Ostrożnie! 16 oznak, że w domu nagromadziła się zła energia i sposoby jej eliminacji

Pomimo faktu, że energia jako taka jest substancją efemeryczną, po prostu nie ma sensu zaprzeczać jej istnieniu. Unosi się wszędzie tam, gdzie są emocje i jest pomalowany na ich kolor, wchodząc w subtelne interakcje z obecnymi.

Jak zrozumieć, że energia w twoim domu jest zepsuta? Nie musisz być jasnowidzem, po prostu obserwuj, co dzieje się wokół ciebie.

Charakterystyczne oznaki złej energii:

1. W mieszkaniu pojawiają się owady (karaluchy, mrówki itp.).
2. Od czasu do czasu coś się gubi.
3. Często chorują najemcy, w tym zwierzęta.
4. Rośliny nie zapuszczają korzeni i szybko więdną.
5. Żarówki spalają się szybciej niż normalnie, jeśli okablowanie jest dobre.
6. Sprzęt AGD się psuje.
7. W pomieszczeniu pojawia się nieprzyjemny zapach, który nie ma źródła.
8. Słychać dźwięki i odgłosy niewiadomego pochodzenia.
9. Kłopoty z kranami i rurami, które ciągle płyną.
10. Bez wiatru i przeciągu, klapy i drzwi trzaskają.
11. Lub odwrotnie, pojawiają się silne przeciągi.
12. Sytuacja w domu eskaluje.
13. Wszyscy chodzą jak śpiące muchy.
14. Masz niepokojące sny. Sen jako taki nie łagodzi zmęczenia i nie przywraca sił.
15. Dom został zbudowany przez złych ludzi.
16. W domu nie tak dawno ktoś umarł.
Jeśli znajdziesz trzy lub więcej zapałek, poważnie zastanów się, jak „poprawić” energię pomieszczenia.

Aby to zrobić, powinieneś skorzystać z następujących technik:

1. Przede wszystkim należy oczyścić się z negatywnej energii, Dopiero potem możesz zacząć sprzątać pokój. Woda to najlepszy sposób na zmycie brudu energetycznego. Jeśli nie ma na ciebie poważnych wpływów (przekleństwa lub złego oka), pomoże ci prysznic. Nałóż sól kuchenną na ciało, omijając skórę głowy. Jest to sól bardzo dobrze absorbująca energię. Następnie szybko, zanim zacznie palić skórę, spłucz. Umysłowo poproś wodę, aby pomogła ci się oczyścić. Rozmawiaj z nią swobodnie, jak z przyjacielem i sojusznikiem. Woda jest bardzo wrażliwa na emocje, co udowodnili naukowcy.
2. Teraz przygotuj swój dom na oczyszczenie energetyczne. Noś proste ubrania wykonane z naturalnych tkanin. Usuń biżuterię. Otwórz wszystkie okna i drzwi w domu. Poproś wszystkich domowników o opuszczenie lokalu. Wyrzuć wszystkie śmieci: wszystko, czego nie używałeś przez ponad rok. Nie żałuj. Zrób to samo ze starymi ubraniami, które możesz przekazać bezdomnym. Potłuczone i popękane naczynia również należy wyrzucić do kosza. Następnie dokładnie umyj wszystkie lustra, aby były czyste i pozbawione smug. Pocieraj je zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wykonując 13 okrążeń.
3. Znajdź kilka gałązek ostu, wrzosu lub dziurawca. Weź miskę z roztopioną wodą. Namocz w nim gałęzie i spryskaj wszystkie zakamarki domu, a następnie zwilż ręce i twarz. Nie pocieraj, pozwól wilgoci sama wyschnąć. Następnie należy podpalić gałęzie i poddać je fumigacji w całym pomieszczeniu.
4. Dom można posprzątać płonącą świecą. Owiń świecę w kółko z papieru, aby topniejący wosk wraz z ujemną energią nie miał kontaktu ze skórą. Z zapaloną świecą obejdź cały dom zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Od lewej do prawej wokół obwodu okrąż drzwi wejściowe świecami. Przejdź przez łóżko trzy razy.
5. Po czyszczeniu umyć ręce. Aby to zrobić, po prostu umyj je pod bieżącą wodą z mydłem i solą. Nie wycieraj ich, tylko poczekaj, aż wyschną.
6. Po trzech dniach należy sprawdzić skuteczność czyszczenia.. Aby to zrobić, zapal świecę i poczekaj, aż połowa się wypali. Jeśli wosk przybiera nieregularny, brzydki kształt i dymi, oznacza to, że brud energetyczny jest nadal obecny.
Aby temu zapobiec, należy regularnie przeprowadzać konserwację zapobiegawczą.

READ
10 drobiazgów, które obniżają koszt wnętrza i czynią je niewygodnym

Aby to zrobić, użyj:

1. Aromaterapia. Kadzidło harmonizuje aurę pomieszczenia i stan umysłu wszystkich jego mieszkańców. Używaj tylko naturalnych olejków eterycznych, które lubisz.
2. Czyszczenie na mokro. Więc nie tylko oczyszczasz pomieszczenie z kurzu, ale także zmywasz negatywną energię, która się w nim nagromadziła.
3. Zapal w domu zwykłe świece. Oczyszczająca moc ognia jest bardzo silna. Dlatego aranżuj romantyczne wieczory przy świecach. Łączysz więc przyjemne z pożytecznym.
4. Częściej myj podłogi wodą i wywarami z ziół. Do tego jałowiec, sukcesja, ziele dziurawca i piołun są idealne.
5. Przewietrz pomieszczenie. Rób to przynajmniej raz dziennie, niezależnie od pory roku. Świeże powietrze zastąpi zastałe powietrze i usunie negatywne nastawienie.
6. Zawieś „muzykę wiatru” w pomieszczeniu. Kochamy dzwony, ale istoty, które niosą ze sobą negatywność, nie mogą ich znieść. Odstraszają złe duchy. Dlatego możesz powiesić ten projekt w domu i nie wpuścić zła do swojego siedliska.
Bądź zdrowy i szczęśliwy!

Gospodarstwa domowe mają niezrozumiałą senność, apatię, zmęczenie;
Sen nie przynosi wyzdrowienia, złych lub ciężkich snów;
Byli w domu nieznajomi, których szczerość jest wysoce wątpliwa;
Ktoś zginął w domu.

Jeśli przynajmniej trzy z powyższych punktów pasują do siebie, musisz pomyśleć o tym, jak wyleczyć swój dom.

Jak uzdrowić swój dom?

Pozbycie się negatywnej energii nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Aby poradzić sobie z tym zadaniem, możesz użyć prostych zasad. Takie oczyszczanie energetyczne powinno odbywać się 3-4 razy w roku, tak jak zwykłe generalne sprzątanie mieszkania.

1. Oczyszczanie własnej negatywnej energii

Zanim zaczniesz sprzątać dom, musisz usunąć z siebie negatywną energię. Aby to zrobić, musisz wziąć prysznic, ale nie prosty, ale z solą. Faktem jest, że sól jest przewodnikiem energii. Może gromadzić zarówno pozytywną, jak i negatywną energię. A sól rozpuszczona w wodzie jest w stanie zmyć negatywną energię, która nagromadziła się nie tylko przez jeden dzień, ale przez wiele lat, to znaczy zniszczyć cały brud energetyczny, który, być może nie podejrzewając, tak długo cierpiałeś .

165

Wstajemy więc pod prysznicem, po czym na mokrą skórę nakładamy zwykłą sól stołową ruchami masującymi. Staraj się zakryć wszystkie powierzchnie poza włosami, ale nie pocieraj solą bardzo mocno, rób to delikatnie, aby nie odczuwać dyskomfortu.
Następnie cofnij się pod prysznicem i spłucz sól wodą. Jednocześnie mentalnie zwróć się do wody z prośbą o zmycie z ciebie wszystkiego, co złe.

READ
Te rzeczy to wampiry, a amulety są w każdym domu.

Wybierz słowa zgodnie ze swoim nastawieniem, odnieś się do wody jako żywej istoty, najważniejsze, aby była szczera, a twoje słowa pochodziły z serca. Od razu poczujesz się dobrze i lekko w duszy, a ciało stanie się lekkie i niezwykle czyste. Słona woda oczyści twoje ciało i duszę. Będzie ci się wydawało, że pozbyłeś się jakiegoś ciężkiego ciężaru. I będzie dobrze, bo brud energetyczny, który został wypłukany przez wodę, jest naprawdę bardzo trudny dla ludzi.

2. Przygotowanie do oczyszczenia energetycznego w domu

A teraz nadszedł czas na energetyczne oczyszczenie domu. Ubierz się jak najprościej, najlepiej w szlafrok lub dres. Nie powinieneś nosić żadnej biżuterii – ani metalu, skóry, ani plastiku.

Musisz być całkowicie neutralny energetycznie. W całym domu lub mieszkaniu, w którym mieszkasz, otwórz okna, a jeśli to możliwe, zarówno okna, jak i drzwi wejściowe. Nie bój się przeciągu, przejdzie przez niego cała negatywna energia. Niech ludzie, którzy nie biorą udziału w sprzątaniu, wychodzą z domu. Wyślij członków rodziny do kina lub na spacer, aby nie przeszkadzali w sprzątaniu.

16

Tak więc pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, gdy zaczyna się „traktować” swój dom, jest pozbycie się starych i niepotrzebnych rzeczy. Pamiętaj: wszystko, czego nie używasz dłużej niż rok, gromadzi negatywną energię. Bezwzględnie wyrzucaj lub oddawaj rzeczy, których nie potrzebujesz – zrób miejsce na nowe i potrzebne! Napraw cały zepsuty sprzęt, a jeśli nie da się go naprawić, pozbądź się go bez żalu. Nie gromadź zbędnych książek, czasopism i innych papierów – niepotrzebne książki możesz przekazać bibliotekom, a papierowe śmieci oddać do punktów zbiórki makulatury.

Nigdy nie przechowuj w domu zepsutych naczyń, nawet tych z małym pęknięciem. Przepływa przez nią pozytywna energia, a wraz z nią dobre samopoczucie rodziny i domu. Szczególnie niebezpieczne są rozdrobnione naczynia, tworzą silny wyciek ładunku dodatniego.

167

Nie gromadź brudnych naczyń! Brudne naczynia pozostawione na noc gromadzą w twoim domu całe siedlisko subtelnych żywych stworzeń (duchów i duchów), które żywią się zapachami resztek jedzenia, co będzie miało zły wpływ na twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Wedy mówią, że jeśli brudne naczynia pozostają lub gromadzą się w domu, należy opuścić ten dom przed zachodem słońca.

READ
8 najgorętszych trendów w wystroju łazienki na rok 2023

Nie gromadź śmieci i brudnych ubrań, pierz je jak najczęściej i monitoruj stan swoich rzeczy – jeśli nie możesz ich samodzielnie naprawić, zanieś je do warsztatu lub szwalni. Zdziwisz się, jak zmieni się Twoje życie i relacje, jeśli po prostu uporządkujesz swoją szafę!

164

Więc pozbyłeś się wszystkich śmieci, po drodze porządkując rzeczy w domu, jak przy zwykłym sprzątaniu. Teraz wytrzyj wszystkie lustra, które są w domu. Aby to zrobić, weź wilgotną szmatkę i wykonuj okrężne ruchy ręką w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Tylko w ten sposób, wraz z widocznym kurzem, brud energetyczny zniknie.

Spróbuj sobie przypomnieć, ile lat masz to lustro – tyle i rób kółka mokrą szmatką. Wtedy całkowicie zniszczysz wszystkie negatywne informacje nagromadzone przez lata. Jeśli nie pamiętasz, ile lat ma lustro, zrób trzynaście kółek.

3. Odkaż i posyp!

Będziesz potrzebował kilku gałązek dziurawca, ostu lub wrzosu. Przygotuj też miskę z wodą. Może być strukturalny (najlepiej rozmrożony) lub święty, ale w żadnym wypadku nie hydrauliczny.

Najpierw spryskaj tą wodą każdy zakątek domu, następnie zwilż twarz i dłonie i bez wycierania pozostaw do wyschnięcia. Następnie podpal gałązki roślin i odkaż nimi całe mieszkanie, niosąc tlące się gałązki we wszystkie zakamarki. Podczas sprzątania wyobraź sobie w myślach, jak znika brud energetyczny.

4. Sprzątanie domu świecą

Będziesz potrzebować kilku cienkich świec kościelnych, ale możesz również użyć zwykłej białej świecy domowej.

Weź świecę i umieść na niej małe kółko wycięte z białego papieru. Należy chronić dłonie przed negatywną energią, którą pochłonie roztopiony wosk.

168

Zapal świecę i powoli obejdź z nią cały dom, poruszając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ruszaj od frontowych drzwi – to najważniejsza brama negatywnej energii. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na drzwi. Stań przy drzwiach wejściowych z zewnątrz i poprowadź świeczkę po ich obwodzie od lewej do prawej.

Dokładnie potraktuj wizjer drzwi i całą jego powierzchnię świecą, nie zapominając o klamkach i dzwonku. Następnie przejdź do obróbki wnętrza drzwi, robiąc to samo.

Musisz zrozumieć, że odpowiednio przetwarzając drzwi, możesz mieć pewność, że negatywne informacje nie dostaną się do Twojego domu.

READ
11 trików na organizację przestrzeni w kuchni

Teraz przejdź dalej wzdłuż obwodu mieszkania zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zajrzyj we wszystkie ciemne zakamarki, nie zapomnij o meblach, zwłaszcza w przedpokoju, butach i ubraniach. Zwróć szczególną uwagę na okna, lustra, narożniki i wieszaki, ponieważ gromadzi się na nich dużo brudu energetycznego.

Traktuj ściany, przesuwając świecę wzdłuż sinusoidy – następnie podnosząc ją, a następnie opuszczając. Twój instynkt podpowie ci, gdzie iść w górę iw dół. Ogólnie rzecz biorąc, słuchaj więcej swojego wewnętrznego głosu i postępuj zgodnie z jego wskazówkami. Zrób dobrze swoją łazienkę. To miejsce, które pochłania wiele negatywnych informacji, zwłaszcza lustro łazienkowe. W końcu to w łazience zmywa się z siebie brud, a brud energetyczny osadza się na powierzchniach. Nie zapomnij potraktować drzwi i przełączników, które są najczęściej dotykane przez ręce.

Największymi magazynami energii są domowe urządzenia elektryczne, czyli komputer, lodówka, telewizor itp. Niosą ogromny ładunek negatywnej energii z zewnątrz, zwłaszcza komputera i telewizora. Pozostań na nich dłużej i obchodź się z nimi szczególnie ostrożnie.

Pamiętaj, aby przejść przez łóżko i pościel trzy razy. Zaczynając od głowy. Omijając mieszkanie nie zapomnij o toalecie i pomieszczeniach gospodarczych. Szczególnie ostrożnie przetwarzaj toaletę, do której trafia wiele negatywnych informacji. Aby nie wróciła, musi być odpowiednio „spalona”.

Kiedy skończysz sprzątać dom świecą, na spodku będziesz mieć jedną lub więcej spalonych świec. Natychmiast wrzuć je do kosza, którego zawartość jest natychmiast wysyłana do zsypu na śmieci (zabierz go do kosza).

5. Czyszczenie rąk po czyszczeniu

Po zakończeniu czyszczenia konieczne jest usunięcie z rąk resztek brudu energetycznego, gdzie nieuchronnie spadnie.

169

Aby to zrobić, umyj ręce mydłem pod bieżącą wodą. Następnie umyj ręce solą i poczekaj, aż wyschną. Następnie ściśnij dłonie i zapamiętaj je, rozciągając palce. Następnie przetrzyj dłonie obu rąk zgodnie z ruchem wskazówek zegara. I na koniec uściś dłonie. Zrzucić resztki negatywnej energii. W sumie umycie rąk zajmie Ci nie więcej niż dziesięć minut.

6. Ponowne czyszczenie

Aby sprawdzić, jak dobrze wykonano czyszczenie i czy konieczne jest drugie czyszczenie (które należy wykonać za trzy dni), zapal świecę i poczekaj, aż wypali się połowa. Kiedy na podstawce i świecy pojawi się roztopiony wosk, spójrz na jego kształt. Jeśli jest brzydki, a sam wosk jest ciemny, to brud nadal pozostaje. A jeśli wosk okaże się lekki i spływa gładkimi pięknymi strumieniami, to twoje mieszkanie jest całkowicie oczyszczone z negatywnej energii.

READ
Pudełka do przechowywania: 16 kreatywnych pomysłów dla Twojego domu

A dla zapobiegania.

Zapalamy świece

230683_original

Bardzo przydatne jest zapalanie świec w domu, zwłaszcza w pomieszczeniu, w którym coś się działo wcześniej lub dzieje się teraz. Oczyszczająca moc ognia jest niezrównana! Dlatego nie krępuj się urządzać romantycznych wieczorów z mnóstwem świec dla swoich bliskich lub po prostu od czasu do czasu rozpalić je wieczorem, aby stworzyć przytulną i intymną atmosferę.

Używamy naturalnych aromatów

Nie krępuj się używać różnych zapachów i kadzideł. Ale upewnij się, że są naturalne. Różne olejki eteryczne, lampy aromatyczne i nie tylko to idealne rozwiązanie. Nie tylko zadbają o aurę Twojego domu, ale także rozweselą, poprawią samopoczucie i pobudzą twórczą energię. Najważniejsze to znaleźć „swoje” smaki.

Moje piętro

Bardzo przydatne jest mycie podłóg w domu wodą, do której dodaje się ziołowe wywary. Artemizja, ziele dziurawca, sukcesja, jałowiec, sosna mają szczególną moc, która leczy energię domu. I przynajmniej raz w roku, pomimo obfitości mopów o wszystkich wzorach i konfiguracjach, trzeba umyć podłogę rękami – stworzy to wyjątkową aurę w Twoim domu.

Dla dodatkowej dezynfekcji, oczyszczenia aury domu i nadania mu świeżego zapachu, dodaj kilka kropli olejku eterycznego lub ich mieszankę do wody do mycia mopem. W zależności od sytuacji, nastroju i pory roku można stosować różne zapachy – olejki eukaliptusowe, lawendowe, jałowcowe, cytrusowe, iglaste.

Czyszczenie na mokro

Jak najczęściej sprzątaj na mokro i wycieraj kurz, zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc – pod łóżkiem, za szafkami, w rogach i na antresolach. Nie pozwól, aby rurociąg się zatkał – wskazuje to na nagromadzone negatywne emocje. Kapiąca lub płynąca woda zabiera bogactwo, zdrowie i pieniądze z twojego domu, więc utrzymuj instalację wodno-kanalizacyjną w dobrym stanie, zamykając pokrywę toalety po użyciu.

162

Przewietrzanie

O każdej porze roku, przy każdej pogodzie, należy co najmniej raz dziennie przewietrzyć pomieszczenie – nie rób przeciągów, ale daj dostęp do czystego, świeżego powietrza. Wypiera z domu negatywną energię i wnosi nową, zdrową energię.

Dzwonki i dzwonki wietrzne

1610

Zawieś dzwonki i dzwonki wiatrowe w swoim domu. Dźwięk dzwonków odstrasza subtelne żywe istoty i oczyszcza przestrzeń. Naukowcy wielokrotnie udowodnili, że dźwięk dzwonów i dzwonów zmienia energię tak bardzo, że hamuje nawet rozwój epidemii, rozwój pleśni, grzybów i pasożytów, a także ciężkie stany samobójcze i depresyjne!

Ponadto zawieszony nad drzwiami dzwonek, który swoim dźwięczeniem niejako zaprasza życzliwą energię do wejścia do domu. „Singing Winds” pomaga również oczyścić przestrzeń Twojego domu i cyrkulować energię.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: