Ocena najmilszych znaków zodiaku

Rzadki człowiek z duszą!
Kto jest najmilszym znakiem zodiaku?
Dziś nasza Magiczna kula podpowie, który ze znaków zodiaku to sama życzliwość. Może to ty, przyjacielu?

Zaszczytne ostatnie, 12 miejsce w horoskopie dobrych znaków, przypada Bliźniakom – i wcale nie za niegodziwość natury, jak można by sobie wyobrazić.
Tu wszystko jest znacznie gorsze.
Przynajmniej prawdziwy złoczyńca ma przynajmniej jakieś interesy ze swoim sąsiadem !! Dla bliźniaków w ogóle nie ma.
“Nie dbamy o ciebie!” to ich motto.
My, ogólnie /żałosne mali ludzie/, zwykle dotykamy Bliźniąt!
Jak słodkie małe chomiki.
Ale bądźmy szczerzy: czy na przykład szczerze wczuwasz się w problemy chomików?
To to samo.

11. miejsce – Koziorożec
Prawdziwe emocje Koziorożca są ukryte w jajku; kacze jajko; kaczka w króliku.
Zając zmienił tożsamość i nazywa siebie ślimakiem szablozębnym /żeby nikt się nie domyślił/.
Dlatego – możesz pomyśleć – że Koziorożce wcale nie są miłe, a wiesz co?
Tak jest.
Ponieważ Koziorożec wyraża swój życzliwy stosunek do kogoś nie słowami, ale czynami.
I na dużą skalę: dla kogo Koziorożec jest miły, żyje jak Chrystus na jego łonie.
Ale taka postawa nie wszystkim oczywiście wystarcza, dlatego Koziorożce są życzliwe tylko dla tych, którzy na to ZASŁUGUJĄ.
I szczerze mówiąc, jest ich niewiele.
Powiedzielibyśmy, że homeopatycznie mało.

10. miejsce – Rak
Nieoczekiwany zwrot!
Raki, ci cudowni, szczerzy ludzie, którzy współczują wszystkim sierotom, biednym i niedouczonym; którzy są gotowi dosłownie nakarmić, napić się i położyć wszystkich do łóżka /po sesji psychoterapii kuchennej/ w rzeczywistości wcale nie są mili.
Mam na myśli. tobie.
Nowotwory są naprawdę miłe wyłącznie dla rodziny i przyjaciół.
Wszystkim innym są gotowi zapewnić powyższe, ale nic więcej.
Krótko mówiąc, żadne pieniądze nie będą dane.

9 miejsce – Baran
Po pierwsze, Baran uważa życzliwość za słabość: mówią, że nie będziesz miał czasu na oglądanie się za siebie, jak te sieroty i nieszczęśnicy będą siedzieć na twojej potężnej szyi i żądać podania im kakao i pianek!
I jeszcze raz dzięki, jeśli nie napiszą reklamacji: za mało ciepłego WIATRU, który dmuchnęli w znane miejsce. Tym razem.
A po drugie: tak, oni sami są słabeuszami!
Kto jeśli potrzebujesz dobrego nastawienia innych, to dla tych – właśnie miejsce na uboczu życia.
Niech stoją i machają chusteczkami do naszego pociągu pancernego, który pędzi z pełną prędkością w lepszą przyszłość.
To jest Sparta!

8 miejsce – Wodnik
„Nie czyń dobra – a nie doznasz zła” – to motto Wodnika.
Zło jednak Wodnik też z reguły nikomu nie robi: po pierwsze gardzą, a po drugie są zbyt leniwi.
Ale naprawdę życzliwa postawa wobec bliźniego wymaga pewnego zaangażowania w życie tego bliźniego.
A Wodnik, wiesz, nawet bez tego jest coś do zrobienia.
Krótko mówiąc, Bóg zapewni.

7 miejsce – Ryby
Zaszczytne siódme miejsce w horoskopie dobrych ludzi zajmuje Ryby, niezrozumiałe stworzenia, które są ogólnie miłe dla wszystkich, ale jednocześnie dla nikogo w szczególności.
Jeśli wejdziesz do wewnętrznego kręgu, a jednocześnie nie zdążyłeś jeszcze zmiażdżyć ulubionej płetwy Ryby (co samo w sobie jest kolejnym zadaniem) – z pewnością będzie dla ciebie miła. Słowa.
Jeśli chodzi o dobre uczynki, to już tutaj, przepraszam:
wykazujesz rażące naruszenie jej osobistych granic;
wpisy z góry;
i toksyczne zachowanie.
Wszystkiego najlepszego dla ciebie!

READ
Jak ubierają się żony rosyjskich oligarchów

I miejsce – Waga
Zaszczytne centralne miejsce w horoskopie tego rodzaju i hojne zajmuje Waga.
Którzy są nie tyle mili, ile słodcy, czarujący i dobrze wykształceni.
Nigdy nikomu nie odmawiają – to fundamentalna kwestia – pamiętajcie. Będą się starać! ale okoliczności siły wyższej niestety im przeszkodzą.
W rezultacie, nie otrzymawszy pomocy, będziesz im na zawsze wdzięczny za ich udział. Z pewnością niesamowity talent, prawda?

5 miejsce – Lew
Lwy otwierają pierwszą piątkę: zadowoleni, życzliwi i sympatyczni ludzie o złotym sercu.
To prawda, że ​​aby kąpać się w promieniach dobroci Leo, będziesz musiał uzbroić się przynajmniej w karabin szturmowy Kałasznikowa!
I zacznij torować sobie drogę do ciała komisarza z odległych granic.
Bo bliskie kresy od dawna okupowane są przez rzesze wielbicieli, którzy także mają nadzieję kąpać się w promieniach dobroci.

4. miejsce – Strzelec
Strzelec, główni obrońcy upokorzonych i obrażonych, samozwańczy „Temida całego zodiaku”, bojownicy o wszystko, co dobre i wszystko, co złe, prawie nie znaleźli się w pierwszej trójce.
W tym wszystkim jest tylko jeden problem: dobry w wykonaniu Strzelca jest zawsze gotowy rzucić zło na kolana i brutalnie zabić.
No dobra.. – przynajmniej publicznie wychłostana. No wiesz, nic przyjemnego.

3 miejsce – Panna
Otwórz trzech przywódców Panny!
Takich wyjątkowych pożytecznych ludzi, którym Niebiański Urząd zabronił mówić „nie” w odpowiedzi na prośbę o pomoc, /i nieważne, od kogo/.
Panna to ta sama osoba, która przywlecze do domu zapchlonego ślepego kociaka, uratuje fikusa, którego wystawiono na mękę na werandzie i da obiad wrogowi / nie dlatego, że trzeba by schudnąć, ale dlatego, że wróg widocznie potrzebuje tego teraz.
Tak więc nieszczęsne Panny oddałyby całe swoje życie na rzecz bakterii, archeonów i eukariontów, ale na szczęście: są bardzo dobre w udawaniu obojętnych, cynicznych łajdaków. Nawet robiąc dobre uczynki.

2 miejsce – Skorpion
Nieoczekiwany zwrot!
Samo ucieleśnienie „Wszystkiego zodiaku najgorszego” – zdobywa drugie miejsce i srebrny medal w szaleńczym wyścigu o życzliwość.
Chodzi o to, że Skorpiony są emocjonalnymi towarzyszami.
I z reguły najpierw odgryzają głowę, a następnie pytają o nazwisko.
Ale nie musisz się bać: jeśli twoja głowa powie Scorpio, że potrzebujesz pomocy, przyszyje ci ją z powrotem w najlepszy możliwy sposób, uprzednio wypchając ją dobrą i, co najważniejsze, skuteczną radą.
I włóż więcej pieniędzy do kieszeni. Dużo. Ale potajemnie!

1 miejsce – Byk
Ta-dam!
Zaszczytne pierwsze miejsce, złoty medal i bęben na szyi trafiają do Byka – najmilszego, najbardziej hojnego, najbardziej ludzkiego i szczerego znaku zodiaku.
To jest Byk, zdejmie ostatnią koszulę ze względu na sąsiada /którego widzi po raz pierwszy/.
Ten Byk odpowie na każde wezwanie pomocy, nawet jeśli zadzwonisz do niego o trzeciej nad ranem – na spotkanie z matką z lotniska.
To jest Byk, dusza-człowiek, zawsze gotowy do dzielenia się swoim czasem, siłą, a może nawet pieniędzmi (ale to nie jest dokładne).
Co prawda wtedy zacznie wrzeszczeć na pasożyty, które wyssały z niego ostatnią krew, ale gwarantujemy: nawet w tym stanie Byk nie pozostawi cię w tarapatach.
A jego mamrotanie może być tolerowane.

READ
42 rzeczy, o których robią dziewczyny, o których nikt nie mówi

Ocena najmilszych znaków zodiaku

Życzliwość jest nieodzowną cechą, która z pewnością maluje osobę. Im milsza osoba, tym przyjemniej jest się z nią obchodzić. Czy wiesz, że astrologowie opracowali ranking najmilszych znaków zodiaku. Ciekawe, gdzie jesteś?

12 miejsce – Bliźnięta

Dość dziwny znak w sensie życzliwości. Raczej stosunek Bliźniąt do innych jest słusznie nazywany uprzejmą uwagą, za którą w rzeczywistości kryje się obojętność. Oznacza to, że formalnie Bliźnięta są gotowe słuchać, a nawet pomagać i nie będą celowo wzdychać w tym samym czasie, gdy, jak mówią, został „zaprzęgnięty”, ale nadejdzie od niego fala obojętności. Z drugiej strony pomoc byłaby rezultatem, a szczery udział nie zawsze jest tak potrzebny. Prawdziwy Bliźnięta traktuje najbliższych otwarcie iz wszelką życzliwością, jak również tych, którzy na to zasługują. A tak przy okazji, nie wszyscy krewni mogą dostać się na tę listę. Ci, którzy na to nie zasłużyli, zostaną w tyle.

11. miejsce – Rak

Prawie taka sama historia jak w przypadku Gemini. Uprzejmość Raka rozciąga się punktowo – na krewnych, ogólnie rzecz biorąc, bliski krąg i na tych, którzy są dla nich oczywiście życzliwi. Wszystkim innym – cóż, jak to mówią, przepraszam, nie masz biznesu. W przeciwieństwie do Bliźniąt, Rak nadal nie jest selektywny w stosunku do krewnych: kimkolwiek są, wszyscy jego krewni otrzymają swoją porcję miłości i życzliwości. Czy można zapracować na ciepłe nastawienie Raka? TAk. Po prostu podejdź do niego. Rak potrafi to docenić.

10 miejsce – Lew

Nie najbardziej życzliwy znak horoskopu, ale jeden z najbardziej zamkniętych. Trudno zrozumieć, co jest w jego duszy, jak naprawdę cię traktuje. I nie można się tego dowiedzieć – dopóki nie znajdziesz się w sytuacji, w której musi pokazać swoje prawdziwe uczucia. Dotyczy to nie tylko dobrych relacji, ale także złych. Leo może cię nienawidzić, ale się nie pokaże. Jeśli jednak to prawda, sam będziesz wiedział: lwy nie ostrzą nikomu zęba bez powodu. I dalej. Lew jest mściwy. Więc nie oczekuj litości.

9. miejsce – Koziorożec

Charakterystyki są podobne do cech Lwów. Koziorożce są zamknięte i sprawiają wrażenie wyobcowanych, a to, co kryje się w ich duszy, nie jest znane. W sytuacjach patowych Koziorożec oczywiście pokaże się i nie będzie stał na uboczu, ale na co dzień wygląda tak, jakby nie dbał o otaczający go świat. Jednocześnie Koziorożce są miłe dla prawie wszystkich, po prostu nie wiedzą, jak to pokazać.

8 miejsce – Baran

Przedstawiciele tego znaku nie są w stanie celowo czynić zła. Są uważni na uczucia innych, ale w pewnych granicach. Rzecz w tym, że Baran nigdy nie ogląda się za siebie. Jego żywiołem jest ruch do przodu, nic i nikt nie powstrzyma go przed pójściem do przodu. Z tego powodu Baran może czasem być zupełnie obojętny na ludzi, którzy go spowalniają. A Baran rzadko interesuje się opiniami innych ludzi, co również może ranić i wyglądać na duchową bezduszność.

7 miejsce – Panna

Bardzo przyjemny znak, który nikomu nie zaszkodzi, i ogólnie wszystko jest w porządku z życzliwością. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że Panny, podobnie jak Lwy, pamiętają ból i zło wyrządzone im przez bardzo, bardzo długi czas. To prawda, gdy Lew opracuje plan zemsty, Panna po prostu wyciągnie wniosek i położy kres tej osobie. A odbudowanie takich relacji będzie niemożliwe – Panny nie usuwają ludzi od razu ze swojego życia, ale jeśli podejmą taką decyzję, to koniec, kropka.

READ
W każdym domu są wampirze rzeczy i amulety.

I miejsce – Waga

Mili, ale bardziej kulturalni ludzie. Działa to na ich niekorzyść w sytuacjach, w których trzeba postawić bezczelnego na jego miejscu. Wadze trudno jest wejść w konflikt, nie z powodu tchórzostwa, ale właśnie dlatego, że nie toleruje surowości i chamstwa. W przypadku Wagi, tylko historia, w której inni mogą podejrzewać ich o formalny związek z nimi samymi. W rzeczywistości powodem są właśnie dobre maniery – Waga nie wierzy, że uczucia muszą być okazywane z pełną siłą, z tego powodu wydają się trochę suche dla osób z zewnątrz.

5 miejsce – Strzelec

Strzelcy mają bardzo jasny i uczciwy stosunek do pojęcia „życzliwości”. Ten, kto jest zły, nie zasługuje na dobrą postawę, ten, kto jest dobry, przeciwnie, zasługuje na to. Problem w tym, że Strzelec czasami nie rozróżnia półtonów, dzieląc świat na czerń i biel. Z tego powodu ci, którzy nie są tak często, należą do kategorii złych. Ale co robić, tacy są Strzelec, kompromis zdecydowanie nie jest ich elementem.

4 miejsce – Skorpion

Przedstawiciele tego znaku są uważani za trudnych, ale jeśli chodzi o życzliwość, wszystko jest w idealnym porządku. Celowe chamstwo Skorpionów, ich surowość i ogólnie czasami nieznośny charakter są kompensowane duchową subtelnością i prawdziwą reakcją. Prawda, mściwość nadal jest z nimi, nie zniknęła.

3. miejsce – Ryby

Znak podobny do Wodnika. Ta sama otwartość, ta sama niezdolność do czynienia zła, a nawet umiejętność wybaczania wrogom. Inna sprawa, że ​​tam, gdzie Wodnik wybacza tak bardzo, że nie zrywa ze sprawcą, Ryby wykazują się uczciwością i usuwają takie osoby ze swojego życia. A w głębi duszy Ryby, w co trudno uwierzyć, są raczej obojętne na innych, naprawdę zainteresowane sobą. Jak im się to udaje, że nikt tego nie widzi, pozostaje tajemnicą.

2 miejsce – Byk

Otwarty i jasny znak, o który trudno podejrzewać interesowność, brak życzliwości i szczerości. Problem z Bykiem polega na tym, że są zbyt otwarci, co może prowadzić do smutnych konsekwencji. Okazuje się, że ich bliscy muszą być czujni i podążać za decyzjami i działaniami Byka: aby nieumyślnie nie oddał wszystkich pieniędzy pierwszemu przybyszowi. Jednocześnie przedstawiciele tego znaku bynajmniej nie są naiwni, ale ich wielkie serca czasami uniemożliwiają im rozsądne myślenie.

I miejsce – Wodnik

Przedstawiciele tego znaku są organicznie niezdolni do złych uczynków, są życzliwi dla wszystkich ludzi, w tym dla tych, którzy kiedyś ich skrzywdzili. To najpierw powoduje nieufność (nagle subtelna gra?), potem uśmiech (słaby!), a potem głęboki szacunek. To, że Wodnik nie chce marnować się na zło, jest godne podziwu. Jednocześnie Wodnik nie jest bynajmniej naiwnym i nieodwzajemnionym głupcem: nie można go oszukać, a odrzucenie jest łatwe. Ale Wodnik nie zrobi komuś celowo czegoś złego, będzie pogardzał.

READ
25 fajnych pomysłów na to, jak zamienić zwykłe śmieci w skarby

Życzliwość jest nieodzowną cechą, która z pewnością maluje osobę. Im milsza osoba, tym przyjemniej jest się z nią obchodzić. Czy wiesz, że astrologowie opracowali ranking najmilszych znaków zodiaku. Ciekawe, gdzie jesteś?

12 miejsce – Bliźnięta

Dość dziwny znak w sensie życzliwości. Raczej stosunek Bliźniąt do innych jest słusznie nazywany uprzejmą uwagą, za którą w rzeczywistości kryje się obojętność. Oznacza to, że formalnie Bliźnięta są gotowe słuchać, a nawet pomagać i nie będą celowo wzdychać w tym samym czasie, gdy, jak mówią, został „zaprzęgnięty”, ale nadejdzie od niego fala obojętności. Z drugiej strony pomoc byłaby rezultatem, a szczery udział nie zawsze jest tak potrzebny. Prawdziwy Bliźnięta traktuje najbliższych otwarcie iz wszelką życzliwością, jak również tych, którzy na to zasługują. A tak przy okazji, nie wszyscy krewni mogą dostać się na tę listę. Ci, którzy na to nie zasłużyli, zostaną w tyle.

11. miejsce – Rak

Prawie taka sama historia jak w przypadku Gemini. Uprzejmość Raka rozciąga się punktowo – na krewnych, ogólnie rzecz biorąc, bliski krąg i na tych, którzy są dla nich oczywiście życzliwi. Wszystkim innym – cóż, jak to mówią, przepraszam, nie masz biznesu. W przeciwieństwie do Bliźniąt, Rak nadal nie jest selektywny w stosunku do krewnych: kimkolwiek są, wszyscy jego krewni otrzymają swoją porcję miłości i życzliwości. Czy można zapracować na ciepłe nastawienie Raka? TAk. Po prostu podejdź do niego. Rak potrafi to docenić.

10 miejsce – Lew

Nie najbardziej życzliwy znak horoskopu, ale jeden z najbardziej zamkniętych. Trudno zrozumieć, co jest w jego duszy, jak naprawdę cię traktuje. I nie można się tego dowiedzieć – dopóki nie znajdziesz się w sytuacji, w której musi pokazać swoje prawdziwe uczucia. Dotyczy to nie tylko dobrych relacji, ale także złych. Leo może cię nienawidzić, ale się nie pokaże. Jeśli jednak to prawda, sam będziesz wiedział: lwy nie ostrzą nikomu zęba bez powodu. I dalej. Lew jest mściwy. Więc nie oczekuj litości.

9. miejsce – Koziorożec

Charakterystyki są podobne do cech Lwów. Koziorożce są zamknięte i sprawiają wrażenie wyobcowanych, a to, co kryje się w ich duszy, nie jest znane. W sytuacjach patowych Koziorożec oczywiście pokaże się i nie będzie stał na uboczu, ale na co dzień wygląda tak, jakby nie dbał o otaczający go świat. Jednocześnie Koziorożce są miłe dla prawie wszystkich, po prostu nie wiedzą, jak to pokazać.

8 miejsce – Baran

Przedstawiciele tego znaku nie są w stanie celowo czynić zła. Są uważni na uczucia innych, ale w pewnych granicach. Rzecz w tym, że Baran nigdy nie ogląda się za siebie. Jego żywiołem jest ruch do przodu, nic i nikt nie powstrzyma go przed pójściem do przodu. Z tego powodu Baran może czasem być zupełnie obojętny na ludzi, którzy go spowalniają. A Baran rzadko interesuje się opiniami innych ludzi, co również może ranić i wyglądać na duchową bezduszność.

7 miejsce – Panna

Bardzo przyjemny znak, który nikomu nie zaszkodzi, i ogólnie wszystko jest w porządku z życzliwością. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że Panny, podobnie jak Lwy, pamiętają ból i zło wyrządzone im przez bardzo, bardzo długi czas. To prawda, gdy Lew opracuje plan zemsty, Panna po prostu wyciągnie wniosek i położy kres tej osobie. A odbudowanie takich relacji będzie niemożliwe – Panny nie usuwają ludzi od razu ze swojego życia, ale jeśli podejmą taką decyzję, to koniec, kropka.

READ
Horoskop na rok 2023 Lew

I miejsce – Waga

Mili, ale bardziej kulturalni ludzie. Działa to na ich niekorzyść w sytuacjach, w których trzeba postawić bezczelnego na jego miejscu. Wadze trudno jest wejść w konflikt, nie z powodu tchórzostwa, ale właśnie dlatego, że nie toleruje surowości i chamstwa. W przypadku Wagi, tylko historia, w której inni mogą podejrzewać ich o formalny związek z nimi samymi. W rzeczywistości powodem są właśnie dobre maniery – Waga nie wierzy, że uczucia muszą być okazywane z pełną siłą, z tego powodu wydają się trochę suche dla osób z zewnątrz.

5 miejsce – Strzelec

Strzelcy mają bardzo jasny i uczciwy stosunek do pojęcia „życzliwości”. Ten, kto jest zły, nie zasługuje na dobrą postawę, ten, kto jest dobry, przeciwnie, zasługuje na to. Problem w tym, że Strzelec czasami nie rozróżnia półtonów, dzieląc świat na czerń i biel. Z tego powodu ci, którzy nie są tak często, należą do kategorii złych. Ale co robić, tacy są Strzelec, kompromis zdecydowanie nie jest ich elementem.

4 miejsce – Skorpion

Przedstawiciele tego znaku są uważani za trudnych, ale jeśli chodzi o życzliwość, wszystko jest w idealnym porządku. Celowe chamstwo Skorpionów, ich surowość i ogólnie czasami nieznośny charakter są kompensowane duchową subtelnością i prawdziwą reakcją. Prawda, mściwość nadal jest z nimi, nie zniknęła.

3. miejsce – Ryby

Znak podobny do Wodnika. Ta sama otwartość, ta sama niezdolność do czynienia zła, a nawet umiejętność wybaczania wrogom. Inna sprawa, że ​​tam, gdzie Wodnik wybacza tak bardzo, że nie zrywa ze sprawcą, Ryby wykazują się uczciwością i usuwają takie osoby ze swojego życia. A w głębi duszy Ryby, w co trudno uwierzyć, są raczej obojętne na innych, naprawdę zainteresowane sobą. Jak im się to udaje, że nikt tego nie widzi, pozostaje tajemnicą.

2 miejsce – Byk

Otwarty i jasny znak, o który trudno podejrzewać interesowność, brak życzliwości i szczerości. Problem z Bykiem polega na tym, że są zbyt otwarci, co może prowadzić do smutnych konsekwencji. Okazuje się, że ich bliscy muszą być czujni i podążać za decyzjami i działaniami Byka: aby nieumyślnie nie oddał wszystkich pieniędzy pierwszemu przybyszowi. Jednocześnie przedstawiciele tego znaku bynajmniej nie są naiwni, ale ich wielkie serca czasami uniemożliwiają im rozsądne myślenie.

I miejsce – Wodnik

Przedstawiciele tego znaku są organicznie niezdolni do złych uczynków, są życzliwi dla wszystkich ludzi, w tym dla tych, którzy kiedyś ich skrzywdzili. To najpierw powoduje nieufność (nagle subtelna gra?), potem uśmiech (słaby!), a potem głęboki szacunek. To, że Wodnik nie chce marnować się na zło, jest godne podziwu. Jednocześnie Wodnik nie jest bynajmniej naiwnym i nieodwzajemnionym głupcem: nie można go oszukać, a odrzucenie jest łatwe. Ale Wodnik nie zrobi komuś celowo czegoś złego, będzie pogardzał.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: