Pełne żelaza: gwiazdy, które nie bez powodu nosiły szelki

Piękny uśmiech to nie tylko element wizerunku osoby odnoszącej sukcesy, ale także gwarancja określonej jakości życia. Możliwości współczesnej stomatologii sprawiają, że piękne zęby może dać każdy, kto ma możliwość opłacenia tych bardzo kosztownych usług. Ciekawe, że gwiazdy również niełatwo decydują się na wyjazdy do dentysty, zwłaszcza jeśli chodzi o zakładanie aparatu.

Irina Gorbaczowa: załóż szczękę

Aktorka niedawno podzieliła się wynikami wieloletniej pracy z dentystami. Okazało się, że aktorka nie tylko przez długi czas była zawstydzona niedoskonałym uśmiechem, ale także cierpiała na szereg skutków ubocznych, do których należą bóle głowy, problemy ze snem i trawieniem. Wydawałoby się, jaki jest związek z zębami? I ona jest! Wszystko zajęło dwa lata. Gorbaczowa szczerze przyznaje: myślała, że ​​nie zrobi tego finansowo i moralnie, ale teraz nie jest zadowolona z wyników. Poprawiła zgryz, wyrównała zęby za pomocą systemu zamków.

„Mogę o tym pisać bez końca! Była jakość życia. Pojawiła się pewność siebie, poprawiło się trawienie, ustąpiły bóle głowy, wzrosła wytrzymałość, poprawiła się jakość snu, TWARZ zmienił się całkowicie i jak widać na lepsze. Szczękę ustawiamy na miejscu!! Nie “skończyliśmy” – przywróciliśmy zdrowie i sprawiliśmy, że było jeszcze lepsze pod każdym względem! Dlaczego to robię? Nie trzeba bać się chodzić do lekarzy, nie trzeba wstydzić się swoich zębów – trzeba je leczyć!” – powiedziała gwiazda serialu “Chiki”.

Tak wyglądał uśmiech Gorbaczowej przed pójściem do dentysty

Zdjęcie: Instagram @irina_gorbacheva

Regina Todorenko: zdecydowała się na szelki na wzór Dani Milokhina

Regina Todorenko jako jedna z pierwszych pogratulowała Gorbaczowowi hollywoodzkiego uśmiechu. Prezenterka telewizyjna i podróżniczka dopiero niedawno zdecydowała się na aparaty ortodontyczne: bała się żelaznych blaszek na zębach, wad dykcji – wygląd i mowa są ważne dla każdego, kto pracuje w kadrze. Żona Vlada Topałowa konsultowała się nawet z subskrybentami: czy warto zdecydować się na system wsporników, poproszony o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Opinie były podzielone: ​​jedni odradzali Reginie, inni zaczęli dzielić się kontaktami lekarzy. W rezultacie Todorenko poszła za przykładem swojego młodszego kolegi Dani Milokhina i założyła szelki. Mówi, że do tej pory jest zadowolona ze wszystkiego: metalowe płytki na zębach nie są tak straszne, jak się powszechnie uważa. Ponadto istnieje szereg wskazań do ich instalacji i nie chodzi tylko o niedoskonały uśmiech.

READ
16 wpadek celebrytów, które zostały złapane przez paparazzi

Zdjęcie: Instagram @Reginatodorenko

Miroslava Karpovich: poprawiła zgryz i pozbyła się bólów głowy

„Córka tatusia” dziesięć lat temu zmagała się z taką uciążliwością, jak zgrzytanie zębami w nocy (powodem tego był przewlekły stres i dodatkowe zęby mądrości – przemieściły szczękę). Dopiero po latach zwróciła się do specjalistów, którzy wydali werdykt: należy usunąć zęby mądrości i zmienić wady zgryzu. Nie za pierwszym razem ukochany Pavel Priluchny znalazł swojego lekarza i klinikę. Praca ortodontów trwała prawie trzy lata. Dla aktorki opracowano system zdejmowanych ochraniaczy na usta – szelki nie pasowały, ponieważ Miroslava aktywnie gra w teatrze i wypracowała pewien obraz sceniczny. Nie tak dawno Karpovich entuzjastycznie podziękowała swojemu zespołowi lekarzy: teraz jej uśmiech jest doskonały, bóle głowy i zgrzytanie zębami to już przeszłość. I zaprzyjaźniła się z kilkoma lekarzami – teraz odwiedzają się i chodzą na tańce do klubów.

Oprócz wymienionych celebrytów szelki nosili Timur Rodriguez, Paulina Andreeva, Vera Breżniewa, Victoria Bonya i wielu innych. Wszyscy są zadowoleni z wyniku, najważniejsze jest znalezienie lekarza.

Szulgina Tatiana Walentinowna

dentysta-terapeuta, naczelny lekarz kliniki „Lekarz osobisty”

Komentarze specjalistyczne

Ostatnio ludzie zaczęli zwracać większą uwagę na swoje zdrowie, w tym zęby. Młodzi ludzie często martwią się źle ustawionymi zębami, ale niewielu wie, że leczenie ortodontyczne może również rozwiązać inne problemy, takie jak zła postawa, zły sen i bóle głowy. Bardzo często są one związane z nieprawidłowym zwarciem zębów oraz hipertonicznością mięśni głowy i szyi.

Prawidłowy stosunek uzębienia górnego i dolnego podczas zamykania decyduje o zdrowiu układu zębowo-szczękowego. To zdrowie przyzębia, zębów i sparowanych stawów skroniowo-żuchwowych. W przypadku nieprawidłowego zamykania zębów system zębowo-szczękowy poddawany jest dużym obciążeniom. To właśnie z objawami przeciążenia dorośli pacjenci zwracają się do ortodonty. Jednocześnie niektórzy wiedzą o złym zgryzie i przez wiele lat nie przywiązują do tego żadnej wagi.

Jakie są te znaki?

Wymazywanie szkliwa zębów;

częste bóle głowy, ból szyi;

zły sen, dyskomfort (trzaski, chrupnięcie, ból) w okolicy jednego lub dwóch stawów skroniowo-żuchwowych;

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: