Plastikowe pływanie: sieć nie rozpoznała na zdjęciu piosenkarki Laimy Vaikule

Piosenkarka Laima Vaikule jest przebiegła, mówiąc, że nigdy nie poszła pod nóż kosmetologów ze względu na piękno. Sławny chirurg plastyczny Timur Nugaev powiedział o tym iReactorowi, wskazując na wielkość wydatków wykonawcy na piękny wygląd.

Uhonorowana piosenkarka Laima Vaikule zawsze miała ciekawy europejski wygląd i wyraziste rysy twarzy. Użytkownicy mediów społecznościowych zauważyli ostatnio, że piosenkarka dosłownie się nie starzeje.

Subskrybenci zaczęli pytać Vaikule, jak udaje jej się pozostać taką czarującą, ale mądra piosenkarka nie kupiła pochlebstw. Laima Vaikule, kierując się własnymi przekonaniami, radzi sobie bez kardynalnych interwencji. Zarośnięta piękność, bez odrobiny skromności, deklarowała, że ​​jej wygląd stworzyła natura.

Wykonane w naturze?

W wieku 35 lat piosenkarka przestała jeść mięso i zaczęła aktywnie dbać o siebie. Później 66-letnia hedonistka zrezygnowała z miłości swojej młodości – papierosów i alkoholu. Teraz, oprócz aktywnego stylu życia, sportu i ciężkiej pracy, w jej życiu prawie nie ma radości, ale z wyglądu Vaikule według niektórych przypomina boginię, która zstąpiła z nieba. Najważniejsze w życiu piosenkarki jest teraz to, że podoba jej się jej własne odbicie w lustrze.

Hejterzy nie zgadzają się z tą oceną. Zapewniają, że 66-letnia Vaikule wygląda bardziej jak koleżanka ze sklepu Irina Allegrova. Kto ma rację, a kto przesadza, potrafił wyjaśnić specjalistę z zakresu chirurgii plastycznej.

Piosenkarka Laima Vaikule jest przebiegła, mówiąc, że nigdy nie poszła pod nóż ze względu na piękno. To oczywiście duże uproszczenie. Koszt operacji plastycznej wykonawcy ujawnił w rozmowie z iReactorem gwiazdor chirurgii Timur Nugajew . Kilka milionów rubli – takie wydatki na wygląd Vaikule byłyby minimalne, uważa ekspert.

Moim zdaniem prawie wszyscy korzystali z chirurgii plastycznej od osób pokazywanych w telewizji. Nie rozumiem, dlaczego jedni mają siłę, by to przyznać, a inni są nieśmiały. Myślę, że miała, a nie jedną, operację odmładzania twarzy, plastykę powiek i endoskopowe uniesienie środkowej jednej trzeciej twarzy, zapewnił Nugaev.

Plastyka powiek była konieczna, aby Vaikule wyglądała na bardziej otwartą, śmiertelną i ospałą, jak u młodych. Nawet osoby, które osobiście znają boreliozę, przyznały, że jej kształt oczu zmienił się w nieco bardziej azjatycki sposób. Ewentualnie zwiedzać Azję.

READ
Ivanka Trump miała na sobie sukienkę za 35 dolarów

Starości nie da się oszukać sposobem na życie

Biologicznego starzenia się poprzez zdrowy tryb życia i dbanie o siebie nie da się odwrócić. Żaden wysiłek nie pomoże oszukać starzenia się, z wyjątkiem chirurgii plastycznej, dodał Nugaev.

Zastrzyki z toksyny botulinowej w czoło uatrakcyjniły twarz gwiazdy. Po zmarszczkach nie było śladu. Zastrzyki z kwasu hialuronowego były w stanie nadać seksualności pulchnym ustom 66-letniej piosenkarki. Koneserzy wyglądu Vaikule przyznają, że wcześniej jej usta nie były pełne, ale były naturalne i bardziej atrakcyjne. Według abonentów może to zaoszczędzić pieniądze.

Przez cały czas Vaikule wydała na twarz i ciało ponad kilka milionów rubli. To najbardziej konserwatywne szacunki – podsumował Nugaev.

W rezultacie całkowita winda kołowa dla gwiazd kosztuje od 400 000 rubli do miliona. Lifting powiek – około 350 000 rubli. Wypełniacze „hialuronowe” w ustach będą kosztować od 50 000 rubli za wstrzyknięcie w klinice lub od 7000 50 rubli za miligram – od mistrza domu. Botox kosztuje od 000 20 rubli za sesję z doświadczonym mistrzem i od 000 XNUMX rubli w domu.

Biorąc pod uwagę, że prawie wszystkie powyższe czynności muszą być wykonywane raz w roku, plus cena fitness i instruktorów, koszt usług na twarz i ciało Vaikule rocznie zbliża się do miliona rubli. Tak więc przez 10 lat promiennego blasku na scenie możesz kupić jednopokojowe mieszkanie w Moskwie lub trzy rubli w Petersburgu. Jednak piękno jest warte poświęcenia i pomaga zarobić. Specjalnie dla takich piękności jak Laima Vaikule.

wapno z tworzywa sztucznego vaikule

Ciekawostki z życia Limy: piosenkarka zaprzecza operacjom plastycznym, zapewniając, że jej wygląd jest wynikiem prawidłowego stylu życia i pielęgnacji; usilnie szukał uwagi rodziców; planuje zostać lekarzem; w ogóle nie wie, jak oszczędzać i oszczędzać pieniądze; w doborze ubrań ufa zmysłowi dotyku; Nikołaj Baskow złamał kiedyś rękę Vaikuli podczas próby koncertowej; kiedyś Laima Vaikule miała szansę zostać gwiazdą Broadwayu, ale odmówiła, ponieważ nie chciała malować w brunetce; uwielbia grać w tryktraka.

Niedawno Lyme opublikowała film na Instagramie, który od razu wywołał gorącą debatę. Wielu fanów w ogóle nie rozpoznało piosenkarza. Natychmiast rozeszły się pogłoski, że Laima Vaikule wykonała nie do końca udaną operację plastyczną. Według chirurga plastycznego Lyme wykonał następujące interwencje:

 • Okrągły lifting. Teraz jej twarz jest bez jednej zmarszczki, nawet zbyt rozciągnięta, czego nie było nawet w jej młodości. Vaikule straciła naturalność po operacji plastycznej.
 • Blepharoplastykaaby wygląd był bardziej otwarty, jak młody. Okazało się jednak, że jej oczy zaczęły wyglądać inaczej, jakby zmienił się krój.
 • Plastik do ust z kwasem hialuronowym. A oto Lyme Vaikule uległa modzie Plastikowy. Lekko rozszerzyła usta, czyniąc je bardziej zmysłowymi. I choć wynik jest dobry, wygląd nie jest już całkiem naturalny. Wcześniej jej usta nie były pełne, ale były naturalne i bardziej atrakcyjne.
 • Iniekcje toksyny botulinowej w czoło. Teraz ma napiętą twarz bez jednej zmarszczki.
READ
Chciałbym już chodzić nago”: Bella Hadid błysnęła swoimi piersiami w odsłaniającym topie

Pomimo dziwnego wyniku, operacja plastyczna twarzy Vaikule została wykonana tak dokładnie i profesjonalnie, jak to tylko możliwe.

Można założyć ile kosztował plastik Vaikule:

 • Ogólne dokręcanie okrężne – od 300 tysięcy rubli do 1 miliona rubli.
 • Lifting powiek – około 100-200 tysięcy rubli.
 • Wypełniacze kwasu hialuronowego w ustach – 30 tysięcy rubli.
 • Zastrzyki z botoksu – od 20 tysięcy rubli. na sesję.

Przeczytaj więcej w naszym artykule o plastiku Vaikule, wynikach zmian.

Ciekawostki z życia Limy

Uhonorowana piosenkarka Laima Vaikule zawsze miała ciekawy wygląd, europejskie rysy. Ale jest nie mniej niesamowitą osobą. Lyme opowiedziała kilka intrygujących faktów ze swojego życia, Vaikule opowiedziała o swoim stosunku do plastiku, dzięki czemu pojawiła się szansa na poznanie piosenkarki z nowej strony. Interesujące punkty to:

 • Laima Vaikule, według jej własnych wypowiedzi, radzi sobie bez kardynalnych interwencji. Piosenkarka wierzy, że do 30 roku życia dziewczyna wygląda tak, jak stworzyła ją natura. Nie musi robić nic specjalnego, żeby wyglądać pięknie.
 • Ale po 35 latach musisz zadbać o siebie. Wygląd dziewczyny jest już wynikiem jej stylu życia. Borelioza nie je mięsa, nie pali i nie nadużywa napojów alkoholowych. Ponadto prowadzi aktywny tryb życia i ciężko pracuje. Jej praca sprawia jej przyjemność. Dlatego podoba jej się odbicie w lustrze.
 • Laima Vaikule jako dziecko często próbowała udowodnić, że jest najlepsza i walczyła o uwagę rodziców. Piosenkarka powiedziała, że ​​nie dogaduje się ze swoją średnią siostrą. Jako dziecko czuła, że ​​jest na ostatnim miejscu po wszystkich dzieciach dla rodziców.
 • Początkowo Lyme planowała zostać lekarzem. Poszła nawet do szkoły medycznej. Artystka wyobrażała sobie, że przyniesie korzyści ludziom i zobaczy efekt swojej pracy. Ale plany się nie spełniły. A dziś wydaje jej się, że mogła zrobić więcej.
 • Według samej Vaikule absolutnie nie wie, jak oszczędzać i oszczędzać pieniądze. Najważniejsze dla niej jest czerpanie radości z tego, co zarobiła, w przeciwnym razie nie ma to sensu. Jeśli rodzina ma wszystko, czego potrzebuje, to ilość pieniędzy wydanych na rozrywkę, rekreację i tak dalej nie przeszkadza jej. Kiedyś wydała opłatę w wysokości 100 000 dolarów na wakacjach na Hawajach.
 • Wybierając ubrania, Lyme ufa swojemu zmysłowi dotyku. Preferuje naturalne i przyjemne w dotyku tkaniny.
 • Nikołaj Baskow złamał kiedyś Vaikule podczas próby koncertowej. Ale wszystko poszło dobrze, wszyscy koledzy natychmiast udzielili pomocy, a Vladimir Vinokur natychmiast wezwał doskonałego traumatologa.
 • Kiedyś Laima Vaikule miała szansę zostać gwiazdą Broadwayu. Ale nie podobała jej się proponowana rola Maty Hari, a głównym powodem odmowy była potrzeba farbowania włosów na brunetkę. I chociaż później przyciemniła kolor, było to na jej warunkach, na całe życie.
 • Również pewnego dnia postanowiła współpracować z Michaiłem Barysznikowem, chociaż wszyscy próbowali ją od tego odwieść. Wtajemniczeni ostrzegali go, by się nie zgadzał. Ale tancerka postanowiła zagrać w teledysku Vaikule. Chociaż sama przegapiła szansę nawet dwa razy, zapominając o oddzwonieniu do niego na czas.
 • Vaikule uwielbia grać w tryktraka. Nazywa nawet siebie „Królową”.
READ
Ale co z Kliczko: Hayden Panettiere został przyłapany na randce z nieznajomym?

Polecamy przeczytać artykuł o Alli Pugaczowej i chirurgii plastycznej. Dowiesz się z niego o operacji plastycznej twarzy, którą wykonała Ałła Pugaczowa, pracy chirurgów na ciele, a także o wyniku przed i po operacji plastycznej.

A tutaj więcej o plastyczności Aleny Apiny.

Chirurgia plastyczna Vaikule i wyniki dla twarzy po

Laima Vaikule dotrzymuje kroku swoim młodszym kolegom i prowadzi stronę na Instagramie. Niedawno opublikowała wideo, które natychmiast wywołało gorącą dyskusję. Wielu fanów w ogóle nie rozpoznało piosenkarza. Natychmiast rozeszły się pogłoski, że Laima Vaikule przeszła operację plastyczną i nie do końca się udała.

Z jednej strony naprawdę zaczęła wyglądać młodziej, ale z drugiej piosenkarka przestała być sobą. Wielu obserwujących było niezadowolonych z wyniku. Według specjalisty chirurgii plastycznej Lyme wykonała następujące interwencje:

 • Najprawdopodobniej Vaikule wykonał okrągły lifting. Jest to prawie obowiązkowa operacja dla starszych kobiet po 45-50 latach. Teraz jej twarz jest bez jednej zmarszczki, nawet zbyt rozciągnięta, czego nie było nawet w jej młodości. Wtedy wyglądało to naturalnie. Dlatego w tym sensie Laima Vaikule straciła swoją naturalność po operacji plastycznej.
 • Aby wyglądała na bardziej otwartą i młodszą, artystka prawdopodobnie wykonała plastykę powiek. Okazało się jednak, że jej oczy zaczęły wyglądać inaczej, jakby zmienił się krój. . I tutaj Laima Vaikule uległa modzie na plastik. Lekko rozszerzyła usta, czyniąc je bardziej zmysłowymi. I chociaż wynik okazał się całkiem akceptowalny i bez załamań, wygląd nie jest już całkiem naturalny. Wcześniej jej usta nie były pełne, ale były naturalne i bardziej atrakcyjne. . Niewiele celebrytów może obejść się bez tych procedur. Pomagają uczynić wygląd bardziej otwartym i młodym, ukryć zmarszczki na czole.

vaikule przed i po operacji plastycznej

Pomimo dziwnego wyniku, operacja plastyczna twarzy Vaikule została wykonana tak dokładnie i profesjonalnie, jak to tylko możliwe.

Ile kosztuje plastik Vaikule?

Gwiazdy nie szczędzą pieniędzy na urodę, bo od tego zależy ich popularność i kariera. Prawdopodobnie wszystkie operacje plastyczne kosztują Laima Vaikula następujące kwoty:

 • Ogólny okrągły lifting zwykle kosztuje od 300 tysięcy rubli. W zależności od złożoności sprawy cena może sięgać nawet 1 miliona rubli.
 • Lifting powiek – około 100-200 tysięcy rubli. usta kosztują 30 tysięcy rubli.
 • Zastrzyki z botoksu – od 20 tysięcy rubli. na sesję.
READ
Najlepsze zdjęcia gwiazd z otwarcia Festiwalu Filmowego w Wenecji

Polecamy przeczytać artykuł o plastyczności Sofii Rotaru. Dowiesz się z niego, czy Sofia Rotaru wykonała operację plastyczną, zmiany twarzy przed i po, a także o tym, gdzie i za ile piosenkarka wykonała operację plastyczną.

A oto więcej o plastyczności Valery’ego Leontieva.

Sama piosenkarka nie komentuje swojej przemiany. Ale według ekspertów wykonała operację plastyczną. Po Lyme zaczęła wyglądać młodziej, ale straciła swoją indywidualność. Fani nie byli zadowoleni ze zmian w wyglądzie ich ulubionego artysty. Chirurgia plastyczna zakłada nie tylko dokładność, ale także wyczucie proporcji i estetyki chirurga, aby zachować charyzmę klienta.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: