Pasja lub czułość: jak całują się znaki zodiaku

Całowanie to forma i sztuka wyrażania miłości. Rozpuszczając się w miłosnym pocałunku, człowiek jest w stanie zapomnieć o wszystkim na świecie. Każdy znak zodiaku ma swoją unikalną praktykę całowania. Głęboko zmysłowy Scorpio całuje inaczej niż lekkie i pełne wdzięku Gemini!

Więc przygotowując się na randkę, staraj się nie tyle zrozumieć technika całowaniana ile antycypować swoje zachowanie i zachowanie obiektu swojej pasji. Niech pomogą ci te astrologiczne notatki o stylach pocałunków charakterystycznych dla znaków zodiaku. I choć ta wiedza nie jest gwarancją szczęścia, to pomoże

• zrozumieć, czego oczekiwać od partnera i na co być może nie należy liczyć;

• zobaczyć siebie w najbardziej ekscytującym momencie życia z zewnątrz i być może poprawić lub poprawić coś.

Jak pocałunek Barana

(21 marca – 19 kwietnia) – Ogniste czerwone pocałunki

Baran całuje namiętnie, szybko, mocno, energicznie. Ognisty Mars, który rządzi Baranem, łatwo odgadnąć po stylu tych pocałunków. W pocałunku Barana entuzjazm, pożądanie, a nawet lekka wrogość, za którą w rzeczywistości stoi pragnienie dominacji i napełnienia obu po brzegi rozkosznie impulsywną pasją, łączą się ze sobą. W swojej porywczości Baran może nawet spowodować niezamierzony ból.

Takie pocałunki dają nagłe chwile zachwytu, ale bardzo szybko się wyczerpują, jeśli partner Barana nie jest w stanie oprzeć się naciskowi i ulega mu, lub jeśli nie uda mu się powstrzymać tego nacisku i skierować go na spokojniejszy kanał.

Jak pocałunek Byka

(20 kwietnia – 20 maja) – Pocałunek czułej przyjaźni

Byk wkłada w swoje pocałunki całą swoją czułość, delikatność i wrażliwość. Od pierwszej randki Byk staje się pożądanym partnerem. I można to zrozumieć – w końcu pocałunek męskiego Byka wywołuje u kobiet nieopisane poczucie niezawodności i ochrony, a pocałunek żeńskiego Byka zaszczepia u mężczyzn wiarę w ich siłę i moc.

Po spróbowaniu tych pocałunków przynajmniej raz, rzadko ktoś jest gotowy zrezygnować z delikatnych ust, z których słynie Byk. Sam Byk chętnie dzieli się pocałunkami z bliskimi. Należą do tych, dla których pocałunki przed rozstaniem i na spotkaniu są koniecznością na całe życie.

Jak pocałunek Bliźniąt

(21 maja – 20 czerwca) – Dziwaczne pocałunki

Bliźnięta zostaną przyciągnięte do kogoś, kto będzie dla nich tajemnicą, wzbudzi zainteresowanie i zamieni cały proces komunikacji w jasny, kolorowy kalejdoskop wydarzeń. Technika całowania Bliźniąt zaczyna się lekkim przelotnym spojrzeniem, uśmiechem, subtelną wskazówką. Jeśli oboje będą przesiąknięci wzajemnym urokiem, zostaną przez jakiś czas porwani przez siebie, to w końcu nadejdzie długo wyczekiwany czas pocałunków. Będzie to jednak trwało dokładnie tak długo, jak partner lub partner będzie pobudzał wyobraźnię Bliźniąt swoją seksualnością, żartobliwością i tajemniczością. Jak zachowuje się zakochany bliźniak

READ
Larisa Guzeeva: „Mężczyźni też kochają silne kobiety”

A gdy tylko mgła tajemnicy opadnie, Bliźnięta stracą zainteresowanie.

Jak rak całuje

(21 czerwca – 22 lipca) – Marzycielskie pocałunki

Ludzie tej zanca zodiaku to szczególny rodzaj sentymentalnych ludzi, którzy dosłownie wprowadzają w świat pocałunków i czułości, tworząc wyjątkową przestrzeń, w której królują tylko chwile przyjemności. Nowotwory wkładają całą swoją czułość w pocałunek, a jednocześnie stają się tak otwarte i zrozumiałe, że partnerzy mogą łatwo stracić zainteresowanie nimi. Całowanie Raki noszą być może zbyt wiele matczynych odcieni, dlatego niestety są postrzegane bardziej jako pokrewne niż namiętne. Rzeczywiście, dla Raka pocałunek jest przede wszystkim oznaką intymności. Dlatego Rak świetnie czuje się w domu. Jego pragnienie pocałowania obiektu swojej miłości pozostanie silne nawet w kuchni. Ważne jest tylko, aby wystrój pasował do gustów i stylu Raka.

Przedstawiciele tego znaku demonstrują swoją niechęć, odmawiając zwykłych pocałunków swoim bliskim. Ale zachowanie zakochanego mężczyzny z rakiem to cała historia.

Jak całuje się lew

(23 lipca – 22 sierpnia) – Ryzykowne pocałunki

Całowanie lwów rozróżnia erotykę, zmysłowość i namiętność, nawet jeśli mężczyzna z Lwa tylko całuje damę w rękę. Wrodzona waleczność i chęć pozostania w zasięgu wzroku skłania Leona, by nie ukrywał swojego uczucia i okazywał go nawet w kręgu nieznajomych – stąd jego (i ona) skłonność do całowania się w obecności nieznajomych.

W przypływie namiętności Leo może ugryźć, a w najbardziej bezpośrednim, a nie przenośnym sensie: gryzące pocałunki są charakterystyczne dla tych gorących natur. Pożądanymi „obiektami” takich nietrywialnych pocałunków dla mężczyzny Lwa mogą być ramiona i szyja kobiety, a dla kobiety Lwa plecy mężczyzny.

Wyobraź sobie, że zaraz otrzymasz prestiżową nagrodę. Oto, co czeka na tego, którego Leo wybiera jako obiekt swojej miłości. Ale rywalizacja o pasję Leo zawsze pozostaje wysoka. Dlatego możesz wygrać lokalizację Lwa tylko poprzez włożenie w to wszystkich swoich wysiłków. Wszystko.

Jak całuje Panna

(23 sierpnia – 22 września) – Unikalne pocałunki

Rzeczywiście, charakter celów Panny wyróżnia się wyjątkowym połączeniem prostoty i dokładności, szczerości i skromności. Możesz cieszyć się pocałunkami Dziewicy tylko spełniając szereg warunków – zaciszne miejsce ukryte przed wzrokiem ciekawskich, brak niepotrzebnych rozpraszających dźwięków i zapachów, odpowiedni nastrój. Aby cieszyć się uroczą bezpośredniością Panny, będziesz musiał nie tylko zorganizować „miejsce na pocałunki”, ale także odpowiednio wyglądać: wymagana będzie schludność i czystość, umiar i cierpliwość.

Czytelność Panny z jednej strony nie pozwala im zostać „mistrzami w liczbie pocałunków”, ale z drugiej strony niewielu szczęściarzy może pochwalić się pocałunkami Panny.

Jak całują się Libras?

(23 września – 22 października) – Nieufne pocałunki

Nawet w pocałunkach Waga spełnia swoją naturę równoważenia wszystkiego. Podczas całowania z niepokojem słuchają oddechu partnera (lub partnera), czy on (ona) naprawdę oddycha głęboko i podekscytowany?! Same Wagi otrzymują pocałunek z całą ich esencją, dlatego są znani jako najbardziej romantyczny znak zodiaku. Tylko Gemini może z nimi konkurować.

READ
Jesteś szalony? 6 symptomów twojej nieadekwatności

Całkowicie poddając się swojej pasji, oczekują tego samego od swojego partnera (partnera). Każdy, kto chce trzymać Wagę blisko siebie, będzie musiał ciężko pracować, nie skąpiąc inspiracji i romansu. Ale nagrodą będą pocałunki Wagi, których urok wcale nie zniknie nawet po 35 latach małżeństwa.

Jak całują się skorpiony

(23 października – 21 listopada) – Nieodparte pocałunki

Głównym słowem, które charakteryzuje wszystkie aspekty życia Skorpiona w dowolnym czasie i miejscu, jest pasja. Są namiętni i pochłonięci wszystkim, cokolwiek mają do zrobienia. Dlatego tak trudno oprzeć się ich pocałunkom. Tak, a same Skorpiony nie mogą się oprzeć pocałowaniu tego, którego twarz wręcz przeciwnie, nagle wywoła ich gwałtowne uczucia. Ale Skorpiony z całą swoją pasją potrafią włożyć w pocałunek zarówno emocję z wykrzyknikiem, jak i emocje pełne odrzucenia i chłodu.

W każdym razie długie namiętne pocałunki Skorpionów na długo pozostają w pamięci.

Jak całują się Strzelcy

(22 listopada – 21 grudnia) – Nieprzewidywalne pocałunki

Możesz utrzymać uwagę Strzelca tylko wtedy, gdy stale podkreślasz, że Strzelec jest dla ciebie głównym obiektem troski i czułości. I prawie każdy, kto doświadczył magii pocałunków Strzelca, będzie chciał zatrzymać Strzelca. Po ich spróbowaniu na pewno będziesz chciał dostać więcej od Strzelca! Ekscentryczność Strzelca przejawia się w spontaniczności ich uczuć i nieprzewidywalności ich pocałunków.

Jak pocałować Koziorożca

(22 grudnia – 19 stycznia) – Intymny pocałunek

Koziorożca nie powinien być nazywany romantykiem, ale jeśli chcesz, możesz z powodzeniem zbudować z nim całkowicie romantyczny związek, zajmuje to tylko trochę więcej czasu niż zwykle. Możesz otrzymać pocałunek od Koziorożca tylko wtedy, gdy najpierw wygrasz jego uczucia. Wtedy pocałunek będzie wyrafinowany, elegancki i niespodziewanie seksowny.

Całując się, Koziorożec nagle staje się cudownym i wrażliwym partnerem, nie stara się wyprzedzać, nie spieszy się, szczerze dopasowuje się do tempa partnera. Może dlatego trzeba przejść tak długą drogę do serca Koziorożca, przełamując jego celowy chłód i demonstracyjną rezerwę, która wyróżnia go nawet w długotrwałych związkach.

Jak całują się Wodnicy

(20 stycznia – 18 lutego) – Zmysłowy pocałunek

Wodniki są z tego ekscentryczne i dumne. Dlatego ich pocałunki wyróżniają się rzadką odmianą i nigdy nie przestają zadziwiać. Wodnik ze względną łatwością przechodzą od jednego obiektu swoich uczuć do drugiego, aż w końcu napotkają prawdziwe uczucia. Albo nie spotkają tego samego miłośnika różnorodności w doznaniach zmysłowych, co oni sami.

READ
Oto prawdziwe znaki zodiaku w życiu codziennym

Wodnicy są odpowiedni dla tych, którzy są gotowi podjąć tak niezwykłe wyzwanie, a także lubią eksperymentować. Mokre pocałunki, rozsiane w najbardziej niezwykłych miejscach ciała, a jednocześnie delikatność i umiejętność odgadywania pragnień partnerki sprawiają, że Wodnik jest naprawdę seksowny, a jego pocałunki bezgranicznie zmysłowe. Ci, których pociąga taka miłosna gra, nie powinni nawet marzyć o lepszym partnerze.

Jak całują się Ryby

(19 lutego – 20 marca) – Powolny pocałunek

Słowa „W wodach stojących…” dotyczą Ryb. Nigdy nie prowokują nikogo otwarcie kuszącym zachowaniem ani flirtem na oczach wszystkich. Raczej zgodzą się czekać, aż druga osoba zrobi krok w ich stronę. Ale ci, którzy zostaną porwani przez Ryby, zostaną naprawdę nagrodzeni głębokimi, powolnymi i szczerymi pocałunkami, do których powściągliwie wyglądające Ryby będą nieoczekiwanie zdolne. Ryby przemieniają się w takich momentach i stają się jednym wielkim blokiem miłości.

Ryby same najpierw decydują przez długi czas, czy ich przestrzeń osobista jest naruszana przez wtargnięcie nieznajomego lub nieznajomego i czy same zbliżyły się zbyt blisko obiektu ich zainteresowania. Można powiedzieć, że Ryby wydają się ostrożnie wąchać nowe związki. Dlatego przy okazji ci, którzy chcą wygrać powolny i głęboki pocałunek Ryb, powinni pomyśleć o atrakcyjności swoich perfum.

„Pocałunek to tajemnica wypowiadana ustami. Pocałunki są zwiastunami miłości i czułości” – powiedziała wspaniała aktorka Ingrid Bergman.

Najbardziej uwodzicielski horoskop: jak całują się mężczyźni z różnymi znakami zodiaku

Jest wiele sposobów na okazanie uczucia ukochanej osobie, ale co może być lepszego niż całowanie? Od nich wszystko się zaczyna. Dowiedz się, jak całują się mężczyźni z różnymi znakami zodiaku.

Baran

Baran to impulsywny, namiętny i dynamiczny znak. Nie oczekuj, że ten facet będzie przestrzegał twoich zasad. Jeśli chwila go złapie i zniewoli, jest nie do powstrzymania! Baran złapie cię, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Lubi element zaskoczenia i zagrożenia, podnieca go i popycha do romantycznych szaleństw.

Pocałunek Barana: kilka delikatnych, pieszczotliwych ust zakończonych nagłym, namiętnym francuskim pocałunkiem. Baran uwielbia trochę gryźć usta.

Byk

Byk to głęboki i przemyślany znak, a w połączeniu z nieoczekiwaną zmysłowością ich pocałunki mogą trwać wiecznie. Ale całuje tylko wtedy, gdy jest pewien wzajemności i uczucia partnera. Pocałunek zwykle odbywa się na terytorium Byka, w zwykłym dla niego środowisku. Nie oczekuj, że przejmie inicjatywę. Ale jeśli Byk to zrobi, przygotuj się na działanie, które cię zachwyci i podekscytuje.

Pocałunek Byka: Długie. Bardzo długi pocałunek! Byk uwielbia eksplorować wewnętrzne kąciki ust. Wygląda na to, że próbuje zasmakować smaku dobrego wina.

Bliźnięta

Gemini – uwielbia komunikować się, rozmawiać bez przerwy i całować, nie rozpraszając się niczym. Przygotuj się więc na fantazyjny lot i najbardziej nieoczekiwane miejsca na pocałunki! Jego pieszczoty są aktywne i namiętne! Ale zdarzają się tylko wtedy, gdy ten facet czuje, że jest w miłej i wygodnej atmosferze.

READ
Tyran lub najlepszy przyjaciel. Jaką matką jesteś według swojego znaku zodiaku?

Pocałunek Bliźniąt: namiętny i gryzący, delikatny, chłodny i orzeźwiający. Prawdopodobnie nie chcesz przestać. Między pocałunkami Bliźnięta uwielbiają pieścić płatki uszu. Nie zdziw się jednak, jeśli w najbardziej zmysłowym i serdecznym momencie ten partner wybuchnie śmiechem lub zacznie żartować.

rak

Raki nienawidzą całować się na oczach całego świata i kochają odosobnione miejsca. Dlatego, gdy zdecydujesz się go pocałować, upewnij się, że poza tobą nie ma nikogo innego. Rak wkłada w pocałunki wiele emocji i tego samego oczekuje od swojej partnerki: ciepła i czułości z lekkim dotykiem namiętności. On cię przytuli i przyciśnie do siebie z nieukrywanym i silnym pragnieniem.

Pocałunek Raka: seria lekkich, zwiewnych muśnięć ustami, ale nie pozbawionych namiętności. Utoniesz w ramionach Raka iw długim preludium.

Lew

Lew jest dzikim i nieskrępowanym partnerem. Przygotuj się na szaleństwo i romantyczne przygody. Ale nie zapominaj, że ten facet jest zbyt zakochany w sobie, swoim odbiciu w lustrze i tym, jak dobrze udaje mu się wcielić w rolę namiętnego kochanka. Nie waha się okazywać swojego usposobienia i pożądania seksualnego w obecności nieznajomych. Przygotuj się na więcej pocałunków na imprezie niż w domu – dla Leo ważne jest, aby sceny jego pasji zostały docenione przez publiczność. Leo pasuje do tego samego wyzwolonego partnera. Nienawidzi pruderii, a im bardziej szalony twój pocałunek, tym bardziej prawdopodobne, że ten facet będzie chciał być z tobą.

Pocałunek Lwa: intensywny i pełen pasji. Leos uwielbiają używać języka do drażnienia i podniecania.

Panna

Panna to skrupulatny, dokładny i cierpliwy znak zodiaku. Nieustannie analizuje swoje działania. Nie oczekuj od Panny głupich, nieprzewidywalnych i impulsywnych działań. Przed zrobieniem czegokolwiek, zwłaszcza jeśli chodzi o miłość i perspektywy seksualne, ten facet rozezna się w sytuacji – czy wszystko sprzyja zbliżającym się pieszczotom i grze wstępnej. Panna jest bardzo uważnym i troskliwym partnerem. Ale wydaje się, że nie wie, jak się zrelaksować.

Pocałunek Dziewicy: tylko tkliwość i bez gryzienia. Podczas pocałunków Panna mocno przytula swojego partnera. Ale bądź przygotowany na to, że pod koniec tej romantycznej przygody na pewno oceni twoje umiejętności.

Waga

Waga to wyrafinowany i zmysłowy partner, skłonny do romansu i tajemniczości. Higiena jest dla niego bardzo ważna – po prostu jakaś moda! Jego kochanek powinien pachnieć tylko świeżymi różami. Wagi to najbardziej romantyczny typ ludzi. Pocałunki z nim zawsze odbywają się w półmroku, przy cichej muzyce i migoczących świecach. Nagle może przerwać rozmowę, co wprawi cię w zakłopotanie.

READ
Jakie cechy są unikalne dla każdego znaku zodiaku

Pocałunek Wagi: długie i romantyczne, z krótkimi przerwami. Z każdą minutą pocałunki Wagi nabierają siły.

Skorpion

Dla Strzelca całowanie nie jest najważniejszą częścią związku seksualnego. Uważa je za etap pośredni do bardziej intensywnych i poważnych rzeczy. Scorpio uwielbia kontrolować i dominować. Podążając za swoim planem, w końcu pokaże ci niebo w diamentach. Jest mało prawdopodobne, że będziesz mógł szybko wrócić do rzeczywistości.

Pocałunek Skorpiona: Namiętny, intensywny, głodny i zdolny do wytrzymania jak najdłużej. Scorpio nienawidzi odwracania uwagi od procesu. Dociera do gorzkiego końca, dostarczając bajecznej przyjemności sobie i swojemu partnerowi.

Strzelec

Strzelec to osoba żądna przygód, spontaniczna i zaskakująco wrażliwa. Otula partnera ciepłem i tworzy wokół niego bezpieczne środowisko. Czasami Strzelec staje się niespokojny i kapryśny, całuje tylko wtedy, gdy ma na to ochotę. Na szczęście zdarza mu się to dość często.

Pocałunek Strzelca: nieprzewidywalna, ale wie, jak skupić się na uczuciach partnera i rozpalić płomień namiętności. Strzelec nie jest przeciwny jasnym i odważnym eksperymentom, które na pierwszy rzut oka przytłaczają.

Koziorożec

Koziorożec to namiętny, szczery i bardzo zręczny partner. Kocha i umie całować. Jeśli twój kochanek należy do tego znaku zodiaku, przygotuj się na niezwykłe zbliżenie, podobne do gry w kotka i myszkę. Aby osiągnąć maksymalną przyjemność, Koziorożec od dawna planuje pocałunek. To nie jest spontaniczny impuls, ale przemyślany krok.

Pocałunek Koziorożca: zręczny, szczery i pełen pasji. Cała uwaga skupi się na samym pocałunku. Reszta szczegółów blednie przed determinacją Koziorożca do wykonania tej pracy z najwyższą jakością.

Wodnik

Wodnik jest marzycielski, delikatny, łatwo go rozprasza nawet przelatująca obok mucha. Bądź gotów w każdej chwili przerwać z nim pocałunek. Dla niego Wodnik wybiera odpowiedni czas, miejsce i nastrój. Ale nie daj się zwieść! W tym procesie partner ten może nagle przerwać i zacząć mówić o katastrofie ekologicznej, która nadciąga nad ludzkością. Tak, jest trochę dziwny i niepodobny do innych.

Pocałunek Wodnika: dominujący i namiętny. Oczy Wodnika są zawsze otwarte – podczas zabaw seksualnych będzie monitorował twoją reakcję.

Ryby

Ryby są entuzjastyczne, miłosne i delikatne. Facet tego znaku całkowicie rozpuszcza się w pieszczotach. Nie oczekuj jednak, że weźmie odpowiedzialność za wszystko, co się wydarzyło. Niezależnie od otoczenia, idea romansu Ryb zmienia się wraz z ich nastrojem. Chcę – nie chcę! Będę – nie będę!

Pocałunek Ryb: delikatny i miękki. Ta osoba da ci róże, a potem pocałuje cię, jakbyś była najseksowniejszą osobą na świecie. Ale zdarza się też, że po wymianie pieszczot staje się niespodziewanie chłodny i zdystansowany. Nie wie dlaczego.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: