Od 27 grudnia rozpoczyna się 12 Programowych Dni Rodzaju

Okazuje się, że starożytni Słowianie traktowali okres od 27 grudnia do 7 stycznia jako 12 dni, podczas których można „zaprogramować” kolejny rok. Każdy z tych dni niósł ze sobą pewien ładunek semantyczny, w zależności od miesiąca, z którym był skorelowany. 28 grudnia to dzień prognozy na luty, który odpowiada za sukces w biznesie i koniunkturę finansową.

Każdy z tych dni programowych ma swoich patronów, co również będzie miało pewien wpływ na odpowiedni miesiąc. Zapisz wydarzenia, które przytrafią Ci się w tych dniach, najlepiej ze wskazaniem czasu. Pomoże Ci to zapobiegać lub ograniczać niepożądane zdarzenia w przyszłości oraz wzmacniać te korzystne.

27 grudnia – 1 dzień programu, koreluje z energią stycznia, a według słowiańskich tradycji uzdrowicielskich musimy dbać o zdrowie, odporność. Dzień poświęcony opiece zdrowotnej.

28 grudnia – 2 dzień programowy, koreluje z energią lutego. W tym miesiącu musisz zbudować karierę, biznes, zwiększyć bogactwo pieniężne. To dzień kariery i dobrobytu. Dzisiaj wszystkie twoje myśli powinny być skierowane na rozwój kariery i bogactwo materialne. Możesz poprosić o podwyżkę (jeśli to możliwe) i nawet jeśli nie jutro, to w lutym możesz dostać dobrą dotację. A może nadszedł czas, abyś zadeklarował się jako obiecujący pracownik i zażądał podwyżki? Odważyć się! I nie zapominaj, że dziś przez cały dzień powinieneś czuć się człowiekiem sukcesu, bogatym i szczęśliwym, aby w lutym cała ta energia się spełniła. Dziś jest możliwe i konieczne, aby ożywić magię pieniądza.

Pielęgnuj miłość. Staraj się nie oszukiwać w tym dniu, rozwiązuj wszystkie problemy z miłością i wdziękiem. We wszystko, co robisz dzisiaj, włóż kawałek swojej wielkiej miłości, aby w lutym świat odpowiedział na Ciebie miłością.

29 grudnia — trzeci dzień programu, koreluje z energią marca. Marsz! Natura budzi się ze snu, odnawia się i budzi się do życia! Aby marzec dał ci energię odnowy, spróbuj zacząć już dziś. Wypełnij swój wizerunek urokiem, miłością i śmiało z takim nastawieniem! Nikt, zwłaszcza kobiety, nie powinien być dzisiaj smutny. Musisz całym sobą nosić miłość, harmonię, szczęście. Stać się z tobą dzisiaj nie powinno być niczym innym jak Boginią! Daj uśmiechy. Niezamężne dziewczyny dzisiaj po prostu muszą flirtować z młodymi ludźmi, te, które są w parze – powiedz słowa miłości partnerowi, małżeństwom – wypełnij dom swoim promiennym uśmiechem, szczęściem, energią miłości. Wszystkie rytuały miłosne są dziś odpowiednie.

Nawet jeśli nie masz teraz partnera i jesteś singlem, spróbuj poczuć że jesteś kochany, że ktoś cię potrzebuje, a na pewno jest taka osoba, po prostu jeszcze o niej nie wiesz. Rób co chcesz, co chcesz, ale pod warunkiem: musi być z miłością, wyglądać pięknie i dobrze. Jedyne, co dziś jest zabronione, to poczucie samotności, smutek i wszelkie sytuacje konfliktowe. Tutaj warto pomyśleć o kobiecym uroku. Wypełnij swój dzień miłością.

Ta przyjemna i bardzo pożądana energia powinna być odczuwalna w Twojej rodzinie. Ten dzień charakteryzuje się konfliktem. Bądź uważny i spostrzegawczy; pilnie strzeż i chroń swoją własność; mogą być tacy, którzy „spojrzą” na twoje terytorium lub będą zainteresowani twoją posiadłością. W tym dniu możesz spędzić miłosną kąpiel. Dla niej musisz wcześniej położyć gałązki brzozy lub czeremchy, aby pojawiły się liście. Parzone ciało należy natrzeć garścią tej zieleniny, mówiąc: „Yaro daro Roda chwała”. Następnie pozostaw liście do wyschnięcia na ciele.

30 grudnia — 4. dzień programowy, koreluje z energią kwietnia.
Dziś musimy zastanowić się, czego pragniemy w przyszłości, jak ją widzimy, na jaki los zasługujemy. Kiedy znajdziesz to, do czego dążysz, przeżyj dzień w ten sposób. Śledź dzisiejsze wydarzenia, to dzisiaj mogą pojawić się wskazówki dotyczące twoich kroków w przeszłości. Popełniono błędy – dziś dadzą się odczuć, ktoś się obraził lub nie wybaczono – możesz spotkać nieprzyjemną niespodziankę. Przyjrzyj się bliżej, a zrozumiesz, co musisz zrobić – sam wybacz lub poproś o przebaczenie, sam pomóż lub poproś o pomoc.

READ
Jakie dziewczyny naprawdę lubią faceci?

Dziś nie ma miejsca na dumę. Dzień buduje miesiąc, a miesiąc buduje przeznaczenie. Miesiąc buduje dla nas przeznaczenie, nowonarodzony udział. Wykorzystaj dzień, aby odmłodzić i uzdrowić atrakcyjność aury. Na podstawie wydarzeń, które miały miejsce dzisiaj, zrozumiesz, czy w kwietniu prawidłowo podążysz zamierzoną ścieżką, czy zobaczysz brzemienne w skutki zwroty akcji. Przewiduj swój nowy zwrot, twórz sytuacje, aby ten zwrot przyniósł Ci zarówno radość, jak i start w nową, korzystniejszą rundę Twojego życia.

31 grudnia — piąty dzień programu, koreluje z energią maja. Energia dnia, a co za tym idzie miesiąca, wiąże się z magią rodzinną. Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz podziękowałeś swojej bratniej duszy podczas wizyty u rodziców. Może dzisiaj warto podziękować mamie, podarować babci pudełko czekoladek lub coś, czego potrzebuje dziadek. Dziś musisz pozyskać wsparcie i miłość swojej rodziny, a być może w maju będziesz jej potrzebować.

Energia miesiąca jest bezpośrednio związana z magią miłości; z wszelkim możliwym rozwojem i ekspansją spraw, opanowanie nowych informacji. Dziś pamiętaj o zrównoważeniu trzech wyższych sił: mocy Miłości, mocy Bogactwa i mocy Mądrości i uzyskaj pozytywny wynik, podpisz dla siebie ważny kontrakt, pomyślnie zrealizuj projekt lub pomyślnie zakończ biznes z zyskiem dla Was.

1 stycznia – 6 dzień programowy, koreluje z energią czerwca.

31 grudnia to sylwester, a ty oczywiście nie jesteś w stanie sprostać dzisiejszej energii. Niemniej jednak energia jest bardzo potrzebna, dotyczy planów na przyszłość, spotkań, powiązań zawodowych. Poświęć więc trochę czasu dla siebie i pomyśl o swoich planach na przyszłość. Przejrzyj swoją mapę życzeń, przeczytaj deklaracje. I zadzwoń do swoich partnerów biznesowych, aby życzyć im szczęśliwego Nowego Roku! Ta czerwcowa rozmowa może mieć dla Ciebie ogromne znaczenie! Obejmuje to wszystko, co dotyczy planów, spotkań, powiązań zawodowych. Przed świątecznym magicznym Sylwestrem. Pokaż swoje cechy jasnowidzenia, a zobaczysz jakość swojego udziału w czerwcu.

Usłysz przestrzeń, jej wskazówki, zobacz znaki, które ci wysyła, aby przyspieszyć spełnienie twoich pragnień, wykorzystaj najbardziej sprzyjające dni na magię świtu: 22, 24, 25, 26, 28, 30 grudnia.

2 stycznia to 7 dzień programu, koreluje z energią lipca. I tu energią przewodnią jest energia rodzinna, a także magia miłości. Poświęć więc ten dzień swoim bliskim, rodzicom, dzieciom, dziadkom. Zadbaj o siebie, wszystkie kobiece zabiegi przeciwstarzeniowe są dziś po prostu niezbędne. Więc śmiało śpiewaj – kąpiele z solą morską, maseczki na twarz i ciało, pielęgnacja włosów, no cóż, dlaczego nie zignorować atrakcyjnej i odmładzającej magii? Dziś wszyscy mamy pozwolenie!

3 stycznia — ósmy dzień programu, koreluje z energią sierpnia.
W tym dniu bardzo ważna jest magia ochronna. Spróbuj przeprowadzić dziś rytuały oczyszczające i ochronne dla siebie, swoich bliskich i oczywiście dla domu, w którym mieszkasz. Zwróć uwagę na swoje zdrowie, a tutaj procedury oczyszczania będą bardzo nie na miejscu. Twórz amulety, talizmany, czytaj modlitwy, śpiewaj mantry – rób wszystko, co uważasz za konieczne w celu ochrony siebie, swoich dzieci i domu. Na ten dzień bardzo ważna jest energia ochronna. Możliwe są konflikty, kłótnie w rodzinie. Post jest najlepszy dla zdrowia. W tym dniu konieczne jest zachowanie ciszy i spokoju, aby ta energia była w Twoim życiu w sierpniu.

4 stycznia to dziewiąty dzień programu, koreluje z energią września.
Energetycznie dzień jest podobny do 29 grudnia. (Dzisiaj musimy pomyśleć o tym, czego chcemy w przyszłości, jak to widzimy, na jaki los nam się należy). W związku z tym wszystkie zalecenia z 29 grudnia będą obowiązywać również 4 stycznia. Jeśli to możliwe, idź do świątyni i zapal świece dla zdrowia wszystkich żyjących, módl się o przebaczenie. Niech ten dzień przyniesie Wam tylko spokój i ciszę. Wrzesień będzie taki sam. Dzień energetycznie wpływa na fatalną rzeczywistość naszego życia. Surowo zabrania się bycia przebiegłym, więc miej oko na tych, którzy są przebiegli, kłamią i milczą.

READ
Jak znaki zodiaku przechodzą kryzys wieku średniego

5 stycznia – 10. dzień programu, koreluje z energią października.
Ten dzień jest energetycznie podobny do 2 stycznia (spróbuj przeprowadzić dziś rytuały oczyszczające i ochronne dla siebie, swoich bliskich i oczywiście dla domu, w którym mieszkasz.) Oczyść siebie, swój dom, unikaj konfliktów i kłótni oraz żaden przypadek nie wprowadza brudu energetycznego do domu. Zostaw wszystkie kłopoty poza progiem swojego domu. Zachowaj spokój i ciszę, aby ta energia bezpiecznie zamanifestowała się w Twoim życiu w październiku. W październiku gęstnieje w nas energia czarodziejskiego charakteru. Dlatego 4 stycznia przyda się przeprowadzenie serii procedur oczyszczania energetycznego. Ten dzień charakteryzuje się konfliktem. Ponadto, starannie chroń swoją własność, mogą być próby na twoim terytorium, na twojej posesji.

6 stycznia – 11 dzień programu, koreluje z energią listopada.
Ten dzień jest niebezpieczny z wampirzą energią, złymi oczami. Dlatego staraj się nie wdawać w konflikty, aby październik nie stał się dla ciebie ponurym miesiącem. Dziś bardzo dobrze jest przeanalizować wszystkie poprzednie dni, zobaczyć, co przeoczyłeś, co przegapiłeś, a może powinieneś coś zrobić, a do listopada jest daleko. A na koniec dnia weź oczyszczającą kąpiel, a jeszcze lepiej łaźnię – z miotłą brzozową lub dębową, parz herbatę z ziołami i miodem. Staraj się nie przemęczać, nie kłócić się, aby nie stać się interesującym dla gorączek, kłopotów lub dzieci Maryi. Ten dzień charakteryzuje się konfliktem. Ponadto, starannie chroń swoją własność, mogą być próby na twoim terytorium, na twojej posesji.

7 stycznia — 12 dzień programowy, koreluje z energią grudnia.
Ostatni dzień programu, a trzeba go przeżyć „czysto i bez błędów”, aby w grudniu, przed Nowym Rokiem, nie trzeba było zgarniać i odnawiać tego, co zostało zniszczone. Dziś bardzo łatwo jest określić, kto jest czym.
Obserwuj ludzi, a zrozumiesz, z kim masz do czynienia lub będziesz mieć w grudniu, kto jest twoim przyjacielem i od kogo powinieneś trzymać się z daleka. Szczególnie spójrz na tych, którzy cię komplementują lub zostają przyjaciółmi. Dzisiaj jako jasnowidz będziecie mogli określić, czy osoba przed wami jest szczera. W tym dniu trzeba żyć czysto, aby nie wpaść w czarną przestrzeń.

Okazuje się, że starożytni Słowianie traktowali okres od 27 grudnia do 7 stycznia jako 12 dni, podczas których można „zaprogramować” kolejny rok. Każdy z tych dni niósł ze sobą pewien ładunek semantyczny, w zależności od tego, z jakim miesiącem był skorelowany, np. 27 grudnia kojarzy się ze styczniem, który jest „odpowiedzialny” za nasze zdrowie, a zwłaszcza za stan układu odpornościowego. A 28 grudnia to dzień prognozy na luty, który jest „odpowiedzialny” za powodzenie w biznesie i dobrobyt finansowy.

Każdy z tych dni programowych ma swoich patronów, którzy również będą mieli pewien wpływ na dany miesiąc. Zapisz wydarzenia, które przytrafią Ci się w tych dniach, najlepiej ze wskazaniem czasu. Pomoże Ci to zapobiegać lub ograniczać niepożądane zdarzenia w przyszłości oraz wzmacniać te korzystne.

Pierwszy dzień programowy koreluje z energią stycznia i zgodnie ze słowiańskimi tradycjami uzdrowicielskimi musimy dbać o zdrowie i odporność.

Dzień poświęcony opiece zdrowotnej. W tym dniu bardzo przydatne są zabiegi wodne z dodatkiem ziół leczniczych. Możesz zrobić odmładzające kąpiele kwiatowe. Dobrze jest tego dnia pić wywary ziołowe, herbatę ziołową z miodem i cytryną zamiast zwykłej herbaty lub kawy.

READ
To właśnie wskazują te 2 wgłębienia w dolnej części pleców: funkcja, z której można być dumnym!

Przez cały dzień staraj się wizualizować siebie jako osobę zdrową, powtarzaj nastroje i afirmacje.

Ten dzień jest dobry na kąpiel z użyciem surowców ziołowych.

które leczą centralny układ nerwowy, zwiększają odporność i miotły z brzozy, sosny, jodły, świerka lub jałowca. Dla pary użyj różnych ziół-mrówek: pokrzywy, przynęty, lipy, skrzypu, czarnego bzu, krwawnika, sadzonki łąkowej, koloru słonecznika, echinacei, sukcesji. Możesz uwarzyć dowolne z tych ziół, z wyjątkiem skrzypu, który wymaga dodatkowego drugiego zioła, takiego jak pelargonia łąkowa czy jastrzębiowiec.

W tym dniu zachowaj spokój i ciszę, aby ta energia zagościła w Twoim życiu w styczniu.

Dzisiaj pomożesz zidentyfikować kluczowe błędy, których wcześniej nie zauważyłeś.

Drugi dzień programowy koreluje z energią lutego.W tym miesiącu musisz budować karierę, biznes, powiększać bogactwo finansowe.

To dzień kariery i dobrobytu. Dzisiaj wszystkie twoje myśli powinny być skierowane na rozwój kariery i bogactwo materialne. Możesz poprosić o dodatki do pensji (jeśli to możliwe) i nawet jeśli nie jutro, to w lutym możesz dostać dobrą dotację. A może nadszedł czas, abyś zadeklarował się jako obiecujący pracownik i zażądał podwyżki? Odważyć się!

I nie zapominaj, że dziś przez cały dzień powinieneś czuć się jak osoba odnosząca sukcesy, bogata i szczęśliwa, aby w lutym cała ta energia się spełniła. Dziś możesz i powinieneś wnieść do swojego życia magię pieniędzy.

Pielęgnuj miłość. Staraj się nie oszukiwać w tym dniu, rozwiązuj wszystkie problemy z miłością i wdziękiem. We wszystko, co dziś zrobisz, włóż kawałek swojej wielkiej miłości, aby w lutym świat odpowiedział na Ciebie miłością.

3. dzień programu koreluje z energią marca.marca! Natura budzi się ze snu, odnawia się i budzi się do życia! Aby marzec dał ci energię odnowy, spróbuj zacząć już dziś. Wypełnij swój wizerunek urokiem, miłością i śmiało z takim nastawieniem!

Nikt, zwłaszcza kobiety, nie powinien być dzisiaj smutny.

Musisz całym sobą nosić miłość, harmonię, szczęście. Stać się z tobą dzisiaj nie powinno być niczym innym jak Boginią! Daj uśmiechy.

Niezamężne dziewczyny dzisiaj po prostu muszą flirtować z młodymi ludźmi, te, które są w parze – powiedz słowa miłości partnerowi, małżeństwom – wypełnij dom swoim promiennym uśmiechem, szczęściem, energią miłości. Wszystkie rytuały miłosne są dziś odpowiednie.

Nawet jeśli nie masz teraz partnera i jesteś samotna, spróbuj poczuć, że jesteś kochana, że ​​jesteś komuś potrzebna, ale na pewno jest taka osoba, po prostu jeszcze o niej nie wiesz. Rób co chcesz, co chcesz, ale pod warunkiem: musi to być zrobione z miłością, wyglądać pięknie i dobrze.

Jedyne, co jest dziś zakazane, to poczucie samotności, smutek i wszelkie sytuacje konfliktowe.

Tutaj warto pomyśleć o kobiecym uroku. Wypełnij swój dzień miłością.

Ta przyjemna i bardzo pożądana energia powinna być odczuwalna w Twojej rodzinie. Ten dzień charakteryzuje się konfliktem. Bądź uważny i spostrzegawczy; pilnie strzeż i chroń swoją własność; mogą być tacy, którzy „spojrzą” na twoje terytorium lub będą zainteresowani twoją posiadłością.

W tym dniu możesz spędzić miłosną kąpiel. Dla niej musisz wcześniej umieścić gałązki brzozy lub czeremchy, aby pojawiły się liście. Gotowane na parze ciało należy natrzeć garścią tej zieleni, mówiąc: „Yaro dar chwały Roda”. Następnie pozostaw liście do wyschnięcia na ciele.

Czwarty dzień programu odpowiada energii kwietnia.Dzisiaj musimy pomyśleć o tym, czego chcemy w przyszłości, jak to widzimy, na jaki los zasłużyliśmy.

Kiedy znajdziesz to, czego chcesz, przeżyj dzień w ten sposób.

Śledź wydarzenia dnia dzisiejszego, to właśnie dzisiaj mogą pojawić się wskazówki dotyczące twoich kroków w przeszłości.

READ
Bardzo ZŁE prezenty! Nie dawaj ich nikomu!

Popełniono błędy – dziś dadzą się odczuć, ktoś się obraził lub nie wybaczono – możesz spotkać nieprzyjemną niespodziankę. Przyjrzyj się bliżej, a zrozumiesz, co musisz zrobić – sam wybacz lub poproś o przebaczenie, sam pomóż lub poproś o pomoc. Dziś nie ma miejsca na dumę. Dzień buduje miesiąc, a miesiąc buduje przeznaczenie.

Miesiąc buduje dla nas przeznaczenie, nowonarodzony udział.

Wykorzystaj dzień, aby odmłodzić i uzdrowić atrakcyjność aury.

Zgodnie z wydarzeniami, które miały miejsce dzisiaj, zrozumiesz, czy w kwietniu pójdziesz właściwą drogą na zamierzonej ścieżce, czy zobaczysz fatalne zwroty. Przewiduj swój nowy zwrot, twórz sytuacje, aby ten zwrot przyniósł ci zarówno radość, jak i początek nowej, korzystniejszej rundy twojego życia.

Piąty dzień programu odpowiada energii maja Energia dnia, a zatem miesiąc kojarzy się z magią rodzinną.

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio podziękowałeś swojej bratniej duszy, kiedy odwiedziłeś rodziców. Może dzisiaj warto powiedzieć „dziękuję” mamie, dać babci pudełko czekoladek lub coś, czego dziadek potrzebuje. Dziś musicie pozyskać wsparcie i miłość swojej rodziny, a być może w maju będziecie jej potrzebować.

Energia miesiąca jest bezpośrednio związana z magią miłości; z wszelkim możliwym rozwojem i ekspansją spraw, opanowanie nowych informacji.

Dzisiaj ZAWSZE równoważyć trzy Siły Wyższe: siłę MIŁOŚCI, siłę BOGACA i siłę MĄDROŚCI i uzyskaj pozytywny wynik, podpisz dla Ciebie ważny KONTRAKT, zrealizuj z sukcesem projekt lub pomyślnie zakończ biznes z korzyścią dla Ciebie .

6 dzień programu odpowiada energii czerwca 31 grudnia, sylwestra i oczywiście nie jesteś do tej energii. Niemniej jednak energia jest bardzo potrzebna, dotyczy planów na przyszłość, spotkań, powiązań zawodowych.

Poświęć więc trochę czasu dla siebie i pomyśl o swoich planach na przyszłość. Przejrzyj swoją mapę życzeń, przeczytaj deklaracje

ORAZ…. zadzwoń do swojego szefa, współpracowników, partnerów biznesowych, aby życzyć im Szczęśliwego Nowego Roku! Ta rozmowa telefoniczna w czerwcu może mieć dla Ciebie ogromne znaczenie!

Obejmuje to wszystko, co dotyczy planów, spotkań, powiązań zawodowych. Przed świątecznym magicznym sylwestrem. Pokaż swoje zdolności jasnowidzenia, a zobaczysz JAKOŚĆ SWOJEGO UDZIAŁU w miesiącu czerwcu.

Posłuchajcie BOGÓW, usłyszcie ich wskazówki, zobaczcie znaki, które wam przysyłają.

Aby przyspieszyć spełnienie swoich pragnień, wykorzystaj najbardziej sprzyjające dni na magię świtu: 22, 24, 25, 26, 28, 30 grudnia.

Dni od 25 grudnia do 2 stycznia należą do pełni księżyca. A nasi przodkowie ZAWSZE ZAPRASZALI ENERGIĘ WYŻSZEJ SVARGI DO DOMU. To czas wielkich czynów, czas bogacenia się, jak myśleli kupcy, bo sam BÓG w niebie pokazuje nam złotą monetę. Zrobili wszystko, aby dom – pełna miska. To właśnie podczas fazy pełni księżyca układają się wszystkie marzenia, wszystkie pragnienia, wszystkie zwycięstwa, wszystkie przezwyciężenia – zarówno w zdrowiu, jak iw prawdziwym życiu. Jeśli nie zdradzisz swoich marzeń, pragnień, jeśli nie zwątpisz w swoich bliskich, swoich bliskich, to w dni pełni możesz zrobić skok do przodu, otrzymać KORZYŚCI, które Cię uniosą.

2 stycznia – 7 dzień programowy, koreluje z energią lipca

I tu energią przewodnią jest energia rodzinna, a także magia miłości. Poświęć więc ten dzień swoim bliskim, rodzicom, dzieciom, dziadkom.Zadbaj o siebie, wszystkie kobiece zabiegi przeciwstarzeniowe są dziś po prostu niezbędne.

Więc śmiało śpiewaj – kąpiele z solą morską, maseczki na twarz i ciało, pielęgnacja włosów, no cóż, dlaczego nie zignorować atrakcyjnej i odmładzającej magii? Dziś wszyscy mamy pozwolenie!

3 stycznia – 8 dzień programu, koreluje z energią sierpnia

W tym dniu magia ochronna jest bardzo ważna.Spróbuj dziś przeprowadzić rytuały oczyszczające i ochronne dla siebie, swoich bliskich i oczywiście dla domu, w którym mieszkasz.

READ
12 rozczarowujących skutków zdrowotnych nieudanego małżeństwa

Zwróć uwagę na swoje zdrowie, a tutaj zabiegi oczyszczające będą bardzo nie na miejscu.

Twórz amulety, talizmany, czytaj modlitwy, śpiewaj mantry – rób wszystko, co uważasz za konieczne w celu ochrony siebie, swoich dzieci i domu.

Na ten dzień bardzo ważna jest energia ochronna. Możliwe są konflikty, kłótnie w rodzinie.

Post jest najlepszy dla zdrowia.

W tym dniu konieczne jest zachowanie ciszy i spokoju, aby ta energia była w twoim życiu w sierpniu.

Moc bogini ŁADA pomoże ci zidentyfikować kluczowe błędy, których wcześniej nie zauważyłeś, pomoże ci usunąć konfrontacje z losu, a tym samym pomoże w jego odrodzeniu. Bogini LADA będzie wymagać odnowy, zmartwychwstania, poprawy witalności. Nasi przodkowie wierzyli. Ten los powinien być piękny, pełen miłości i zabawy, dobrobytu.

4 stycznia – 9 dzień programu, koreluje z energią września

Energicznie dzień jest podobny do 29 grudnia. (Dzisiaj musimy pomyśleć o tym, czego chcemy w przyszłości, jak to widzimy, na jaki los zasłużyliśmy.) Dlatego wszystkie rekomendacje na 29 grudnia będą odpowiednie 3 stycznia. Jeśli to możliwe, idź do świątyni i zapal świece dla zdrowia wszystkich żyjących, módl się o przebaczenie. Niech ten dzień przyniesie ci tylko spokój i ciszę. Wrzesień będzie taki sam.

Dzień energetycznie wpływa na fatalną rzeczywistość naszego życia.

Bycie przebiegłym jest surowo zabronione, więc bacznie obserwuj tych, którzy są przebiegli, krzywią się i milczą.

5 stycznia – 10 dzień programu, koreluje z energią października

Ten dzień jest energetycznie podobny do 2 stycznia. (Spróbuj przeprowadzić dziś rytuały oczyszczające i ochronne dla siebie, swoich bliskich i oczywiście dla domu, w którym mieszkasz.) Oczyść siebie, swój dom, unikaj konfliktów i kłótni iw żadnym wypadku przypadku wprowadź do domu błoto energetyczne.

Zostaw wszystkie kłopoty poza progiem swojego domu.

Zachowaj spokój i ciszę, aby ta energia bezpiecznie zamanifestowała się w Twoim życiu w październiku.

W październiku gęstnieje w nas energia czarodzieja. Dlatego 4 stycznia przydatne będzie przeprowadzenie szeregu procedur oczyszczania energetycznego. Ten dzień charakteryzuje się konfliktem.

Ponadto, starannie chroń swoją własność, mogą być próby na twoim terytorium, na twojej posesji.

6 – 11 stycznia dzień programu, koreluje z energią listopada

Ten dzień jest niebezpieczny z wampirzą energią, złymi oczami, dlatego staraj się nie wchodzić w konflikty, aby październik nie stał się dla ciebie ponurym miesiącem.

Dziś bardzo dobrze jest przeanalizować wszystkie poprzednie dni, zobaczyć, co przeoczyliście, co przeoczyliście i może warto coś zrobić do listopada.

A na koniec dnia weź oczyszczającą kąpiel, a jeszcze lepiej łaźnię z brzozową lub dębową trzepaczką. Herbata ziołowa z miodem.

Staraj się nie przemęczać, nie kłócić, aby nie stać się obiektem zainteresowania gorączką, kłopotami lub dziećmi MARYI. Ten dzień charakteryzuje się konfliktem. Ponadto starannie chroń swoją własność, mogą wystąpić próby na twoim terytorium, na twojej nieruchomości.

6 stycznia – 12 dzień programowy, koreluje z energią grudnia

Ostatni dzień programu i trzeba go przeżyć „czysto i bezbłędnie”, aby w grudniu, przed Nowym Rokiem, nie trzeba było grabić i odnawiać tego, co zostało zniszczone.Dziś bardzo łatwo jest ustalić, kto jest czym.

Obserwuj ludzi, a zrozumiesz, z kim masz lub będziesz mieć do czynienia w grudniu, kto jest twoim przyjacielem, a od kogo powinieneś trzymać się z daleka.

Szczególnie spójrz na tych, którzy cię komplementują lub zostają przyjaciółmi.

Dzisiaj jako jasnowidz będziesz w stanie określić, czy osoba przed tobą jest szczera.

W tym dniu trzeba żyć czysto, aby nie wpaść w czarną przestrzeń.

Opinia administracji serwisu i Twoja opinia może częściowo lub całkowicie różnić się od opinii autorów publikacji. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za dokładność i treść materiałów dodawanych przez użytkowników do kanału informacyjnego.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: