Oświadczenie modowe: spektakularne kreacje Melanii Trump na szczycie G20

Melania to zdecydowanie nowy lider w modzie i elegancji – mówi nasz ekspert.

Oprócz polityków na ostatnim szczycie G20 zebrali się najlepsi styliści i fryzjerzy. Towarzyszyli w podróży i przygotowywali wybitnych klientów – pierwsze panie i panie – głowy państw. Jednak sądząc po zdjęciu z Hamburga, wiele pań nie zawracało sobie głowy i ubierało się. A ktoś przyszedł nawet bez makijażu i włosów. Modne porażki i sukcesy wysokiej polityki “KP” skomentował nasz ekspert – projektantka Ksenia KNYAZEVA.

Angela Merkel, kanclerz Niemiec

Angela Merkel,

kanclerz Niemiec

„Można ją zobaczyć tylko w tak śmiesznych kostiumach. Zmieniają się tylko kolory marynarek i spodni. I to wszystko. I tak chcę wreszcie zobaczyć panią Merkel w sukience! A potem, szczerze mówiąc, coraz bardziej przypomina mężczyznę.

Tobeka Madiba Zuma, żona prezydenta RPA

Tobeka Madiba Zuma,

żona prezydenta Republiki Południowej Afryki

– Wyobraziłem sobie ją z nieco bardziej zaokrąglonymi biodrami, taką babcią Siranush. Ale ta piękna kolorowa kobieta wygląda jasno i dostojnie w stroju narodowym. Myślę, że ten strój jest całkiem odpowiedni na tego typu imprezy. Mimo to Tobeka reprezentuje swój kraj, więc nie waha się demonstrować swoich osiągnięć w dziedzinie mody. Myślę, że mężczyźni się ze mną zgodzą, jeśli powiem, że to bardzo jasny, smaczny obraz.

Christine Lagarde, Dyrektor Zarządzająca Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW)

Krystyna Lagarde,

Dyrektor Zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW)

„Podoba mi się niebieska sukienka Lagarde. Strój podkreśla doskonale zachowaną sylwetkę Christine. Pani Lagarde ma jednak 61 lat. Utrzymanie smukłych kształtów w tym wieku nie jest takie proste.

Juliana Awada, żona prezydenta Argentyny

Juliana Awada,

żona Prezydenta Argentyny

– Juliana Avada ma bardzo dobry wizerunek. Połączenie pastelowych zgrabnych kolorów i plisowanej spódnicy to zawsze wygrywająca opcja. Ten strój wygląda elegancko i szykownie. Cieszę się z prezydenta Argentyny! Zdecydowanie ma szczęście do swojej żony.

Erna Solberg, premier Norwegii

Erna Solberg,

Premier Norwegii

– Erna jest przykładem kobiety, która pomimo choroby (w szkole Solberga studia były trudne ze względu na dysleksję – problemy związane z pisaniem i czytaniem) osiągnęła szczyty w swojej karierze. I cieszę się, że mimo mody na szczupłe młode żony, mąż Erny Sindre Finnes (jest na zdjęciu obok) kocha swoją żonę. Zobacz, jak wzruszająco trzymają się za ręce. Są razem od ponad 20 lat i mają dwie córki.

READ
12 rosyjskich gwiazd, które nie uratowały swojego małżeństwa

W zasadzie sukienkę pani Solberg można znaleźć w minibusie na rosyjskim pustkowiu. Mimo to są cudowną parą!

Theresa May, premier Wielkiej Brytanii

Theresa May

Premier Wielkiej Brytanii

– Widzimy brytyjskiego polityka w klasycznym niebieskim garniturze o surowej sylwetce Diora. Takie kostiumy wyglądają równie fajnie na młodych damach, jak i na pełnoletnich kobietach. W obecności talii jest to opcja korzystna dla wszystkich zarówno na uczcie, jak i na świecie.

Peng Liyuan, żona prezydenta Chin

Peng Liyuan,

żona Prezydenta Chińskiej Republiki Ludowej

– Bardzo elegancka w swoim stroju narodowym, wykonana w ciepłych kolorach z haftem. I moim zdaniem po prostu cudowna zwiewna stuła, godna pierwszej damy Chin.

Aki Abe, żona premiera Japonii

Aki Abe

żona premiera Japonii

– Podoba mi się wizerunek tej pierwszej damy. Chociaż być może jest to mały ośrodek, zbyt wygodny. Na takiej imprezie nadal chcesz zobaczyć damę w bardziej odpowiednich sukienkach.

Ivanka Trump, córka prezydenta Stanów Zjednoczonych

Ivanka Trump,

córka szefa Stanów Zjednoczonych

– Piękna Ivanka z tymi śmiesznymi ogromnymi kokardkami na rękawach wygląda jak stara Barbie. Strój byłby idealny dla amerykańskiej maturzystki z lat 80-tych. Ale to zdecydowanie nie dla córki prezydenta.

Melania Trump, żona prezydenta Stanów Zjednoczonych

Melania Trump,

Żona prezydenta USA

Melania to zdecydowanie nowy lider w modzie i elegancji. Myślę, że teraz wiele pań będzie czerpać z niej obrazy na wyjście. Melania trzyma się z godnością i już wyznacza własne trendy. Sprytne, dobrze zrobione. Ale z włosami, nie tak bardzo. W tym wyglądzie brakuje eleganckiej fryzury. Można by zbierać loki. Dodałoby to wyrafinowania obrazowi.

Brigitte Macron, żona prezydenta Francji

Brigitte Macron,

Żona prezydenta Francji

Para wygląda jak matka i syn. Ale jeśli przymkniesz oczy na ich solidną różnicę wieku, garnitur Brigitte Macron jest bardzo stylowy. Nie można jej odmówić smukłej sylwetki i dobrego smaku.

Od redaktora: Emmanuel Macron jest o 24 lata młodszy od swojej żony. Poznali się w szkole, w której Brigitte uczyła umiejętności teatralnych 15-letniego Macrona. Dowiedziawszy się o romansie syna z nauczycielem, rodzice przenieśli nastolatka do innej szkoły. Minęły lata, Brigitte wyszła za mąż, urodziła troje dzieci. Potem los ponownie połączył ją z Macronem, który później został ojczymem jej dzieci i dziadkiem jej sześciorga wnucząt.

READ
Ksenia Sobczak opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym i poprosiła, aby nie rozmawiać o cellulicie i „szorstkim photoshopie”

Modne wpadki i sukcesy wielkiej polityki KP komentowała nasza ekspertka – projektantka Ksenia Knyazeva

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: