Osoba wydająca pieniądze w domu według znaku zodiaku

Dziś nasz Magic Ball powiedział, który ze znaków zodiaku marnieje na złocie, jak Koschei, a kto sobie pozwala, aby wtedy nie było nic do kupienia Doshirak.

Ręce palą pieniądze: główny wydający według znaku zodiaku - kim ona jest?

12 miejsce – Ryby

Kliknij i zobacz

Nieoczekiwany zwrot! Ryby, które większość życia spędzają w jakimś innym świecie, najlepiej oszczędzają: potrafią żyć przez miesiąc za kwotę, której nie wskażemy, jakie ślady zostaną na wieczór w barze. W tym samym czasie Ryby w ogóle nie wiedzą, jak zarobić, ale boją się też wydawać. A co z czarnym dniem? W tym samym czasie wyobraźnia Ryb rysuje dla nich tak straszne „czarne dni”, że inne znaki nie uratowałyby, ale już owinęły się w prześcieradło i wczołgały się zapobiegawczo na cmentarz.

11. miejsce – Koziorożec

Kliknij i zobacz

Fantazja kontroli. W relacjach Koziorożca powinien panować doskonały porządek, albo lepiej, całkowita bezpłodność. W sensie – piękne i schludne sumy. Lista datków („Za odpoczynek”, „Za edukację”, „Za poszerzenie przestrzeni życiowej”) wprowadza perfekcjonistyczną ukochaną Koziorożca w stan pełnej harmonii. Cóż, powiedz mi, jak to wszystko zniszczyć wydając, co? Jeśli możesz to zrobić, nie masz serca!

10 miejsce – Panna

Kliknij i zobacz

Wszyscy myślą, że Panna jest jak Koziorożec, tylko gorsza. W rzeczywistości Panny w ogóle nie wiedzą, jak radzić sobie z pieniędzmi i nigdy nie rozumieją, dokąd idą: Panna nic na siebie nie wydaje! No prawie nic, bo Pannie głupio przeprasza: jeśli chcesz, wiesz, będziesz chciał, ale wtedy możesz kupić coś znaczącego! Z reguły nigdy nie dochodzi do niczego znaczącego, nigdy dlatego, że nie ma wydatków, ale też nie ma pieniędzy. Nasza Magiczna kula wskazuje na wino i taksówkę, ale Panna w osobie autora tego horoskopu z oburzeniem protestuje: tak być nie może! To wszystkie machinacje ciemnych sił, nie inaczej!

9 miejsce – Skorpion

Kliknij i zobacz

Pieniążki dla Skorpionów to nie wartość i nie możliwości zawarte w papierze, ale ulubiona zabawka: są takie ładne, takie chrupiące, takie szeleszczące – no właśnie mimimometr wychodzi poza skalę! A poza tym te ładne papiery można tak fajnie zagrać! Inwestuj, kręcisz, mnożysz, trochę tracisz, zarabiasz trzy razy więcej – cóż za urok! Nic dziwnego, że Skorpiony zawsze mają coś do wydania, ale robią to wyjątkowo niechętnie: wydali to – i to wszystko, ta karta bitowa. Nudy.

READ
Teraz dom zawsze będzie czysty: 10 wskazówek dotyczących organizacji przestrzeni

8 miejsce – Wodnik

Kliknij i zobacz

Wodniki szczerze starają się mądrze wydawać pieniądze. W ich rozumieniu „mądre wydawanie” oznacza mycie z palącymi łzami każdego drobnego zakupu, który wykracza poza to, co konieczne: oczywiście nie płaczą nad drugą paczką papieru toaletowego, ale druga para sandałów może równie dobrze wyrzucić Wodnika z rutyny przez długi czas. Dlatego z każdą pensją Wodnik oszczędza nie tylko na wygodną starość i podróż: gdzieś na komodzie każdy Wodnik ma kopertę z napisem „Na bzdury” i przyjemnie ogrzewa oszczędną duszę. A tak przy okazji, jeśli nagle pomyślałeś, że coś jest nie tak, to „bzdura” to po prostu bzdura. „Na gorzałę” to osobna koperta.

7 miejsce – Rak

Kliknij i zobacz

Zamyka zespół znaków ekonomicznych Rak – prawdziwe ucieleśnienie gorliwej gospodyni domowej: ma zarejestrowane wszystkie ruchy! Rak zawsze samodzielnie zarządza rodzinnym budżetem i robi to znakomicie: krewnym i znajomym Raka udaje się jeździć dosłownie trzy grosze jak ser w maśle i nie ma znaczenia, jak bliscy są ci krewni. Rak jest po prostu przyzwyczajony do oszczędzania na sobie na rzecz innych – całkiem słusznie oczekuje, że ci właśnie w zamian zajmą się nią. Z reguły tak się dzieje, ale Rak wciąż okresowo „eksploduje”, krzycząc „Jak długo?!” wszystko, co zaoszczędzi, wrzuca do torebki i entuzjastycznie wszystko wydaje na siebie. Ale potem będzie się wstydził przez co najmniej sześć miesięcy.

6 miejsce – Strzelec

Kliknij i zobacz

Honorowe centralne miejsce w horoskopie zajmuje Strzelec, który z jednej strony uwielbia się rozpieszczać, az drugiej szczerze nie rozumie: po co wydawać na to pieniądze? Jeśli myślisz trochę, korzystasz z wielu znajomych lub wpasowujesz się w jakąś przygodę, wszystko to można uzyskać całkowicie za darmo. Nie, nie dlatego, że Strzelcy są chciwi. Tak jest po prostu ciekawiej!

5 miejsce – Baran

Kliknij i zobacz

Baran jest szczerze przekonany, że nie trzeba więcej oszczędzać, ale więcej zarabiać, co robią z sukcesem. Ale ponieważ siła wszelkich przekonań Barana jest dość porównywalna z siłą kostki lodu we wrzącej wodzie, szkoda dla Barana, aby wydawać ciężko zarobione pieniądze na bzdury, jak wszelkiego rodzaju wydatki. Musisz kupować drogie i wysokiej jakości rzeczy i mądrze je wydawać! Tutaj na przykład jest cudowna rzecz – srebrne wiadro szampana z 70% zniżką! Tylko 25 tysięcy rubli! Muszę to wziąć! Za coś takiego to wcale nie są pieniądze! Dlaczego potrzebuje wiadra szampana, Baran wcale nie rozumie, co jest typowe. Mimo że. można w nim przechowywać na przykład karmę dla kotów. Też praktyczne, widzisz? Zysk na całym świecie!

READ
11 prostych rzeczy, które zmienią twoje życie

4 miejsce – Lew

Kliknij i zobacz

Nieoczekiwany zwrot! Lwice, które wyglądają jak ludzie, którzy potrafią zapalić papierosa ze studolarowych banknotów, prawie nie znalazły się w pierwszej trójce liderów. Cóż, każda szanująca się Lwica przynajmniej raz w życiu, ale zapaliła papierosa. A każda szanująca się Lwica przynajmniej miesiąc w życiu siedziała na kaszy gryczanej, skąpo posypanej cukrem – bo widziałeś te czerwone Manolo Blahnik? Oto coś! Ale to, czego żadna szanująca się Lwica nie przyznaje nikomu (w tym samej sobie), to to, że łzy z serca, z serca! Ale reputacja drogiej kobiety i szalonej cesarzowej jest cenniejsza niż pieniądze, to prawda. Bogaci faworyci są doskonale złapani na takiej reputacji.

I miejsce – Waga

Kliknij i zobacz

Brązowy medal i zaszczytne trzecie miejsce dla Wagi – urodzonych wydawców. Ale nie chodzi o to, że Waga nie umie liczyć pieniędzy – wiedzą, jak to zrobić lepiej niż inni i nigdy nie pozwolą sobie na sytuację „Ostatni doshirak bez soli zjadam”. Tyle, że Waga jest przekonana, że ​​ich główną misją na Ziemi jest rozpieszczanie się. Libra chce mieszkać w stylowych wnętrzach, chce nosić markowe ubrania, woli wypoczywać na Malediwach, a do kosmetyczki wkładane są tylko luksusowe marki kosmetyczne. Och, co tu dużo mówić, myją włosy wyłącznie schłodzonym „Veuve Clicquot”! Cóż, w pewnym sensie myją się od środka. Ale przynajmniej pięć razy w tygodniu!

2 miejsce – Byk

Kliknij i zobacz

Ciężki przypadek. Byk kocha pieniądze, kocha rzeczy i kocha siebie. I marzą o życiu w taki sposób, aby wszystkie te trzy stałe zjednoczyły się we Wszechświecie i nigdy więcej się nie rozstały. Problem w tym, że jest to niemożliwe z punktu widzenia praw tego Wszechświata, w którym – to niesprawiedliwość! – piękne chrupiące karteczki warto wymienić na szykowne rzeczy. Jak torebka Chanel. Na którym Byk lizał usta przez rok, zatykając jej wewnętrzną ropuchę małymi materiałami informacyjnymi (średnio dwa koszty Chanel są wydawane na „małe materiały informacyjne”), a następnie krzycząc „Żyjemy raz, gdzie nasz nie zniknął!” wciąż łączy się z upragnionym maleństwem. Następnie deklaruje trwonienie celibatu do końca życia. To znaczy, dopóki nie pojawiły się niesamowicie fajne buty w cenie skrzydła Boeinga.

READ
Ponad 10 sztuczek, jak skutecznie myć rzeczy
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: