Pary gwiazd, których miłość okazała się PR

Często zdarza się, że celebryci zaczynają spotykać się, gdy pracują nad tym samym projektem. Zbieg okoliczności czy nie?

Aktorzy „przypadkowo” wrzucają soczyste szczegóły swojego związku do tabloidów bliżej premiery filmu lub u szczytu jego wypożyczenia. Muzycy stają się parami, gdy kręcą nowe filmy lub uczestniczą w ocenianiu programów telewizyjnych. Ale jak tylko kończy się promocja projektu filmowego lub telewizyjnego, związek również wydaje się znikać sam. Wday.ru zasugerował, który z aktorów, wykonawców i showmanów był widziany w takich powieściach „służbowych”.

Kristen Stewart i Robert Pattinson

Bez przesady cały świat śledził powieść tej pary, ponieważ po wydaniu pierwszej części Zmierzchu w 2008 roku popularność sagi o wampirach pobiła wszelkie możliwe rekordy kasowe. Załóżmy, że zarówno twórcy obrazu, jak i aktorzy skorzystaliby na przeniesieniu odczuć bohaterów na ekranie do prawdziwego życia. To utrzyma szum wśród widzów do czasu wydania kolejnych części serii. Zauważ, że Kristen Stewart i Robert Pattinson przez długi czas zaprzeczali, jakoby mieli do siebie jakiekolwiek uczucia.

Wszystko zmieniło się w 2011 roku, kiedy aktorzy stali się nierozłączną parą na wszystkich imprezach towarzyskich. Wtedy w mediach od czasu do czasu zaczęły pojawiać się szczegóły ich trudnego związku. Stewart i Pattinson, według wszechobecnych wtajemniczonych i „krewnych” pary, albo nie wyobrażali sobie dnia bez siebie, a potem, trzaskając drzwiami, rozstali się. W 2012 roku ukazała się ostatnia część „Zmierzchu”. A już w 2013 roku opinia publiczna dowiedziała się, że ulubiona Bella i Edward w końcu zerwali stosunki. Nieco później zaczęli wątpić w szczerość uczuć Stewarta do Pattinsona również dlatego, że aktorka, pozbywszy się roli drżącej Belli, zaczęła spotykać się z kobietami.

Jennifer Aniston i Vince Vaughn

Z jednej strony wygląda na to, że Vince Vaughn stał się kamizelką ratunkową dla Aniston, ponieważ w momencie spotkania z nim przechodziła rozwód z Bradem Pittem. A aktorzy spotkali się w 2005 roku na planie filmu American Divorce. W samą porę na premierę filmu paparazzi sfilmowali parę, która miło spędziła czas poza planem. Zdjęcia oczywiście stały się okazją do różnorodnych dyskusji, a jednocześnie podsyciły zainteresowanie obrazem. Wielu szczerze cieszyło się, że Aniston była w stanie znaleźć szczęście w ramionach innego mężczyzny, ponieważ Brad Pitt i Angelina Jolie już wtedy spodziewali się pierwszego dziecka.

Kolejna porcja osobistych zdjęć Aniston i Vaughna pojawiła się po premierze „American Divorce” w 2006 roku. Na zdjęciach para wyglądała na szczęśliwą, chociaż Vince Vaughn nie był typem mężczyzn, z którymi aktorka kiedyś się spotykała. W tym samym roku aktorzy przestali występować razem, a publiczne rozmowy o ich związku również stopniowo zanikały.

Lady Gaga i Bradley Cooper

Fani Bradleya Coopera i Iriny Shayk na długo zapamiętają Lady Gagę jej występ, ponieważ według wszystkich rozstała się z jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. O tym, że między aktorem a piosenkarzem wybuchły emocje, mówiono w trakcie wypożyczenia wspólnego filmu Narodziny gwiazdy. Rzeczywiście na obrazie jest wiele romantycznych i zmysłowych scen, więc logiczne jest, że wszyscy zaczęli myśleć o powstającym związku między Cooperem i Gagą. Podczas kręcenia i promocji filmu aktor był, choć miał status cywila, ale nadal był mężem supermodelki Shayka. Ale wspólne pojawienie się Coopera i Gagi na wydarzeniach poświęconych premierze obrazu wywołało wiele dyskusji i plotek wśród publiczności.

READ
13 najbardziej odkrywczych kreacji z czerwonego dywanu

Piosenkarz został ostatecznie uznany za właściciela domu, gdy potwierdzono, że aktor i supermodelka zerwali. Ta wiadomość wywołała lawinę oburzenia wśród fanów pary Cooper-Shayk. Dosłownie zaatakowali Instagram Gagi (organizację ekstremistyczną zakazaną w Rosji). Ale nie można przywrócić przeszłości, aktor i model nie są już razem, mimo że ich wspólna córka Leia dorasta. Tymczasem rozmowy o związku Coopera i Gagi również stopniowo ucichły, a film z powodzeniem zebrał już najlepsze nagrody filmowe.

Niektóre pary gwiazd są tak piękne, że wydaje się, że w rzeczywistości tak się nie dzieje. Ale z drugiej od razu widać – ruch PR. Kogo podejrzewamy o nieszczerość uczuć (jako procent – 100% dokładnie PR)? Dowiedz się w tym artykule!

Iriny Shayk i Cristiano Ronaldo

Irina szejk i ronaldo

Irina Shayk (33) i Ronaldo (33) spotkali się na planie reklamy Calvina Kleina. I wydaje się, że od razu zaczął się między nimi romans. Byli wtedy u szczytu popularności – Shayk zdobywał zagraniczne podium, a Cristiano był jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Często pojawiali się przed kamerami w swoich ramionach i nie ukrywali swoich uczuć. A nawet zaplanowali ślub, który był ciągle przekładany.

Irina szejk i ronaldo

Ale na początku 2015 roku para rozpadła się. A Shayk natychmiast zaczął mówić, że od dawna nie była zadowolona z Ronaldo i że nie zachowywał się jak mężczyzna. Cristiano powiedział po prostu, że nic więcej nie łączy ich z Irą.

Irina szejk i ronaldo

Wtedy pojawiły się plotki, że to wszystko było tylko posunięciem PR. Przecież przez ostatni rok bardzo rzadko pojawiali się razem. Shake nie zaprzeczył tej wersji, ale Cristiano milczał. Krążyły nawet plotki, że Ronaldo jest gejem. Ale teraz ma nową dziewczynę, Hiszpankę Georginę Rodriguez (23 lata). Ira również ma się dobrze – jest w ciąży z Bradleyem Cooperem (44).

Justin Timberlake i Britney Spears

Britney Spears i Justin Timberlake

Poznali się w programie dla dzieci The Mickey Mouse Club. Britney (37 l.) i Justin (37 l.) mieli po 16 lat, kiedy ich związek się rozpoczął. Ta epopeja trwała około czterech lat, a czego tam po prostu nie było: pasja, miłość, zazdrość, regularne starcia, publiczne kłótnie i skandale.

READ
Sieć omawia suknię księżnej Meghan Markle za 10 tys. funtów

Britney Spears i Justin Timberlake

A w 2001 roku Justin Timberlake położył im kres. Mówią, że zerwał z Brit, bo go zdradziła. Ale muzyk postanowił tego nie komentować. I zaledwie 10 lat po zerwaniu w wywiadzie powiedział, że nadal dobrze traktuje Britney Spears. Wciąż krążą plotki, że ich romans był chwytem PR (i bardzo udanym), ale tak właśnie stało się ostatnio. Reżyserka filmu „Rozdroża” Tamra Davis (56), która ściśle komunikowała się z młodą aktorką i obserwowała romans z Justinem, opowiedziała, jak to naprawdę było. Britney i Justin naprawdę się kochali: „Wciąż mam jej notatnik. Wszędzie pisała „Britney + Justin”, malowała motyle, serca ”- powiedziała Tamra.

Britney Spears i Justin Timberlake

„To był najpiękniejszy związek, jaki kiedykolwiek widziałam” – przyznała Tamra. Były takie słodkie i bliskie. Justin zawsze wspierał Brit. I pracował tak samo ciężko jak ona. Jeśli była na próbie, to on ćwiczył. I spędzali razem wolny czas.

Justin Timberlake i Jessica Biel

Justin Timberlake i Jessica Biel

Teraz Justin jest żonaty z Jessicą Biel i mają pięknego syna Silasa (3). A Britney ma dwóch synów z nieudanego małżeństwa z Kevinem Federlinem (40).

Nyusha i Jegor Creed

Nyusha i Egor Creed

Wcześniej Yegor Creed (24) i Nyusha (28) byli bliskimi przyjaciółmi. Ale w zeszłym roku okazało się, że łączy ich nie tylko przyjazne stosunki. Przynajmniej fani tak zdecydowali, a Jegor i Nyusha poparli plotkę swoimi niejednoznacznymi komentarzami. Jednak związek tej pary wciąż jest pełen tajemnic: nadal nie wiemy na pewno, czy ich uczucia były szczere. Wielu twierdzi, że młody i jeszcze nie sławny Jegor chciał wykorzystać popularną już piosenkarkę dla własnej sławy. Sam Creed twierdzi, że była miłość, ale ojciec i producent na pół etatu Nyushy podejrzewał, że piosenkarz chce stać się sławny kosztem imienia swojej córki i zabronił młodym ludziom spotkań.

Egor poświęcił nawet piosenkę tej sytuacji: „Czym do diabła jest miłość – opinia twojego taty jest silniejsza. Kłamiesz tysiąc razy, rzucasz tysiącem zdań, a potem tysiącem łez o tym, gdzie jesteś teraz. Silny w słowach, ale wszystkie nadzieje zawodzą, byłeś najlepszy, a teraz jesteś moim strachem.

Nyusha i Egor Creed

W końcu Nyusha udzielił wywiadu KP.ru, aby postawić kropkę nad „i”. „Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, był początkującym artystą. A gdybyśmy przybyli gdzieś razem, sytuacja byłaby dla niego nie do wygrania. Wszyscy powiedzieliby, że stara się szybko osiągnąć sukces i popularność moim kosztem. Dbałem też o jego reputację.

Wierzę na przykład, że prawdziwy mężczyzna nigdy nie ujawni swojego życia osobistego. I już oskarżenia pod adresem bliskich i przyjaciół, które padły ze sceny, a potem w wywiadzie, są generalnie nie do przyjęcia. I nie ma tu mowy o pieniądzach. Nigdy dla moich bliskich, ani dla mnie ta kwestia nie była na pierwszym planie. Co więcej, w momencie, gdy nasz związek się kończył, Yegor nie potrzebował żadnych dodatkowych inwestycji. A jeśli moi krewni wątpili w szczerość jego stosunku do mnie, to jest to również sytuacja całkowicie zrozumiała. Dlatego są krewnymi, aby chronić i życzyć jak najlepiej. Uważam, że powód naszego wydatku został wywrócony na lewą stronę i przedstawiony zgodnie z pomysłami Jegora… ”- skomentował piosenkarz.

READ
Eminem, Alexey Panin i inni znani ojcowie, którzy pozwali dzieci z byłych żon

Jegor Creed i Ksenia Delhi

Teraz Nyusha jest żonaty. Niedawno ona i jej mąż Igor Sivov (38) zostali rodzicami – mieli córkę. Jeśli chodzi o życie osobiste Jegora, starannie je ukrywa.

Siergiej Łazariew i Lera Kudryavtseva

Sergey Lazarev i Lera Kudryavtseva

Ta para trwała 5 lat. W tym czasie zakochani opuścili wiele imprez, na których występowali jako gospodarze. Same gwiazdy wielokrotnie przyznawały, że nie tylko nie myślą o ślubie, ale nawet nie mieszkają razem! Według nich bardzo ważna była dla nich wolność osobista.

Sergey Lazarev i Lera Kudryavtseva

Wygląda na to, że Lera (47 l.) i Sergey (35 l.) widywali się wyłącznie na wspólnych imprezach na dużej scenie przed tysiącami widzów. A po zerwaniu z Siergiejem Lera szybko poślubiła hokeistę Igora Makarowa (31 l.).

Lera Kudryavtseva i Igor Makarov

Ale wielu fanów nadal wierzy w wieczne uczucia Łazariewa i Kudryavtsevy i przepowiada ich ponowne spotkanie. Ale jest mało prawdopodobne, że to się kiedykolwiek wydarzy. Lera jest szaleńczo zakochana w swoim mężu, a Siergiej jest zajęty wychowywaniem swojego synka Nikity (4 l.), którego matka jest nieznana.

Kim Kardashian i Kris Humphreys

Kim Kardashian i Humphreys

To jest teraz Kim (38 l.) żonaty z Kanye (41) i mamy wrażenie, że zawsze tak było. Ale pierwszym mężem telediwy był koszykarz Chris Humphreys (33 l.), którego małżeństwo trwało 72 dni. Początkowo jako powód rozwodu wymieniano nie dające się pogodzić różnice, ale później pojawiły się plotki, że Humphreys zdradził Kima. To prawda, że ​​pojawiła się kolejna wersja – wszystko to było utalentowanym ruchem PR, wymyślonym przez Krisa Jennera (63).

Kim Kardashian i Humphreys

Kim zrobił ten krok ze względu na rodzinę: ślub gwiazdy naprawdę pomógł podnieść oceny rzeczywistości Keeping Up With The Kardashians. Ponadto przedsiębiorczy Kim otrzymał 18 milionów dolarów za sprzedaż praw do wyłącznego fotografowania ceremonii ślubnej.

Kim Kardashian i Humphreys

Sam mąż przez długi czas nie udzielał Kardashianowi rozwodu, a następnie zażądał unieważnienia małżeństwa, aby Kim nie był kojarzony z jego imieniem. I udało mu się. Swoją drogą sam Humphries przyznał, że małżeństwo było oszustwem, jednak nie podał mediom żadnych szczegółów.

Dima Bilan i Lena Kuletskaya

Dima Bilan i Lena Kuletskaya

Według oficjalnych danych Dima (37 l.) i Elena (36 l.) spotkali się na lotnisku, gdy ich ręce romantycznie sięgnęły po ten sam telefon w bezcłowym supermarkecie. Zakochał się w modelce od pierwszego wejrzenia i zaprosił ją do występu w swoim teledysku. Zgodziła się, młodzi ludzie wymienili się numerami telefonów – i zaczęło się kręcić! Przez kilka lat Bilan i Kuletskaya uczestniczyli razem w wydarzeniach towarzyskich, filmowali na połysk, kilkakrotnie ustalali datę ślubu, a następnie odkładali ją co miesiąc. Bilan regularnie obiecywał, że poślubi Lenę, jeśli wygra konkurs Eurowizji 2008, ale nie dotrzymał słowa.

READ
Julianna Karaulova wybrała zły strój na spacer ulicą

A potem, w przypływie złości, jakoś przyznał się mediom, że ich romans z Kuletską to zaplanowany PR, jednak cofnął swoje słowa, ale nikt mu nie uwierzył.
A Kuletskaya w wywiadzie dla PEOPLETALK powiedziała: „Od razu powiem, że nie było umowy. Czy ta historia była częścią PR – tak, ponieważ każda publikacja i zwrócenie uwagi na swoją osobę to PR (public relations), public relations. Tyle, że nasz związek organicznie wyblakł, nie było nawet konkretnego punktu.

Elena Kuletskaya z mężem

Naomi Campbell i Władysław Doronin

Naomi Campbell i Władysław Doronin

Nikt wokół nie wie dokładnie, gdzie i jak spotkał się odnoszący sukcesy biznesmen i legendarny model – w 2008 roku na Festiwalu Filmowym w Cannes czy w 2007 roku w Rio de Janeiro. Następnie publiczność dyskutowała, że ​​podpisali kontrakt na astronomiczną kwotę, zgodnie z którą oboje byli zobowiązani do przedstawiania miłości.
Oficjalną wersją rozpadu pary był ich inny styl życia: Naomi spędzała czas, a Doronin zaczynał poranek od jogi. Po ich zerwaniu jedno ze źródeł powiedziało amerykańskim mediom: „Pod wieloma względami ich romans przypominał współpracę biznesową, a nie romantyczny związek. Campbell nadał wizerunkowi status Doronina, aw zamian za to traktował ją bardzo dobrze.

Naomi Campbell i Władysław Doronin

Według plotek Naomi (48 l.) otrzymała wysoką opłatę. W tym celu model musiał wyjechać na wakacje z biznesmenem, mieszkać z nim w tej samej rezydencji w Moskwie, a także towarzyszyć Władysławowi na imprezach towarzyskich.

Naomi Campbell i Władysław Doronin

W rozmowie z reporterami skandaliczna gwiazda przyznała, że ​​jednym spojrzeniem Rosjanka mogła ją uspokoić – i wyglądało to na prawdę. Kiedy się rozstali, w sieci pojawiły się plotki, że Campbell nie jest już zainteresowana swoim partnerem z powodu tego, że była łysa! W ten sposób biznesmen doprowadził „czarną panterę” do łysienia.

Władysław Doronin

Teraz Naomi wciąż jest sama, ale Doronin cieszy się ojcostwem. Jego dziewczyna, modelka Kristina Romanova, urodziła córkę Władysława Jasmine (z pierwszego małżeństwa z Ekateriną Doroniną biznesmen ma córkę Katię).

Selena Gomez i Justin Bieber

Selena Gomez i Justin Bieber

Z tą parą wszystko wydawało się jasne. Nawet najwięksi sceptycy śledzili ich związek. A wszystko zaczęło się od tego, że manager dość popularnej już Seleny (26) spotkał menadżera aspirującego piosenkarza Justina (24) i mieli podstępny plan. Oczywiście wtedy przedstawiciele pary zaprzeczyli, że to był ruch PR, mówią, że Justin i Selena zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, chociaż długo tego nie reklamowali.

READ
Biała lilia: Ksenia Sobchak w niesamowitej sukience pokazała smukłą sylwetkę

Selena Gomez i Justin Bieber

Cokolwiek to było, a ta powieść sprawiła, że ​​stały się jeszcze bardziej popularne. Fani gromadzili się wokół pary, martwili się o nich, płakali, jeśli walczyli i nienawidzili wszystkich, od Kendall Jenner (23 lata) po Sofię Richie (20) za kręcenie się wokół Biebera.

Selena Gomez i Justin Bieber

Selena i Justin zerwali i znów zaczęli się spotykać, ale w końcu ich romans się skończył.

Taylor Swift i Tom Hiddleston

Taylor Swift i Hiddleston

„Tak, wszystko to jest PR”, powiedzieli fani Taylor Swift (29), gdy piosenkarka opuściła Calvina Harrisa (34), z którym spotykała się od ponad roku, dla aktora Toma Hiddlestona (37). Poznali się w maju 2016 roku na Met Gali, a w czerwcu ich wspólne zdjęcia po raz pierwszy pojawiły się w mediach. Wygląda na to, że byli nierozłączni: chodzili razem na baseball, na urodziny z przyjaciółmi, spędzali razem weekendy, Taylor pojechała nawet do Australii, żeby kręcić z Tomem! Kilka miesięcy później, kiedy Tom poznał rodziców Taylora i zaczął mówić o spotkaniu z matką jego przyszłych dzieci, wszyscy zdawali się wierzyć w szczerość swoich uczuć.

Taylor Swift i Hiddleston

Ale pod koniec lata sytuacja się zmieniła. Uczucia pary osłabły. Ktoś powiedział, że Tom zainicjował zerwanie, ponieważ nie chciał, aby jego życie osobiste było tak publiczne. „Taylor zrobił show z ich romansu i nalegał na szybki rozwój wydarzeń. W ich parze Taylor dyktuje zasady. Tom martwi się, że jego życie osobiste negatywnie wpływa na jego karierę. Teraz Taylor stara się jak najlepiej zachować romantyczny związek ”- powiedział źródło. Inni twierdzili, że sama Taylor opuściła Hiddleston, ponieważ chciał przyciągnąć więcej uwagi poprzez związek z nią.

Tom Hiddleston i Taylor Swift

Ich związek był burzliwy, choćby dlatego, że padł na skandale związane z Taylorem. Potem Calvin rozgniewał się na nią i zaczął pisać gniewne wiadomości na Twitterze, potem napisał też piosenkę o zdradzie – jeszcze więcej zaczęli mówić o Swift. Całości towarzyszyły zdjęcia całujących się Taylora i Toma. A potem kolejny skandal Taylora z Kanye – z powodu wydania jego piosenki Famous, w której mówi: „Rozsławiłem tę sukę”.

Taylor Swift i Hiddleston

Ogólnie rzecz biorąc, przez całe lato Taylor był w centrum uwagi. A brytyjski aktor Hiddleston nie pozostał niezauważony w Ameryce. Ale wszystko skończyło się równie szybko, jak się zaczęło. Pytanie brzmi, kto i dlaczego potrzebował tych relacji?

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: