Olga Buzova zgubiła spódnicę na rozdaniu nagród MUZ-TV

Dziś odbyła się długo oczekiwana wręczenie nagrody Muz-TV, a oczy widzów przykuły liczne gwiazdy. Gwiazdy dziś błyszczą na czerwonym dywanie, próbując zaskoczyć i zaintrygować swoimi niezwykłymi strojami. Jednak niektórych wyglądów gwiazd po prostu nie da się opisać słowami.

Na przykład Olga Buzova przybyła na ceremonię wręczenia nagród Muz-TV konno, donosi portal Therussiantimes. Tym razem nie wyłoniła się z ogromnej muszli, którą przystojni faceci nosiliby na ramionach, ale to wyjście gwiazdy było spektakularne. Olga miała na sobie białą sukienkę z bardzo długim trenem i diademem na głowie. Kiedy Buzova pojawiła się publicznie na koniu, pociąg z sukienki po prostu spadł.

Wydawałoby się, że taki incydent zdenerwowałby dziewczynę, ale nie. Olga przyjęła wszystko z humorem, a kiedy zsiadła, suknia została przywrócona do pierwotnego wyglądu. Piosenkarka pozowała fotografom, którzy robili wszystko, by sfotografować dziewczynę „w całości”, bo długi tren nie mieścił się w kadrze:

Najwyraźniej Buzova wśród wielu ekstrawaganckich obrazów wybrała dla siebie rolę baśniowej księżniczki. Znana projektantka Bella Potemkina pomogła dziewczynie stworzyć tak luksusowy strój. Publiczność nie może się doczekać występu Buzovej na scenie, ponieważ musi śpiewać nie tylko z Philipem Kirkorovem, ale także Ksenią Sobczak. Trio zaprezentuje publiczności coś ciekawego – fani twórczości każdego z nich są tego w stu procentach pewni.

Stroje gwiazd na rozdaniu Muz-TV 2018

Przede wszystkim oczy publiczności były przykute do szczęśliwych nowożeńców: Nyushy i jej męża. Piosenkarka pojawiła się w długiej do ziemi czerwonej sukience z głębokim dekoltem, ale oczywiście cała uwaga była skupiona na jej brzuchu. Piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka, a dzisiejsze wydanie tylko podkreśliło jej ciekawą pozycję:

Anastasia Samburskaya również postanowiła zaimponować i pojawiła się na czerwonym dywanie w ciekawym czarnym stroju i nakryciu głowy, które nie wyglądało jak kokoshnik:

Prezenterka telewizyjna Regina Todorenko przyjmuje również gratulacje z tytułu przyszłego uzupełnienia. Jej luksusowa suknia podkreśliła duży brzuch gwiazdy:

Z kolei opinii publicznej spodobał się również pojawienie się na czerwonym dywanie Djigana wraz z rodziną. Zarówno żona celebryty, jak i jego dwie córki były ubrane w bujne suknie balowe. Wydawało się, że cała rodzina uciekła „ze statku na bal”. Sam Dzhigan postanowił pojawić się w czarnym garniturze. Cała rodzina wygląda bardzo uroczo i harmonijnie:

READ
Olsen, Zellweger, Parker i inne gwiazdy postarzałe ze względu na szczupłość

Jednak inne gwiazdy również są zadowolone ze swoich strojów. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z corocznej nagrody Muz-TV 2018. Yulianna Karaulova wolała obcisłą sukienkę z odkrytymi plecami. Ciężarna piosenkarka Hanna podkreślała swój zaokrąglony brzuch efektowną suknią wieczorową z głębokim rozcięciem od bioder. A w kostiumie Anfisy Czechowej oczywiście dekolt stał się głównym detalem, który przyciągnął uwagę wszystkich.

Buzova została postawiona na stosie, a Sobczak został spalony

Warto zauważyć, że podczas ceremonii wręczenia nagród było wiele jasnych chwil. Na przykład podczas trio Buzova, Kirkorov i Sobchak, podczas którego każda celebrytka wykonywała swoje piosenki, Buzova została jednak „postawiona na stosie”.

Sobczak z kolei dużo żartował, że „ogień jej nie porywa”, a także otrzymał „karę”. Na szczęście wszystko to zostało wcześniej przemyślane i przygotowane, bo żadna z gwiazd nie została ranna.

Podczas wykonywania hitu „Mood Color Blue” Kirkorov najpierw zaśpiewał zwrotkę i refren, a następnie Sobchak – werset z jego piosenki „Unpopular”, która brzmiała w „New Star Factory”, a po tym, jak Buzova zaśpiewała wiersze z „ Mała Połówka”.

Olga Buzova przyjechała do nagrody MUZ TV 2018 na koniu i zgubiła spódnicę

Olga Buzova na koniu na nagrodzie MUZ-TV 2018. Zdjęcie zrzutu ekranu https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olga Buzova na koniu na nagrodzie MUZ-TV 2018. Zdjęcie zrzutu ekranu https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru Olgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ruOlgi Buzowej. Zdjęcie https://www.instagram.com/buzova86/?hl=ru

Olga Buzova nadal podbija swoich fanów, a jednocześnie cały świat show-biznesu swoimi ekstrawaganckimi i jednocześnie zabawnymi akcjami. Tym razem Buzova zaskoczyła wszystkich na MUZ-TV 2018. Nagroda Transformacji, która została wręczona na Olimpiysky.

Przed uroczystą ceremonią wręczenia nagrody gwiazdy muszą przejść po czerwonym dywanie. W tym roku Buzova postanowiła podążać za nim nie na własną rękę, ale. chodź na koniu!

Ale ostatecznie podróż się nie udała: Buzova zdołała stracić jej część. sukienki. Długa suknia Buzovej nagle zmieniła się w krótką. Jak to się stało, zobacz wideo poniżej.

Obserwatorzy Buzovej już z mocą i głównymi dyskutują zarówno o koniu, jak i stroju na Instagramie. Oto kilka replik.

„Jak księżniczka show-biznesu” – napisał Munduzbaevb.

Jesteś ogniem, kochanie. Tak trzymaj! , – zauważył iron_maidan05.

– Tyle komentarzy. Więc Ola to zrobiła! Znowu o tobie mówią! Ale koń nie jest twoją mocną stroną, wygląda naprawdę śmiesznie! Musisz być skromniejszy, to będzie najlepsza ozdoba!) – napisała viktoria_nikityuk.

READ
Stylizacja dnia: Amal Clooney w fioletowej sukience Atelier Versace

– Narysuj obrazek! Niesamowite fajne! Piękny. – podziwiała olesya.alesya.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: