Olga Buzova zamroziła kolejną głupotę

Olga Buzova na prezentacji Buzcion

Bądźmy szczerzy: Olga Buzova szczerze denerwuje wielu, ale po prostu nie ma od niej odejść. Tu śpiewa, zbierając pełne sale, tu prowadzi Dom-2, odpowiada na ataki innych artystów, występuje na nagrodach, pozuje do Playboya. Można o tym przeczytać w publikacjach liberalnych i najbardziej konserwatywnych. Dziesiątki tysięcy subskrybentów jej stron w sieciach społecznościowych chętnie podążają za nią na każdym kroku, nie powstrzymując się od emocji. I zastanawiasz się, kto za nią stoi, bo nie można uwierzyć, że ona sama tak szybko i potężnie się rozwinęła. Zwyczajowo uważa się ją za głupią i śmieje się z niektórych jej działań i zwrotów. Kiedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli wywiad z Olgą, nasi znajomi zasypali nas pytaniami, które powinny ją wydobyć na światło dzienne: „Kiedy wyda swój alfabet? Czy planuje zostać twarzą AvtoVAZ? Co ona myśli o blokadzie Kataru? Jakie dotacje dla regionów zmniejszy, a jakie subwencje doda? Dosłownie miliardy pytań narosły dla dziewczyny, która zaczynała w 2004 roku jako skromna członkini Doma-2, a teraz twierdzi, że ma całe imperium, w tym własną kryptowalutę.

Czy Olga Buzova jest głupcem, czy udaje, że jest?

Prowadzący Doma-2 i popularna piosenkarka opowiedzieli Komsomolskiej Prawdzie o poszukiwaniu mężczyzny, nowej miłości, wysokich zarobkach i różnicy między gliną a gliną piaszczystą [wyłącznie KP]

Spotkaliśmy się w dniu, w którym Olga przedstawiła buzcoin, mówiąc, że sama rozumie „kryptę”, a nawet zainwestowała w bitcoina. Od tego zaczęli. Siedzieliśmy w hotelu Ritz (doceniam zakres), Olga – w garniturze i białej koszuli, włosy miała spięte w skromny kok. Wizerunek biznesowy pasuje do niej zaskakująco, nawet bardziej niż groteskowe stroje, w których pojawia się na rosyjskich nagrodach muzycznych.

– Olga, skoro temat kryptowalut wcale nie jest Ci obcy, to powiedz, dlaczego właściwie „bila biała”? Czy bardzo się “zwisał”?

– Nie bila, bitcoin! Cóż, jeśli chcesz, nazwij to bilą, a jeszcze lepiej buzzcoinem – skupmy się na tym. Od 18 kwietnia, kiedy otwiera się pre-ico (zamarłem z podziwem, takie słowo nigdy by nie pojawiło się w moim słowniku, gdyby nie Olga. Tak naprawdę oznacza „pierwotną sprzedaż monet”). Dlatego mam nadzieję, że ten konkretny token zostanie usłyszany (prawie mdleję, a Google twierdzi, że token jest urządzeniem kompaktowym, mającym zapewnić bezpieczeństwo informacji użytkownika, który służy również do identyfikacji jego właściciela).

– Nazwałeś siebie nie tylko najbardziej godną pozazdroszczenia panną młodą w naszym kraju, ale wkrótce także najbogatszą. Magazyn Forbes w zeszłym roku cię naraził 14 miejsce w ich rankingu, przypisując Ci 2,2 mln USD rocznych zarobków. Czy zgadzasz się z tym numerem?

– Och, wszyscy są bardzo zainteresowani tym, kto ile zarabia. Cieszę się, że ten magazyn w końcu zwrócił na mnie uwagę. Ciężko pracuję, a ten, kto ciężko pracuje, dobrze zarabia. Dlatego myślę, że w niedalekiej przyszłości (ale może nie za rok czy dwa, ale trochę dłużej) zajmę czołowe pozycje w tym rankingu. Ale nie mogę powiedzieć, że to jest mój główny cel – dużo zarobić. Głównym celem jest realizacja wszystkich Twoich projektów. Oczywiście, jeśli projekt się powiedzie, przynosi zysk. Chcę, żeby wszyscy w naszym kraju pracowali, nikt nie siedzi w miejscu. Chcę motywować ludzi. Jak mogę. Twoim przykładem. Nie mam „dachu”, który wypromowałby mnie do show-biznesu. Pokazuję, że dziewczyna z prostej rodziny potrafi tworzyć historię, zmieniać ją, tworzyć, być kreatywna. Tworzę nową platformę IT w oparciu o mój token buzcoin. Mam ogromne plany, jeszcze nie osiągnąłem wszystkiego, co chciałem. Moje najważniejsze role nie zostały jeszcze zagrane.

Wizerunek biznesowy Buzovej jest niesamowity, nawet bardziej niż groteskowe stroje, w których pojawia się na rosyjskich nagrodach muzycznych

Biznesowy wizerunek Buzowej jest niesamowity, nawet bardziej niż groteskowe stroje, w których pojawia się na rosyjskich nagrodach muzycznych Zdjęcie: Mikhail FROLOV

READ
Złe dziewczyny: 9 celebrytek, które radykalnie zmieniły swój wizerunek

– Nawiasem mówiąc, o “dachu” – ludzie uparcie twierdzą, że ktoś za tobą stoi i umiejętnie manipuluje opinią publiczną.

– Kto? Kim jest ten mężczyzna? Schodzić! Po prostu ludzie myślą bardzo stereotypowo, opierając się na swoim doświadczeniu życiowym. Trudno im uwierzyć, że robię coś sama. Oczywiście mam zespół, ale jestem generatorem pomysłów i kreatywnym. Najprościej jest powiedzieć – „Tak, ktoś tam wszystko za nią robi”. Ale aby twój projekt odniósł sukces, musisz po prostu ciężko pracować i żyć. Tak, zacząłem zarabiać w wieku 14 lat. Nie wstydzę się tego powiedzieć – nie ma złej pracy! To, czego nie zrobiłem, to reklamy kleju, pracowałem jako doradca i jako sprzątacz i stałem tak .

– “Bezpłatna kasa”?

– Model! I pracowała jako modelka. I umył podłogi w klinice. Robiłem wszystko, żeby tylko coś robić i zarabiać. Ale łatwiej jest usiąść na kanapie i wskazać palcem: ona coś robi, bo ktoś za nią stoi. I nawet jeśli ktoś stoi (chociaż nie wiem kto to może być), to ten, który mnie błogosławi. I dzięki mu za to.

– Studiowałeś na uniwersytecie jako geograf i geoekolog. I prawie w tym samym czasie przybyli do Dom-2. Masz coś w pamięci ze studiów?

– Poszedłem na uniwersytet w wieku 16 lat. I bez problemu odróżniam glinę piaszczystą od gliny, potrafię stwierdzić, która gleba jest luźna, a która mokra. Niestety, jak dotąd te umiejętności nie przydały mi się w życiu nigdzie poza naszym wywiadem. Ale widziałem zdziwienie w twoich oczach!

– Czy wiesz, jak korzystać z poziomu?

– I poziomica, i teodolit też. I za pomocą tych urządzeń mogę stwierdzić po ukształtowaniu terenu, czy da się tu zbudować budynek, czy będzie funkcjonalny, czy się zawali. Wiesz, nie żałuję, że otrzymałem to wykształcenie. Mama powiedziała mi – „Powinieneś studiować tylko na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu” (Uniwersytet Państwowy w Petersburgu – wyd.). I dała mi listę wydziałów. Na Wydział Geologii można było dostać się samodzielnie – nie chciało mi się zdawać za drugim czy trzecim razem. Trzeba było zdobyć co najmniej dwie piątki i jedną czwórkę. Spodziewałem się, że będę miał czwórkę z geografii i literatury i czwórkę z algebry. W przypadku pozostałych działów konieczne było zdobycie 15 punktów. A na tej uczelni bardzo trudno dostać czwórkę z matematyki, bo konkurencja była poważna. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy potrzebuję tego poziomu, czy nie – po prostu rozwinąłem mózgi. Nasz mózg działa bardzo dobrze, od dzieciństwa do okresu dojrzewania. Potem, po 25 latach, albo nie mamy czasu, albo nasze mózgi już nie działają dobrze. Nadal pamiętam, czego nauczyłem się w szkole – kilka wierszy, piosenek (zaczyna śpiewać po angielsku „kapitan-kapitan, uśmiech”). A teraz czasami czytam jakieś informacje i następnego dnia wylatują mi z głowy. Nawet zapamiętywanie niektórych chwil jest znacznie trudniejsze. Tak, niestety nie zdobyłam wykształcenia o jakim marzyłam. Chciałem iść do teatru. Ale mam przyzwoite wykształcenie, najlepsze w naszym kraju. Uczelnię ukończyłem z wyróżnieniem.

– A jednak, jak udało ci się połączyć?

– Uczę się w ciągu dnia, uczęszczam na wszystkie wykłady, nawet pomimo mojego równoległego uczestnictwa w “Domku-2”. Swój udział w filmowaniu ułożyłem w taki sposób, że w semestrze nie opuściłem jednego zajęcia więcej niż trzy razy. Bo inaczej miałbym brak certyfikatu. Trzy niecertyfikaty – wydalenie. I nie mogłem sobie pozwolić na taki kaprys. Musiałem skończyć studia. I przynajmniej mam coś do powiedzenia moim dzieciom. Mama i tata „zabrali” mnie z tym. Szturchnęli mnie w twarz swoimi czerwonymi dyplomami: „Tata i mama ukończyli Petersburski Uniwersytet Państwowy. Tata ukończył MatMech, mama – First Med. I ty też jesteś świetny”. I tak też pokażę swój dyplom moim dzieciom, bo nauka jest ważna.

READ
28-letnia piosenkarka Nyusha pokazała figurę po porodzie

Często zdarza się, że wybieramy zawód nie bazując na naszym wykształceniu. I słusznie – nie musisz robić tego, w co nie wierzysz i czego nie lubisz. Dlatego najważniejszą rzeczą w życiu jest znalezienie swojego powołania i odlot z pracy. Moja droga była trudna – przez Wydział Geologii, przez fiordy, przez biura podróży, które otwierałem podczas praktyk. Moją specjalnością jest „Turystyka międzynarodowa i studia nad krajami”. Stąd bierze się moja miłość do podróży. Może kiedyś mi się przyda. Teraz zakres mojej działalności nie jest związany z moim wykształceniem, ale jestem wdzięczna, że ​​je mam.

– To musi być wstyd, kiedy mówią o tobie, wykształconej dziewczynie, „tak, ona jest głupia”. Dlatego tak mówią?

– Niech to będzie najważniejsza tajemnica naszego kraju i współczesności – czy Olga Buzova jest głupcem, czy udaje?

– Ale dlaczego poszedłeś do Dom-2? Przecież nikt nie zrozumiał, że ten telewizor tak kręci?

– Jakoś wszystko w moim życiu dzieje się tak, jakby ktoś mnie chronił. Może dlatego, że jestem dobrym człowiekiem. I nawet jeśli mnie skrzywdzą i bardzo cierpię, to mimo wszystko ostatecznie wszystko układa się na moją korzyść. Rzeczywiście, było wiele podobnych projektów: zarówno „Za szkłem”, jak i „Big Brother”, które były popularne. Ale poszedłem do Dom-2.

Olga Buzova marzyła o wejściu do teatru. Ale w końcu osiągnęła sławę, uderzając w Dom-2

Olga Buzova marzyła o wejściu do teatru. Ale w końcu osiągnęła sławę, uderzając w Dom-2 Zdjęcie: Marina VOLOSEVICH

– Ale dlaczego?

– Chciałem być w telewizji. Zawsze marzyłem o scenie. W wieku 16 lat myślałem o wstąpieniu do teatru, ale moja mama powiedziała: „Nie, będziesz studiować na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu”. A kiedy pojechałem do Dom-2, moja mama była w Tunezji. Gdybym wiedział, nie odpuściłbym. Tata zabrał mnie na casting. Marzyłam o popularności i uznaniu. W szkole, w wieku 13 lat, miałem już zespół muzyczny. W Dom-2 stałem się rozpoznawalny. A potem, rozwijając swoje projekty, stała się popularna. W wieku 19 lat miałem już swój własny program. Napisałem swoją pierwszą książkę, która sprzedała się w 100 000 egzemplarzy. Potem były jeszcze trzy książki, potem wycieczka. Potem zostałem prezenterem, potem – teatrem, kinem, biznesem, teraz karierą piosenkarza.

– A dlaczego śpiewałeś dopiero po rozwodzie?

– To błędna opinia, może nie śledziłeś tak dokładnie mojej kariery. W wieku 18 lat zmontowałem Olimpijskiego, przemawiając w ramach projektu telewizyjnego Dom-2. Tyle, że zawodowo zacząłem się tym zajmować w 2016 roku, kiedy pojawił się czas i możliwości… Bo to nie takie proste i łatwe.

– Nadal jest drogo . Wiem, że piosenkę pod klucz można zrobić średnio za 600 000 rubli.

– Bardzo drogie, tak! Kupuj, pisz. Może być droższy – w zależności od autora, w studiu, w którym nagrywasz. Każdy odbiera to inaczej. Swoją pierwszą piosenkę nagrałem będąc jeszcze w związku małżeńskim. To nieprawda, kiedy ludzie mówią, że piosenka powstała po rozwodzie. Nagrałem go latem, po prostu wyszedł w trudnym dla mnie okresie, po prostu tak się stało.

– Cóż, jeśli mówimy o mężczyznach . Tutaj, jak wielu myślę, dziwi mnie, dlaczego zdecydowałeś się szukać mężczyzny poprzez żeńską wersję programu telewizyjnego „Kawaler”, czy naprawdę nie są wokół ciebie w życie? W końcu sam mówisz, że jesteś bardzo zajęty, a taki projekt zajmie dużo czasu.

– Jestem gotów poświęcić swój cenny czas, aby stać się szczęśliwym. Wszyscy zarzucają mi, że dużo pracuję i to prawda. Jestem pracoholikiem i czasami myślę, że to raczej wada. Bo nawet kiedy mam wolny czas, zawsze wypełniam go jakąś pracą. A dla mnie to eksperyment. Mówią, że trudno mnie poznać, nigdzie nie znaleźć, że jestem taką nieosiągalną gwiazdą. Proszę bardzo, oddaję się Tobie na cały miesiąc. Starać się.

READ
Stawanie się ikoną stylu w wieku 50 lat: uczenie się od Julii Roberts

– A co później, po projekcie, kiedy cały twój czas jest zaplanowany prawie do 2025 roku?

– Każdy, kto chce, zawsze znajdzie możliwość przebywania z ukochaną osobą. A ci, którzy nie chcą, nie znajdą ani sekundy. I nie jestem robotem, ale żywą osobą. Czasami spotykam się z dziewczynami, a czasami chodzę do kina. Tak, mamy wszystko zaplanowane i są plany na nowe koncerty. Jestem przekonany, że we współczesnym świecie można połączyć rodzinę z karierą. Nie mówimy jeszcze o rodzinie, ale możesz kochać i robić to, co kochasz. I to jest granica moich marzeń. Abym miał wszystko, co mam teraz, abym był kochany i kochał siebie. Najważniejszą rzeczą jest ponowne doświadczenie tych uczuć.

Audio: Olga Buzova: „Niech pozostanie główną tajemnicą naszych czasów, pytanie „Czy Buzova jest głupcem, czy udaje?”

W MIĘDZYCZASIE

Olya, ubierz się już: w Zwiastowanie w Togliatti Buzova weszła na scenę w bieliźnie

Olga Buzova wystąpiła w Samarze i Togliatti w przeddzień Wielkanocy. W Awtogradzie piękno wyszło na scenę w wieczór Zwiastowania i podczas gdy wierni modlili się i czekali na pierwszą gwiazdę, tańczyła z mocą i głównymi w jednej bieliźnie. Pomimo tego, że koncert wypadł w święte święto religijne, zgromadziła się pełna sala fanów Buzovej, których nazywa „moim ludem”. Najwyraźniej byli zadowoleni z pokazu. Chociaż na koncercie w Togliatti była smutna publiczność. Okazało się, że przyjechał tu mężczyzna z żoną – fanką Olgi. A piosenkarz, zauważając jego niezbyt radosną twarz, zbliżył się do widza, a nawet zaśpiewał kilka linijek, ściśle przylegając do faceta (szczegóły)

W MIĘDZYCZASIE

Kryptowaluta BUZCOIN od Olgi Buzowej: piosenkarka rozczarowała się mężczyznami, ale wierzyła w liczby

W środę 4 kwietnia Olga Buzova zorganizowała swoją pierwszą konferencję prasową w hotelu Ritz. Artystka powiedziała, że ​​teraz jest prawdziwą kryptowalutą. I żeby nie cierpieć z powodu wydobywania i kupowania bitcoinów i ethereum, postanowiła od razu założyć własną – kryptowalutę BUZCOIN od Olgi Buzovej (szczegóły)

BTW

Olga Buzova o kręceniu z „najpiękniejszym przestępcą na świecie”: Kocham niebezpieczeństwo!

W jednym z pawilonów Stankolitów na ulicy Składowej reżyser Aleksiej Gołubiew stworzył kolejną magię. W kadrze była Olga Buzova, stała „klientka” Gołubiewa. Towarzyszył jej Jeremy Meeks, który otrzymał tytuł „najpiękniejszego przestępcy na świecie” – facetowi udało się odsiedzieć dwa lata w amerykańskim więzieniu za rozboje. Były więzień o niesamowitej urodzie, o oczach bez dna w kolorze stali, specjalnie przyleciał do Rosji, aby zagrać w nowym teledysku rosyjskiego artysty do piosenki „Wi-Fi”. Dziennikarze zostali specjalnie zaproszeni na stronę (mówią, że jeszcze tam dotrzesz). Olga szła w tandemie z Meeksem – razem pozowali i razem odpowiadali na pytania (szczegóły)

MIEĆ OPINIĘ

Oddaj jej męża!

Gotowość pięknej połowy ludzkości do oklaskiwania Buzowej jest zrozumiała, ponieważ Olga jest dla niej przykładem. Choć raz, porzucona przez słynnego męża (w tym przypadku piłkarza Dmitrija Tarasowa), dziewczyna nie odkleiła się, ale zebrała wolę w pięść i osiągnęła namacalny sukces. Fakt, że ten sukces opiera się na niekończących się spekulacjach na temat „codziennego życia silnego rozwodnika”, myszołowy (a dokładniej myszołowy) wolą nie pamiętać (szczegóły)

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

READ
Jakie formy: Eva Longoria pokazała postać w obcisłej sukience pięć miesięcy po porodzie

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Bądźmy szczerzy, czy chciałbyś być na miejscu Olii?

Od kilku lat Olga Buzova jest najbardziej dyskutowaną i popularną osobą w rosyjskim społeczeństwie.

Bez względu na to, co Olga robi – muzyka, ubrania – wszystko jest sukcesem.

Mniej udane gwiazdy, które mają wyraźnie więcej talentu muzycznego, pienią się z ust „sprytnie-poprawnymi frazami”, które obnażają przeciętność Olgi. I piszemy w komentarzach: „Tak, tak, zgadza się, mówisz o Buzovej, głupcu, ona jest bezdźwięczna”.

A kiedy Olga z „inteligentną buzią” robi coś głupiego, a media to podchwytują, to z przyjemnością czytam komentarze… „jak możesz być taki głupi?”. “Naprawdę głupi!”

A Olga tymczasem otrzymuje kolejną opłatę i leci do ciepłych krajów, by odpocząć. A komentatorzy, którzy przyłapali Olgę na niewyobrażalnej głupocie o 6:30, jadą do pracy w dusznym transporcie za 350 dolarów miesięcznie. Cóż, po pracy, wracając do wynajętego mieszkania z Wi-Fi, napisz jeszcze raz: „och, nie mogę Buzova jest taka głupia!”

Mnie osobiście zawsze śmieszy czytać takie komentarze. Czy ktoś na serio wierzy, że Olga jest naprawdę głupia i wszystkie zarobione przez nią pieniądze to tylko szczęście? I czy można nazwać „głupcem”, osobę, która ma udany biznes i jest stale na szczycie popularności?

Przyjrzyjmy się obiektywnie „ścieżce sukcesu” Olgi Buzowej i spróbujmy zrozumieć jej fenomen.

1. Ola motywuje

Jeśli nieustannie szukasz dla siebie źródeł inspiracji, to Olga swoim przykładem udowadnia, że ​​nie ma rzeczy niemożliwych.

O braku głosu i talentu tego artysty można długo i dużo mówić. Aby potwierdzić niezasłużenie upadłej popularności.

Należy jednak zauważyć, że w końcu jest więcej niż osobą odnoszącą sukcesy.

Ilu uczestników było w skandalicznym programie „Dom2”? Tysiące! Rzeczywiście, po tym programie wielu zyskało popularność i zarabia na swoich kanałach.

Ale Olga Buzova jest jedyną, która mogła wyróżnić się nie tylko spośród innych uczestników programu, ale także zdołała przyćmić popularność nawet prezenterów. I to jest najbardziej bezpośredni dowód, że Olga nie zwykłą dziewczyną.

Olga strateg,kto wie, jak odnieść sukces.

2. Edukacja.

Czy ludzie, którzy wątpią w zdolności umysłowe Olgi, wiedzą o niej czerwony dyplomotrzymany na Uniwersytecie Państwowym w Petersburgu? Albo, że biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim i włoskim?

3. Otwartość na świat, a nie chęć zaakceptowania negatywności.

To najlepsza jakość, jakiej można się nauczyć od Buzovej.

Osobiście nie lubię krytyki. Sprawia, że ​​czuję się bezradny. Wyrażanie stanowiska i przyjmowanie w odpowiedzi nawet nie negatywnego, ale prostego wyzwania dla mojej opinii, za każdym razem, gdy przez siebie przechodzę. Wtedy myślę bez powodu, o każdym spojrzeniu, o każdym skierowanym do mnie słowie i nie mam spokoju.

A co z Olgą? Ile razy w swoim kanale natknęliście się na gwiazdy wściekłe na inną piosenkę lub zachowanie Olgi? Ani Bojarski, ani Breżniew jej nie lubią. 1000 gniewnych komentarzy i postów od zwykłych użytkowników

A jaka jest odpowiedź? Nie!

Po prostu wyobraź sobie, co? gruba skóra musi być opętany, aby nie reagować na wszystkie ataki. Do nie gasić twój wewnętrzny bezpiecznik, nie ulegaj prowokacjom, nie wątp w swoją wyjątkowość. Inni by się poddali, ale nie Ola-ona jest wojowniczką.

4. Z powyższego wyłania się NIEZACHWYCONA WIARA W WŁASNĄ WYJĄTKOWOŚĆ i WŚCIEKŁA UPRAWNOŚĆ.

Jednym ze wskaźników świadczących o tym, że Buzova jest daleka od bycia głupcem, jest to, że całkowicie akceptuje siebie taką, jaką jest. Kto po prostu nie śmiał się z tematu braku piersi Buzovej?

READ
Megan lub Kate: Stroje księżnych są porównywane w sieci

Ale to w żaden sposób nie wpłynęło na jej samoakceptację. Nie poszła pod nóż, nie przekształciła się.

Jej instagram, poprzez post, aż roi się od motywujących fraz:

“. moi ludzie są zawsze ze mną.” „Jestem silny, dam sobie radę”.

5. Nie bądź taki jak wszyscy inni.

Ile pomyj wylewa się na Olgę na każdym wydarzeniu? Przypomnij sobie koncert, na którym publiczność poprosiła o zatrzymanie kariery Buzovej jako piosenkarki.

A teraz przypomnij sobie inne gwiazdy. Poczuj różnicę?

Różnica polega na tym, że inne gwiazdy w większości starają się być tak szybkie, jak to możliwe „dobry” dla publiczności, media, uważając taki stosunek do siebie za haniebny. Ale robiąc to, natychmiast stają się przeciętnym wykonawcą, o którym stopniowo zapominamy.

Olga jest inna. Z dumą nosi swoje wady i głośno o nich mówi. Ona wyraźnie rozumie, że nie miłość to także PR. Absolutnie nie szuka mniejszego potępienia ze strony opinii publicznej.

Zamroził kolejną głupotę? Cóż w tym złego?

Kto pamięta, w co była ubrana na rozdaniu nagród muzycznych Lorak czy Breżniew? Oprócz zagorzałych fanów.

A obraz Buzovej jest pamiętany nawet przez tych, którzy nie oglądali programu. Albo jest syreną, albo Kleopatrą.

6. Naiwna urażona dziewczyna.

Najbardziej przemyślany wygląd. Tylko w Afryce prawdopodobnie nie widzieli łez Olgi po „zdradzieckim rozstaniu”. Wszystkie kanały odbierały iw każdym programie Olga raz po raz zwlekała z tym tematem.

Ten pierwszy ma już dwoje dzieci, a „pod mostem przepłynęła woda”.

Ale każda jej nowa „smutna” piosenka o miłości, a media rzucają nagłówki: „Nadal kocha swojego byłego”.

Tak, a sama Olga „dolewa oliwy do ognia” kolejnym „niezapomnianym” postem na Instagramie, aby jeszcze raz do niej napisali: „Olya, zapomnij o tym, zasługujesz na więcej…”.

A teraz uwaga na pytanie: gdyby naprawdę czułeś ból i nieprzyjemny (do łez), z powodu wspomnień jakiegoś wydarzenia życiowego, czy byłbyś w stanie rozmawiać i rozmawiać o tym przez lata? Zgadza się, nie mogli.

Ale Olga rozumie, że to jest PR i to jest ważne dla jej promocji.

7. Na swoim miejscu powinno być „ja”.

Pamiętając początek kariery wokalnej Buzovej, prawie każdy kolega ze sceny uważał za swój obowiązek wypowiedzenie się o przeciętności Olgi. Każdy, kto się zabrał, nie powiedział, dlaczego nie może przyćmić Olgi. I nie mówił o własnej muzycznej porażce. Ludzie mówili o jej obrzydliwym głosie, braku talentu.

Wszystkie te przemówienia, szczerze, żałosne i upokarzające. w wierszach czytano w przejrzysty sposób: „dlaczego ona zdobyła taką popularność, a nie ja? Czy powinienem być na jej miejscu? Jestem piękniejsza i lepiej śpiewam. Dlaczego nie ja?”. Zupełnie zazdrość i nic więcej.

8. Praca jako integralna część życia

Spójrz na trzydziestotrzyletnie ciało Buzovej. Nie jest po prostu chuda, ma cellulit.

Olya pracuje nad sylwetką Ci, którzy uprawiają sport, wiedzą, że wyciskanie kostkami nie jest takie łatwe.

Olga wykonała świetną robotę na swoim wyglądzie.

Gdzie po prostu nie próbowała siebie – kino, teatr, piosenkarka, produkuje wodę, projektantka, własną walutę, pisze książki. Lista jest nieskończona.

Wniosek.

Olga Buzova, to udany finansowo projekt. Obraz naiwnego i prostego głupca jest przemyślany i skalkulowany.

Osobiście inspirują i motywują mnie ludzie, którzy mając zwyczajne i niezwykłe dane osiągają takie wyżyny. Nie mam zamiaru przedstawiać wam Olgi dla osobistego przykładu. Ale nie można nie zauważyć powyższych cech artysty, które pomogły osiągnąć tak oszałamiający sukces.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: