Odmłodzona i szczupła: Ałła Pugaczowa błysnęła na premierze sztuki „Makbet”

Ałła Pugaczowa przybyła na premierę Makbeta, by wesprzeć swojego przyjaciela Olega Mienszykowa. Opinia publiczna zwróciła uwagę na fakt, że primadonna rosyjskiego show-biznesu bardzo straciła na wadze i zaczęła wyglądać jeszcze młodziej.

Ałła Pugaczowa nigdy nie przestaje zadziwiać fanów swoim wyglądem. Wydaje się, że czas nie ma nad nią władzy, a ona z roku na rok staje się coraz młodsza. Pewnego dnia przyjechała wesprzeć swojego przyjaciela, aktora Olega Mienszykowa, który zaprezentował premierę „Makbeta” w Moskiewskim Teatrze Dramatycznym Jermołowa. Oprócz Primadonny w przedstawieniu wzięli udział Paulina Andreeva, Fiodor Bondarczuk, a także piosenkarka Tamara Gverdtsiteli.

„Alla odmówiła słonego, słodkiego i bogatego, więc wygląda tak pięknie i młodo. Cóż, raz w tygodniu ma dzień postu ”- powiedziała Alina Redel, przyjaciółka primadonny.

Ałła Pugaczowa opowiedziała, jak oszukiwała wszystkich przez wiele lat

Performerka Alla Pugacheva stopniowo odsuwa się od sceny i zwraca większą uwagę na męża i dzieci. Jednak zawsze lubi wspominać dawne czasy, co uczyniła dzień wcześniej, publikując archiwalne wideo w sieciach społecznościowych, w których komunikuje się z fanami.

Podczas spotkania Primadonna zaznaczyła, że ​​uważa się za mądrą kobietę, choć często stara się to ukryć. Ponadto, jeśli Pugaczowa zachowuje się frywolnie, fani bardziej podziwiają jej kompozycje, ponieważ nie mogą uwierzyć, że „taka ekscentryczna kobieta” mogła coś takiego zaśpiewać.

W komentarzach do filmu internauci zauważyli, że Diva postanowiła ujawnić sekrety sukcesu każdej osobowości medialnej. Ich zdaniem współczesne rosyjskie gwiazdy zachowują się tak samo jak Alla Borisovna, udając, że są przed fanami.

Galkin wyzywająco „wykańcza” Pugaczewę swoją obojętnością

Kilka dni temu fani w końcu zobaczyli długo oczekiwany teledysk Alishera do utworu „Tell me, Alla”, na który czekali już dość długo. Niecierpliwość fanów, aby zobaczyć nową pracę stylisty, tłumaczy tylko fakt, że w filmie wzięła udział Alla Pugacheva, której nie widziano na ekranach telewizyjnych od prawie dziesięciu lat. Fani byli zachwyceni teledyskiem i kompozycją Alishera, ale najbardziej zachwyciła ich Diva w postaci gwiazdy rocka.

Niedawno Pugaczowa opublikowała na swojej stronie post o klipie z Aliszerem, dziękując całemu zespołowi za ich pracę:

„Dziękuję, Alisher, za fajny klip, Viktorowi Stiepanowowi za zdjęcie i szaloną komunikację z chłopakami”.

Fani obsypywali Allę Borisovną wieloma komplementami, zauważając, że byli bardzo szczęśliwi, widząc ją w filmie. Koledzy na scenie i gwiezdni przyjaciele piosenkarza również zauważyli w publikacji, pozostawiając polubienie pod postem. Aliszer z kolei podziękował Alli Borisovnej w komentarzach nie tylko za zgodę na udział w jego filmie, ale także za to, że zdobi cały show-biznes:

„Dziękuję Ci, nasza piękna, że ​​jesteś”.

Maxim Galkin zaprzeczył plotkom o rozwodzie z Ałłą Pugaczową

Od kilku dni prasa dyskutuje o możliwym rozwodzie Maxima Galkina z primadonny sceny sowieckiej Ałłą Pugaczową. Powodem tego były pogłoski o romansie Galkina z 33-letnią prezenterką Julią Baranowską.

READ
Oto one - 13 mam, które dały światu supergwiazdy

Podgrzały plotki i fakt, że sam Galkin odmówił jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie.

A po tych wszystkich „wiadomościach” o rozwodzie Masim Galkin opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z żoną. Opublikował zdjęcie na Instagramie.

Na zdjęciu Ałła Pugaczowa, jej córka Kristina Orbakaite, sam Galkin, a także radziecka i rosyjska aktorka teatralna i filmowa, reżyserka teatralna Galina Volchek.

„Wciąż jestem pod wrażeniem przeszywającego spektaklu „Dwa na huśtawce” w Sovremenniku z Christiną i Kirill Safonov w rolach głównych. Dzięki naszej ukochanej Galinie Borisovnej Volchek, która widziała ten obraz w Kristinie. Christina i Cyril byli bystrzy, organiczni, a ich bohaterowie byli wrażliwi, żywi. Stało się. ”, — sygnowane zdjęcie Galkin.

Primadonna jest częstym gościem premier teatralnych. Nie ominęła produkcji Olega Mienszykowa. Aktor grał w nim główną rolę i jednocześnie pełnił funkcję dyrektora artystycznego.

Do publikacji Alla Borisovna wybrała strój w swoim własnym stylu. Miała na sobie czarne spodnie i luźną bluzkę w tym samym odcieniu. Spektakl Makbet jej się spodobał i zaraz po jego zakończeniu udała się za kulisy do Olega Mienszykowa. Aktor nie miał jeszcze czasu na przebranie się iw tej formie gwiazdy zostały uchwycone na kamerze. Alla udostępniła niezapomniane zdjęcie na swoim koncie na Instagramie.

Uważni użytkownicy byli zaskoczeni, że Alla, która jest o dziesięć lat starsza od Mienszykowa, wygląda znacznie lepiej niż aktor. Oleg na zdjęciu jest wyczerpany, a czarna sutanna tylko potęguje to wrażenie.

Wielu fanów artysty zauważyło, że ostatnio, z powodu napiętego harmonogramu pracy, bardzo schudł. To sprawiło, że rysy twarzy i zmarszczki były wyraziste. Po dawnej urodzie i atrakcyjności aktora nie pozostał żaden ślad.

Co ciekawe, Alla Borisovna również schudła, ale w jej przypadku pozbycie się zbędnych kilogramów korzystnie wpłynęło na wizerunek.

Krótka informacja o Ałła Pugaczowa

Która z gwiazd na zdjęciu jest Twoim zdaniem bardziej atrakcyjna? 3

Mężczyzna nie powinien być przystojny, ale Mieńszikow ma charyzmę i ogromny talent. Chudy czy gruby, młody czy stary, to nie ma znaczenia.

Makijaż? Nie! Nie słyszałem. Mężczyzna w tej roli nie zdążył wyskoczyć z sutanny, a makijaż będzie generalnie usuwany znacznie później. Dodaj do tego światło – tutaj masz wszystkie sekrety „sukcesu” Pugaczowej.

READ
11 „Uciekających narzeczonych”, które porzuciły swoich kochanków przed ślubem

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds

Subskrybuj magazyn Kleo.ru w sieciach społecznościowych:

  • Dla reklamodawców
  • Kontakt z nami
  • Редакция
  • Blog redakcyjny
  • Warunki korzystania z serwisu
  • Polityka prywatności
  • Warunki korzystania z materiałów

Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych w kobiecym magazynie internetowym „Cleo.ru” są chronione prawem autorskim i prawami pokrewnymi. Z materiałów portalu kobiecego nie można korzystać bez aktywnego linku do źródła „Cleo.ru”. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów reklamowych na stronie kobiecej. Użytkownik serwisu kleo.ru gwarantuje, że umieszczenie przesłanych przez niego materiałów nie narusza praw osób trzecich (w tym między innymi praw autorskich), nie narusza ich honoru i godności. Użytkownik strony kleo.ru, przesyłając materiały, jest tym samym zainteresowany ich publikacją na stronie i wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie przez właścicieli strony kleo.ru.

Publikacja sieciowa „KLEO.RU” (Kleo.RU) Numer rejestracyjny serii nr FS 77-74583, wydana przez Federalną Służbę Nadzoru Komunikacji, Informatyki i Komunikacji Masowej (Roskomnadzor) w dniu 14 grudnia 2018 r. 18+

Założyciel: Ismagilov Evgeniy Ramilievich Redaktor naczelny: Ismagilov Evgeniy Ramilievich

Dane kontaktowe redakcji organów państwowych (w tym Roskomnadzor): [email protected], +79677638370

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: