Organizacja regałów w spiżarni: 15 pomysłów funkcjonalnych

Masz spiżarnię z dekoracją w budynku mieszkalnym, ale nie rozumiesz, jak właściwie zorganizować przechowywanie w niej rzeczy.

Najlepszą opcją jest zaangażowanie specjalistów, którzy stworzą projekt do indywidualnej aranżacji, biorąc pod uwagę wymiary pomieszczenia i Państwa życzenia. Na dłuższą metę pozwoli to zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

Jeśli kochasz i wiesz, jak samodzielnie stworzyć swój komfort, ćwicz obserwację i zapisz swoje ulubione pomysły na organizację przestrzeni. Możesz dostosować najlepsze z nich do swojej przestrzeni.

Udostępniamy Państwu wybór projektów wnętrz magazynów w osiedlach mieszkaniowych.

5 m 2

1. Klient planuje przechowywać artykuły sezonowe i domowe. Liczba i kategorie rzeczy będą się ciągle zmieniać, dlatego oferowane są uniwersalne akcesoria – półki, kosze i inne.

spiżarnia 5 mkw. w budynku mieszkalnym do przechowywania przedmiotów sezonowych i półfabrykatów projekt aranżacji spiżarni 5 mkw. w budynku mieszkalnym

2. Głównym celem jest przechowywanie rowerów, odzieży i butów. Szyny TekTrak ułożone są w 5 rzędach, dzięki czemu możesz dokupić dodatkowe wsporniki w dowolnym momencie, gdy ilość rzeczy się zwiększy.

spiżarnia mieszkalna z 5 rzędami szyn TekTrak mieszkalna spiżarnia z szynami TekTrak ułożonymi w 5 rzędach 1 mieszkalna spiżarnia z szynami TekTrak ułożonymi w 5 rzędach 2 projekt aranżacji spiżarni z 5-rzędowymi szynami TekTrak

3. Pomieszczenie gospodarcze obok miejsca parkingowego. Ostrożnie ułóż 4 komplety kół i chemikalia w koszach.

Schowek obok miejsca parkingowego do przechowywania kół Schowek obok miejsca parkingowego do przechowywania kół 1 projekt aranżacji magazynu obok miejsca parkingowego do przechowywania kół

6 m 2

4. Jeśli nie podoba ci się twoje obecne wykończenie, możesz je zastąpić TekPanel, sercem modułowego systemu przechowywania GT. Wszystkie wsporniki są zamocowane w rowkach, w razie potrzeby przesuń.

W tej spiżarni znajduje się klasyczny zestaw rzeczy: komplet kół, chemia samochodowa, rower, artykuły sezonowe.

spiżarnia z panelami TekPanel spiżarnia z panelami TekPanel 1 projekt spiżarni z panelami TekPanel

5. Projekt pokazuje, że właściciel lubi grać w hokeja. Jak wiadomo sprzęt jest ciężki, dlatego wszystkie akcesoria zostały dobrane pod kątem ich maksymalnej nośności.

spiżarnia na sprzęt hokejowy spiżarnia na sprzęt hokejowy 1 projekt pomieszczenia magazynowego na sprzęt hokejowy

6. Spiżarnia z wysokimi sufitami. Optymalne jest umieszczenie antresoli sufitowych, półek. Zobacz prawdziwe zdjęcia i opinie klientów w naszych projektach.

Spiżarnia z wysokimi sufitami Spiżarnia z wysokimi sufitami 1 Spiżarnia z wysokimi sufitami 2 Spiżarnia z wysokimi sufitami 3 projekt spiżarni z wysokimi sufitami

7. Uniwersalnym sposobem wyposażenia spiżarni w wykończenie jest ułożenie drążków w 5-6 rzędach, w zależności od wysokości stropu.

Zmiana będzie łatwa. Zwłaszcza jeśli zbierzesz wszystkie rzeczy do dawania bezpośrednio w spiżarni.

spiżarnia z wykończeniem prowadnicami w 5-6 rzędach spiżarnia z wykończeniem prowadnicami w 5-6 rzędach 1 spiżarnia z wykończeniem prowadnicami w 5-6 rzędach 2 spiżarnia z wykończeniem prowadnicami w 5-6 rzędach 3 projekt projektowy spiżarni z wykończeniem z prowadnicami w 5-6 rzędach

8. Doskonały zamiennik półek metalowych – lekkie co nie.

aranżacja spiżarni za pomocą lekkich półek aranżacja spiżarni z wykorzystaniem lekkich półek 1 projekt aranżacji spiżarni z wykorzystaniem lekkich półek

9. „Koła, rowery i inne drobiazgi.” Układ lakoniczny z wykorzystaniem paneli TekPanel. Taka opcja na przyszłość, że w przyszłości będzie więcej rzeczy.

Lakoniczna aranżacja spiżarni z paneli TekPanel Lakoniczna aranżacja spiżarni z wykorzystaniem paneli TekPanel 1 Lakoniczna aranżacja spiżarni z wykorzystaniem paneli TekPanel 2 projekt zwięzłej aranżacji spiżarni z wykorzystaniem paneli TekPanel

Ale jeśli nie zamierzasz przechowywać wielu rzeczy, możesz zaoszczędzić pieniądze i zainstalować szyny TekTrak jako podstawę. Tak będzie wyglądał z nimi pokój. .

zaoszczędź miejsce w spiżarni dzięki szynom TekTrak zaoszczędź miejsce w spiżarni dzięki szynom TekTrak 1 zaoszczędź miejsce w spiżarni dzięki szynom TekTrak 3 zaoszczędź miejsce w spiżarni dzięki szynom TekTrak 4 zaoszczędź miejsce w spiżarni dzięki szynom TekTrak 5

7 m 2

10. Kompaktowa i maksymalna pojemność. Zapewnili nawet składany stół, aby ułatwić naprawę sprzętu.

READ
15 prostych trików, które zamienią Twoją łazienkę w luksusowe spa

spiżarnia ze składanym stołem spiżarnia wykończeniowa ze składanym stołem 1 spiżarnia wykończeniowa ze składanym stołem 2 spiżarnia wykończeniowa ze składanym stołem 3 spiżarnia wykończeniowa ze składanym stołem 4 projekt koncepcyjny wykończenia spiżarni ze składanym stołem

11. Schowek dla dużej rodziny z trzema samochodami. Koła były wygodnie ukryte do sezonowego przechowywania, sprzęt sportowy został umieszczony kompaktowo.

Schowek dla dużej rodziny z trzema samochodami Spiżarnia dla dużej rodziny z trzema samochodami 1 projekt aranżacji magazynu dla dużej rodziny z trzema samochodami

12. Czy wygodne będzie wieszanie rowerów pod sufitem? Nasz klient był z tego zadowolony. Podczas aranżacji zawsze brane są pod uwagę Twoje cechy osobiste, przyzwyczajenia i preferencje. To gwarancja, że ​​z łatwością utrzymasz porządek.

przechowywanie roweru pod sufitem w spiżarni projekt aranżacji spiżarni ze schowkiem na rowery pod sufitem

13. Przykład spiżarni, w której wszystko jest idealne: od ergonomii po kolorystykę. Dwa rowery zostały zamocowane pod sufitem na jednopunktowych windach, co pozwoliło zaoszczędzić miejsce na inne rzeczy.

Zobacz zdjęcia na żywo i recenzję wideo w naszych projektach.

przykład spiżarni, w której wszystko jest idealne: od ergonomii po kolory. Pod sufitem zamocowano dwa rowery na podnośnikach jednopunktowych Dwa rowery zamocowano pod stropem na podnośnikach jednopunktowych 1 przykład spiżarni, w której wszystko jest idealne: od ergonomii po kolorystykę 2 projekt spiżarni, w którym wszystko jest idealne: od ergonomii po kolory.

14. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w spiżarniach z wysokimi sufitami. Hulajnogi, rowery, odzież sportowa – wszystko się zmieści.

Idealne rozwiązanie do pomieszczeń magazynowych z wysokimi sufitami rozwiązanie idealne do spiżarni z wysokimi sufitami 1 rozwiązanie idealne do spiżarni z wysokimi sufitami 2 rozwiązanie idealne do spiżarni z wysokimi sufitami 3 projekt koncepcyjny spiżarni z wysokimi sufitami

15. Spiżarnia sportowej rodziny. Lubią jazdę na motocyklu, snowboard i inne sporty ekstremalne.

Rodzinna spiżarnia sportowa Sportowa rodzinna spiżarnia 1 Sportowa rodzinna spiżarnia 2 Sportowa rodzinna spiżarnia 3 Sportowa rodzinna spiżarnia 4 projekt koncepcyjny spiżarni sportowej rodziny

Zapisz swoje ulubione pomysły aranżacyjne – pomogą Ci zaprojektować idealny system przechowywania do każdego pomieszczenia, w którym łatwo będzie utrzymać porządek.

Potrzebujesz pomocy w organizacji swojej spiżarni? Zadzwoń do nas teraz
+7 (495) 646-15-37, 8 800 555 37 84 lub
zostaw zgłoszenie na stronie, a oddzwonimy!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: