Podkreśl piękno swoich nóg: 20 szykownych stylizacji ze spodniami

Piękne kobiece nogi przewróciły niejedną kartę historii – mówi oczywiście francuskie przysłowie. Piękności Barnaul opowiedziały, co są gotowe zrobić, aby ich nogi wzbudziły zachwyt mężczyzn i zazdrość kobiet.

Adelina Katałowa

Wiek: 22 roku

Wzrost: 173 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? W umiejętności poprawnego ich podkreślenia!

Jak podkreślić piękno nóg? A aby podkreślić piękno nóg, pomoże odpowiedni krój ubrań, sportowy tryb życia i produkty do pielęgnacji stóp.

Co mówią mężczyźni? Widząc piękne nogi, mężczyźni nie mówią, oniemiali!

Kogo podziwiamy? Osobiście nie porównuję się z nikim. Na świecie jest wiele dziewczyn z pięknymi nogami i musisz się upewnić, że wśród całej tej masy wszyscy cię podziwiają!

Głosuj na Adeline na ostatniej stronie!

Polina Ermolenko

Wiek: 16 roku

Wzrost: 172 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? Dziękuję mamo i tato za to!

Jak podkreślić piękno nóg? Najłatwiej jest na wysokich obcasach. Jeśli nie ma nawyku chodzenia po nich, nogi w krótkich spodenkach i spódniczkach doskonale się wyróżniają.

Co mówią mężczyźni? Podziwiać.

Kogo podziwiamy? Podoba mi się postać i styl życia rosyjskiej modelki Aleny Shishkovej. Ogólnie rzecz biorąc, musisz być sobą i umieć podkreślać i poprawnie przedstawiać swoje zasługi.

Głosuj na Polinę na ostatniej stronie!

Ania Tarasowa

Wiek: 20 roku

Wzrost: 166 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? Właściwie nigdy nie uważałam, że moje nogi są piękne, więc pilnie nad tym pracuję (prawidłowe odżywianie, regularne treningi, picie dużej ilości wody). Staram się utrzymać opaleniznę, dzięki czemu nogi wydają się szczuplejsze. Noszę buty na wysokim obcasie, które „rozciągają” nogi i wizualnie wydają się dłuższe.

Co mówią mężczyźni? Nigdy nie słyszałem nic konkretnego na temat nóg od mężczyzn. Ogólnie mówią, że mam bardzo dobrą figurę, często słyszę komplementy.

Kogo podziwiamy? Nie mam ideału. Teraz jest wiele dziewczyn o idealnych figurach. Czasami natkniesz się na czyjeś zdjęcie i natychmiast się zmotywujesz.

Głosuj na Annę na ostatniej stronie!

Elena Sokołowa

Wiek: 19 roku

Wzrost: 176 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? Piękne nogi są ważnym elementem urody każdej dziewczyny, dlatego wymagają szczególnej troski.

Jak podkreślić piękno nóg? Po pierwsze: nie zapomnij o depilacji – owłosione nogi nie dodały jeszcze nikomu piękna. Po drugie: nikt nie będzie twierdził, że właściciele idealnych nóg mają idealną wagę. A to oznacza, że ​​możesz stać się posiadaczem pięknych nóg, jeśli będziesz monitorować swoją wagę (odpowiednio jeść i ćwiczyć). I wreszcie, nawet posiadacze idealnych nóg mogą zepsuć całe wrażenie, jeśli zaniedbują piękny spacer.

READ
Trendem sezonu jest stylowa peleryna: 20 modnych opcji

Co mówią mężczyźni? Że mam „stopy od uszu”.

Kogo podziwiamy? Nikomu. Staramy się dbać i podążać za tym, co dała nam natura.

Głosuj na Elenę na ostatniej stronie!

Margarita Abramowa

Wiek: 20 roku

Wzrost: 168 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? W sportach.

Jak podkreślić piękno nóg? Ciasne ubrania i szpilki.

Co mówią mężczyźni? “Dobre nogi!”

Kogo podziwiamy? Nie potrafię nawet powiedzieć, kogo podziwiam. Często chodzę do grup „smukły”, „chudy”, „40 kg”.

Głosuj na Margaritę na ostatniej stronie!

Krystyna Garbino

Wiek: 17 roku

Wzrost: 172 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? w ich codziennej pielęgnacji.

Jak podkreślić piękno nóg? Opalenizna, pedicure, szpilki.

Co mówią mężczyźni? Że mam piękną i smukłą sylwetkę, cudowne długie nogi, że jestem bardzo słodka.

Kogo podziwiamy? Sama sobie.

Głosuj na Christinę na ostatniej stronie!

Waleria Maksimowicz

Wiek: 20 roku

Wzrost: 175 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? Prawdopodobnie każda właścicielka ma swój sekret pięknych nóg. Ale najważniejsze są sport, prawidłowe odżywianie i odpowiednia pielęgnacja stóp. Tak, i miałem szczęście z genetyką.

Jak podkreślić piękno nóg? Wysokie obcasy to wygrana.

Co mówią mężczyźni? Przez większość czasu to tylko wygląd. I miło usłyszeć komplementy od ukochanego mężczyzny.

Kogo podziwiamy? Myślę, że trzeba dorównać tym, którzy potrafią zachować piękno sylwetki przez długie lata. Dla mnie przykładem jest piosenkarka Kylie Minogue, w wieku 43 lat zajmuje pierwsze miejsca w różnych rankingach symboli seksu planety. Wielu mężczyzn jednocześnie uważa jej nogi za najbardziej atrakcyjne.

Głosuj na Valerię na ostatniej stronie!

Alena Pietrownina

Wiek: 20 roku

Wzrost: 170 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? W prawidłowym odżywianiu, aktywnym życiu i właściwej pielęgnacji.

Jak podkreślić piękno nóg? Odpowiednio dobrane ubrania i buty.

Co mówią mężczyźni? Różne rodzaje komplementów.

Kogo podziwiamy? Dla modelki Aleny Shishkovej.

Głosuj na Alenę na ostatniej stronie!

Zofia Romanowa

Wiek: 20 roku

Wzrost: 177 cm

W czym tkwi sekret pięknych nóg? Być może nie ma specjalnej tajemnicy. Należy zwracać uwagę na czystość, depilację, pielęgnację paznokci, aktywność fizyczną, odpoczynek, a także trzeba monitorować swoje zdrowie, ponieważ wiele naszych „owrzodzeń” wpływa na urodę nóg.

READ
12 elementów garderoby, na które należy uważać

Jak podkreślić piękno nóg? Możesz podkreślić urodę nóg za pomocą dobrze dobranych ubrań i butów, ale nie zapominaj, że wygląd powinien pasować do sytuacji. Strój biznesowy niestety dla wielu nie obejmuje minispódniczek i ultrakrótkich szortów. To samo dotyczy wysokości pięty. Przy odpowiedniej pielęgnacji piękne nogi będą dobrze wyglądać zarówno na szpilce, jak i w tenisówkach.

Co mówią mężczyźni? Nie jest tajemnicą, że mężczyźni lubią piękne nogi. Jednocześnie każdy rozumie coś innego przez piękno. W moim przypadku tak, niektórzy faceci zwracają uwagę i mówią, że moje nogi są bardzo piękne. A co mi pozostaje? Po prostu dziękuję za komplement i spokojnie się raduję: to miłe.

Kogo podziwiamy? Każdy ma swoje ideały piękna, zarówno w odniesieniu do całej sylwetki, jak i nóg w szczególności. Ktoś próbuje spojrzeć na znane aktorki, piosenkarki i modelki, kogoś na swoją matkę, odnoszące sukcesy dziewczyny lub znajome, na osobowości, które podziwiamy. Każdy ma swój wizerunek, do którego chcemy być jak najbardziej do siebie podobni. Ten obraz jest stopniowo gromadzony w percepcji innych ludzi przez całe życie. Ale dokładnie jak to będzie, zależy tylko od nas. Moim zdaniem wszystko to ma na celu zapewnienie, abyśmy kochali i akceptowali siebie. Bez względu na to, jak banalnie to zabrzmi, piękno naprawdę pochodzi z wnętrza. Przy takiej urodzie nasze nogi wyglądają wspaniale.

Każda normalna i szanująca się kobieta musi przynajmniej czasami czuć się jak milion dolarów.

Styl Audrey

Pewnego razu jeden z moich znajomych był zdumiony wymówkami typowych „strachów na wróble”, które otaczały go w pracy. „Wyobraźcie sobie”, powiedział, „znajdują czas na oglądanie serialu, drapią się po językach z koleżankami, kłócą się z sąsiadem, ale nie mogą po prostu pomalować paznokci lub pójść do fryzjera”. Nawet mężczyźni mieli dość nieuwagi kobiet na własny wizerunek.

Powody kobiecej uległości

Kobieta w każdym wieku chce się podobać, być atrakcyjna i zazdrościć kobiecie. To pragnienie nigdzie nie znika, tylko abstrahuje w inną formę.

Dziewczyna w stylu lat 50

Przed ślubem dziewczyna zdaje sobie sprawę, że musi zadbać o siebie, być interesująca dla mężczyzny i jakoś się zrealizować. Stawia na rolę studentki, dobrej córki, pięknej dziewczyny, czy statusu „jestem w związku z takim a takim”. Pracuje, stale komunikuje się z innymi ludźmi i po prostu musi kupować sobie piękne ubrania, robić makijaż i manicure, nosić buty, chodzić na różne imprezy.

READ
Jasne lato: z czym łączyć kolorowe sukienki

Kiedy nadchodzi szczęśliwy dzień ślubu, dziewczyna nagle uświadamia sobie, że teraz nie musi się zbytnio wysilać. Mam męża, mam pracę, mam wiele zmartwień. A głównym błędem wczoraj zadbanej dziewczyny jest to, że porównuje się z kobietami z jej kręgu.

Od kogo warto się uczyć

Trend „jestem już dobry” nigdzie nie znika. Co dziwne, nawet w naszych czasach, kiedy dosłownie wszystko jest dostępne, miliony kobiet plują na siebie i zapominają ujawnić swoją indywidualność. Albo nie chcą. Ci, którzy są w związkach małżeńskich, pocieszają się obecnością prawowitego męża, ci, którzy są samotni, są zawiedzeni w poszukiwaniu godnego partnera i decydują się być „takimi, jakimi są”. Córki patrzą na matki, a historia powtarza się z pokolenia na pokolenie.
Motywacja pomoże kobietom zadbać o siebie.

Seksowna dziewczyna

Każdy musi określić cel i sens dla siebie – poznać się nawzajem, uwierzyć w siebie, zacząć lubić, być przykładem dla dzieci, zwrócić męża, pozbyć się rywali, odpowiadać statusowi .

Stylowa mała rzecz

Weźmy na przykład Coco Chanel. Kobieta bez urody, z upartym, męskim charakterem, stała się ikoną stylu. Rzuciła światu wyzwanie, udowadniając, że można być szykownym tylko wybierając odpowiednią kokardkę.

A słynna Faina Ranevskaya? Jej, delikatnie mówiąc, niestandardowy wygląd wcale nie przeszkodził jej w zakochaniu się w mężczyznach i byciu wzorem do naśladowania dla kobiet.

Co jest najważniejsze w kobiecie

Oczywiście nie tylko wygląd czyni kobietę szykowną. Nikt nie anulował kobiecości, uduchowienia, inteligencji i umiejętności zaprezentowania się. Ale jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie osobiście komunikować się z setkami ludzi lub pokazać wszystkim interesującym mężczyznom swoją delikatną i delikatną duszę.

Co więcej, zgodnie z wynikami badań amerykańskich naukowców, wszyscy mężczyźni doceniają kobiecy styl, makijaż i zadbaną skórę. Oczywiście nie wiedzą, której manikiurzystki wykonałaś swoje paznokcie, czy byłaś dzisiaj shatush, czy ubrana w stylu glam rocka. Mężczyzn przyciąga przede wszystkim smak, umiejętność podkreślania form oraz harmonijny wygląd.

Pierwszy sekret: ubrania

Aby wyglądać drogo, nie trzeba odwiedzać tylko butików i nosić złotej biżuterii. Najważniejsze jest, aby wybrać rzeczy, aby wyglądać elegancko i jak najbardziej kobieco.

Na przykład łuki Chanel znane są z prostoty i szyku.
Ołówkowa spódnica, spodnie, sukienki w dowolnym stylu z kurtką lub surowym płaszczem przeciwdeszczowym dodają kobiecie luksusu, a rękawiczki podkreślają nadgarstki i piękno dłoni. Co możemy powiedzieć o czarnej sukience, która zawsze jest odpowiednia? Najważniejsze jest, aby wybrać dobry styl i wygodną długość.

READ
Szafa prowincjonalna: 12 głównych cech

Czarna sukienka

Ten styl jest bardzo odpowiedni dla kobiet biznesu, pewnych siebie, które chcą zadowolić wszystkich, od babć po szefów.
Jeśli dom mody Chanel to elegancja, to Christian Dior to jasność i ekstrawagancja. Ciekawe fasony, rozkloszowane spódnice, połączenie bogatej kolorystyki i oryginalne printy nadają stylizacji charakteru. Zawsze możesz odebrać analogi znanych marek w sklepach, na rynkach, a nawet w sklepach z używanymi rzeczami. Ważne jest tylko określenie typu sylwetki i stylu.

Sukienka w cekiny

Bez względu na rodzaj zatrudnienia i stan cywilny, zdecydowanie radzę zwrócić uwagę na styl pin-up.
Mężczyźni szaleją na punkcie kobiet, które noszą uroczą biżuterię, czółenka i kobiece sukienki. Charakterystyczną cechą takich sukienek jest podkreślenie talii i długości midi.

pin-up

Możesz wybierać modele w dowolnym kolorze, nosić sukienki ze swetrem, kurtką, trenczem lub płaszczem. Nawiasem mówiąc, w „pin-up” istnieje wiele opcji sportowej kokardki – krótkie spodenki, spodnie, wpuszczona koszula lub T-shirt podkreślający talię.

Drugi sekret: akcesoria

Bardzo ważne jest, aby nie przesadzać z biżuterią i dodatkami. Na przykład, jeśli masz na sobie elegancką czarną sukienkę, potrzebujesz tylko sznurka pereł i małych kolczyków. Zarówno w domu, jak i w pracy możesz nosić bandaże, wstążki, obręcze „Ateny”, które dodają figlarnego wyglądu. Dobrze dobrany bandaż może zastąpić górną sukienkę.

Bardzo modne jest noszenie obręczy i wstążek wiązanych w formie kokardy lub w kształcie „solokha”. Wyobraź sobie reakcję ukochanej osoby, gdy ubierasz się w stylu pin-up ze wstążką we włosach na piknik. Jestem pewien, że doceni twoje wysiłki.

pin-up

Kolczyki należy dobierać do kształtu twarzy i ogólnego wyglądu. Wskazane jest, aby mieć kilka par o różnych kształtach i długościach.
Kolor kamieni najlepiej dopasować do koloru szminki lub oczu. Ale prawie każdy nadaje się na kolczyki z pereł. Bardzo piękna i niedroga opcja – ćwieki. Ten dodatek korzystnie podkreśli szyję i ucho, sprawiając, że wygląd będzie kruchy i delikatny.

Trzeci sekret: czerwona szminka

Bez szminki Twoja twarz będzie wydawała się niewyrażona. Jeśli nie zawsze masz czas na makijaż oczu i brwi, nie zapomnij o ustach.

czerwona szminka

Istnieje opinia, że ​​kolor czerwony trafia głównie do brunetek, ale tak nie jest. Blondynom i rudym nadaje seksualność, kontrastując z kolorem włosów. Wybierz odpowiedni dla siebie odcień czerwieni, a zawsze będziesz wyglądać drogo. Radzę zwrócić uwagę na kolory matowe, bo nie wyglądają wyzywająco ani wulgarnie.

READ
Stylowa wiosna 2023: 25 stylizacji w stylu ulicznym dla każdej fashionistki

Czwarty sekret: buty na obcasach

Bez obcasów kobieta nie jest kobietą. Tak, czasami nie ma nastroju, trzeba dużo chodzić lub zrobić sobie przerwę od szpilek, ale w większości przypadków wychodząc z domu zakładaj szpilki.

Wysokie buty na obcasie

Zmieniają sposób chodzenia, sprawiają, że jesteś wyższy, sprawiają, że twój tyłek jest bardziej stonowany i są bardzo atrakcyjne dla mężczyzn. Wybierz dowolny kolor butów, ale postaraj się wybrać model ze stabilnym obcasem o wysokości do 10 cm.

obuwie

Jeśli wzrost jest wyższy i musisz chodzić przez długi czas, poczujesz się niepewnie.

Piąty i główny sekret: perfumy

Możesz wyjść z domu bez makijażu i w starych dżinsach. Ale nie noszenie perfum to niewybaczalny błąd. Duchy są zapamiętywane, wyrażają swój nastrój i charakter. Dają ci kolor. Do wyboru zapachy słodkie i cukierkowe, delikatne, zwiewne, odważne, piżmowe lub drzewne.

Perfumy

Najważniejsze, że zapach sprawia, że ​​​​jesteś zachwycony. Zdecydowanie radzę kupować tylko markowe perfumy. Mają trwały aromat i ten niezbędny blask, który będzie mówił o twoim statusie.

Nie bądź leniwy!

Pozwól sobie na wydawanie pieniędzy na piękne ubrania, wygodne buty, drogie zapachy. Załóż wygodną i luksusową bieliznę, nałóż lekki makijaż, włącz ulubioną muzykę i spójrz na siebie w lustrze.
Ciekawa, seksowna, szykowna kobieta, która wie, czego chce, odbija się z drugiej strony.

Pewność siebie i miłość do siebie są odczuwalne w każdym twoim ruchu. Wszyscy wokół to widzą. Jesteś z siebie dumna, podobnie jak twoi fani. Tak trzymaj!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: