Plus i minus: 24 atrakcyjne i odpychające cechy każdego znaku zodiaku

Twoje najgorsze cechy osobowości według znaku zodiaku

Każdy Znak Zodiaku ma swój własny zestaw osobistych wad, o których musisz być świadomy, aby nie szlochać w poduszkę z frustracji słowami: „Cóż, kto by pomyślał, że wszystko się tak stanie, na początku był taki słodki. ”.

Porywczy i zadowolony z siebie Baran

kawałek

Jeśli na swojej drodze spotkałeś Barana, który przelatuje przez życie na pełnych obrotach, to bądź przygotowany na to, że ta osoba może cię powalić, mówiąc wszystko bezpośrednio na czoło. Od niego cuchnie władza, zarozumiałość i samozadowolenie. Ten, kto przekroczy jego drogę, też nie będzie miał szczęścia: bezczelny natychmiast doświadczy wszystkich uroków, jakie może dać zirytowany Baran. Będzie dużo akcji i łez. Sam Baran będzie w porządku. W życiu ten Znak przypomina klęskę żywiołową, której nie powstrzyma ani czas, ani odległość, ani betonowy bunkier. Osiągnąwszy cel – czy to osoba, samochód, wzrost – Baran traci zainteresowanie tym i pędzi dalej, by szukać przygód w swojej polędwicy, a po ich znalezieniu ponownie wkracza na tę samą grabie.

Zamożny i uparty Byk

Twój znajomy Byk będzie wydawał się słodki, śpiący i puszysty, dokładnie do momentu, gdy jego zainteresowania zostaną zranione. Co więcej, wydarzenia zaczną się rozwijać tak szybko, że sam nie zrozumiesz, jak to się stało, że najsłodsza i najbardziej urocza osoba zamieniła się w gniewnego bawoła. A jeśli Byk coś zdecydował, to nie będzie można go ruszyć nawet za pomocą dźwigu wieżowego. Ponadto Byk to okropni materialiści i szaleńczo zakochani w pieniądzach.

Zmienny i leniwy Bliźnięta

Reputacja najbardziej rozmownego znaku zodiaku Bliźnięta nie była przypadkowa – zatkanie rozerwanej tętnicy szyjnej jest znacznie łatwiejsze niż mówienie Bliźniąt. Ta fontanna słów jest niewyczerpana. Bliźnięta wydają się być specjalnie stworzone, aby generować pomysły i rozpowszechniać plotki, w które szczerze wierzą. W ich głowach najczęściej panuje kompletny bałagan – dziś mówią jedno, jutro – zupełnie co innego, najważniejsza dla nich jest wymiana informacji. Bliźnięta to fantastyczne leniwce, ratuje je tylko naturalny urok i umiejętność mówienia o wszystkim w tym świecie, który swoją drogą jest doskonale spieniężony i pomaga prześlizgiwać się przez życie bez zagłębiania się w nie.

Nerwowy, drażliwy i nieśmiały Rak

Nowotwory to prawdziwe oryginały. Mogą zostać obrażeni na śmierć przez przypadkowo rzucone im słowo, ale przegapią coś naprawdę obraźliwego. Dlatego prawie niemożliwe jest zrozumienie, czym obraził się Rak. Możesz zgadywać na kartach, na fusach kawy, pocierać magiczną kulę – wynik jest taki sam, wbijać palec w niebo. Nastrój Raka zmienia się z każdą minutą. Mówiąc obrazowo, możesz iść do łóżka z jedną osobą i budzić się z drugą. Ponadto Raki są tchórzliwe, więc są szczerze pewni, że wszyscy wokół nich robią tylko to, że są obrażeni. Dlatego przy pierwszej nadarzającej się okazji chłodno zemszczą się na sprawcy, nawet jeśli nie podejrzewa, że ​​jakoś obraził Raka.

READ
ISIS wyznaczyło nagrodę w wysokości miliona dolarów za głowę tej dziewczyny.

Apodyktyczny i narcystyczny Leo

Każdy, kto spotyka Lwa, zwykle się w nim zakochuje. Uwaga! To jest wersja demonstracyjna: nagrzewa się na odległość, a jeśli spróbujesz się zbliżyć, spalisz się do ziemi. Czy słowa są znajome: despota, oprawca, władca? A więc chodzi o Lwów. Ulubioną rozrywką jest podziwianie siebie i wydawanie rozkazów. Styl życia ma być w centrum uwagi. Rodzaj władczych fanatyków własnego „ja”, których infantylizm i egoizm blokuje jedynie chęć podporządkowania ludzi swojej władzy. Powiedzieć, że Leo naciąga się na siebie kocem, to milczeć. W połączeniu z jasnym i bezceremonialnym Leo, rozpoznającym jego wiodącą rolę, będziesz komunikować się z tymi, z którymi Leo pozwala, iść tam, gdzie chce i ogólnie żyć swoim życiem.

Drobna i cyniczna Panna

kawałek

Ci, którzy wierzą, że Panny są nieszkodliwymi, cichymi i czarującymi ludźmi, bardzo się mylą. To jest kłamstwo! Taki skromny rumianek z łatwością ogoli każdego, kto przez swoje zaniedbanie stanie jej na drodze. Panna to osoba niespokojna, kapryśna, kupiecka, skłonna do nieustannej analizy i subiektywnych ocen cynika i hipokryta. Przedstawiciele tego znaku popadają w depresję lub niepokój z jakiegokolwiek powodu. Ich super zdolnością jest całkowite ignorowanie ich błędów. Ale uwielbiają wytykać innym błędy, bezinteresownie i bezinteresownie korygować cudze zachowania zjadliwą krytyką, uczyć życia i dawać rady, o które nikt nie prosi.

Kapryśna i egocentryczna Waga

Wagi są grzeczne, romantyczne i taktowne, ale tylko z nieznajomymi. Warto je lepiej poznać, gdy tylko wyjdą na jaw upór, kaprysy, napady złości, huśtawki nastrojów, egoizm, obsesja na punkcie siebie i swoich celów. W rezultacie może ci się wydawać, że włożyli ci do głowy ul. Ponadto Waga jest również kupiecka. To prawda, powinniśmy oddać im należność: mają własny kodeks honorowy, którego nie łamią – skoro obiecali coś zrobić, zrobią to z zaciśniętymi zębami, z fałszywym uśmiechem na twarzy, poprzez „Mogę nie / nie chcę”, ale będą . Celem życia jest poślubienie samego siebie.

Tajemniczy i mściwy Skorpion

Dusza Skorpiona to bezdenne morze zatrute toksycznymi odpadami. Spróbuj tam zanurkować – zniknij na zawsze. Głowa Skorpionów jest pełna obsesyjnych myśli, pomysłów i lęków. Najbardziej mistyczny i ponury znak zodiaku. W skrócie można opisać Skorpiona – rodzaj wampira energetycznego, który karmi swoją dumę upokarzając innych. Skorpiony są irracjonalne, widzą życie tylko w czerni i bieli, a w rzadkich przypadkach są gotowe na kompromis. Odmów utrzymywania relacji z tymi, którzy nie zgadzają się poddać ich kontroli. Kłóć się z nim, a on zasypie cię słowami tak, że będziesz błagać o uderzenie. Ci, którzy nie podzielają ich punktu widzenia, spotkają zemstę lub straszliwą zemstę.

READ
Aden ginekolog Ci o tym nie powie!

Nietaktowny Strzelec

Strzelec to ogień, którego ciepło wydaje się tak delikatne i odurzające, ale tylko z daleka. Zbliż się, a ten ogień będzie strzelał do procesów sądowych. Strzelec to łowca bezczynności i łatwych pieniędzy. To drapieżnik wśród znaków zodiaku, który głośno, nietaktownie tupie przez życie, najczęściej po głowach. Strzelcem rządzi Jowisz, który obdarza swoich podopiecznych niespokojnym charakterem, arogancją i marnotrawstwem. Wszyscy Strzelcy, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, są pewni, że o życiu wiedzą wszystko. Są sfrustrowani okrucieństwem i kłamstwami panującymi na tym świecie, więc starają się poświęcić swój czas na oświecanie innych. Udają uśmiechy i śmieją się w obliczu problemów, ale za tą maską faceta w koszuli kryje się agresja i co jeszcze. Z powodu tej powściągliwej wściekłości Strzelce mogą stać się seryjnymi mordercami, jednak rzadko wpadają w szał, preferując przemoc moralną od fizycznej agresji.

Pesymistyczny i niemoralny Koziorożec

kawałek

Wydaje się, że Koziorożec został stworzony, aby na zawsze przygotować się na coś epokowego i globalnego w swoim życiu. Idą nawet do pracy z powietrzem, jakby zamierzali szturmem zdobyć fortecę nie do zdobycia. Koziorożce są najczęściej niezadowolone ze swojego życia: albo spieszyły się z narodzinami, albo się spóźniły, albo pomieszały epokę. Materialiści i pesymiści, Koziorożce są w wielu sprawach naiwne, podobnie jak dzieci. Mając do czynienia z przedstawicielem tego Znaku, będziesz miał do czynienia z nadętym karierowiczem, który z góry zaplanował całe swoje życie i jest gotowy ugryźć swoją drogę. Koziorożce nie żyją – idą w kierunku celu. Osoby te rodzą się z maniakalnym pragnieniem bycia pierwszym w swoim stadzie. Wyobrażenia Koziorożców o Olimpu sukcesu są całkowicie pozbawione obiektywizmu, dlatego brakuje im cierpliwości, aby realizować wszystkie swoje plany.

Nieprzewidywalny i hazardowy Wodnik

Przedstawiciele tego Znaku to prawdziwi kosmici, po których powietrze jest nasycone elektrycznością i nieprzewidywalnością. Nigdy nie dowiesz się, kiedy nadejdzie burza, ale nadejdzie z taką siłą, że wysadzi twój znajomy świat. Prawie każdy Wodnik ma swoją „modę”. Ktoś lekkomyślnie podąża śladami UFO, ktoś wymyśla własną formułę na pieniądze, ktoś zapala się z ustalonym pomysłem, ale szybko się wypala. Wprowadzanie zamieszania i chaosu to prawdziwe powołanie Wodnika. Wybierają przyjaciół i bliskich spośród ludzi o podobnych poglądach. Krąg znajomych to ci sami entuzjaści, którzy gonią za przyszłością zamiast żyć prawdziwym i wymierzonym życiem. Ale statek miłości Wodnika często włamuje się do codziennego życia. Jedyną pociechą są dzieci, które będą kontynuować swoją pracę i pewnego dnia w opuszczonym kanale odnajdą skarby starożytnej cywilizacji.

READ
Ocena żon według znaku zodiaku. Gdzie jesteś?

Zdezorganizowane, marzycielskie i bezradne Ryby

Bądźmy szczerzy: Ryby to wolne osobowości, dlatego swobodnie odnoszą się do standardów moralnych. Nigdy nie wiedzą, czy popłynęli, czy nadal płyną pod prąd w kierunku celu, niszcząc wszystko na swojej drodze falą tsunami. Najczęściej uciekają z życia, ponieważ są marzycielami, a ponadto są łatwowierni, zdezorganizowani, zdezorientowani i całkowicie bezradni. Rybami rządzi Neptun, bóg iluzji, który obdarza swoich podopiecznych naiwnością i skłonnością do uciekania od problemów. Przez całe życie ci ludzie idą naprzód, uzbrojeni w wąskie spojrzenie i zasłaniając oczy zasłonami. Każde działanie oceniają przez pryzmat swoich uprzedzeń, wobec których wszelka prawda zostaje rozbita na strzępy. Ryby są mistrzami wśród przegranych, ale należy im oddać należność: silna intuicja pozwala błyskawicznie „odczytać” sytuację i wykonać właściwe ruchy. Takich Ryb na szczęście jest niewiele, inaczej zniewoliłyby świat swoim magnetyzmem i urokiem dawno temu.

Najważniejsze w życiu jest nauczyć się akceptować swoje niedociągnięcia, ale nie bać się nad nimi pracować. Ten artykuł powinien pomóc ci trzeźwo i z humorem spojrzeć na własne życie, swoje niepowodzenia i przestać obwiniać innych za swoje problemy. Zaakceptowanie swoich braków oznacza wzięcie odpowiedzialności za własne życie, stanie się kowalem własnego szczęścia, panem własnego losu. Życzymy wspaniałego nastroju. bądź szczęśliwy

 • Życzliwość. Nigdy nie naruszaj ani nie obrażaj osoby umyślnie. Każda osoba tego znaku jest w stanie wybaczyć błędy i wejść na czyjąś pozycję.
 • Wytrwałość. Zawsze kończy to, co zaczął, często z doskonałymi wynikami. Osiąga wiele dzięki codziennym wysiłkom.

Wady:

 • Konserwatyzm. Preferuje zwykły sposób, z trudem zbliża się do nowego.
 • Upór. Do końca broni swojego punktu widzenia. Zgadza się, gdy jest zmęczony kłótnią, ale wewnętrznie pozostaje wierny sobie.
 • Pracoholizm. Nastawiony na zarabianie. Czasami dobro materialne jest wyższe niż duchowe.

Bliźnięta

Plusy:

 • Towarzyskość. Z łatwością wejdź do firm, w których często stają się liderami.
 • Wysoka inteligencja i szybkie myślenie. W locie przyswajają nową wiedzę i jakościowo opanowują każdy zawód.
 • Odpowiedzialność i staranność. W trudnych czasach zawsze zakochają się w pomocy i bez problemu wezmą na siebie wiele obowiązków.

Bliźnięta mają niezachwianą pewność, że ich czas na pewno nadejdzie.

Wady:

 • Gadulstwo. Uwielbiają flirtować, wolą krótkotrwałe relacje. Nie nadaje się do życia rodzinnego.
 • Podejrzliwość i roztropność. Mogą odmówić pożyczenia czegokolwiek nawet ukochanej osobie.
 • Impulsywność. Nie mogąc kontrolować swoich emocji.
READ
Dziewczyna z Brazylii urodziła bliźnięta po ustaleniu faktycznej śmierci

Plusy:

 • Atrakcyjność. Dzięki naturalności i ogromnemu zaopatrzeniu w energię wewnętrzną przyciąga innych.
 • Obecność wartości rodzinnych. Rodzina i przyjaciele zawsze są na pierwszym miejscu. Związek z nimi trwa przez całe życie.
 • Trwałość. Mimo ciosów losu podnosi się i idzie do przodu. Zawsze ma zapas na deszczowe dni.

Wady:

  Emocjonalność. W emocjach nie zna miary. Może być smutny aż do depresji i śmiać się aż do histerii.

Plusy:

 • Hojność. Dla „swoich” ludzi Leo jest gotowy na wszystko: dawać prezenty, poświęcać czas osobisty, zapewniać całodobową pomoc. Leo, po znalezieniu bratniej duszy, uzna ją za najlepszą i nie zamieni się na zdradę.
 • Szlachta. Ma wrodzoną potrzebę zrobienia czegoś znaczącego i ulepszenia świata.
 • Celowość. Osiągaj cele pod każdym względem.

Wady:

 • Megalomania. Wierzy, że ma prawo do wielkich korzyści i stawia się ponad innymi.
 • Próżność. Uwielbia być w centrum uwagi, kąpać się w miłości i chwale.
 • Krytyka. Absolutnie nie podatny na krytykę. Za wyrażanie swoich błędów może całkowicie przerwać komunikację. Nie potrafią przyznać się do swoich błędów.

Plusy:

  przezorność. Identyfikuje problemy na wczesnym etapie i jest w stanie szybko naprawić sytuację.

Wady:

 • равильность. Z powodu dążenia do perfekcji przypomina robota, który żyje według zasad i czuwa nad przestrzeganiem wartości moralnych. Lubi czytać notatki.
 • Reklamacje. Przede wszystkim mówi o niedociągnięciach, które należy poprawić. Zawsze wspieraj rozmowę o niedoskonałości świata.

Plusy:

 • Intuicja. Zawsze wiedzą właściwą decyzję, ale z powodu nawyku wahania ciągle w nią wątpią. Wysoce inteligentna Waga uwielbia analizować wszelkie informacje, które stają się ich doświadczeniem, i zaskakiwać rozmówców swoją wiedzą.
 • Dyplomacja. Urodzeni rozjemcy, zdolni do łagodzenia i rozwiązywania wszelkich konfliktów.

Wady:

 • Narażenie na stres. Są podatni na depresję z powodu wielu doświadczeń.
 • Bezład. Wierząc, że są w stanie przyciągnąć do siebie tylko pozytywnych ludzi, nieświadomie pozwalają się wykorzystać do samolubnych celów.
 • samopoświęcenie. Nieustannie odczuwam potrzebę poświęcenia się dla wyższych celów.

Skorpion

Plusy:

 • Odpowiedzialność i powaga. Potrafi bawić się od serca tylko w towarzystwie bliskich osób. Dzięki wewnętrznemu opanowaniu i powadze zawsze kontroluje i obiektywnie analizuje sytuację.
 • wysoka inteligencja. Nieustanne samodoskonalenie. Zawsze na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami. Ciekawy towarzysz.
 • Lojalność i rzetelność. Lojalny człowiek rodzinny, dla którego rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu.

Wady:

 • Tajemnica. Uwielbia milczeć i zostawiać zagadkę, która jest częstą przyczyną poważnych konfliktów.
 • Właściciele. Nie mają skłonności do zazdrości, ale za swoje „rzeczy” uważają wszelki majątek i znajome.
READ
Gdzie jest twój? Ocena najbardziej kochających mężczyzn według znaków zodiaku

Scorpio zawsze skupia się tylko na sobie, rzadko zwraca uwagę na stan emocjonalny partnera.

Strzelec

Plusy:

 • Atrakcyjność. Ekstrawagancy i kreatywni Strzelcy to interesujący rozmówcy, którzy przyciągają wewnętrzną energią.
 • Prawdomówność. Szczerość i spontaniczność nie pozwalają na udawanie i udawanie. Obcy oszustwom i fałszowi.
 • Optymizm. Zawsze wyglądają na wesołych i szczęśliwych. Znajdź pozytywy w każdej sytuacji.

Wady:

 • Frywolność. Zakochany szybko „wypala się” i szuka nowej miłości. Strzelec ma skłonność do nagłych wahań nastroju. Łatwo ulega emocjom i nie może się powstrzymać.
 • Nietaktowność. Nie zastanawiając się nad konsekwencjami, może wyrzucić z siebie coś niegrzecznego, co postawi partnera w niezręcznej sytuacji.

Koziorożec

Plusy:

 • Cierpliwość. Osiągnięcie upragnionego jest gotowe czekać latami. Potrafi kontrolować siebie i swoje emocje.
 • Poświęcenie. Druga połowa wybiera starannie i skrupulatnie. Zdrada uważa się za poniżej swojej godności.

Wady:

 • Zamknięcie. Nie lubi opowiadać o swoich planach, zawsze myśli o nim. Z tego powodu uchodzi za aroganckiego i dumnego.
 • Kariera. Potrafi zamienić życie rodzinne i osobiste na pracę. Potrafi iść do bramki nad głowami.
 • depresja. Z powodu uświadomienia sobie bezsensu życia łatwo popaść w depresję.

Zalecane: starożytne słowiańskie znaki zodiaku według miesiąca, roku i daty urodzenia: cechy osobowości

Wodnik

Plusy:

 • Życzliwość. Bycie niesamowicie miłym przynosi światu pozytywy. Szuka pozytywów we wszystkim.
 • Towarzyskość. Dzięki towarzyskości wiele osiąga w pracy iw miłości. Uważny słuchacz i świetny rozmówca.
 • Poświęcenie. Niezdolny do zdrady. Zbiegając się z człowiekiem, będzie mu wierny do końca.

Wady:

 • Emocjonalność. Podlega gwałtownej zmianie nastroju, ale tylko w gronie najbliższych. Publicznie próbuje się kontrolować. Po przejściu rozczarowań Wodnik ukrywa swoje życie osobiste i rodzinę, nosząc maskę. Potrafi odgrywać wymagane role.
 • Uraz. Ma skłonność do kreowania własnej rzeczywistości i nadawania bliskim nieistniejących cech charakteru. Niekonsekwencja prowadzi do rozczarowania i urazy.

Plusy:

  Współczucie. Szczerzy słuchacze, którzy fizycznie odczuwają czyjś ból.

Ryby to kreatywne osoby z kreatywnym podejściem nawet do rutynowych problemów. Generatory unikalnych pomysłów, wynalazcy.

Wady:

 • Rozpraszanie. Nieustannie w chmurach okazują się być bardzo rozproszeni w ziemskich sprawach.
 • Łatwowierność. Ze względu na swoją niesamowitą łatwowierność są w stanie przyciągnąć niebezpieczne osobowości i dać się nabrać na oszustów.
 • Powściągliwość. Ryby są przekonane, że inni powinni domyślać się ich uczuć, dlatego uwielbiają grać w ciszy.

Teraz znasz wszystkie zalety i wady znaków zodiaku.

Przydatne wideo

Film o zaletach każdego znaku zodiaku:

Film o wadach każdego znaku zodiaku:

Znaki zodiaku w kolejności Ocena najmądrzejszych znaków zodiaku: który z mężczyzn i kobiet jest najinteligentniejszy według astrologów?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: