Oto znaki zodiaku w małżeństwie – od najlepszego do najgorszego

Oto znaki zodiaku w małżeństwie - od najlepszego do najgorszego

Oto znaki zodiaku w małżeństwie, uszeregowane od najlepszego do najgorszego. Są kobiety, które urodziły się, by budować wokół ciebie swój świat, i kobiety, które po prostu nie zauważają, że istniejesz. Są kobiety, które urodziły się, by budować swój świat wokół ciebie, i kobiety, które po prostu nie zauważają, że istniejesz.

Jeśli chcesz wziąć ślub, możesz być ciekaw astrologicznych cech kobiety, z którą zamierzasz przeżyć swoje życie.

Oto znaki zodiaku w małżeństwie:

1. Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Jeśli szukasz wierności i stabilności, żona urodzona pod znakiem Raka jest idealnym wyborem. Kobiety z rakiem cenią sobie życie rodzinne i inwestują w nie swój czas, energię i emocje. Ona nigdy cię nie okłamie. Jest wilczycą, jedną na całe życie.

2. Ryby (19 lutego – 20 marca)

Kobiety Ryby są niezwykle utalentowanymi i kochającymi partnerami, nie szczędzą niczego, abyś był szczęśliwy. Częścią jej natury jest poszukiwanie autoekspresji poprzez kreatywność, a druga część trzyma się dzieci, które chce wychowywać z tobą. Jeśli zrozumiesz swoją kobietę Ryby, odkryjesz kwiat o niewiarygodnej urodzie i morze zrozumienia. Ryby są lojalne i inteligentne.

Zobacz też: Najokrutniejsze znaki zodiaku, zdolne nawet do zabijania

3. Waga (23 września – 22 października)

Kobiety urodzone pod tym znakiem zodiaku są niezwykle przyjemne. To dynamiczni myśliciele, którzy wyznaczają sobie długoterminowe cele, które Cię inspirują. Nigdy nie przeklniesz na kobietę Wagi, jest przyzwyczajona do otrzymywania tego, czego chce, a nie poprzez manipulację. Kobiety z Wagi kochają seks i romanse i chętnie eksperymentują.

4. Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Przekonasz się, że konfrontacja z kobietą Byk może pozytywnie pobudzić małżeństwo. Kobiety Taurus są bardzo inteligentne, więc musisz nieustannie trenować swój mózg, aby nadążyć za nią. Byk tworzy bardzo oddane i stałe żony, a także niesamowite matki twoich dzieci.

5. Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Kobieta Wodnika jest silna i niezależna, a także miła i kochająca. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to unikać nudy w związku, ona tego nie toleruje. Poza tym jest bardzo spostrzegawcza i dowcipna, więc trzeba jej dorównać.

6. Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Dom, biznes i dzieci są trudne do połączenia, ale kobieta Koziorożca radzi sobie z nimi wszystkimi z wyrafinowaniem. Kiedy poślubisz kobietę Koziorożca, poślubisz z porządkiem i harmonogramem. To bardzo zorganizowana kobieta, ale prawdziwy diabeł w łóżku.

READ
Poważny związek… lub jeszcze raz powód do myślenia

7. Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Kobiety Gemini to jedne z najbardziej kochających żon, jakie kiedykolwiek spotkasz. Dopóki oczywiście jej zainteresowania się nie zmienią. Żona Gemini jest bardzo wszechstronną osobą. Jest kreatywna, lojalna i czuła, ale często pokazuje swoją ciemną stronę – kaprysy, niepewność i powierzchowność.

Przeczytaj także: Z jakim znakiem zodiaku najprawdopodobniej zostaniesz bratnią duszą?

8. Skorpion (23 października – 21 listopada)

Żona- Skorpion z pewnością wydobędzie z Ciebie to, co najlepsze. Musisz jednak mocno stać na nogach i mieć silny charakter, bo ta kobieta będzie wymagać od Ciebie więcej, niż możesz dać. Jednak generalnie jej skłonność do stawiania sobie wysoko poprzeczki może prowokować do pracy nad sobą. Nie będzie miała długów. Skorpiony są utalentowanymi kochankami w łóżku, nigdy się z nimi nie znudzisz.

9. Panna (23 sierpnia – 22 września)

Musisz być stworzony do roli małżonka, jeśli chcesz poślubić dziewczynę z Panny. Ma świetne wyczucie tego, co jest dobre, a co złe, i chociaż może to działać dla niej, nie zawsze może działać dla ciebie. Czasami łatwiej się z nią zgodzić i powiedzieć: „Tak, kochanie”. Jeśli chcesz wykorzystać jej niesamowitą zdolność do kochania i uwielbiania, musisz się do niej dostosować.

10. Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Da ci wszystko, co ma, jednak uważaj na jej wahania nastroju. Jej wzloty i upadki są znane, a jeśli nie dostanie tego, czego chce, może pęknąć.

Być może słyszałeś wyrażenie: „Radzimy tych, których kochamy”? Więc jeśli jesteś tym, którego kocha, to przygotuj się do uderzenia, ponieważ ta pani nie zamieni się na nic mniej niż chce i kiedy chce.

11. Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Kobieta Baran jest cudowna, piękna i urocza. Jest również ambitna i pewna siebie. Jako żona jest niesamowicie oddana, ale oczekuje ceny za to oddanie, a jeśli nie zaoferujesz jej idealnej umowy małżeńskiej, ona pierwsza cię opuści.

Zobacz także: Która grecka bogini pasuje do twojego znaku zodiaku?

12. Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Kobiety Strzelca są niesamowite, o ile robią to, co chcą. Pragną wolności bardziej niż lojalności i chociaż są wiernymi i rozważnymi partnerami małżeńskimi, o wiele bardziej interesują ich własne plany twórcze.

READ
8 оригинальных способов решения проблем от женщин

Kobiety Strzelca są świetnymi partnerami, jeśli potrafisz poradzić sobie z ich dziwactwami. To był artykuł Oto znaki zodiaku w małżeństwie, jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi.

Od najlepszego do najgorszego: ocena małżeństw znaków zodiaku.

Lojalni, wrażliwi Raki są głęboko zaangażowani w swój związek. Wywyższają ich tak bardzo, że wydaje się, że jest to centrum ich życia. Jeśli poślubiłeś lub poślubiłeś przedstawiciela tego znaku zodiaku, możesz uważać się za najszczęśliwszą osobę na Ziemi!

2. Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia):

Tradycyjnie Koziorożec był w naszym przypadku wysoko oceniany jako jeden z najlepszych partnerów małżeńskich. Wynika to z ich oddania, które jest ważnym punktem w każdym związku. Koziorożec jest zorientowany na rodzinę i tak, można powiedzieć, że jest pracoholikiem. Ale jak tylko się ożeni, na pewno znajdzie czas dla rodziny.

3. Baran (21 marca – 19 kwietnia):

Nieznośny, ale odpowiedzialny Baran może nie być najbardziej oczywistym partnerem małżeńskim, ponieważ wystarczająco trudno jest się do niego przywiązać. Ale kiedy zostaniesz jego przyjacielem, sprawy potoczą się zupełnie inaczej. Będą cię chronić przed wszystkim i bardzo poważnie potraktują samą ideę małżeństwa.

4. Ryby (19 lutego – 20 marca):

Marzycielskie Ryby są świetnymi kochankami, o ile wychodzą ze swojego wymarzonego świata i myślą o prawdziwych aspektach swojej miłości.

Mogą potrzebować czasu, aby przyzwyczaić się do świata materialnego, ale kiedy już to zrobią, stają się niezwykle przywiązani do osoby zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Możesz im zaufać, ponieważ są bardzo wrażliwymi ludźmi, którzy nie wyrządzają krzywdy. To czyni ich idealnymi partnerami małżeńskimi.

5. Byk (20 kwietnia – 20 maja):

Uparty Byk jest niezwykle lojalny. Wszystko, co musisz zrobić, to zwrócić jego uwagę! Gdy to zrobisz, zajmie się resztą.

6. Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca):

Bliźnięta są trochę niezdecydowane, ale są wrażliwe i zawsze starają się zrozumieć wewnętrzny świat otaczających ich ludzi. Z podwojonym zainteresowaniem robią to w stosunku do tych, których kochają. Jeśli zacząłeś poważny związek z Gemini, przygotuj się na zbliżający się ślub.

7. Skorpion (23 października – 21 listopada):

Enigmatyczny i namiętny Scorpio potrzebuje trochę czasu, aby wydostać się ze swojej strefy komfortu. Potrzebują partnera, który ma cierpliwość, by próbować różnych podejść do niego. Skorpiony nie lubią kłamać i wyjdą za mąż tylko wtedy, gdy ufają ci w 100%. Jeśli więc chcesz widzieć Skorpiona jako partnera życiowego, zaintryguj go. Jeśli ci się uda, to przez długi czas utrzymasz ich zaangażowanie.

READ
Sekrety supermodelek: jak zrobić idealne zdjęcie na plaży

8. Strzelec (22 listopada – 21 grudnia):

Dzikiego i niezależnego Strzelca bardzo trudno związać ze sobą. Dlatego jest to idealna opcja dla miłośników przygód. W tym przypadku pełne przygód relacje.

9. Waga (23 września – 22 października):

Waga to równowaga. Jasne, prawda? Uwielbiają wszystko, co szczyci się pięknem i efektowną wizualną powłoką. Jednak bardzo nie lubią konfrontacji, co czyni ich idealnymi dyplomatami.

10. Panna (23 sierpnia – 22 września):

Praktyczna Panna jest zbyt samodzielna, by wybrać partnera do małżeństwa, jednak wraz z upływem czasu i cierpliwością możesz zyskać ich miłość i przywiązanie. Gdy podejmą ten krok, ich związek trwa długo.

11. Lew (23 lipca – 22 sierpnia):

Życie lwa to „Ja, ja, znowu ja”. Cieszą się sobą i własnym odbiciem. Dlatego musisz przyćmić ich sobą lub swoimi osiągnięciami, aby przyciągnąć ich uwagę. Pomoże to również utrzymać je blisko siebie. Gdy tylko te warunki zostaną spełnione, możemy powiedzieć, że zagwarantowaliśmy sobie długie i szczęśliwe życie rodzinne.

12. Wodnik (20 stycznia – 18 lutego):

Beztroski Wodnik to najtrudniejszy znak Zodiaku dla związków małżeńskich. Najtrudniej jest im przywiązać się do siebie, ponieważ cieszą się samotnością i niezależnością. Dlatego małżeństwo jest przez nich traktowane jako pułapka.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: