. Zastanawiam się, co to za ćwiczenia, które pozwalają podkręcić tak imponującą Kardashiankę.

READ
9 ćwiczeń, które pomogą Ci uzyskać idealne uda i pośladki na lato

Chloe Kardashian

Nicki Minaj, 35 lat

Możesz podziwiać wspaniały tył piosenkarki w jej teledysku Anaconda. Po obejrzeniu filmu dr David Feltsmar wydał swój werdykt:
Sądząc po kształcie, gwiazda powiększyła pośladki, a implanty zostały wybrane bardzo duże.

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Nicki Minaj

Cardi B, 26

Jedna z najgłośniejszych raperek, Cardi B, przyznała, że ​​miała powiększenie piersi i lipofilling, ale gorzko żałowała ostatniej operacji:
Chciałam zrobić liposukcję – lekarze musieli przenieść tłuszcz z pasa na pośladki. Ale byłem za chudy, nie było gdzie zabrać materiału. Byłem zdesperowany i głupio zwróciłem się do kliniki, która znajduje się w piwnicy w Queens. Po zabiegu (wstrzyknięto mi sól fizjologiczną) czułam się okropnie, czułam się chora, miałam gorączkę, ledwo mogłam oddychać. Cardi lubiła swój nowy tyłek, miała nawet kiedyś wpaść na drinka. Ale oto pech, jamajski specjalista wpadł do więzienia z powodu tego, że jeden z pacjentów zmarł po zażyciu go.

Cardi B

Cardi B

Cardi B

Jenna Jameson, 44 lata

Właścicielka nieoficjalnego tytułu „Królowa branży porno” podarowała sobie w swoje 38. urodziny, być może najbardziej niezwykły prezent. Gwiazda filmów dla dorosłych zdecydowała się na operację powiększania pośladków za pomocą implantów. Choć sama Jenna nadal uparcie temu zaprzecza, chirurdzy wyraźnie ciężko pracowali nad jej formami, warto przyjrzeć się jej zdjęciom, a wątpliwości znikają – jej „uroki” wyglądają zbyt nienaturalnie.

Bursztynowa Róża, 35

Gwiazda stanowczo milczy, nie potwierdzając ani nie zaprzeczając plotkom o jej powiększonych pośladkach. Jednak jej były mąż Wiz Khalifa w jakiś sposób zasugerował na Twitterze, że jej piąty punkt wcale nie jest darem natury: Czy naprawdę jesteś pewien, że są prawdziwe? Błagam Cię!

Amber Rose

Amber Rose

Heidi Montag, 32

Heidi Montag ma prawdziwe uzależnienie od chirurgii plastycznej – uczestniczka reality show „Hollywood Hills” na kanale MTV miała dziesięć operacji w ciągu jednego dnia. Oprócz powiększania piersi, liftingu brwi, plastyki nosa, zastrzyków, redukcji podbródka i liposukcji amerykańska prezenterka telewizyjna zmieniła kształt pośladków. Teraz Montag opowiada się za naturalnością i przyznaje, że z plastikiem posunęła się za daleko (nie ma jednak odwrotu).

Heidi Montag

Heidi Montag

Blac Chyna, 30 lat

Według wielu internautów była dziewczyna Roba Kardashiana, Blac Chyna, wygląda jak mrówka, a wszystko to z powodu niezdrowego hobby związanego z chirurgią plastyczną. Chirurdzy zgadzają się również, że gwiazda nadal przesadzała z implantami:
Postać wygląda nieproporcjonalnie. Niestety efekt powiększenia pośladków Blac Chyna nie jest wzorowy. Wygląda na to, że implanty się przewróciły.

READ
10 niezwykłych sposobów na bezproblemową utratę dodatkowych kalorii

Czarne Chiny

Czarne Chiny

Czarne Chiny

Czarne Chiny

Czarne Chiny

Iggy Azalia, 28

Chirurg plastyczny Mark Yousef z nowojorskiej kliniki Younique jest pewien, że piosenkarka wielokrotnie szła pod nóż:

Przy jej cerze zaskakujące jest to, że Iggy ma tak idealnie okrągłe pośladki. Najprawdopodobniej włożyła implanty. W końcu, jeśli Azalea wyzdrowieje, wzrośnie nie tylko jej piąty punkt, ale także nogi. Dlaczego właśnie implanty, a nie wypełniacze? Bo kształt jej pośladków jest zbyt zaokrąglony.

Iggi Azalia

Iggi Azalia

Iggi Azalia

Istnieje kilka sposobów na poprawienie pośladków. Najpopularniejszą opcją jest tradycyjny lifting twarzy, a następnie implant. Najpierw chirurg usuwa nadmiar zwiotczałej skóry (czasem trochę tłuszczu), aby unieść i napiąć pośladki. Implant silikonowy jest następnie umieszczany na górze lub pod mięśniem. Druga opcja to tak zwany brazylijski podnoszenie tyłka, który technicznie jest zupełnie inną operacją.

Zabieg ten polega na przeniesieniu i wstrzyknięciu tkanki tłuszczowej, stąd jego inna nazwa to „lipomodelling”. Pacjent poddawany jest liposukcji, podczas której z brzucha lub ud wypompowywane są złogi tłuszczu. Pompowany tłuszcz jest następnie wstrzykiwany w pośladki, aby zmienić ich rozmiar i kształt.

Przy pierwszej metodzie istnieje ryzyko, że implant pęknie, a silikon może migrować w inne miejsce ciała i powodować poważne komplikacje.
W przypadku lipofillingu, jeśli igła przypadkowo wejdzie do naczynia krwionośnego, tłuszcz może migrować bezpośrednio do serca, a pacjent natychmiast umrze. Nazywa się to „zatorowością tłuszczową” – powstaje na skutek przedostania się tkanki tłuszczowej do światła naczynia, co powoduje jego zablokowanie – mówi dr Daniel Maman.

Ponadto lipofilling wymaga znieczulenia ogólnego. W zależności od zastosowanej metody może to spowodować nudności, wymioty lub przejściowe zaburzenia funkcji poznawczych, takie jak problemy z pamięcią.

Jest trzecia opcja: chirurg plastyczny wstrzykuje w pośladki wypełniacz z kwasu poli-L-mlekowego, konkretnie Sculptra.
Ten lek stymuluje produkcję własnego kolagenu. Innymi słowy, zamiast wypełniaczy kwasu hialuronowego, które po prostu zwiększają objętość skóry, Sculptra wywołuje reakcję zapalną w organizmie. Tworzy połączenie tkanki bliznowatej i świeżego kolagenu, dzięki czemu efekt utrzymuje się dłużej i nie ma w ogóle okresu rehabilitacji. Możesz wrócić do swojego zwykłego rytmu jeszcze tego samego dnia, mówi Darren Smith, chirurg plastyczny z Nowego Jorku.

Chociaż nie jest to tak ryzykowne, jak pójście pod nóż, po tej procedurze może również wystąpić szereg komplikacji. Co najważniejsze, Sculptry nie da się usunąć od razu, tak jak innych wypełniaczy. U 8 do 10 procent pacjentów tworzą się guzki i guzki, które można tylko wyciąć lub poczekać kilka lat, aż stopniowo znikną.

READ
Dietetyk odkrył sekret idealnej sylwetki: 24 zasady, dzięki którym staniesz się top modelką

Zebraliśmy listę najpopularniejszych pytań dotyczących powiększania pośladków i zadaliśmy je dr Vladimirowi Zlenko, chirurgowi plastycznemu w klinice Beauty Trend, wiodącemu rosyjskiemu specjaliście w lipomodelingu.

Jak zrozumieć, czy gwiazda przeszła na przykład lipofilling lub wszczepiono implanty?

Oczywiście można odróżnić implant. Po pierwsze obecność implantu pośladkowego staje się wyraźna w dotyku, a po drugie podczas ruchu implant zachowuje się inaczej, np. w pozycji na brzuchu implant nie zamazuje się jak naturalny pośladek, ale zachowuje swój kształt, jak w pozycja stojąca. W tym sensie po zabiegu lipofillingu pośladki wyglądają bardziej naturalnie.

Jak przebiega obie operacje?

Podczas zakładania implantu wykonuje się nacięcie, sam implant najczęściej instalowany jest pod mięśniem pośladkowym. W związku z tym nie będzie działać bez szwu. W przypadku lipofillingu wszelkie manipulacje przeprowadzane są poprzez mikronakłucia, co pozwala uniknąć nacięć i szwów. Komórki tłuszczowe pobierane są z obszarów problemowych – z brzucha i ud, a za pomocą cienkiej kaniuli przenoszone są na pośladki.

Z reguły dziewczyny chcą dodać objętości górnemu biegunowi, aby pośladki wyglądały na bardziej atletyczne i zaokrąglone. Zabieg ten wykonuję na aparacie Vaser, który opiera się na łagodnych ultradźwiękach, dzięki którym komórki zachowują żywotność i nadają się do przeszczepu. Daje również możliwość modelowania pośladków. W trakcie tego procesu mogę skorygować dolną strefę, przywracając wyraźny fałd podpośladkowy, usuwając nadmiar tłuszczu z boków i nakreślić atletyczną ulgę pośladków nie gorszą niż u zapalonych ćwiczących na siłowni. W tym sensie lipofilling daje większe możliwości modelowania. Po sesji pozostają ledwo zauważalne ślady, które znikają po kilku miesiącach.

Która z operacji jest najmniej traumatyczna?

Podczas umieszczania implantu zespół bólowy jest bardziej wyraźny. Ponadto komplikacji jest znacznie więcej. W tym sensie lipofilling pośladków jest mniej traumatyczny, najbardziej naturalnym „wypełniaczem” jest własna tkanka tłuszczowa i brak ciał obcych (implantów).

Czy to prawda, że ​​trudno jest zagwarantować efekt lipofillingu? W końcu, jeśli dana osoba znacznie schudnie, to tłuszcz wprowadzony w obszar zostanie również wchłonięty?

Implanty zapewniają bardziej stabilny wynik, ale nie zapominaj, że mogą się poruszać i przesuwać, w tym w dół. Jeśli chodzi o lipofilling, wynik będzie długotrwały, jeśli dziewczyna utrzyma stabilną wagę. Przy gwałtownej utracie wagi tłuszcz częściowo zniknie.

Czy szczupła dziewczyna może zrobić lipofilling?

Lipofilling można wykonać, jeśli dziewczyna ma złogi tłuszczu w brzuchu, talii, bokach, ramionach lub udach. W przypadku braku tkanki tłuszczowej u pacjenta niemożliwe jest wykonanie zabiegu.

READ
7 błędów przed snem, które sprawiają, że przybieramy na wadze

Ile litrów tłuszczu trzeba wpisać, aby wynik był zauważalny?

Tylko w każdym przypadku można podać dokładną ilość tłuszczu. Ale średnio wrzucam 0,5 litra tłuszczu na każdy pośladek.

Jak popularna jest ta procedura w Rosji?

Niemal co druga pacjentka poddawana zabiegowi modelowania Vaser prosi o poprawę kształtu pośladków. Operacje modelowania Vaser wykonuję codziennie po dwie lub trzy operacje, z wyjątkiem wtorku i niedzieli (są to dni wolne). Jeśli pacjenci proszą o wszczepienie implantów, to niemal w każdym takim przypadku chirurdzy z naszej kliniki potrafią odwieść dziewczyny od tego przedsięwzięcia i przestawić je na lipofilling. Z implantami to prawda, jest wiele (!) komplikacji i ograniczeń. Jednak tłuszcz jest bardziej preferowany do modelowania!

Tym gwiazdom nie podobały się naturalne dane i poszły na konsultację z chirurgami plastycznymi. Gwiazdy zrobiły sobie lipofilling. Wypompowali tłuszcz z problematycznych obszarów i przenieśli go na pośladki, aby nadać im dodatkową objętość.

Kim Kardashian

Gwiazda reality TV była podejrzewana o powiększanie pośladków w 2009 roku. Kim zaprzeczył wszystkiemu. Aby udowodnić swoją sprawę, zrobiła prześwietlenie i nie było na nim implantów. Oczywiście nie było implantów, bo Kardashian powiększyła jej tyłek tłuszczem. I okresowo dokonuje korekty, aby zachować uwodzicielskie formy. Sama celebrytka wymyśliła legendę, że jej pośladki zaczęły rosnąć w wyniku efektu ubocznego zastrzyków, które przepisał jej lekarz, znajdując na skórze plamy łuszczycowe. Ale nawet najbardziej naiwni widzowie nie wierzą w tę wersję.

Kylie Jenner

Siostra Kim Kardashian również wielokrotnie zwracała się do chirurgów plastycznych. Powiększyła piersi i pośladki. Ma figurę w kształcie gruszki, ale nawet przy systematycznym treningu i ścisłej diecie nie można uzyskać takiego rezultatu jak ona. A gwiazda ma wyraźną talię, a chirurdzy twierdzą, że młoda matka ją zwęziła. Ponadto miliarder zwraca się do kosmetologów i robi zastrzyki kosmetyczne. Zmiana wyglądu rozpoczęła się od powiększania ust.

Cardi B

Piosenkarka jest przekonana, że ​​kobiety o zaokrąglonych kształtach mają większe szanse na sukces. Mówi, że jeśli kobiecie podoba się jej figura, a inni ją podziwiają, to pozytywnie wpływa na samoocenę. Z takim nastawieniem możesz zdobyć każdy szczyt świata. Raperka nie ukrywa, że ​​zrobiła lipofilling. Po operacji czuła się okropnie, ale efekt jej się podobał. Chciała nawet powiększyć pośladki, ale mistrz, do którego zwróciła się piosenkarka, poszedł do więzienia. Faktem jest, że jeden z pacjentów specjalisty zmarł po jego zażyciu. Cardi B mówi, że jest szczęściarą. Wiedziała, że ​​istnieje ryzyko, że operacja się nie powiedzie, ponieważ proces transformacji odbywał się w piwnicy. Artystka chciała iść do kliniki, ale odmówiono jej ze względów medycznych, więc musiałam znaleźć innego specjalistę.

READ
10 niezawodnych sposobów, które pomogą Ci usunąć rolki z pleców w zaledwie miesiąc

Heidi Montag

Uczestnik programu „Hollywood Hills” uzależnił się od zewnętrznej transformacji. W rozmowie z jednym z kanałów telewizyjnych celebrytki powiedziały, że jednego dnia przeszła 10 operacji plastycznych. Celebrytka poddała się powiększeniu piersi, podniesieniu brwi, redukcji podbródka, liposukcji. Zmieniła też kształt pośladków. Wygląda to nienaturalnie i pewnego dnia Heidi zauważyła, że ​​z operacjami posunęła się za daleko. Teraz opowiada się za naturalnością i odradza znajomym i fanom wizytę u chirurga plastycznego.

Czarne Chiny

Były kochanek Roba Kardashiana zainteresował się także chirurgią plastyczną. I to jest żywy przykład tego, że nie wszystkie operacje kończą się sukcesem. Czerń stała się nieproporcjonalną postacią, a to psuje wszystkie jej obrazy. Pośladki bywalczyni stały się nienaturalnie okrągłe. Jest to szczególnie widoczne z boku. Pod zdjęciami modelki internauci napisali, że wygląda jak mrówka. Chyna woli ignorować krytykę, ponieważ jest pewna własnej doskonałości.

Lyubov Uspenskaya

Królowa rosyjskiego chanson zaskoczyła wszystkich, gdy w wieku 67 lat powiększyła pośladki. Ta operacja kosztowała ją 2 miliony rubli. Lipofilling został wykonany przez chirurga plastycznego Timura Khaidarova. Wyjaśnił, że po konsultacji Uspenskaya zdała testy, aby dowiedzieć się o obecności lub braku przeciwwskazań. Wyniki były negatywne, więc operację trzeba było odłożyć. Nieco później, gdy wyniki testów były w normie, w pośladki wpompowano jej 2 litry własnego tłuszczu. Gwiazdy show-biznesu żartują, że Ljubow znajdzie pana młodego, na co Uspieńska odpowiedziała, że ​​naprawdę chce wyjść za mąż.

Instasamka

Daria Zoteeva, lepiej znana jako Instasamka, również dostosowała swoją sylwetkę według własnego uznania. Raper był zbyt chudy na operację, więc przed lipofillingiem lekarz powiedział jej, żeby przybrała na wadze. A piosenkarka prawie codziennie jadła lody, ciasta, pizzę, hamburgery i inne wysokokaloryczne potrawy. Operacja zakończyła się sukcesem, a Daria stała się znacznie bardziej pewna siebie. Napisała kilka piosenek poświęconych swojej nowej postaci. Jej mąż i producent Oleg MONEYKEN Eropkin jest zachwycony nowymi formami.

Lipofilling to jedna z najpopularniejszych operacji plastycznych XXI wieku. Tworzą go nie tylko gwiazdy show-biznesu, ale także niepubliczne kobiety w różnym wieku i o różnym typie budowy ciała. Modę na postać podobną do mrówki wprowadziła Kim Kardashian.

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: