Ocena najniebezpieczniejszych znaków zodiaku według FBI

Skłonność do przestępczego trybu życia często zależy nie tylko od charakteru, wychowania czy genetyki, ale również od znaku zodiaku, pod którym dana osoba się urodziła. Dziś każdy może dowiedzieć się, które znaki stanowią największe zagrożenie dla spokoju ludności, na podstawie danych Federalnego Biura Śledczego.

Bliźnięta

Pomimo nadmiernego temperamentu i częstych wahań nastroju, Gemini należy do najmniej niebezpiecznych znaków. Osoby urodzone pod tym znakiem nie skrzywdzą muchy w swoim życiu. Jednak nawet one są w stanie sprowadzić pewne kłopoty, nie fizyczne, ale moralne. Bliźniacy są świetnymi przestępcami, którzy mogą łatwo zranić prostymi słowami.

Wodnik

Następne na liście są osoby urodzone pod znakiem Wodnika. Są to niezwykle przyjazne osoby szukające sprawiedliwości. Dzięki zachowaniu wewnętrznego spokoju rzadko decydują się na popełnienie przestępstwa. Ponadto są niezwykle sumienni i przy najmniejszym przewinieniu wyrzuty sumienia będą ich torturować do końca życia.

FBI obliczyło najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku

Można by błędnie sądzić, że żądni władzy Lwy zajmą pierwsze miejsca listy przebojów elementów przestępczych. Jest to jednak błędna ocena, ponieważ przedstawiciele tego znaku są niezwykle pokojowymi osobami. Jednocześnie charakteryzują się zwiększoną impulsywnością charakteru, przez co często wpadają w kłopoty.

Osoby urodzone pod tym znakiem często dążą do harmonii i pokoju. To uczciwi ludzie, skłonni do samokopania się. Większość wolnego czasu spędzają na myśleniu o świecie i swoim w nim miejscu. Brakuje im chęci zemsty i skrzywdzenia wrogów i przestępców. Jednak nawet one mogą być podatne na wahania nastroju, które mogą spowodować poważne obrażenia. Oprócz tego wśród tego znaku jest niewielu zabójców.

Przez większość życia Virgos nie powinny być w niebezpieczeństwie. Jednak przedstawiciele tego znaku mogą być niebezpieczni w gniewie, więc lepiej ich nie prowokować. Mimo skłonności do agresji i podejmowania impulsywnych decyzji wolę pokojowo rozwiązywać konflikty.

Te znaki zodiaku są najbardziej niebezpieczne, spotkanie z nimi nie wróży dobrze.

Środek listy zajmują dziwne i nie zawsze zrozumiałe Ryby. Wśród przedstawicieli tego znaku często pojawiają się niezwykłe osobowości. W ich szeregach kryją się maniacy i zabójcy, zdolni do popełniania straszliwych czynów. Wraz z tym szeregi Ryb są wypełnione geniuszami posuwającymi historię do przodu.

Capricorns

Koziorożce to niebezpieczne osobniki zdolne do popełniania przestępstw. Jak pokazują statystyki, duża liczba morderstw została popełniona przez osoby urodzone pod tym znakiem. Jednak na ogół są to ludzie miłujący pokój, którzy bardzo szanują prawo.

READ
Dlaczego różne znaki zodiaku cierpią na samotność

Barany są straszne w gniewie. Jest to impulsywny znak, który najlepiej trzymać poza zasięgiem wzroku, gdy jest się w złym humorze. Barany nie są przyzwyczajone do ukrywania swoich emocji i nierzadko w ich słowach słychać groźbę. Osoby urodzone pod tym znakiem bardzo cenią szczerość i nienawidzą obłudników.

Najbardziej okrutne znaki zodiaku, zdolne nawet do morderstwa

Taurus

Byk ma analityczny sposób myślenia. Są to przyjazne i uprzejme osobowości, które jednak mogą iść na przestępstwo dla własnej korzyści. Często ich przestępstwa dotyczą programu finansowego. Wraz z tym osoby te mogą równie dobrze pójść na morderstwo osoby, czemu będą zaprzeczać i uzasadniać w każdy możliwy sposób.

Strzelec

Trzy najniebezpieczniejsze znaki zodiaku to uczciwy i uczciwy Strzelec. Ich zbrodnie najczęściej kojarzą się z chęcią cieszenia się luksusowym życiem. Historia zna znanych maniaków, takich jak Ted Bundy i królowie świata przestępczego, w tym Pablo Escobar, urodzony pod znakiem Strzelca.

Skorpiony

Drugie miejsce wśród najniebezpieczniejszych znaków według FBI zajęło Scorpios. Wśród nich przestępcy nie lubią działać jawnie i wolą działać z ukrycia. Integralnym towarzyszem tego znaku jest sadyzm.

Znaki zodiaku, charakterystyczne, gdy rodzą się najniebezpieczniejsi ludzie.

Nowotwory są najniebezpieczniejszym ze wszystkich znaków zodiaku. W napaściach namiętności i zazdrości popełniają wiele przestępstw. Zwiększona emocjonalność i impulsywność często prowadzi ich na śliski stok. Nie potrafią się kontrolować i nie radzą sobie dobrze z wybuchami gniewu.

Комментарии (18)

Kompletny nonsens o rybach))
To kochający pokój, spokojni ludzie dążący do harmonii.
Gdzieś ostatnio przeczytałem, że jeśli ryba zamienia się w domowego tyrana, to sam człowiek osiągnął to z ryby.

I pracują spokojnie, chłodno i harmonijnie. Wszystkie feng shui.

Najniebezpieczniejsze nie zostały wskazane! To FBI!

Nie oceniaj ryb tak powierzchownie. Nie jest przeznaczone znać wszystkie ryby z widzenia. Ja sam jestem rybą, ale mój dawny domowy tyran też był rybą. I co to był za horror, nawet nie będę o tym tutaj dyskutował. Chcę jeszcze coś dodać: spotkałem na swojej życiowej drodze wielu ryboludzi. Wniosek jest tylko jeden: lepiej się nie angażować. W bliskim kontakcie ich dewiacje umysłowe są uderzające. Typy są głównie schizoidalne i maniakalne, z nutami sadyzmu. Ponadto często występują typy z narcystycznym zaburzeniem osobowości. Wśród kobiet jest mniej odchyleń umysłowych, ale są też pewne dziwactwa. Przede wszystkim kobiety tego znaku są podatne na depresję i zaburzenia lękowe z odcieniami paranoi. Ale mężczyźni Ryby nie są ogólnie opcją do budowania relacji)

READ
13 cech Wodnika, które powinieneś docenić

Najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku

Wiele powiedziano o typowych cechach znaków zodiaku.

Ale pora porozmawiać o prawdziwych statystykach. Aby zademonstrować skłonności przestępcze, FBI podzieliło się datami urodzenia seryjnych morderców.

Według ich badań niektóre znaki zodiaku są bardziej podatne na określone rodzaje przestępstw.

Które znaki zodiaku są najbardziej skłonne do popełniania przestępstw?

Przypomnij sobie, że wszystkie znaki zodiaku można podzielić na cztery siły:

Powietrze – Wodnik, Bliźnięta i Waga

Woda – Rak, Ryby i Skorpion

Ogień – Baran, Lew i Strzelec

Działka – Koziorożec, Byk i Panna

Przestępcy według znaków zodiaku

Sprawca

© vadimguzhva / Getty Images

Ze wszystkich znaki ognia, wśród Strzelców przede wszystkim przestępców i to oni są najtrudniejsi do aresztowania. Barany są zwykle uzbrojone po zęby, ale Lwy są bardzo niebezpieczne.

Jeśli chodzi o znaki powietrzne, większość przestępstw popełniana jest przez Wagi, które zazwyczaj są ciężko uzbrojone i niebezpieczne. Z drugiej strony Bliźnięta są najczęściej przyłapane na zdradzie, a Wodnicy najczęściej popełniają przestępstwa z zemsty.

Z znaki ziemi, Byk jest najbardziej temperamentny i ryzykowny. Panny są zwykle uzbrojone, a Koziorożce to najbardziej wszechstronni przestępcy.

Zaskakująco, wśród znaków wodnych a największą liczbę przestępców spośród wszystkich znaków zodiaku znaleziono wśród Raków i są one bardzo okrutne. Ryby i Skorpiony mają niekontrolowany temperament.

Jak więc znaki zodiaku plasują się w rankingu najgroźniejszych przestępców?

12. Bliźnięta

Bliźnięta


© grinvalds/Getty Images

Pomimo tego, że o Bliźniętach można usłyszeć wiele złego, są one najmniej niebezpiecznym znakiem zodiaku! Bliźnięta rzadko mają krew na rękach, ponieważ nie traktują innych na tyle poważnie, by ich skrzywdzić lub zabić. Największą szkodą, jaką są w stanie wyrządzić, jest zmiażdżenie osoby swoją paplaniną.

Wodnik


© Aleksiej Poprocki

Wodnik dba o sprawiedliwość i ma silne ego, które trudno zmiażdżyć. To drugi najmniej niebezpieczny znak zodiaku. Być może wynika to z tego, że są na tyle sprytni, że nie dają się złapać, albo nie zostawiają śladów po popełnieniu przestępstwa.

Lew


© baiajaku / Getty Images

Lwy to w rzeczywistości duże koty i starają się unikać wszelkich kłopotów. Według statystyk, jeśli Lew popełnia morderstwo, robi to tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę.

READ
4 znaki zodiaku, które nie widzą siebie w małżeństwie

Waga


© Spanic/Getty Images

Wagi są uważane za miłe, sprawiedliwe i cierpliwe. Jednak wśród Wag było więcej przypadków zabójstw niż wśród Wodnika i Lwa. Wagi stają się agresywne, jeśli próbujesz nadużyć ich dobrych intencji.

Panna


© bernjuer / Getty Images

Wśród Panny z reguły są psychopaci i bardzo sprytni zabójcy. Jednak Virgos częściej uciekają się do oszustwa i kradzieży niż do morderstwa.

Ryby


© a-wrangler / Getty Images

Jeśli myślałeś, że Ryby są urocze, jesteś w błędzie. Wśród najbardziej znanych seryjnych morderców jest wiele Ryb. Biorąc pod uwagę ich skłonność do uzależnień, Ryby często popełniają niezwykłe morderstwa.

Koziorożec


© Steauarosie/Getty Images

Spośród wszystkich znaków zodiaku Koziorożce to przeciętni seryjni mordercy, którzy zabijają najwięcej ludzi. Chociaż szanują zasady i prawa, kiedy są źli, pokazują najgorsze. Nie zabijają często, ale kiedy już to zrobią, trudno ich powstrzymać.

Baran


© libertygal / Getty Images

Osoby urodzone pod znakiem Barana znane są ze swojej niesfornej natury. Łatwo się denerwują, ale szybko się uspokajają. Powinieneś trzymać się z dala od Barana, gdy jest zły, ale wkrótce zapomną, co ich wkurzyło.

Byk


© jrroman / Getty Images

Gniew Byka może być bardzo intensywny. Jednak ten znak zodiaku jest również bardziej podatny na oszustwa niż morderstwa.

Strzelec


© YiorgosGR / Getty Images

Strzelec zajmuje trzecie miejsce na liście najniebezpieczniejszych znaków zodiaku. Nie biorą na cel drobnych przestępstw, ale coś większego, jak masowe morderstwo. Chociaż w większości przypadków Strzelcy rzadko krzywdzą innych. Częściej dopuszczają się kradzieży, ale bardzo trudno je złapać.

Skorpion


© VBaleha / Getty Images

Osoby spod tego znaku to prawdziwi psychopaci. Mogą być sadystami i łatwo manipulować innymi. Skorpiony często stają się zawodowymi szpiegami i najemnikami. Większość seryjnych morderców urodziła się w listopadzie.

rak


© AtomStudios/Getty Images

Na szczycie listy najniebezpieczniejszych znaków zodiaku rak. W większości ludzie tego znaku zabijają innych z zazdrości, zawiści lub niestabilności emocjonalnej. Zabijają ze szczególną pasją i zostawiają kalkomanie na ciele ofiary.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: