Oto jak nosić torbę, by wyglądać stylowo: 4 spektakularne sposoby

Prawdziwa kobieta powinna mieć piękną fryzurę, drogie buty i stylową torebkę! Co więcej, te ostatnie muszą być nie tylko umiejętnie dobrane do stroju, ale także nosić prawidłowo, “Tak, tak, ważne jest, aby wiedzieć, jak nosić torbę, aby nie wpaść w kłopoty i nie wyglądać jak kolektywny rolnik!”- powiedział mi kiedyś znajomy stylista.

Istnieje nawet etykieta dotycząca torebki, którą powinna znać każda szanująca się dama. Sposób, w jaki my, kobiety, nosimy nasze torby, mówi o nas tyle samo, co nasz wygląd. Być może nadszedł czas, aby poznać wszystkie sekrety tego pięknego i niezbędnego akcesorium.

Redakcja Dziś „Tak łatwo!” opowie o etykieta torby, a także jak i jak nie nosić torby. Niezbędny element kobiecej garderoby!

jak nosić torbę

Jak nosić torbę

Noś duże torby w dłoni (prawdopodobnie nisko) lub na wysokości talii (możliwe pod pachą), jak najbliżej siebie. I nie machaj torbą jak Chuck Norris! Szanujmy przestrzeń innych ludzi. Pamiętaj, że Twoja torba nie powinna stykać się z niczyim torsem. Oczywiste jest, że w godzinach szczytu w metrze nie można się bez niego obejść, ale nie zapominaj o tej zasadzie w sklepach i innych miejscach publicznych.

I proszę, nie zabieraj torby na siedzenia w transporcie publicznym lub kawiarniach – to złe maniery!

Zasadą królowych i kobiet biznesu jest:Trzymaj torbę tylko w lewej ręce. Prawą zostaw na podpisy, uściski dłoni i pocałunki”. I nie opuszczaj ręki, na której wisi torba – trzymaj ją prosto. Obraz wygląda więc bardziej wdzięcznie.

Szpiegowałem Kate Middleton, tak jak powinno nosić sprzęgło. Не под мышкой и не левой рукой, а именно двумя руками. В ресторане сумку-клатч располагай на столе, а сумочку с короткой ручкой или ремешком можно повесить на спинку стула или на специальный крючок, если есть.

Ponadto sprzęgło pomoże zakryć dekolt, jeśli się pochylisz, lub nogi w momencie wsiadania do samochodu. Księżna Diana zawsze stosowała tę sztuczkę.

Najlepiej nosić torebkę na wysokości pasa. Jest zarówno wygodniejszy, jak i od razu emanuje stylem. Worek na wysokości bioder wizualnie obciąży okolice miednicy, podczas chodzenia zwijanie worka z boku na bok wygląda nieestetycznie. Więc, moja droga, weź w ręce szczypce i nożyczki i skróć paski i łańcuszki swoich toreb. W przypadku niektórych modeli wystarczy złożyć pasek (łańcuszek) na pół.

Torbę na ramię podczas ruchu należy trzymać za środek przedniego paska. Ma to na celu upewnienie się, że twoja torba jest na swoim miejscu i nie obraca się i nie bije na wszystkich sercach i drzwiach.

Zabiorę ze sobą kosmetyczkę, trochę wody, serwetki, portfel, telefon, 2 ładowarki, podkładki, ulubioną tabliczkę czekolady, skarpetki – nagle będzie mi zimno na nogach i ciepłą kurtkę. Cóż, jeśli z dzieckiem, to jest tu dodany dość chorowity zestaw przedmiotów. Znajomy, rodzinny?

READ
Królowa złej pogody: letnie płaszcze przeciwdeszczowe 2023 - trendy, trendy i 25 zdjęć

Przestań, przestań! Wypychanie damskiej torebki po brzegi to złe maniery. To nie jest torba na zakupy. Zamek błyskawiczny lub zapięcie muszą być zamknięte bez rozciągania.

Również na zasady etykiety nie opróżniaj torebki na oczach zdumionej publiczności i nie rozkładaj zawartości na stole w biurze lub miejscu publicznym. Szukając zgubionego przedmiotu, przesuń zawartość do torby, a przedmiot zostanie odnaleziony. Nie eksponuj zawartości torby i nie zostawiaj otwartej torby na biurku.

I na koniec o najbardziej bolesnym. Damska torebka w męskich rękach – nie i jeszcze raz nie. Damska torba jest stworzona dla kobiet, nie dla mężczyzn! Wzięłam ze sobą dużo rzeczy, kupiłam jedzenie – włożyłam do torby i wręczyłam mężowi. Lub weź plecak do tego biznesu, a nie torebkę.

Warto też pamiętać, że torba powinna przestrzegać zasad ubioru;. Torba plażowa nie ma miejsca w negocjacjach biznesowych, podobnie jak kopertówka z kryształkami na plaży.

Rada redakcyjna

Proponuję również zapoznać się z 5 modelami torebek, których nie zaleca się nosić kobietom po pięćdziesiątce. Ta kolekcja z pewnością zainspiruje Cię do odświeżenia garderoby i pożegnania się ze starymi dodatkami bez wyrzutów sumienia!

«Teraz wiesz, jak nosić torbę, aby nie tworzyć wokół kołchozowej aury!”- stylistka zakończyła swoją opowieść o etykiecie torebki. Osobiście słowo „kochemia” nie robi na mnie wrażenia. Uważam, że każdy ma prawo wybrać, jak ma wyglądać, w co się ubrać i z czym się łączyć. Najważniejsze, że obraz jest harmonijny, a nastrój dobry.

Jednak ponieważ damska torebka w męskich rękach – całkowicie się zgadzam. To bardzo przyciąga wzrok. Chciałbym podejść i wyjaśnić: co może być tak ciężkie w twojej torebce, że sam nie jesteś w stanie jej unieść? I dzięki za regułę lewej ręki. Szczerze mówiąc, nie wiedziałem!

А ты носишь свои сумочки? Тебе были полезными эти советы? Буду рада прочесть твое мнение о сумочном этикете в комментариях!

Nastya uprawia jogę i uwielbia podróżować. Moda, architektura i wszystko co piękne – do tego dąży dziewczęce serce! Anastasia zajmuje się projektowaniem wnętrz, a także wykonuje niepowtarzalne dekoracje z motywem kwiatowym. Marzy o życiu we Francji, nauce języka i żywo interesuje się kulturą tego kraju. Uważa, że ​​człowiek musi uczyć się czegoś nowego przez całe życie. Ulubioną książką Anastasii jest Jedz, módl się, kochaj autorstwa Elizabeth Gilbert.

Powiązane artykuły

Jesteśmy na Facebooku

Jak gotować śledzie pod futrem

Błędy nieuważnych gospodyń domowych

Jak gotować śledzie pod futrem

Zobaczyłam jak moja teściowa dosypuje mi czegoś do herbaty, postanowiłam po cichu zmienić kubki

Przypowieść o dobrych celach

Zobaczyłam jak moja teściowa dosypuje mi czegoś do herbaty, postanowiłam po cichu zmienić kubki

Syn zostawił starego ojca samego w zimnym domu, pewnego ranka pod rozpadającą się chatę podjechał drogi samochód

Spokojna starość

Syn zostawił starego ojca samego w zimnym domu, pewnego ranka pod rozpadającą się chatę podjechał drogi samochód

Nowy kolega narobił kpin w serpentarium, ale wszyscy byli w szoku, gdy szef przyszedł na imprezę firmową z żoną

Sprawiedliwość zwyciężyła

Nowy kolega narobił kpin w serpentarium, ale wszyscy byli w szoku, gdy szef przyszedł na imprezę firmową z żoną

Nakładam buty wilgotną chusteczką bezpośrednio w sklepie, jestem przekonana, że ​​sprzedawca rażąco oszukuje

Sztuczka ujawniania

Nakładam buty wilgotną chusteczką bezpośrednio w sklepie, jestem przekonana, że ​​sprzedawca rażąco oszukuje

Postanowiłem sprawdzić uczucia dziewczyny i zostawiłem notatkę mówiącą, że wyjeżdżam na zawsze, ale nie mogłem przewidzieć takiej reakcji

Sprawdzam ukochanego

Postanowiłem sprawdzić uczucia dziewczyny i zostawiłem notatkę mówiącą, że wyjeżdżam na zawsze, ale nie mogłem przewidzieć takiej reakcji

Co zrobić ze złotem odziedziczonym po zmarłych krewnych

Złoto przodków

Co zrobić ze złotem odziedziczonym po zmarłych krewnych

Nagłe odejście mojego męża powaliło mnie na kolana, a kiedy zobaczyłam jego testament, zupełnie odebrało mi mowę

Nieoczekiwany cios

Nagłe odejście mojego męża powaliło mnie na kolana, a kiedy zobaczyłam jego testament, zupełnie odebrało mi mowę

Dziecko zniknęło podczas lotu samolotem, wkrótce biedna mama dowiedziała się prawdy

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dziecko zniknęło podczas lotu samolotem, wkrótce biedna mama dowiedziała się prawdy

Mój mąż szydził ze starego jajka, które kupiłam na pchlim targu, ale potem się otworzyło.

Objawienie zbieracza

Mój mąż szydził ze starego jajka, które kupiłam na pchlim targu, ale potem się otworzyło.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, my i nasi partnerzy używamy technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam i naszym partnerom przetwarzać dane osobowe, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

READ
W co się ubrać z płaszczem: 11 świetnych stylizacji

Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na powyższe lub dokonać szczegółowych wyborów. Twoje wybory zostaną zastosowane tylko w tej witrynie. Możesz zmienić swoje ustawienia w dowolnym momencie, w tym cofnąć zgodę, korzystając z przełączników w Polityce plików cookie lub klikając przycisk zarządzaj zgodą na dole ekranu.

Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie wymaganej przez abonenta lub użytkownika lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.

Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.

Przechowywanie lub dostęp techniczny, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolne podporządkowanie się dostawcy usług internetowych lub dodatkowe zapisy od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.

Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika w witrynie internetowej lub w kilku witrynach internetowych w podobnych celach marketingowych.

Этот модный обзор о том, как модно носить сумку в 2020 сезоне, чтобы выглядеть актуально. Мы знаем все о том, какие аксессуары могут стать вишенкой на торте в образе и о том, как правильно их интегрировать в свой стильный лук.

Oswajanie trendu w talii

Wielu fashionistek jest stale zaniepokojonych pytaniem, co i jak nosić torbę na pasku, pomimo ciągłego znaczenia tego akcesorium. Czy pytałeś? Odpowiadamy!

Po pierwsze, warto zwrócić uwagę na szereg powodów, dla których taki trend jest słusznie uważany za integralną część kobiecej garderoby. Styliści sugerują, że jeśli taki model ma dość zwięzły design, z łatwością można go dopasować do stroju w dowolnym kierunku. Ponadto ta modna atrakcja obrazu wygląda nowocześnie, mieści wszystkie niezbędne drobiazgi i uwalnia ręce. Czy można się dziwić, że takie modele toreb zachowały w tym roku swoje laury i oferują wiele trafnych pomysłów na stylowy wygląd?

READ
Królowa Sylwestra: 12 nieskazitelnych i eleganckich stylizacji na główne święto 2023

Najbardziej praktycznym i stylowym zestawem w sezonie 2020 jest połączenie kombinezonu z paskiem. W zależności od doboru butów i warstwy wierzchniej taką kokardkę z łatwością dopasujesz do każdej pory roku. Na przykład latem można dobrać do takiego wizerunku eleganckie sandały, a zimą wypadałoby uzupełnić go kozakami i kożuszkiem lub skórzaną kurtką.

Jeśli interesują Cię trendy w modzie bieżącego sezonu, prawdopodobnie znasz już szaloną popularność wyrobów skórzanych. Być może takie nowości znalazły się nawet w Twojej stylowej garderobie. W takim przypadku możesz wybrać produkt pasowy z podobnej tekstury do nich w tandemie. Ta prosta sztuczka pomoże Ci w pełni wykorzystać ten trend 2020 roku.

Kolejny stylowy pomysł można podkreślić nazwą nerki. Możesz użyć tego akcentu zamiast paska w każdym stroju – ta prosta sztuczka skutecznie podkreśli talię. Również pas w 2020 roku jest odpowiedni do przerzucenia na jedno ramię.

Wiele fashionistek woli nie opierać się na oryginalnej nazwie akcesorium i jednocześnie bezpiecznie nosić go na ramionach. To świeża i modna funkcja, która stała się powszechna w sezonie 2020.

Pail

Ta nowość udowadnia, że ​​nowoczesny dodatek może nie tylko sprostać kluczowym modowym trendom, ale także zachwycać swoją uniwersalnością. Ta historia opowiada o torebce typu bucket, która nie tylko wygląda modnie, ale także szczyci się doskonałą praktycznością. Taką damską torebkę można z powodzeniem nosić na ramieniu lub w dłoni – za ukłon w stronę wybranej metody odpowie regulowany pasek.

Każda fashionistka może samodzielnie zdecydować, z czym połączyć tak stylowy dodatek. Na przykład łatwo połączyć go z biznesowym garniturem, kobiecą sukienką lub dżinsami.

Moda w miniaturze

Dobrze dobrana torebka damska potrafi odmienić każdą stylizację. Taką super-zdolność posiadają miniaturowe akcesoria, które mieszczą się w różnych łukach.

Gry ze zwierzętami

W nowym sezonie ogromną popularnością cieszyły się nie tylko dodatki ze wstawkami w postaci zwierzęcych printów – wśród trendów znalazły się również modele z charakterystyczną tłoczoną skórą. Torebki z fakturą imitującą krokodyla lub węża z łatwością uzupełnią każdą modną kokardkę i uczynią ją droższą i szlachetniejszą.

Ten akcent wygląda umiarkowanie surowo i zwięźle – te cechy sprawiają, że jest idealnym uzupełnieniem codziennego i biznesowego stroju. Styliści podpowiadają, że ten dodatek najlepiej wygląda w zestawieniu z różnymi garniturami – od takiego dodatku stylizacje stają się bardziej eleganckie i droższe.

READ
Znaki, że czas zaktualizować swoją garderobę

Wiklina

Styliści są zgodni, że modne akcesoria z rattanu można z łatwością łączyć z prawie każdą odzieżą. Oczywiście takie nowości będą wyglądać najbardziej stylowo w duecie z typowymi rzeczami na gorący sezon – na przykład z przewiewnymi spódnicami i sukienkami, lnianymi ubraniami, lekkimi dżinsami i lekkimi spodniami.

Z łańcuchem

W świecie mody roku 2020 zadziałała prawdziwa reakcja łańcuchowa, która objawiła się ogromną popularnością akcesoriów ozdobionych łańcuchami. Oczywiście ten trend nie ominął projektowania prawdziwych toreb. Takie modele należy łączyć z dowolną rzeczą w tonie – dzięki tej technice obraz będzie wyglądał bardziej harmonijnie i stylowo. Nie ma ścisłych ograniczeń przy wyborze kierunku stroju, ponieważ akcesorium na łańcuszku może zaprzyjaźnić się z prawie każdą kokardką – od codziennego do wieczorowego.

Jasny akcent

W modnych kolorach torebek 2020 jest dużo jasnych i soczystych tonów. Na przykład na szczycie stylowego Olympusa były pomarańczowe, czerwone, żółte, lazurowe, metaliczne, różowe i fioletowe odcienie. Wszystkie te akcesoria są w stanie zająć należne im miejsce w neutralnym i zwięzłym stroju. Świetnie będą wyglądać na przykład w zestawieniu z czarno-białym printem.

Taki aktualny pomysł może popchnąć Cię do stylowego pomysłu na to, co założyć do torby bananowej, kopertówki, wiaderka lub innego dość miniaturowego modelu.

Więcej kolorów!

Aby w 2020 roku skutecznie wyróżnić się z tłumu, jasną torebkę możesz wykorzystać nie tylko jako akcent na tle neutralnej bazy. Będziesz mogła bawić się modą na wielką skalę, jeśli do soczystego dodatku dobierzesz równie bogate ubrania. Jednocześnie styliści zalecają stawianie na proste i zwięzłe rzeczy – główną rolę w tym obrazie będą miały kontrastowe i stylowe kombinacje jasnych kolorów. Podobna technika pojawiła się na najlepszych pokazach i od tego czasu jest aktywnie integrowana z ludźmi.

Eksperymenty kolorystyczne

Na tym nie kończą się zasady łączenia akcesoriów z resztą wizerunku. W sezonie 2020 styliści mają w zanadrzu jeszcze kilka korzystnych dla wszystkich sztuczek!

  • Prawdziwym must-have w tym roku są prawdziwe torby w pastelowych kolorach. Fashionistki mogą odkryć romantyczny potencjał takich modelek i łączyć je nie tylko ze zwykłymi rzeczami, ale także z jedwabnymi ubraniami czy zwiewnymi sukienkami.

[elementy stextbox wyglądają bardzo fajnie w zestawieniu z jasnymi ubraniami – takie zestawienia wyglądają świeżo i nowocześnie.[/stextbox]

  • W aktualnych kolekcjach coraz mniej torebek w kolorze czarnym. Jeśli szukasz równie uniwersalnego dodatku, możesz przyjrzeć się bliżej nowościom w brązowej kolorystyce. Będą też posłusznie łączone z ubraniami w dowolnych kolorach i jednocześnie zachwycą cię ciekawszym wyglądem.
READ
Co ubrać w ołówkową spódnicę: 11 pięknych zdjęć

  • Jednocześnie torba, w której projekcie pojawia się zasada „blokowania kolorów”, jest uważana za stylowe i praktyczne rozwiązanie. Idealnie, jeśli takie kolory z powodzeniem łączą podstawowe i jasne kolory. Ta zasada pozwoli Ci stylowo nosić damską torebkę z niemal każdym lookiem.

  • Niezwykłą nowością sezonu 2020 są neonowe dodatki, które wyglądają na samowystarczalne, ale jednocześnie często sprawiają trudności w połączeniu. Aby ujarzmić neon, styliści zalecają umieszczenie go z dala od twarzy i zestawienie z białymi, beżowymi lub czarnymi rzeczami. Lepiej też trzymać się jednego neonowego akcentu na kokardce.

Idealna para

Dla fanów świeżych i kreatywnych rozwiązań projektanci przygotowali ciekawy trend – połączenie dwóch torebek na raz w ramach jednej stylizacji. Ten trend działa bardzo prosto – dobrane dodatki powinny być w harmonii kolorystycznej lub stylistycznej i znajdować się w różnych miejscach. Przykładowo jedną torbę można z powodzeniem przerzucić przez ramię, a druga w tym przypadku powinna zmieścić się w dłoni.

Такой прием отлично подойдет девушкам, которые вынуждены носить с собой много вещей. В габаритный шоппер можно будет разместить крупные предметы, а лаконичная кросс-боди вместит в себя те мелочи, которые всегда должны быть под рукой. При воплощении этого трюка на практике стоит учитывать, что он выглядит весьма неординарно. Соответственно, для него лучше подбирать нейтральный лаконичный фон.

Jak pompować znajomą torbę

Wiele dziewcząt często ma do czynienia z faktem, że zwykła torba zaczyna je denerwować nudnym projektem. Ale styliści mają kilka sztuczek, jak zmienić swojego zwierzaka.

Bardzo stylowy wygląd uzyskasz w połączeniu z torbą do noszenia jedwabnego szala. Można go przywiązać do długopisu lub breloka. Możesz też po prostu zmienić zwykły pasek na ramię na jaśniejszy i bardziej teksturowany.

Możliwe będzie również ożywienie podstawowego akcesorium poprzez dodanie portfela zapinanego, mini torebki czy niestandardowego breloczka.

Ta kolekcja zdjęć przedstawiła Ci najbardziej stylowe triki, jak nosić torebkę w modzie w 2020 roku. Mamy nadzieję, że nie możesz się doczekać, aby zastosować w praktyce te odpowiednie i oryginalne żetony.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: