Paparazzi zrobili zdjęcie Kate Middleton, którego żadne brytyjskie media nie zgodzą się wydrukować

Ilustracja do artykułu

W latach 2010-2013 studiowałem i mieszkałem w Londynie i każdego dnia w drodze do szkoły widziałem (a czasem zabierałem) gazety z brudnymi nagłówkami o Kate (w 2011 roku była oczywiście specjalna epopeja w mojej osobistej pamięci). Jednocześnie jej prześladowania rozpoczęły się NA DŁUGO przed zaręczynami. KM znosił te żałosne ataki przez ponad 8 lat.

Przypominam więc, że musiałem (z powodzeniem!) przejść przez przyszłość królowa Zjednoczone Królestwo.

1) Kate nie będzie jadła!
Media ostro zareagowały na utratę wagi Kate: nagłówki pełne były słów „bulimia” i „anoreksja”, koniecznie w połączeniu z „koroną tego wymaga” lub „inaczej książę znajdzie coś lepszego”.

2) Chłop!
Kiedy w 2003 roku rozeszła się wiadomość, że ona i przyszły król spotykają się, brytyjskie media rozpoczęły globalną kampanię, ciesząc się, że jest z plebsu. Jej mieszczańska rodzina, a także fakt, że jej matka Carol urodziła się w mieszkaniu komunalnym i pochodziła z górników, była wielokrotnie iz godną pozazdroszczenia konsekwencją wspominana we wszystkich „żółtkach”. Podczas jednego z wydarzeń prasa była całkowicie zachwycona faktem, że Carol żuła gumę przez całą ceremonię.

3) Niegodny!
Kiedy William i Kate rozstali się (tymczasowo), prasa szeroko oskarżyła rodzinę Kate i ich „niearystokratyczne” sposoby o zerwanie. Incydent z żuciem gumy był „niewybaczalnym błędem ze strony kobiety, która miała być matką przyszłej królowej”, donosiła pompatycznie jedna z gazet. Carol była również stale oskarżana o intrygi mające na celu awans jej córek na drabinie społecznej.

Nagłówki medialne: „Królowa upokorzyła Kate”, „Kate we łzach po brutalnym obrazie Camilli”, „Kate atakowana przez rodzinę królewską!” „Kate ucieka z pałacu we łzach!”

4) Wayty Katie!
Przez lata prasa nieustannie szydziła z Kate, nazywając ją „Waity Katie”, łapiąc szum i radość, przedstawiając ją jako samotną i bezwartościową, kręcącą się wokół księcia Williama, który nigdy nie poślubiłby kogoś takiego jak ona.

5) „Dziękuję, Wasza Wysokość!”
Kiedy Kate została ostatecznie pokonana przez paparazzi, ona, podobnie jak wielu przed nią, zaczęła się „załamywać”. W jednym z najbardziej uderzających przykładów prosi: „proszę zostaw mnie w spokoju!”, na co jeden z ojców odpowiada jej: „po prostu rusz ręką, a my (zostawimy) cię w spokoju”. Kate nie poddaje się: „Nie, nie podam ci ręki. To jest moje życie osobiste, nie zamierzam (tego robić). Kiedy papaże w końcu się wycofują, jeden z nich kpiąco mówi do niej: „dziękuję Wasza Wysokość.”Niestety nie mogę osadzić filmu w samym poście, możesz go obejrzeć tutaj: https://twitter.com/isaguor/status/1153863081472253952

READ
Pulchna Amy Adams pojawiła się na przyjęciu towarzyskim w jasnej sukience

6. NIE księżniczka!
Po ślubie z księciem Williamem życie Kate wcale nie stało się łatwiejsze. Paparazzi i im podobni ścigali nowożeńców z jeszcze większym entuzjazmem. I tak na przykład francuski magazyn Closer opublikował w 2012 roku pikantne zdjęcia księżnej Cambridge zrobione podczas wakacji.

7) Nie jest w stanie!
Prawdopodobnie z powodu napięcia nerwowego Kate bardzo schudła w kolejnych miesiącach.

A media ucierpiały: czy księżna w ogóle będzie mogła urodzić spadkobiercę z takimi problemami z wagą? Na przykład starsi członkowie rodziny również są tym zaniepokojeni, a William myśli o rozwodzie. Wątpliwości, czy księżnej Cambridge uda się urodzić dziecko spadkobiercy, były w prasie przesadzone, między innymi z uwagi na to, że była „najstarszą” z królewskich narzeczonych. Kate odeszła do ołtarza w wieku 29 lat.

Ciąża Katarzyny przeszła pod okiem kamer. Ludzie domyślali się po kolorach jej sukienek, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka i oskarżyli ją o fałszowanie ciąży. Na przykład nie da się urodzić z taką wagą.

8)

Brzydki!
Prasa napisała również, że Kate Middleton wygląda okropnie i wcale nie odpowiada statusowi księżnej i przyszłej małżonki królowej. Dziennikarze przyłapali ją (po raz kolejny) w drodze do sklepu i zarzucili jej worki pod oczami, rozczochrane włosy, „bolesną” bladość i niezbyt mądre spojrzenie, twierdząc, że wygląda na znacznie starszą niż na swoje lata.

9) Dorobkiewicz!
Dawno temu: profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego Helen Watanable O’Kelly nazwała Księżną nowicjuszem z klasy średniej, którego jedyną funkcją jest posiadanie dzieci i paradowanie w obcisłych spódniczkach.

Post został przygotowany z wielkim szacunkiem dla wytrwałości księżnej Cambridge.
Dziękuję za uwagę!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: