Oficjalne wyjście: 54-letni Brad Pitt w smokingu zadowolony z odmłodzonego wyglądu

Brad Pitt na czerwonym dywanie w programie Faster than a Bullet w Berlinie, 19 lipca

W tym tygodniu w kilku miastach Europy odbywa się trasa promocyjna promująca nowy film akcji Davida Leitcha „Faster Bullet” (Bullet Train), w którym główną rolę zagrał Brad Pitt. Pojawienie się aktora na czerwonym dywanie zawsze kojarzyło się ze wzmożonym zainteresowaniem, ale tym razem zrobiło furorę. Rzecz w tym, że zamiast tradycyjnego smokingu Brioni (Pitt reprezentuje tę markę od końca 2019 roku), w swoim bagażu włożył kilka luźnych garniturów, składających się z marynarki bez podszewki i spodni ze sznurkiem, i to na premierze w jednym z miasta, Berlin, spodnie zostały zastąpione spódnicą poniżej kolan.

Dlaczego watowana kurtka to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek przydarzyła się modzie męskiej

Brad Pitt na fotokomórce Faster than a Bullet w Berlinie, 19 lipca

Brad Pitt na fotokomórce Faster than a Bullet w Berlinie, 19 lipca

„Chłopcy, Brad Pitt, pozwól nam chodzić w spódnicy” – skomentował jeden z użytkowników Twittera. Rzeczywiście, wydanie Pitta można nazwać udaną próbą dostosowania rzeczy do męskiej garderoby – bez zniekształceń, oburzenia i z zachowaniem brutalności, czego nie można powiedzieć na przykład o wizerunku Billy’ego Portera na Oskarach w 2019 roku czy Oscar Isaac na niedawnej premierze „Moonlight”. Knight”. Spódnicy towarzyszyła dopasowana brązowa lniana marynarka, zakurzona różowa koszula, czarne buty z zerkającymi skarpetkami, okulary przeciwsłoneczne w panterkę i duża złota biżuteria, w tym pierścionki na dwóch rękach.

Daniel Craig na premierze Nie czas umierać w Londynie we wrześniu 2021 r

Jak mężczyźni walczą ze stereotypami w modzie: 10 udanych przykładów

Odrzucenie smokingu na rzecz takiego zestawu wynika w dużej mierze ze stylu filmu (bohater Pitta, wynajęty zabójca, nosi szmaragdowy dres ze śladami zbrodni), ale przede wszystkim – rekordowy upał w Europa. 19 lipca termometr w Berlinie przekroczył plus 30 stopni Celsjusza – i mniej więcej taka sama temperatura była w Paryżu i Londynie, które aktor odwiedził również w ramach trasy promocyjnej. “Bryza!” – odpowiedział na pytanie dziennikarzy Associated Press o to, dlaczego zdecydował się założyć spódnicę.

Brad Pitt na fotokomórce Faster than a Bullet w Londynie 20 lipca

Brad Pitt na fotokomórce Faster than a Bullet w Londynie 20 lipca

Na pogodę gwiazdę Faster than a Bullet przygotował projektant z Nowego Jorku i założyciel marki Haans o tej samej nazwie Nicholas Mott. Przyjmuje klientów tylko z polecenia znajomych (nawet jeśli jest to gwiazda Hollywood) i pracuje wyłącznie na zlecenie i ręcznie, będąc zwolennikiem slow fashion.

READ
Melania Trump oczarowała publiczność szykowną sukienką

„Współczesna moda jest zorientowana na trendy, a co za tym idzie, reaktywna. W miarę jak produkcja odzieży postępuje coraz szybciej i szybciej, zmienia się proces rozpowszechniania idei: rynek masowy zaczyna wpływać na projektantów, a nie odwrotnie. […] Wolę bardziej proaktywną (lub odkrywczą) metodologię w produkcji odzieży niż reaktywną ekspresję, podobnie jak moi klienci” – opisuje Mott.

Projektant szyje rzeczy w taki sposób, aby w końcu dopasowywały się do ciała i przyzwyczajeń właściciela, a wszelkie zadrapania, zagięcia i inne ślady zużycia nie psują wyglądu, lecz ozdabiają. Celowo też nie używa metek (w przeciwieństwie do Brioni, który na podszewce marynarki umieszcza dumny napis Brioni dla Brada Pitta). Zamiast tego ubrania można rozpoznać po kontrastowych przeszyciach i akcentujących guzikach, za których stworzenie odpowiada Ojciec Motta. Gotowe produkty założyciela firmy Haans można zobaczyć w jego drugiej marce Anecho. I to właściwie jedyny sposób na śledzenie tego, co robi, ponieważ projektant nie ma sieci społecznościowych.

Brad Pitt podczas fotoreportażu Faster than a Bullet w Paryżu 16 lipca

Brad Pitt na sesji zdjęciowej Faster than a Bullet w Paryżu, 16 lipca

Orientacja firmy Haans na klienta wyraża się również w otwartości na dialog i gotowości na spotkanie w połowie drogi, z pominięciem własnych ambicji. W końcu, jak powiedział projektant w rozmowie z GQ, to właśnie Pitt zasugerował, by zrobił spódnicę „w kolorze espresso” do lnianej marynarki. „Lubię pracować z panem Pittem, ponieważ ma jasne wyobrażenie o tym, kim chce być na tym świecie”.

Nawiasem mówiąc, Pitt pojawia się w spódnicy nie po raz pierwszy: pamiętajcie przynajmniej o jego legendarnej strzelaninie dla magazynu Rolling Stone w 1999 roku. Nosił też spódnicę w filmie Troy, gdzie grał przywódcę greckiego plemienia Achillesa. „Nigdy w życiu nie spędziłem tak dużo czasu w spódnicy, jak na planie Troi” – przyznał aktor. Ale spódnice nie są takie złe. Do diabła, wcale nie są takie złe.

@3iYDFBXxE0I3d38 / Twitter

Jednak po tym, jak Pitt pojawił się na czerwonym dywanie w Berlinie, wielu pamiętało inny film – “Office Romance”: Ludmiła Prokofiewna miała podobną kurtkę i spódnicę. „Pitt ukradł kostium Mymry” i „Ludmiła Prokofiewna już nie jest taka sama” – tak komentują obraz w Runecie.

READ
Halloween w Białym Domu: rozważamy nowy wizerunek Melanii Trump

styl Brada Pitta

Brad Pitt zawsze potrafi zachwycić publiczność. Fani ooh i aah za każdym razem, gdy pojawia się na czerwonym dywanie w eleganckim smokingu. Pitt faworyzował Brioniego lub Giorgio Armaniego. Ale teraz Styl Brada Pitta zmienił się diametralnie. A ostatnie kilka wyjść aktora doskonale to pokazuje. Jasny, świeży look z ciekawymi detalami, które emanują odprężeniem i komfortem – tak jakoś można opisać przemianę w stylu gwiazdy. Proponuję przyjrzeć się bliżej.

Jak zmienił się styl Brada Pitta?

Eksperymenty Brada Pitta ze stylem stały się szczególnie widoczne podczas trasy prasowej nowego filmu z udziałem aktora Faster than a Bullet. Brad zmienił swoje nowiutkie smokingi na bardziej swobodne stroje. A potem uwaga na aktora stała się jeszcze większa. Zwłaszcza gdy chodził po czerwonym dywanie w spódnicy. Ale o tym później.

Kilka dni temu Pitt wziął udział w premierze nowego filmu w Los Angeles. 58-letni aktor wybrał bardzo wyeksponowany wizerunek. Spójrz tylko, jak Brad wyróżniał się na tle reszty. Lniany garnitur w kolorze trawy połączył z turkusową koszulką polo. Stylizację uzupełniła jasnożółtymi tenisówkami adidas x Gucci Samba. Bardzo świeże!

Zielony garnitur był kontynuacją ostatniego festiwalu ekstrawaganckich strojów Pitta. W zeszłym miesiącu w Paryżu Brad przymierzył luźny garnitur w kolorze brzoskwiniowo-melonowym, który również przykuł uwagę opinii publicznej. Ale później w Berlinie generalnie zrobił plusk.

Wyjście Pitta w Berlinie w spódnicy

W stolicy Niemiec na premierze “Szybszej kuli” Brada Pitta pobił własne rekordy ekstrawagancji. Do tej pory rozmowy o jego stroju nie ucichły w sieci. I nie wszyscy komentatorzy byli zachwyceni. Niektórzy porównują aktora do bezdomnego mężczyzny lub starej pokojówki, która ubiera się praktycznie we wszystko. Jednak wielu doceniło odważny wygląd gwiazdy, składający się z lnianej brązowej spódnicy, tej samej marynarki, różowej koszuli i surowych butów.

Kiedy prasa zapytała, czym aktor kierował się przy wyborze tego stroju, najpierw Pitt zasugerował upały. Oczywiście mężczyzna nie jest tak seksowny w spódnicy, jak w spodniach. Później dodał, że nie widział nic dziwnego w swoim stroju: „Myślę, że wyglądałem bardzo stylowo i swobodnie. Tylko spódnica, nic specjalnego!”

Aktor myśli każda osoba może nosić ubrania, które lubi. I nie można się z tym nie zgodzić. Brad zauważył, że nie wszyscy jesteśmy wieczni, więc w życiu musisz robić to, co chcesz. Dotyczy to również ubrań.

READ
Kwalifikujący się zalotnicy: 15 samotnych piłkarzy z Mistrzostw Świata 2023

Jak fani oceniają nowy styl Pitta?

Prawdziwi fani Brada Pitta kocham aktora w każdym stroju: czy to smoking, casualowy garnitur, spódnica, czy nawet sukienka koktajlowa, jak na jego starej sesji zdjęciowej dla Rolling Stone. Wygląda na to, że Brad pasuje absolutnie do wszystkiego, bez względu na to, w co się ubiera. “Bardzo dobrze! Nie nudne”, „Kim jest jego stylista? Brawo dla niego. Pitt jest w porządku”, „Wygląda na to, że Brad znalazł swój styl. I świetnie wygląda”, „Prawdziwa gwiazda bez kompleksów”, „Wszystko mu pasuje. W jego przypadku to nie ubrania sprawiają, że Brad jest charyzmatyczny. Dlatego wygląda elegancko w każdym ubraniu”, „Wszystko pasuje do łajdaka”, — fani Brada piszą w sieci.

Ponadto niektórzy zauważają, że być może w ten sposób Brad próbuje nadążyć za mijającą młodzieżą. Inni twierdzą, że to po rozwodzie z Jolie wydawało się, że zyskał wolność i teraz wyraża się tak, jak chce. Tak czy inaczej, najważniejsze jest to, że sam Brad lubi nowy styl. I wygląda na to, że tak rzeczywiście jest. W końcu teraz wygląda radośniej niż w nudnych smokingach.

Ekaterina Kukib

Redaktor, który nie pisze artykułów, a po prostu komunikuje się z czytelnikiem jak z dobrym znajomym. Główne wytyczne w życiu to wolność i brak barier. Katya kocha ludzi i ich historie, które zbiera dla siebie, by później opowiedzieć światu. Ulubiona książka to Sztuka kochania Ericha Fromma.

Dodaj swój komentarz Anuluj odpowiedź

O nas

To kreatywny warsztat, którego pracownicy nie śpią dzień i noc, generując nowe pomysły. Jeśli los sprowadził Cię do Awesome, to trafiłeś do wyjątkowego świata, który sprawi, że doświadczysz najróżniejszych emocji – od chęci rozbicia monitora po łzy zachwytu! Tak czy inaczej, zapewniamy: tutaj znajdziesz milion unikalnych historii z całego świata!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: