Piękność też płacze: jaki los czekał zwycięzców konkursu Miss Rosji?

Kiedy dziewczyny noszą diamentową koronę na konkursach piękności, wydaje im się, że teraz cały świat będzie u ich stóp. Piękności są przekonane, że tytuł „najpiękniejszej” otwiera przed nimi bezchmurną przyszłość i gwarantuje wspaniałe perspektywy. W rzeczywistości wszystko to może skończyć się tylko jednorazową wycieczką do USA na Miss Universe. Aby pozostać w świecie show-biznesu, musisz stale pracować. W tym artykule porozmawiamy o losie dziewcząt, które od 1994 roku wygrywają konkursy piękności.

Inna Zobova

Miss Rosji 1994

Inna Zobova

Inna Zobova, fot. liveinternet.ru

Inna Zobova z Chimek wygrała konkurs piękności w 1994 roku. Następnie dziewczyna studiowała na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym. M. V. Lomonosov i pojechał do Paryża, aby wziąć udział w pokazach mody dla Yves Saint Laurent, Hermes, Givenchy i innych znanych marek. Ponadto topowy model z Rosji zdołał stać się twarzą słynnej marki Wonderbra i projektanta szalików. Dziś Inna mieszka we Francji ze swoim ukochanym mężczyzną Bruno Aveyyanem, który zajmuje się reżyserią i fotografią.

Elmira Tuyusheva

исс Россия 1995

Elmira Tuyusheva

Elmira Tuyusheva, fot. onedio.ru

W 1995 roku Elmira Tuyusheva z Obnińska otrzymała tytuł pierwszego piękna. W tym czasie dziewczyna studiowała na Wydziale Cybernetyki. Po zwycięstwie dziewczyna pracowała w branży modelek, a nawet próbowała siebie jako aktorka. Zagrała w filmie Andrieja Konczałowskiego Gloss. Później Elmira została żoną Władysława Metreveli i dała mu syna.

Alexandra Petrova

Miss Rosji 1996

Alexandra Petrova

Aleksandra Petrova, fot. miridei.com

Aleksandra Petrova z Czeboksary została zwycięzcą konkursu w wieku 16 lat. Potem dziewczyna odrzuciła wiele kuszących zaproszeń, które otrzymała od zagranicznych firm modowych. W przeciwieństwie do innych uznanych piękności nie chciała opuszczać swojej ojczyzny ze względu na karierę. W 2000 roku dziewczyna i jej wybranka Konstantin Chuvilin zostali brutalnie zamordowani z broni palnej.

Elena Rogożyna

Miss Rosji 1997

Elena Rogożyna

Elena Rogozhina, fot. viralife.ru

W 1997 roku młoda 16-letnia Elena Rogozhina z regionu Samara została zwycięzcą konkursu piękności, aw 1999 roku dziewczynie udało się zdobyć tytuł Miss Europy. Piękno uznane przez wszystkich przeniosło się do Stanów Zjednoczonych i zaczęło pracować w agencji modelek. Nic nie wiadomo o dalszych losach Rogożyny. Sądząc po najnowszych zdjęciach dostępnych w sieci, Elena nadal wygląda bardzo dobrze.

READ
10 gwiazd Hollywood, które zrujnowały swój chudy wygląd

Anna Malowa

исс Россия 1998

Anna Malowa

Anna Malova, fot. onedio.ru

Anna Malova walczy o tytuł „Miss Rosji” od 1993 roku, a zaledwie 5 lat później dziewczynie udało się zostać właścicielem upragnionej korony. Jak większość zwycięzców konkursów piękności, dziewczyna przeniosła się do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Jednak sprawy nie potoczyły się wcale tak, jak się wydawało w snach. Była miss została skazana na przymusowe leczenie z powodu narkomanii. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, staje się jasne, że zdecydowanie nie można nazwać jej szczęśliwą.

Anna Krugłowa

Miss Rosji 1999

Anna Krugłowa

Anna Krugłowa, fot. viralife.ru

Po wygraniu konkursu piękności w życiu dziewczyny nic się nie zmieniło dramatycznie. Piękno wróciło do rodzinnego Tatarstanu i postanowiła nie wpadać już w oczy kamer telewizyjnych.

Oksana Fiodorowa

Miss Rosji 2001

Oksana Fiodorowa

Oksana Fiodorowa, fot. yaplakal.com

Fedorova stała się jedną z najbardziej znanych zwycięzców konkursu piękności. W 2001 roku dziewczynie udało się zdobyć tytuł „Miss Rosji”. Oksana na tym nie poprzestała i później zdobyła koronę Miss Universe. Kariera i życie osobiste pierwszego piękna rozwinęło się dość pomyślnie: jest prezenterką, aktorką, szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. Z wiekiem Fedorova nie straciła swojej dawnej urody i świetnie wygląda w wieku 43 lat.

Swietłana Korolewa

исс Россия 2002

Swietłana Korolewa

Swietłana Korolewa, fot. nevsetakgrustno.com

W 2002 roku konkurs wygrała 19-letnia Swietłana Korolewa z Pietrozawodska. W tym samym roku Rosjanka mogła zdobyć tytuł Miss Europy. Następnie rozpoczęła pracę w branży modelek, a później została właścicielką własnej marki płaszcza. Z biegiem lat wygląd Svetlany się zmienił, ale jej uroczy uśmiech pozostał taki sam. Została szczęśliwą matką trójki dzieci, ukochaną żoną i kobietą biznesu.

Wiktoria Łopirewa

исс Россия 2003

Wiktoria Łopirewa

Victoria Lopyreva, fot. mardentro.ru

W 2003 roku tytuł „Miss Rosji-2003” zdobyła Victoria Lopyreva z Rostowa nad Donem. Teraz jest bardzo popularny w Rosji. Dziewczyna jest nie tylko modelką, ale także prezenterką telewizyjną w kanałach sportowych. Wiadomo, że dawna panna zbyt lubi wypełniacze i woli makijaż w stylu Kylie Jenner.

Diana Zaripova

исс Россия 2004

Diana Zaripova

Diana Zaripova, fot. yapokupayu.ru

W 2004 roku konkurs wygrała Diana Zaripova z Naberezhnye Chelny. Po zwycięstwie dziewczyna otrzymała wyższe wykształcenie, wyszła za mąż i została matką dwójki dzieci. Zaripovej wciąż udaje się dziś wyglądać całkiem atrakcyjnie. Jasny makijaż został zastąpiony bardziej naturalnym.

READ
Melania Trump umiejętnie urozmaiciła surowy dress code

Aleksandra Iwanowskaja

Miss Rosji 2005

Aleksandra Iwanowskaja

Aleksandra Iwanowska, fot. cosmo.ru

Alexandra Ivanovskaya z Komsomolska nad Amurem została pierwszą pięknością Rosji w 2005 roku. Kariera modelki dziewczyny nie powiodła się, ale była panna z powodzeniem opanowała zawód stylisty fryzur.

Tatiana Kotowa

Miss Rosji 2006

Inna Zobova

Inna Zobova, fot. homsk.com

Zwycięzcą konkursu piękności w 2006 roku została Tatiana Kotova z regionu Rostowa. W latach 2008-2010 dziewczyna była członkiem grupy Via Gra, zastępując w zespole Verę Breżniewą. Następnie piękna podjęła karierę solową jako piosenkarka i zaczęła próbować siebie jako prezenterka.

Ksenia Suchinowa

Miss Rosji 2007

Ksenia Suchinowa

Ksenia Suchinowa, fot. fishki.net

Ksenia wygrała konkurs Miss Rosji w 2007 roku, aw 2008 roku została właścicielem tytułu Miss Świata. Teraz dziewczyna pracuje jako modelka i bierze udział w ważnych społecznie projektach. Również na swoim profilu na Instagramie dziewczyna reklamuje różne kosmetyki.

Sofia Rudyjewa

Miss Rosji 2009

Sofia Rudyjewa

Zwycięzcą konkursu Miss Rosji w 2009 roku została 18-letnia modelka z Petersburga Sofia Rudyeva. Później okazało się, że w wieku 15 lat młoda dziewczyna wzięła udział w erotycznej sesji zdjęciowej dla zagranicznego magazynu. Ten fakt z jej biografii wzbudził wówczas wiele hałasu.

Irina Antonenko

Miss Rosji 2010

Irina Antonenko

Irina Antonenko, fot. dambul.org

Po wygraniu konkursu Irina Antonenko zdołała wejść do pierwszej piętnastki Miss Universe 15. Dziewczyna zajmuje się karierą modelki i od 2010 roku gra w filmach. Na swoim koncie ma ponad 2011 projektów. Obecnie mieszka w dwóch krajach: w Los Angeles iw Moskwie.

W rzeczywistości korona nie zawsze jest w stanie uszczęśliwić kobietę. Wcześniej pisaliśmy o trudnym losie księżnej Diany. Dowiedział się również o powieści aktorki Anny Snatkiny i jej kolegi Andrieja Czernyszowa. A oddani fani Alli Pugaczowej podziwiali fizyczną formę Primadonny.

A która z piękności podobała Ci się najbardziej? Napisz w komentarzach.

Otrzymuj jeden z najczęściej czytanych artykułów na e-mail raz dziennie. Dołącz do nas na Facebooku i VKontakte.

Jaki los czekał rosyjskie piękności?

Piękno to tylko miły bonus, który daje natura. Ale dane zewnętrzne nigdy nie były gwarancją szczęśliwego życia w przyszłości. Inaczej potoczyły się losy utytułowanych rosyjskich piękności. Ktoś potrafił wykorzystać zwycięstwo w zawodach jako platformę startową do startu, a ktoś przypłacił własnym życiem za ich urodę.

READ
Wypadła z samochodu” modelka Anna Kałasznikowa wywołała dezorientację wśród fanów

1993 – Anna Bajczyk

Anna Baczik. / Zdjęcie: www.foboxs.com

Została dziennikarką zawodową, pracowała w swojej specjalności, później obroniła pracę doktorską, owocnie angażuje się w działalność naukową, pracuje jako wykładowca na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu. Żonaty, ma syna Stepana.

1995 – Elmira Tuyusheva

Elmira Tuyusheva (Metreveli w małżeństwie). / Zdjęcie: www.baskino.me

Po zdobyciu tytułu Miss Rosji Elmira wzięła dokumenty z instytutu i poważnie podjęła karierę modelki. Później studiowała w Instytucie Filmu i Telewizji oraz w Moskiewskiej Szkole Teatralnej. Odniosła pewien sukces jako modelka, zagrała w filmach na uboczu. Żonaty, ma syna.

1996 – Aleksandra Pietrowa

Aleksandra Pietrowa. / Zdjęcie: www.foboxs.com

W 2000 roku 19-letnia Alexandra stała się przypadkową ofiarą gangsterskiego starcia. Pierwsze piękno Rosji zostało zastrzelone w wejściu do domu wraz z Konstantinem Chuwilinem i jego przyjacielem biznesmenem Radikiem Achmetowem w Czeboksarach.

1997 – Jelena Rogożyna

Elena Rogożyna. / Zdjęcie: www.onedio.ru

Elena Rogozhina jest posiadaczką tytułu Miss Europy. Po zakończeniu kariery modelki na miejsce zamieszkania wybrała Bułgarię, gdzie prowadzi własną małą firmę. Żonaty, ma córkę.

1998 – Anna Malowa

Anna Malowa. / Zdjęcie: www.onedio.ru

Anna mogłaby osiągnąć niewiarygodne wyżyny, gdyby po przeprowadzce do Ameryki nie uzależniła się od narkotyków. W 2011 roku decyzją sądu została skierowana na przymusowe leczenie uzależnienia od narkotyków. Oskarżony o fałszowanie recept na środki odurzające. W 2013 roku wszystkie zarzuty wobec Anny zostały oddalone.

1999 – Anna Krugłowa

Anna Krugłowa. / Zdjęcie: www.onedio.ru

Po otrzymaniu tytułu w życiu dziewczyny nic się nie zmieniło, wybrała powrót do rodzinnego Tatarstanu i nigdy więcej nie znalazła się w zasięgu kamer telewizyjnych.

2001 – Oksana Fiodorowa

Oksana Fedorova (Borodina po mężu).

Oksana wygrała nie tylko zawody krajowe, ale także została Miss Universe. Tytułu odmówiła, dokonując wyboru na rzecz edukacji i działalności naukowej. Dziś Oksana jest odnoszącą sukcesy prezenterką telewizyjną, równolegle do swojej głównej pracy, aktywnie angażuje się w działalność charytatywną. Po ślubie zmieniła nazwisko, stając się Borodiną. Wraz z mężem Andriejem Borodinem wychowują dwoje dzieci.

2002 – Swietłana Korolewa

Swietłana Korolewa. / Zdjęcie: www.foboxs.com

W tym samym 2002 roku została Miss Europy. Swietłana mieszka na stałe w Rydze z mężem i trójką dzieci, ale bardzo często Swietłana odwiedza Moskwę, rozwijając własny biznes.

2003 – Wiktoria Łopirewa

Wiktoria Łopirewa. / Zdjęcie: www.sollys.ru

Victoria po wygranej w konkursie wybrała karierę jako prezenterka telewizyjna. Po mistrzowsku zwraca na siebie uwagę ruchami PR związanymi z jego życiem osobistym.

READ
Zmysłowy klip Olgi Orłowej i Maxima Fadeeva ku pamięci Zhanny Friske

2004 – Diana Zaripova

Diana Zaripova. / Zdjęcie: www.mtdata.ru

2005 – Aleksandra Iwanowska

Aleksandra Iwanowska. / Zdjęcie: www.en.ce.cn

Dziewczyna podjęła decyzję o powrocie do swojego zwykłego stylu życia, porzucając karierę modelki.

2006 – Tatiana Kotowa

Tatiana Kotowa.

Tatiana wybrała dla siebie karierę piosenkarki. Przez dwa lata była członkiem grupy VIA Gra, potem wolała występować sama. Często zasiada w jury różnych konkursów, pełni funkcję gospodarza, w 2017 roku wydała swój pierwszy album.

2007 – Ksenia Suchinowa

Ksenia Suchinowa. / Zdjęcie: www.twizz.ru

Została Miss Świata – 2008, cieszy się własną karierą modelki, nie odmawia udziału w znaczących społecznie projektach.

2009 – Sofia Rudyeva

Sofia Rudyeva. / Zdjęcie: www.krasotka.cc

Dziewczyna próbowała się w branży modelek już w latach szkolnych, a po wygraniu konkursu Sofia nadal podbijała prestiżowe wybiegi.

2010 – Irina Antonenko

Irina Antonienko. / Zdjęcie: www.eva.ru

Do branży modelek trafiła w latach szkolnych, po wzięciu udziału w konkursie postanowiła zostać aktorką. Ukończyła GITIS, zagrała w kilku filmach i serialach, a w 2012 roku zadebiutowała na scenie teatralnej. Rozwiedziony.

2011 – Natalia Gantimurova

Natalia Gantimurowa.

Po ukończeniu Rosyjskiego Państwowego Uniwersytetu Humanistycznego wyjechała do Genewy, pracując w swojej specjalności (stosunki międzynarodowe i zagraniczne studia regionalne). Natalia dużo podróżuje i nadal jest w świetnej formie.

2012 – Elizaveta Golovanova

Elżbieta Gołowanowa. / Zdjęcie: www.enews.ru

Wzięła udział w konkursie Miss Universe, gdzie znalazła się w pierwszej dziesiątce. Ale dziewczyna wolała uzyskać wysokiej jakości wykształcenie i pracować w swojej specjalności od kariery modelki. Ukończyła studia i uzyskała dyplom prawnika.

2013 – Elmira Abdrazakowa

Elmira Abdrazakowa. / Zdjęcie: www.pixanews.com

Po wygraniu konkursu z niewyjaśnionych przyczyn została poddana dotkliwemu nękaniu w Internecie, co zmusiło dziewczynę do usunięcia wszystkich jej kont w mediach społecznościowych. Jednak Elmira wróciła później do Internetu. W 2015 roku została wydalona z VGIK z kursu Vladimira Menshova. Następnie dziewczyna postanowiła zostać krytykiem filmowym.

Od konkursów Miss Rosji 2014-2017 minęło zbyt mało czasu, aby mówić o globalnych zmianach w życiu pierwszych piękności. Do tej pory dziewczyny studiują i próbują budować swoją karierę modelki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: