Oficjalnie: Oksana Akinshina rozwodzi się z mężem po 6 latach małżeństwa

Oksana Akinshina jest stale w zasięgu wzroku: w zeszłym roku z jej udziałem ukazał się film „Czarnobyl”, aw tym roku aktorka jest zaangażowana w kilka kolejnych projektów i główne role.

„Gazeta ekspresowa” w Zen „Gazeta ekspresowa” w Yandex.News„Gazeta ekspresowa” w Google News

Jej rodzina nie miała nic wspólnego ze sztuką: matka była księgową, ojciec mechanikiem samochodowym. Oksana urodziła się 19 kwietnia 1987 roku w Leningradzie. Szczupła, jasnowłosa, brązowooka Akinshina wcześnie zaczęła wykazywać buntowniczy charakter. W szkole słabo się uczyła, nie interesowała się lekcjami, ale zaczęła sama zarabiać w agencji reklamowej. To właśnie zmusiło 13-letnią dziewczynkę do przyjścia na przesłuchanie do najmłodszego Siergieja Bodrowa, który szukał aktorów w swoim filmie „Siostry”.

„Siostry”

Zdjęcie: kadr z filmu „Siostry”

Oksana wcale nie próbowała zadowolić reżysera, była bezczelna i… dostała rolę, która gloryfikowała ją w całym kraju. Siergiej znalazł podejście do trudnego, ale utalentowanego nastolatka: nie uczył, ale udało mu się sprawić, by Akinshina słuchała go z otwartymi ustami.

Po „Siostrach” reżyserki wypełniły debiutantkę ofertami. Pogrążyła się nie tylko w pracy, która okazała się dla niej naprawdę interesująca, ale także w pierwszym poważnym związku osobistym. Romans Oksany z aktorem Aleksiejem Czadowem trwał dwa lata. Poznali się, gdy Akinshina miała 14 lat, a Chadov 20.

Oksana-Akinshina-i-Aleksey-Czadow

Oksana Akinszyna i Aleksiej Czadow. Zdjęcie: Legion-Media

Związek został zniszczony przez nowe spotkanie, które odbyło się na planie filmu „Gra w ćmy”. To tam powstał trójkąt miłosny: trzeci był liderem grupy leningradzkiej Siergiej Sznurow, był o 14 lat starszy od Akinsziny. Chadov w końcu poszedł w cień, Shnurov opuścił rodzinę na rzecz Oksany, pozostawiając swojej byłej żonie mieszkanie.

Oksana-Akinshina-i-Sergey-Shnurov

Oksana Akinshina i Siergiej Sznurow. Zdjęcie: Legion-Media

Faktyczne małżeństwo 30-letniego mężczyzny i 16-letniej uczennicy było skandalem, ale nikt nie mógł wpłynąć na Akinshinę. Siergiej próbował robić lekcje ze swoim młodym kochankiem, zabierał ją na zajęcia.

„Wyciągnął mnie z łóżka za kołnierz i zaciągnął do szkoły. A ja chciałem spać, stawiałem opór, biłem go wszystkim, co było pod ręką. Wieczorami upijali się, potrafili wlać w siebie trzy butelki wódki” – cytuje rozmówcę wypowiedź aktorki.

Ale kariera filmowa Oksany szybko szła w górę, mimo wszystko aktorka została zaproszona do roli w hollywoodzkim filmie „Bourne Supremacy”. Przed nami „Dandies”, „Wysocki”. Dziękuję za to, że żyjesz ”i inne obrazy, które stały się sławne. Akinshina i Shnur rozstali się po pięciu latach, ale utrzymywali najlepsze stosunki. Czasami wspólne zdjęcia są publikowane w sieciach społecznościowych, intrygując subskrybentów.

READ
Tina Kandelaki w turbanie wywołała rezonans w Sieci

„Dandies”

Zdjęcie: kadr z filmu „Dandies”

Po tej separacji Oksana po raz pierwszy wyszła za mąż – za dyrektora generalnego firmy PR Planet Inform, Dmitrija Litwinowa, którego poznała w Kinotavr. Para miała syna Filipa. Kiedy dziecko miało zaledwie osiem miesięcy, aktorka zostawiła z nim męża, a wcześniej próbowała wystąpić o rozwód – Oksana nie lubiła małżeństwa.

Po Akinshinie przeżyła namiętny romans z bijącym serce Aleksiejem Worobyowem, przedstawił nawet aktorkę krewnym. Wydawało się, że ślub się szykuje, ale się nie odbył – kochankowie pokłócili się do dziewiątek. Plotkowano, że powodem tego była zazdrość potencjalnej młodej żony.

Oksana-Akinshina-i-Aleksey-Vorobiev

Oksana Akinshina i Aleksiej Worobiow. Zdjęcie: Legion-Media

Akinshina wyszła za mąż po raz drugi – z producentem Archilem Gelovanim, urodziła jeszcze dwoje dzieci – Konstantina i Emmę. Oksana odeszła od imprez, została wzorową żoną i matką, przeprowadziła się z rodziną do Szwajcarii i odrzuciła wiele propozycji pracy. W 2018 roku aktorka niespodziewanie ogłosiła, że ​​uXNUMXbuXNUMXbrozwodzi się z Gelovani, po czym najwyraźniej ona i producent próbowali uratować małżeństwo, aby dać sobie ostatnią szansę. Próba nie powiodła się.

Oksana-Akinshina-i-Archil-Gelovani

Oksana Akinshina i Archil Gelovani. Zdjęcie: Legion-Media

Po wydaniu Czarnobyla, w którym Oksana Akinshina i Danila Kozlovsky grały kochanków, aktorzy podejrzewali, że łączy ich nie tylko kreatywność. Kozlovsky zresztą nie tak dawno zerwał z modelką Olgą Zuevą, która dała mu córkę. Oksana i Danila nie wypowiadają się wprost na temat swojego związku, więc fani mogą tylko zgadywać, jak naprawdę jest.

Zdjęcie: kadr z filmu „Czarnobyl”

Jeśli chodzi o najnowsze dzieła filmowe Oksany Akinshiny, w 2021 roku ukazał się dramat „Kontener”, w którym aktorka gra zastępczą matkę. Obecnie trwają prace nad dwoma sezonami filmu satyrycznego „Bez skrupułów”, a także dramatu „Jałówki”.

Zdjęcie: ramka z serii „Kontener”

Archil Gelovani i Oksana Akinshina wzięli ślub w 2012 roku.

Oksana Akinshina jest mistrzynią intrygowania opinii publicznej: albo opublikuje zdjęcie swojego pocałunku z Siergiejem Sznurowem w sieciach społecznościowych, albo zasugeruje, że ona i jej były chłopak zamierzają się zjednoczyć. Dużo szumu zrobiło też niedawne oświadczenie aktorki, że zrywa z mężem: Oksana poinformowała fanów o swoim rozwodzie na Instagramie. Po fatalnym ogłoszeniu gwiazda ekranowa wraz z dziećmi odleciała, by odpocząć w Grecji. Jak się teraz okazuje, aktorka spędza wakacje na Krecie z mężem, 43-letnim producentem Archilem Gelovanim. I sądząc po zdjęciu, rozwiedzeni małżonkowie zdołali utrzymać przyjazne stosunki.

READ
Znani mężczyźni, którzy wybierają kobiety wyglądające jak ich krewni lub ex-dziewczyny

Oksana udostępniła zdjęcie z mężem na swojej stronie po wycieczce do jaskini Zeusa: na zdjęciu aktorka trzyma swoją najmłodszą córkę Emmę (dziewczynę półtora roku), syna Konstantina (ma 5 lat stary) i jej mąż stoją w pobliżu. Archil i Oksana delikatnie trzymają syna za ramiona, a ten gest najwyraźniej pokazuje, że rozstają się bez wzajemnych roszczeń.

Oksana trzyma na rękach swoją najmłodszą córkę Emmę, obok syna Konstantina i męża Archila Gelovaniego. Zdjęcie: Instagram.

Oksana trzyma na rękach swoją najmłodszą córkę Emmę, obok syna Konstantina i męża Archila Gelovaniego. Zdjęcie: Instagram.

Na wakacjach Oksana zmienia strój kąpielowy i pokazuje na plaży szczupłą, stonowaną sylwetkę. Po urodzeniu trojga dzieci (najstarszy syn gwiazdy Filip z pierwszego małżeństwa ma 9 lat, mieszka oddzielnie od matki i babci w Petersburgu), Akinshina zachowała doskonałą formę i wygląda znacznie młodziej niż na swój wiek .

Fani zastanawiają się: co nadal dzieje się w rodzinie aktorki? Oksana nie mówi, dlaczego rozwodzi się z mężem. Aktorka trzyma w tajemnicy i jaki związek jest teraz związany z byłym chłopakiem Siergiejem Sznurowem. Wszyscy uczestnicy trójkąta milczą i nie komentują sytuacji. Jednak uważni internauci znaleźli dowody na to, że flirt Akinshiny i Corda to nie tylko żonglowanie słowami w sieciach społecznościowych, ale coś więcej. Pod jednym z postów Shnurova (muzyk opublikował swój czarno-biały portret na Instagramie) Oksana napisała w przeddzień rozwodu: „Cóż, to wszystko twoje” . Zwolennicy Shnura i Akinshiny są pewni: to wyraźny dowód ta stara miłość nie rdzewieje, a lider grupy Leningrad ”, również niedawno rozwiedziony, połączy się ze swoją byłą dziewczyną.

Po urodzeniu trójki dzieci aktorka zachowała dziewczęcą smukłą sylwetkę. Zdjęcie: Instagram.

Wiadomość, że Oksana Akinshina rozwodzi się z mężem, producentem Archilem Gelovani, po sześciu latach małżeństwa, nie była zaskoczeniem dla fanów aktorki. Pierwsze „dzwonki” zadzwoniły wiosną, kiedy aktorka udzieliła wywiadu jednemu z błyszczących magazynów. Akinshina opowiedziała, jak nieznośnie nudna żyła przez cały zeszły rok: 31-letnia gwiazda ekranu osiadła w Szwajcarii i każdego ranka zabierała syna Kostię do elitarnej prywatnej szkoły. Na przykład, każdy dzień jest jak Dzień Świstaka. Oksana zaczęła opowiadać o depresji poporodowej, która dotknęła ją, gdy urodziła się jej córka Emma. Jednocześnie aktorka wspomniała, że ​​nie wie, czy może dalej żyć takim życiem. I filozoficznie zauważyła, że ​​mąż jest wartością zmienną: dziś jest, a jutro nie.

READ
Plemnik, udko z kurczaka, słoik pasty i kilka najgłupszych tatuaży gwiazd

A potem na Instagramie aktorki, jedna po drugiej, zaczęły pojawiać się zdjęcia ze swoim byłym kochankiem Siergiejem Sznurowem: Oksana delikatnie pochyliła głowę na ramieniu muzyka, Oksana całuje Shnura w policzek, Oksana bawi się na koncercie grupa leningradzka . Nawet wtedy było oczywiste, że rodzinna łódź Akinshiny spadła na dno – rzadko mąż znosi taką czułość swojej żony z byłym kochankiem. Według osób bliskich aktorce, Akinshina i Archil Gelovani nie mieszkają razem od wiosny.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: