Ponad 20 stylowych pomysłów na wykorzystanie szafki Ikea ALEX we wnętrzu

Około 3 lata temu sklep IKEA w końcu został otwarty w Wilnie. Stał się popularny nie tylko wśród Litwinów, ale także wśród nas Białorusinów. I bez względu na to, z jakimi przeszkodami się spotykamy (kolejki na granicach, ograniczenia celne dotyczące wagi i ceny itp.), w pobliżu IKEA zawsze jest dużo samochodów z białoruskimi tablicami rejestracyjnymi.

Awatar CraZy_Ri

Witam wszystkich Jestem wielkim fanem białych mebli IKEA, po pierwsze świetnie wyglądają, po drugie nie kurzą się) Celowo kupiłem tę komodę, aby stworzyć stół z różnych elementów, ale może służyć również jako niezależna szafka.

Awatar Olgi Sidorowej

Wyobraź sobie, moja babcia w odległej wiosce miała toaletkę z wysokim lustrem sięgającym ściany. Kiedy przyjechaliśmy do niej na lato, bardzo lubiłam układać na nim słoiki ze śmietaną, grzebień i inne drobiazgi.

Awatar Aly44

Moje dziecko i ja mieszkamy w tym samym pokoju, a teraz przeważają głównie meble dziecięce. Zapakowałem swoje rzeczy do szafy z rzeczami, oczywiście nie pasują, ale nie było wyboru.Ale teraz po 2,5 roku postanowiłem kupić szafkę pod stołem na wszystkie moje drobiazgi. zastąpione 2 nogami stołowymi.

Awatar Ksendei

Cabinet Helmer – niespodziewana, ale miła niespodzianka ze sklepu IKEA. Szczegółowa instrukcja montażu i opis produktu.

Po zakończeniu remontu na balkonie chcieliśmy zakupić szafkę nocną do przechowywania różnych rzeczy. Naprawdę chciałem czegoś stylowego, ale jednocześnie niedrogiego i odpowiedniego kolorystycznie. Wstępny wybór padł na szafkę Helmer ze sklepu IKEA.

Awatar Eleny Khvostikovej

Sekcja ALEX (ALEX) – opiekun moich kosmetycznych skarbów. Pokażę Ci, jak przechowuję prawie cały mój makijaż. Pojemna, wysokiej jakości i stylowa komoda.

Pozdrowienia! Początkowo, kiedy oglądałem filmy na YouTube i widziałem te sekcje, myślałem, że nigdy nie będę ich potrzebował. Po co tyle kosmetyków? Czy wszyscy go używają? Ale jak to mówią, nie martw się.

Awatar AliaV

Jak już pisałam mamy stolik-szafkę (książkę), która bardzo nam się podoba, pisałam też, że można zamawiać z pudełkami.Nasi znajomi byli z nami miesiąc temu i postanowili zamówić ten sam stolik-książkę, ponieważ moja mąż pracuje w sklepie meblowym, zamówili w tym warsztacie, ale doradziliśmy im .

Awatar PelaGelyi

Rok temu przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i oczywiście o ile wystarczała nam wyobraźnia twórcza i finanse, staraliśmy się, aby otaczająca nas przestrzeń była jak najbardziej komfortowa i funkcjonalna dla siebie.

READ
7 IQ prawie wszystkie kobiety mają

Awatar wartościującego

Czarno-brązowy cud! Kupiwszy jedną szafkę, marzę o drugiej. Jeden z najlepszych zakupów w IKEA. Kocham MIKKE! ZDJĘCIE.

Ta szafka, kochanie, jeździ na kółkach po całym mieszkaniu, taka pływająca wyspa, potrzebna wszędzie! A co najważniejsze, cena, za jaką go złapałem dwa lata temu, wynosiła 3500 rubli!

Awatar Siele

Ogromne cześć wszystkim! Naprawa ekonomiczna znów u Was, a tym razem przerobię aż 2 komody RAST z mojej ukochanej Ikei. Zacznijmy od tego, że zakochałam się w różnych przeróbkach tej komody. Ludzie są tak fajni, że postanowiłem powtórzyć ich doświadczenie.

Oczywiście na pierwszy rzut oka znalezisko. Rzeczywiście, to łóżko to ciekawe rozwiązanie projektowe do małego mieszkania. Mamy to łóżko ok. 5 lat. Mimo czarnego koloru nie wygląda ponuro.

awatar malliny

Słonecznego dnia wszystkim! Dzisiaj zacznę pisać o naszych nowych ubraniach IKEA. Zacznę od ławki z miejscem do przechowywania. Jak na nasze poradzieckie wnętrza takie ławki są bardzo nietypowe. W rzeczywistości są bardzo wygodne.

Awatar Wieliny

Pozdrowienia Drodzy Czytelnicy! Chcę opowiedzieć o jednym z moich zakupów w IKEA, funkcjonalnej ławce tandem z szufladą STUVA. Numer artykułu: 690.070.23 Służy nam od pół roku.

Awatar Iriny 1984

Najbardziej pożądana komoda w całym sklepie IKEA. To właśnie z tej komody zrodził się pomysł, aby umeblować pokój w sypialni na biało.

Tą komodą zainteresowałem się dawno temu, kiedy po prostu zacząłem oglądać YouTube i stworzyłem stronę na Instagramie dla prawie każdego blogera. Może ta komoda została im przedstawiona do recenzji? Tyle, że wszyscy wcześniej o tym milczeli.

milory avatar

Budżetowa kuchnia modułowa Leroy Merlin „Leda grey” po 3 latach eksploatacji. Najtańszy ze wszystkich, które rozważaliśmy, jednocześnie stylowy i nowoczesny, ale ma wady

Cześć wszystkim! Zabraliśmy się więc do napisania recenzji o szarej kuchni modułowej Leroy Merlin Leda, z której korzystamy od trzech lat. Wybraliśmy ten najbardziej budżetowy, ponieważ spodziewaliśmy się szybkiej przeprowadzki z mieszkania jednopokojowego, nie bardzo chcieliśmy wydawać pieniądze.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: