Po Bradze: jak zmienił się styl Angeliny Jolie po rozwodzie

Mogłoby się wydawać, że Angelina Jolie ubiera się prosto, ale jednocześnie elegancko. Kostiumy, które wybiera, wydają się ponadczasowe: zarówno za 10, jak i za 20 lat najprawdopodobniej będą aktualne. I nawet pomimo tego, że jej obrazy są najczęściej tworzone przy pomocy drogich designerskich przedmiotów, prawie każda kobieta mogłaby je powtórzyć. W końcu godny zamiennik z pewnością znajdzie się na rynku masowym.

Jeszcze przed zerwaniem z Bradem Pittem Angelina była nazywana ikoną stylu, ale nadal my DODAJ MNIE Ostatnio wydawała się ubierać inaczej. A w drugiej połowie artykułu przygotowaliśmy dla Was kilka wizualnych porównań.

„Luksus” – czyli jednym słowem możesz odpowiedzieć na pytanie, jak ubiera się Angelina Jolie. Umiejętnie łącząc klasyczne rzeczy, pojawia się przed nami jako prawdziwa ikona stylu. I nie chodzi nawet o to, że ma cały sztab specjalistów, którzy trafnie dobierają stroje do wyjścia na czerwony dywan.

Kiedy aktorka spotyka paparazzi na spacerze z dziećmi lub w drodze ze sklepu, trudno jej też zarzucać błędy w doborze ubrań. Być może faktem jest, że przez lata wypracowała nienaganne wyczucie stylu. Jego cechę wyróżniającą można nazwać miłością aktorki do czerni. Dość często preferuje całkowitą czerń.

A kiedy porzuca czerń, zastępują ją neutralne odcienie beżu i brązu.

Jasne kolory są mniej powszechne na obrazach aktorki. Mogą to być przyciągające wzrok akcenty, takie jak torba, a nawet po prostu czerwona szminka i lakier do paznokci.

Chociaż pamiętamy, że bogate tony i ciekawy krój pasują do twarzy Angeliny. Podczas trasy promocyjnej z filmem „Maleficent: Mistress of Evil” aktorka pojawiła się na sesji zdjęciowej w fantazyjnej bluzce Givenchy, przypominającej motyla. Połącz go z prostymi czarnymi spodniami i czółenkami, aby uzyskać efektowny i chwytliwy wygląd. Ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę: Jolie uwielbia powściągliwość i zwięzłość.

Na czerwonym dywanie Angelina Jolie pojawiła się niedawno w eleganckich sukienkach w bieli, czerni lub spokojnych pastelowych kolorach.

Celebrytka wybiera surowe sukienki z gęstych tkanin, aby tworzyć dyskretne stylizacje na oficjalne wydarzenia i przemówienia z trybun międzynarodowych organizacji.

Jednocześnie świetnie prezentują się na niej różnorodne zestawy ze spodniami.

READ
Nogi konika polnego: Yana Rudkovskaya jest proszona o mniejsze używanie Photoshopa

Jaki jest sekret jej stylu? Jolie wybiera przedmioty, które są podobne (wystarczy porównać 2 zestawy powyżej) pod względem kroju, koloru i faktury, a wszystkie pasują do uznanej klasyki. Łatwo je ze sobą łączyć, zawsze dobrze do siebie pasują. Główną zaletą tego podejścia jest to, że nie musisz się zastanawiać, w co się ubrać.

To jak szare T-shirty Marka Zuckerberga, które nosi niemal codziennie, by odciążyć mózg i nie marnować energii na podejmowanie dodatkowych decyzji, nawet tak błahych. Ale oczywiście słynna aktorka nie może codziennie chodzić w szarych koszulkach. Mimo tego, że musi grać w filmach, udzielać się społecznie i poświęcać czas szóstce swoich dzieci.

Nawiasem mówiąc, Angelina jest im bardzo bliska. Spędzają razem dużo czasu, a dzieci często towarzyszą jej na czerwonych dywanach. A wraz z najstarszą córką aktorka czasami nawet zmienia ubranie.

A na oficjalnym spotkaniu, w drodze do supermarketu i na spacerze z psem Angelinie Jolie udaje się wyglądać olśniewająco. To jest godne podziwu.

I chcieliśmy wam pokazać, jak ostatnio zmieniły się stroje aktorki. Wydają się być podobne pod wieloma względami. Ale nadal jest różnica i tkwi w szczegółach.

Spójrz na te czarne sukienki z rozcięciem. Aktorka nosiła pierwsze 2 podczas oficjalnych wydarzeń, gdy była jeszcze żoną Brada Pitta. Trzecią wybrała po rozstaniu z mężem.

Długość do podłogi, otwarte ramiona, stonowane odcienie – wydaje się, że wszystko w tych strojach jest podobne. Ale ze względu na styl wyglądają zupełnie inaczej.

Obie sukienki mają dość ciekawy krój. Ten po lewej otwiera jedno ramię, a ten po prawej zwraca uwagę asymetrycznym dołem. Ale główną atrakcją tych strojów jest sposób ich dekoracji. Futro na staniku odpowiedniej sukienki sprawia, że ​​wygląd jest naprawdę odważny.

Te 2 komplety ze spodniami okazały się zupełnie inne. Jednocześnie połączenie spodni i wydłużonego z tyłu topu wygląda po prostu szykownie.

I na koniec – 2 czarne sukienki. Jak myślisz, który bardziej pasuje do aktorki?

Czy uważasz, że Angelina Jolie zasługuje na miano ikony stylu?

Jasna strona / Kultura / Jak zmienił się styl Angeliny Jolie po zerwaniu z mężem i dlaczego teraz wygląda jeszcze bardziej elegancko niż wcześniej

READ
Gwiazdy, które nie starzeją się dobrze
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: