Oksana Fedorova zdenerwowany styl piżamy

W 2002 roku, po wygraniu konkursu Miss Universe, rosyjska piękność Oksana Fedorova miała czelność udzielić wywiadu w amerykańskim programie telewizyjnym Howard Stern.

Amerykanom nie trzeba mówić, kim jest Howard Stern. Poranne audycje radiowe i wieczorne programy telewizyjne chudego, długowłosego, długonosego prezentera w niezmiennych ciemnych okularach nadawane są kilka razy w tygodniu i przeznaczone są dla publiczności o bardzo skromnym guście. Rola Sterna to nieprzyzwoite żarty, arogancja, brak moralnych tabu i jawna nieuprzejmość. „Bohaterowie i bohaterki” jego talk show to dziewczyny Playboya, gwiazdy porno, zapaśniczki, znani goście. Znają „zasady gry” i chętnie godzą się na moralny i fizyczny striptiz. Udział w programie Sterna podnosi ich ocenę w oczach fanów. Zwykłe gwiazdy nie przekraczają progu tego „domu”. Rosyjska piękność przeszła.

W talk show Sterna „sportowca i członek Komsomola” pojawia się w dość nieoczekiwanej perspektywie. Potem prawie żadna rosyjska publikacja nie odważyła się opublikować nawet drobnych fragmentów skandalicznego wywiadu, więc Yellow Press chętnie wypełnia tę lukę i zwraca uwagę na najbardziej intymną część rozmowy.

– Kiedy straciłaś swoje dziewictwo?

– Nie pamiętam. (Oksana chichocze histerycznie, próbując ukryć zmieszanie)

– Cóż, w jakim wieku po raz pierwszy oddałeś się mężczyźnie?

– W wieku 16 lat. A dla kobiety – w wieku 17 lat. Czy kiedykolwiek spałeś z kobietą?

– Ale czy chociaż o tym pomyślałeś?

– W fantazjach erotycznych każda kobieta marzy o spróbowaniu takiego seksu.

– Więc pocałuj swojego tłumacza już teraz!

Oksana posłusznie sięga do ust Amerykanki o imieniu Fay, która pomaga jej w komunikacji.

W którym momencie oddałeś Donalda Trumpowi? (sponsor konkursu Miss Universe)

– Nic. Ma śliczną dziewczynę.

Mieszkasz teraz w jego domu. Czy on podgląda, kiedy jesteś w łazience?

„Możesz podać jakiś nonsens?”

– Nigdy o tym nie myślałem. Prawdopodobnie nie.

I Shaquille O’Neal. Jest bardzo znanym koszykarzem w Ameryce. Wiele kobiet marzy o spaniu z nim.

– Na przykład Colin Powell?

– A co z Żydami?

„Lubię Żydów jak mężczyzn.

– Które są większe, obrzezane czy nie?

„W seksie to nie ma znaczenia.

– Jestem w połowie Żydem. Więc ja też mam nadzieję. (śmiech). Czy golisz swoje genitalia?

– Cała sprawa?

– Nie. trochę zostawiam.

Czy rozmiar penisa twojego partnera jest dla ciebie ważny?

“Wtedy bylibyśmy dla siebie idealni.” Mam mały.

– Dla mnie inteligencja i życzliwość są w człowieku ważne.

Jaki jest największy penis, jakiego widziałeś w życiu?

– Auć. Mogę mówić tylko o moim przyjacielu.

– Czy on jest duży?

„Czy masz prawdziwe piersi?”

– Czy mogę ich dotknąć? Stern wstaje z krzesła.

Nie, to tylko dla mnie! Oksana wpada w histerię.

– Jeśli twój samolot rozbił się na szczycie góry, przeżyłeś i nie było co jeść, czy mógłbyś zjeść ciała martwych pasażerów?

– Nie, będę cierpliwy. Mogę długo obyć się bez jedzenia.

– No tak, chociaż w Rosji mięso to przysmak. Masz też problemy z papierem toaletowym. Czy kiedykolwiek używałeś do tych celów gazety „Prawda”?

READ
Gwiazdy Hollywood przed i po obróbce w Photoshopie

– TAk. Ale to jest moja tajemnica.

– O! Następnym razem zamiast papieru możesz użyć mojej ręki. Oksana, czy kiedykolwiek oddałaś się za pieniądze lub prezenty? Na przykład na bieliznę?

– Nie. Jestem bardzo droga.

– Ile, kochanie?

„Ogólnie mam dobry gust.

– Bardzo ważne pytanie: czy używasz wibratora?

Nie, wolę wszystko, co naturalne.

– Kiedy ostatnio uprawiałeś seks?

– Jeszcze przed wyjazdem na zawody.

– Czy uprawiasz seks analny? (Tłumacz, który nie jest zbyt doświadczony w języku rosyjskim, to pytanie przekazuje zniechęcająco wprost: „A co jeśli w dupie?”)

Płaczę: „Błagam, zostaw mnie! Obiecuję, że poprawię się i będę strzelał lepiej niż ktokolwiek inny!” Od tego czasu naprawdę strzelałem najlepiej.

Nasze przygotowanie fizyczne było bardzo poważne. Walka wręcz, bieganie, pompki, podskoki, przewroty, forsowne marsze.

Szkołę policyjną ukończyłem z wyróżnieniem, ale po przepracowaniu pół roku jako śledczy zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie.

Raz w tygodniu odbywałem nocne wachty po mieście. Pamiętam, jak już pierwszej nocy wraz z zespołem śledczym udałem się na miejsce zbrodni. Dwóch silnych facetów i ja w zwykłej kurtce i spódnicy. Ofiary nie uwierzyły: „Dziewczyno, kim jesteś? Zadzwoniliśmy do śledczego!” Musiałem pokazać dokumenty.

Pewnej nocy zadzwonił telefon. „Policja, zabijaj! Przyjdź wkrótce!” – krzyknęła kobieta z rozdzierającym sercem do telefonu. Nadchodzimy. Przed nami straszny obraz: meble zepsute, rzeczy porozrzucane, na kanapie pokryta siniakami leży kobieta. Kiedy chuligan został zatrzymany, przydzielono mi tę sprawę. Przyszedłem do aresztu śledczego do osoby śledzonej. Weszła do celi i usiadła przy stole naprzeciwko niego. Zacząłem czytać gazetę: „Na podstawie artykułu 261…” I nagle ten człowiek podskakuje i prawie rzuca się na mnie. Krzyczy, żąda czegoś, chwyta rękami. Byłem oszołomiony, a potem szybko nacisnąłem specjalny przycisk pod stołem. Strażnicy wpadli do biura i przekręcili szalejącego oskarżonego. Oczywiście ten odcinek był dla mnie szokiem.

A potem zdarzył się incydent bardziej zabawny niż przerażający. Nasza grupa została wysłana po czek do wiejskiego domu byłego żołnierza afgańskiego.

Znaleźli tam ogromną ilość amunicji. Poszedłem do okolicznych domów i przesłuchałem sąsiadów, a chłopaki sporządzili protokół z rewizji.

Podczas przesłuchania Afgańczyk zaczął mnie błagać: „Pomoc, mam te naboje z wojny”. – Ale to niezgodne z prawem – starałam się zachować spokój. Było mi żal faceta. A to jest nieprofesjonalne. Na szczęście dla niego protokół został błędnie wypełniony, a naboje nie przeszły na rozprawie jako materiał dowodowy. Facet został uniewinniony z braku dowodów. Następnego ranka stanął na posterunku z kwiatami, uznając, że to ja mam wpływ na wynik jego sprawy.

. Zrobiłem kawę. Wypiła łyk i przeczytała następną linijkę kwestionariusza: „Edukacja”.

Szybko napisała: „W 2000 roku otrzymała dyplom Uniwersytetu w Petersburgu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej. W 2002 roku obroniła pracę doktorską „Cywilnoprawna regulacja działalności prywatnego detektywa i ochrony w Federacji Rosyjskiej”.

READ
Jak dwie krople wody: Vera Breżniew uderzyło podobieństwo do swojej 17-letniej córki

Zachętą do przeniesienia się do Petersburga była jedna podróż. Jesienią nas, trzecioklasistów, zabrano do tego miasta na wycieczkę. A więc wszystko się zaczęło: mocno zrozumiałem, że chcę mieszkać tylko tutaj!

1995 Otworzyłem drzwi i zrobiłem krok w nowe życie. Mam siedemnaście i pół roku i zamierzam wstąpić na uniwersytet Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Moja mama i dziadek zebrali na moją podróż osiemset rubli. Potem za te pieniądze można było kupić bilety kolejowe i niedrogie perfumy. Zapakowałem letnie rzeczy do walizki i pojechałem do Petersburga.

Jedyną ozdobą jest krzyżyk na szyi.

Wszedłem. Hurra! Ale jakie to było na początku trudne! Czasami taka rozpacz! Powiedziałem sobie: „Bądź cierpliwy. To twoja szansa…”

Na siedem miesięcy wynajęliśmy z moją dziewczyną Maszę pokój w pensjonacie na Strelnej. Do uniwersytetu szliśmy przez las. Wczesna jesień to jeszcze nic, ale gdy nadeszła zima, zrobiło się strasznie. Noc, ciemność, w lesie wyją wilki lub psy.

Urlopowicze przyszli do pensjonatu, przeszli na zabiegi obok naszego pokoju. Nasze zakwaterowanie to pokój z dwoma łóżkami, prysznicem i toaletą. Wszystko byłoby dobrze, ale zimą jest bardzo zimno: w pensjonacie nie było ogrzewania. Spałem w dresie i skarpetkach na drutach, przykryty kocem na głowie, aż w końcu dziadek przywiózł grzejnik z Pskowa.

Jedli w pośpiechu: suchy makaron polewali wrzątkiem, pili herbatę z kanapkami.

A potem, zrządzeniem losu, nasz pensjonat postanowił zamknąć. Co robić? Jestem sam w obcym mieście: bez krewnych, bez wsparcia. Spakowałem swoje rzeczy, przyszedłem do szefa i powiedziałem: „Już nie wytrzymam, wyjeżdżam!” “Zapominać. Idź się uczyć, wszystko będzie dobrze – odpowiedział spokojnie.

I dziwna rzecz! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Masza i ja znaleźliśmy mieszkanie w pobliżu moskiewskiego dworca kolejowego. Mój dziadek przyszedł nam pomóc się ustatkować. Przywiózł regał z Pskowa, włożył nowy zamek do drzwi, ponownie przykleił tapetę, naprawił łóżko, przybił szafki. Właśnie się ustatkowaliśmy, po sześciu miesiącach właściciele ogłaszają nam: sprzedajemy mieszkanie.

I oto jesteśmy z tymi biblioteczkami, podręcznikami i krzesłami – w metrze znowu ruszamy. Wyrzucili z Maszą trzysta rubli na jedzenie, trzysta za pokój, wciąż zostały pieniądze na słodycze.

A potem, zmęczeni wędrówką, przenieśliśmy się do hostelu. Pierwszej nocy po moim kocu wpełzł ogromny karaluch! Krzyczałam w środku nocy tak, że cała podłoga się rozbiegła. Jedli jak wszyscy: ziemniaki, makarony, kiełbaski, chleb i masło. Nigdy nie byłem chudy. Właśnie wtedy schudłam dziesięć kilogramów, kiedy zostałam modelką.

. Zadzwonił telefon: „Panno Oksana? Próba za dwie godziny. Proszę się nie spóźnić”. Pisałem szybciej. W kolumnie „Parametry” napisała: „Wysokość – 178 centymetrów. 88-64-93. Ciemne włosy, zielone oczy”.

Oksana Fedorova sprzedała się tanio ze ślubem

Ryk, mężczyźni! Zrelaksuj się panie! Była „Miss Universe”, major policji, osobowość telewizyjna, tancerka i po prostu piękna Oksana Fedorova w końcu zdecydowała się zejść do ołtarza. Tajny ślub 29-letniej divy Ogólnorosyjskiej Państwowej Telewizji i Radiofonii odbył się w Niemczech.

READ
Odwiedzającym restaurację Olgi Buzowej nie podobały się ceny i sama Olga Buzova

Wybraną Rosjanką był niemiecki biznesmen Filip, który poznał piękno ponad rok temu. Młody człowiek, według plotek, jest o pięć lat starszy od Fiodorowej i wcale nie jest milionerem, jak można by przypuszczać. Filip ma stabilny biznes, ale Oksana nie zdradza tajemnicy bogactwa ukochanej. Opowiadając dziennikarzom o niedawnej podróży na Mauritius, piękność z szelkami nigdy nie wspomniała o swoim przyszłym mężu. To właśnie oznacza noszenie armii! Ale to Philip zaaranżował romantyczną podróż dla swojej ukochanej, a nawet, jak twierdzi otoczenie pary, złożył jej ofertę na ocean.

Decydując się na przykład ze światowych celebrytów, Fedorova chciała również zarobić na własnym ślubie. W tym celu 29-letnia mieszkanka Petersburga sklasyfikowała wszystkie informacje o swoim nadchodzącym małżeństwie i zaaranżowała prawdziwą umowę o „wyłączność” między znanymi gazetami i czasopismami. Rzecznik prasowy Fedorowej zapowiedział: ten, kto zapłaci najwięcej w mediach, będzie miał prawo do „wieczoru poślubnego”! Jednak za możliwość uczestniczenia w ceremonii ślubnej Oksana zapowiedziała przedstawicielom mediów niezbyt dużą kwotę „opłaty”, oczywiście tanią

Tytuł, chwała i. pytania dotyczące seksu oralnego

Po raz pierwszy Rosjanie usłyszeli o Oksanie w 2001 roku. Nieznana Pskovita z petersburskiego uniwersytetu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych została zwycięzcą konkursu piękności Miss Rosji. Nagły wzrost dziewczyny, która reprezentowała Petersburg na konkursie, stał się dla wielu tematem plotek. Na marginesie przeglądu piękności krążyły pogłoski, że promuje ładną damę z północnej stolicy. sam prezydent. Oksana traktuje plotki o przyjacielu Putina z godną pozazdroszczenia wesołością: kilka razy widziała głowę państwa rosyjskiego, ale nie na długo.

W 2002 roku świat ogarnęła sensacja: 24-letnia Rosjanka Oksana Fedorova zdobyła tytuł Miss Universe. Prestiżowy konkurs, którego właścicielem i kuratorem jest amerykański miliarder Donald Trump, odbył się w Puerto Rico. Zwycięstwo Oksany zagrzmiało na całym świecie z sensacją, ale stało się znacznie bardziej ogłuszające. odmowa nowo wybitej „panny” z tytułu i regaliów. Powodem oddania korony „na złom” było nieprzestrzeganie przez dziewczynę warunków umowy. Umowa zmusiła piękno do udziału we wszystkich promocjach i wydarzeniach poświęconych konkursowi Miss Universe. Wielu z nich, jak się okazało, dalekich było od zasad przyzwoitości. Fani osobowości telewizyjnej wciąż pamiętają jej wywiad z amerykańskim prezenterem radiowym Howardem Sternem. Program Sterna uważany jest za jeden z najbardziej wulgarnych i skandalicznych w Stanach. Do bezczelnego kobieciarza, homofoba i ksenofoba przychodzą tylko gwiazdy porno, prostytutki i ci nieliczni aktorzy, którzy nie mają nic do stracenia. Dlatego pojawienie się w pracowni zwycięzcy prestiżowego konkursu wyglądało co najmniej dziwnie. Z pytań zadawanych przez Howarda cuchnęło wulgaryzmami, ale słuchaczy bardziej zdziwiło, że na pytanie Sterna odpowiedziała absolwentka prestiżowej uczelni i pracownik rosyjskiego MSW (według amerykańskich standardów taka dziewczyna to praktycznie geniusz). nieprzyzwoity. .

Howard: Oksana, czy golisz genitalia?
Fiodorowa: Oczywiście.
G: Całość?
F: Nie. Trochę zostawiam.
P: Czy rozmiar penisa twojego partnera jest dla ciebie ważny?
F: Nie dla mnie. Dla mnie inteligencja i życzliwość są ważne w mężczyźnie.
G: Jaki jest największy penis, jaki widziałeś w swoim życiu?
F: Och. Mogę mówić tylko o moim przyjacielu.
G: Czy on ma dużego kutasa?
F: Wystarczy.
G: Oksana, czy możesz dać to czarnemu?
F. (z wahaniem): Nie wiem. Prawdopodobnie nie.
G: I Shaquille O’Neal. Jest bardzo znanym koszykarzem w Ameryce. Wiele kobiet marzy o spaniu z nim.
F: Nie. Nadal nie.
G: A co z Żydami?
F: Lubię Żydów jako mężczyzn.
G: Które są większe – obrzezane czy nie?
F: W seksie to nie ma znaczenia.
G: Spałeś z kobietami?
F.: Nie, ale w fantazjach erotycznych każda kobieta marzy o spróbowaniu tego rodzaju seksu.
G: Czy kiedykolwiek uprawiałeś seks analny? (Oksana nie rozumie pytania, a tłumacz wyjaśnia: „No cóż”).
F: Jeśli twój partner to lubi, czemu nie.
Pytanie słuchacza: Oksana, czy połykasz spermę podczas seksu oralnego?
F: Czasami tak się dzieje.

READ
16 sławnych mężczyzn z ogromną godnością

Nieco później, oddając koronę innemu, Fedorova oświadczy: winą jej nieodpowiedniego zachowania była kiepska praca tłumacza i brak znajomości języka angielskiego. Mimo to wizerunek obrońcy sierot i pokrzywdzonych został znacznie zhańbiony. Komitet organizacyjny konkursu „Miss Universe” zasugerował Rosjance o „dobrowolnym” wyjeździe. Zgodziła się bez wahania. Wstyd po koncercie był naprawdę zbyt wielki.

Autorytatywny przyjaciel, tancerz i „człowiek życia”
Pozbawienie tytułu „Miss Universe” nie zdenerwowało szczególnie Oksany. Po powrocie do Ameryki piękność powiedziała, że ​​jest gotowa zrezygnować z korony, ponieważ wypełnianie zobowiązań kontraktowych (czyli ciągłe podróże po świecie i praca charytatywna) zajmuje jej dużo czasu, a ma rozprawę na nosie. To prawda, znajomi zdetronizowanej królowej twierdzili, że ówczesny przyjaciel piękna, petersburski biznesmen Władimir Golubev, stał się motywem odmowy przyjęcia regaliów. Relacje z „autorytatywnym” biznesmenem (według plotek w kręgach przestępczych Władimir Semenowicz miał przydomki Dove i Barmaley) rozpoczęły się, gdy piękność jeszcze studiowała na Uniwersytecie MSW. Do ostatniej chwili Fedorova starała się ich nie reklamować. Prezenter telewizyjny zaczął pojawiać się z Golubevem w świetle zaledwie trzy lata temu, ale sądząc po ostatnich wydarzeniach, związek pary w tym czasie był ostatni. Po udziale Fiodorowej w Tańcu z Gwiazdami brukowce zaczęły mówić o jej przyszłym małżeństwie. To prawda, że ​​to nie Golubev miał być oblubieńcem gospodarza kanału Rossija, ale jej partner show, tancerz Aleksander Litwinienka. Nieszczęsna para była torturowana, aby obalić pogłoski o ślubie. “Nie zamierzam się żenić!” – Oksana odezwała się do telefonu, ledwo słysząc pytania o urząd stanu cywilnego i białą zasłonę. – Jesteśmy tylko przyjaciółmi”. Ale po kilku miesiącach Oksana nadal szła do ołtarza. Co prawda nie z Litwinienką, ale z Niemcem Filipem. Jak dowiedział się „Świat Wiadomości”, ślub odbył się pod Monachium, w starej restauracji i bez matki Oksany. Mówią, że Elena Alekseevna niespodziewanie odmówiono wizy. Kochankowie zarejestrowali swoje oficjalne małżeństwo na kilka dni przed uroczystością. Przed ceremonią Oksana trochę się rozchorowała (lekarze zdiagnozowali zapalenie oskrzeli), ale nie odwołała ceremonii. Podczas miesiąca miodowego młodzi wyjechali do Los Angeles. Wszystko inne, w tym imię pana młodego, Fedorova woli się ukrywać. „Świat Wiadomości” stał się jedyną publikacją, która publikuje zdjęcie Filipa. Mamy do dyspozycji zdjęcia, na których Oksana i jej koleżanka gruchają na planie finałowego koncertu galowego spektaklu „Dancing with the Stars”. Potem, w październiku ubiegłego roku, słynna prezenterka telewizyjna i jej zagraniczny książę właśnie rozpoczęli romans. Fedorova nie mogła nie zaprosić swojego chłopaka na tak ważne wydarzenie – finałowy koncert projektu tanecznego. Piękność sprawiła, że ​​jej ukochany siedział w pierwszym rzędzie. Aby nie przyciągać uwagi prasy, para publicznie zachowywała się chłodno: broń Boże, jeden z dziennikarzy wieje o ich romansie. Musiałem „szyfrować”: żadnych spojrzeń na ciebie, żadnych otwartych zalotów. Przyszli nowożeńcy mówili po angielsku.

READ
Gwiazdy, które bardzo przybrały na wadze na sezon letni

Aby pokonać barierę językową, piękno zdecydowało się na wyczyn. W ciągu roku, sześć godzin tygodniowo, Oksana uczyła się języka u prywatnego nauczyciela. I na pytanie: „Po co?” – tylko nieśmiało się uśmiechnął. Tajemnica Oksany jest naprawdę niesamowita. Kilka tygodni przed ślubem, rozmawiając z naszym korespondentem o proponowanym małżeństwie, Fiodorowa nawet nie wspomniała o panu młodym, mówiąc tylko jedno: „Jeśli się ożenię, zrobię to potajemnie”. Oksana dotrzymała słowa danego Filipowi.

Przeczytaj wywiad z Oksaną Fedorovą na stronie 27

Wstyd Olgi Buzowej: z czego jeszcze artystka zasłynęła, oprócz jej piosenek

Redakcja, Kultura, 12:54, 19.02.2020

Twórczość i zachowanie Olgi Buzowej są przez wielu wyśmiewane, chociaż sama artystka najwyraźniej wcale się tym nie przejmuje

Olga Buzova ponownie stała się obiektem kpin, tym razem po tym, co wydarzyło się na koncercie w Briańsku. Piosenkarka pop postanowiła skoczyć ze sceny w ręce fanów, jak zrobiło to wiele celebrytów, ale nikt nie złapał Olgi. Jak napisał wcześniej „TOLK”, publiczność nawet nie pomogła jej wstać i tylko się roześmiała. Buzova, która otrzymała poważne siniaki, została wyprowadzona z sali.

Ten ciekawy przypadek nie jest jedynym w karierze czołowego i byłego uczestnika „Domu 2”. Buzova często znajduje się w centrum różnych skandali. Pamiętaliśmy jeszcze, gdzie i jak „zapaliła się”.

Buzova śpiewała do ścieżki dźwiękowej

W Internecie jest wiele filmów z koncertów, na których Olga Buzova oczywiście śpiewa do ścieżki dźwiękowej. Dziewczyna nawet tak naprawdę nie próbuje tego ukryć: podczas występu piosenkarka odchyla się i odwraca od mikrofonu, a jej głos nadal brzmi tak samo. Szczególnie uderzającym przykładem jest wideo, w którym Siergiej Swietłakow wyrwał artyście mikrofon w czasie piosenki.

Buzova popełnia błędy w słowach i zdaniach, a mimo to nie zna historii

Olga jest często wyśmiewana, ponieważ niewłaściwie używa słów lub popełnia w nich błędy. Wyboru na ten temat dokonali dziennikarze Vokrug.tv:

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: