Ocena najlepszych OJCÓW według znaku zodiaku

Dziś nasza Magiczna Kula podpowiada, którego człowieka z jakiego znaku zodiaku lepiej wybrać na ojca swoich dzieci. Cóż, żeby dzieci były szczęśliwe, a co najważniejsze – wy czytacie nasze horoskopy pod lodami i czereśniami, podczas gdy Wasza ukochana radośnie wykonuje obowiązki rodzicielskie za Was obojga!

II miejsce – Ryby

Kliknij i zobacz

Zaszczytne 12. miejsce przypadło Rybom, które praktykują dwa przeciwstawne poglądy na ojcostwo, ale oba są gorsze. Lub Ryby uważają życie rodzinne za szczęśliwą okazję do udanej adopcji przez jakąś troskliwą kobietę i oczywiście nie potrzebują konkurentów w tej dziedzinie: kochanie, jakie inne dzieci, kiedy twoja maska ​​chce wódki? Lub Ryby szczerze wyobrażają sobie, że są dojrzałymi, pełnymi i, co najważniejsze, oświeconymi ludźmi, którzy mają Drogę. Na którym oczywiście trzeba prowadzić całe swoje potomstwo, bo kto lepiej niż oświecony tata wie, czego potrzebują w życiu. Problem polega na tym, że Ścieżka Ryb z reguły prowadzi do ich własnej Mongolii Wewnętrznej i nieuchronnie towarzyszy jej zaciekła surowość: joga na poziomie 80, weganizm, spartańskie życie, pedagogika Makarenko ze służbą wojskową i służbą pracy – och, wszystko jest taki smaczny! Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zdecydujesz się urodzić od Ryby, kup mu, czy coś, psa. Pies jest miły, wybaczy, ale dzieci to nie fakt.

11. miejsce – Skorpion

Kliknij i zobacz

Na 11. miejscu Skorpiony to demoniczni ojcowie, którzy teoretycznie powinni dorastać wyłącznie neurotycy z całą masą zaburzeń osobowości, ale w rzeczywistości z jakiegoś powodu zawsze dorastają wojownicy, którzy odziedziczyli rodzinne żądło, bez względu na znak, w jakim się urodzili . A wszystko dlatego, że Skorpiony nie chcą być ojcami, w zasadzie nigdy, ale jeśli już nimi są, to dusze nie kochają dzieci. Dlatego dosłownie od kołyski zaczynają hartować dzieci, przygotowując je do trudnych przyszłych bitew i nie stronią od żadnych ćwiczeń: tłustego trollingu, szantażu, gróźb, manipulacji, kłujących zastrzyków, sarkastycznych kpin, kłamstw, potrzeb i prowokacje, doskonałe gaslighting to wisienka na torcie. Ogólnie rzecz biorąc, dziecko Skorpiona z reguły ma czas na przejrzenie wszystkiego w przedszkolu i jest naprawdę gotowe na wszystko. Przedszkole tylko dla tego małego Omena z jakiegoś powodu nie jest gotowe. No cóż, sami głupcy są winni – jak mawiał tata.

READ
Jaką jesteś żoną według swojego znaku zodiaku? Przeczytaj wkrótce!

10. miejsce – Wodnik

Kliknij i zobacz

Wodnik jest na dziesiątym miejscu – dobrze zrobieni ojcowie, ale tylko wtedy, gdy sami tego chcą i są zainteresowani. A ponieważ zainteresowania Wodnika z reguły wiszą gdzieś pomiędzy mechaniką kwantową, domem artystycznym, teorią strun i rybołówstwem, dzieci pasują do nich mniej więcej od pierwszych siwych włosów. Wcześniej Aquarius wie, jak być fajnym tatą tylko wtedy, gdy sam chce grać w helikopter sterowany radiowo. Cóż, przynajmniej nie wchodzi w proces edukacyjny ze swoimi cennymi instrukcjami i zawsze jest gotowy do odgrywania roli złego gliniarza – i dzięki za to, jak to mówią. O tak: proces edukacyjny trzeba będzie budować, biorąc pod uwagę fakt, że Wodnik jest ojcem, który wcale nie jest chciwy, a miejscami nawet sumienny, więc brak uwagi rekompensuje prezentami i kieszonkowymi. Więc „Jeśli nie jesz owsianki, zabiorę iPada!” nie będzie działać dla ciebie. Tata i tak da ci nowy.

I miejsce – Waga

Kliknij i zobacz

Waga, jak wiadomo, zawsze we wszystko wątpi, z wyjątkiem jednego: Waga jest przekonana, że ​​są najlepszymi ojcami na świecie, a wszyscy ci Pestalozzi z Montessori i Gippenreiter mogą się przytulać i cicho płakać z zazdrości. Skąd bierze się to zaufanie do Wagi, jest tajemnicą, ale cel ich metod pedagogicznych jest zawsze widoczny gołym okiem: Waga, bez względu na to, jakie dziecko mają, zawsze zamierzają wyhodować z niego Supermana. Ta kuchenna eugenika jest realizowana z reguły najstarszą i najbardziej bezużyteczną metodą pedagogiczną na świecie: kijem i marchewką. Dlaczego oko matki dziecka zaczyna dość szybko drgać, a samo dziecko rośnie zen tak długo, jak szyja diplodoka i w ogóle ten sam spokojny i obojętny pogląd na świat: no cóż, po co drgać, Wynik i tak jest nieprzewidywalny. Dlaczego oko zaczyna drżeć już u Wagi, a to jest zemsta!

8 miejsce – Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Ósme miejsce zajmuje Bliźnięta ze swoim życiowym mottem „W polu wiatr, w zagłębieniu dymu – będę wiecznie młody!”. To prawda, dlatego Bliźnięta po prostu nigdy nie dorastają do roli zaangażowanego ojca, nawet jeśli zawartość saszetki już wyraźnie poszarzała. Tak więc wszystkie ponure trudy rodzicielstwa, takie jak opieka, karmienie, wychowanie, szkolenie i przestrzeganie harmonogramu szczepień, będą musiały być ponoszone przez Ciebie. Ale z drugiej strony Bliźnięta nie mają sobie równych w zdolności do zabawiania dziecka w taki sposób, że już jest obrzydliwe do piekła (dlatego zalecamy zapobiegawcze przejście na emeryturę, w przeciwnym razie coś może nagle stać się szare). Dlatego dzieci Bliźniaków ich tatusiów z reguły uwielbiają. Ale będzie ci ciężko, bo bycie mamą-mymrą z tatą-wakacjami to taka przyjemność. Ale Geminis to najlepsi dziadkowie na świecie, więc miej to na uwadze, zanim wyjmiesz pasek i zastosujesz środki edukacyjne dla tego nieszczęsnego taty. On da ci spokój na emeryturze, szczerze. Cóż, jeśli dzieci z nim przeżyją, bo jeśli nie, trudno będzie o wnuki skądkolwiek.

READ
Nic nie wyjdzie: Znaki Zodiaku, z którymi nie można zbudować poważnego związku

7 miejsce – Strzelec

Kliknij i zobacz

Kolejne wakacje dla tatusia, tylko tym razem na skalę uniwersalną. Jeśli tata Bliźniąt uczy dziecko grać w piłkę nożną, jeździć na rowerze, robić wędzarnie i oglądać Tarantino, to Strzelec nie wymienia takich drobiazgów: od razu oświadcza, że ​​dziecko, jeśli tak, to co za irytujące! – miał się narodzić nieroztropność, nie powinien ingerować w zwyczajową rodzinną drogę, a droga w rodzinie Strzelców to w jakiś sposób nie jakiś sposób, ale chaos i ruch Browna. Zabierasz niemowlę w chuście na spływ kajakowy? Oczywiście! Wciągnąć trzylatka na turniej pokerowy z Wasilichem, którego nigdy w życiu nie widzieliście, bo w kłębach dymu tytoniowego wiszących w kuchni Wasilicha nic nie widać? Jasne! Metallica gra w Berlinie? Och, od czego zaczynasz, tu nie ma co latać, niech się do tego przyzwyczai! Osobnym szczęściem jest to, że Strzelec urodzi dziewczynę, ponieważ dziewczyna pójdzie na boks, strzelectwo i piłkę nożną, a to nie jest dyskutowane, powiedział! Z drugiej strony dzieci Strzelca z reguły dorastają bardzo, bardzo wcześnie i stają się hiperodpowiedzialnymi ludźmi, którzy potrafią znaleźć wyjście w każdej sytuacji. Bo kiedy masz pięć lat i twój tata zasypia w wozie pełnym kibiców piłkarskich, czy ci się to podoba, czy nie, uczysz się kręcić, tak.

Ojcowie według znaków zodiaku

Mężczyźni inaczej postrzegają swoją funkcję w rodzinie. Niektórzy ojcowie poświęcają cały swój czas na rozwój kariery. W tej chwili inni ojcowie starają się znaleźć wolne godziny na komunikację ze swoimi dziećmi. Są mężczyźni, którzy stają się idealnymi ojcami, spędzają z dzieckiem dużo czasu, zwracając pełną uwagę na jego rozwój. Astrologowie zauważyli, że te cechy w pewnym stopniu zależą od znaku zodiaku.

Dobry ojciec według znaku zodiaku

Na pierwszy ogień idzie Skorpion.

Główną cechą Scorpio jest niechęć do otwartego pokazywania swoich emocji ludziom wokół nich, w tym w ich rodzinie. Dla Scorpio trudno jest otwarcie okazywać uczucia rodzicielskie. Jednak jego ojcowska troska wyraża się w tym, że stara się dać synowi wszystko, co najlepsze. Jego zewnętrzna bezwładność emocjonalna w stosunku do dziecka jest kompensowana niezawodną ochroną przed niekorzystnymi warunkami środowiska społecznego.

Ojciec Skorpiona próbuje nauczyć swoje dzieci mądrości życiowej, którą sam posiada.

Scorpio jest wymagający: kontroluje, jak uczeń radzi sobie z wykonywaniem zadań, zachęca dzieci do odwiedzania różnych kręgów, sekcji sportowych. Dla niego ważny jest harmonijny rozwój osobowości dziecka: fizyczny i duchowy. Jest prawdopodobne, że na początku syn lub córka poczują się urażeni taką nadmierną pieczą. Ale później ścisłe wychowanie przyniesie pozytywne rezultaty, dzieci docenią wkład ojca w ich życie, gdy dorosną i staną się wszechstronnie rozwiniętymi osobowościami.

READ
Chińczyk pozywa swoją żonę 120 000 $ za brzydkie dziecko

Ojciec Skorpion

Drugie miejsce – Rak

Ojcowie z rakiem czule kochają swoje córki i synów; robią wszystko, aby dziecko było szczęśliwe. Człowiek z rakiem nie jest tylko głową rodziny, wkłada całą swoją duszę w rozwój dzieci. Stara się być na bieżąco ze wszystkimi sprawami, planami i myślami swojego dziecka. Tata z rakiem sprawia, że ​​życie jego rodziny jest ekscytujące, on:

  • Organizuje wycieczki i wyjazdy.
  • Regularnie wymyśla pożyteczną rozrywkę dla rodziny.
  • Organizuje tradycje w rodzinie.

Rak nie jest apodyktycznym rodzicem, jest bliskim przyjacielem swoich uczniów. Ojciec jednak doskonale rozumie, że nie warto przekraczać granicy, pozostając autorytetem dla syna. Rak ma mądrość, wie, że nie można trzymać przy sobie dzieci cały czas, szanuje ich prawa i nie narusza przestrzeni osobistej.

Ojciec Rak

XNUMX miejsce – Byk

Byk jest czułym tatą, który przejmuje funkcje matki. Dba o swoje dzieci, regularnie kontroluje, co dziecko jadło, czy jest ciepło ubrane. Tatę interesuje nie tylko dobro fizyczne dzieci, ale także ich świat duchowy, dlatego dba o to, by czytały odpowiednie książki. Byk stara się, aby dzieciństwo syna i córki było pogodne, pełne radości i żywych emocji.

Aby właściwie wychować dziecko, Byk studiuje książki o psychologii dziecka. Dlatego zna prawidłowe metody wychowania i rozumie dzieci. Opieka ojca nie zamienia się w nadopiekuńczość i pobłażanie psotom, ponieważ Byk od najmłodszych lat uczy swoje dzieci pożytecznych czynności. Wpaja im odpowiedzialne podejście do każdego biznesu.

Byk Ojciec

Świadomi synowie i córki dorastają z takim tatą, który wie, że w życiu wszystko trzeba osiągnąć własną pracą.

Czwarte miejsce – Bliźnięta

Ojciec spod znaku Bliźniąt może nie okazywać swoich uczuć, ale w głębi serca ceni godziny spędzone z dziećmi. Dlatego tata stara się poświęcić więcej czasu na komunikację z córką i synem. Kiedy w rodzinie rodzi się dziecko, od tego momentu ojciec nabiera nowego sensu życia. Wszystkie dotychczasowe hobby: piłka nożna, wędkarstwo i męskie towarzystwo schodzą na dalszy plan. Teraz ojciec Gemini organizuje swój wolny czas w taki sposób, aby dostosować się do potrzeb maluszka.

Cała uwaga ojca ma na celu zapewnienie rozwoju dziecka, monitoruje jego zdrowie i aktywność fizyczną. Podobnie jak ojciec Byka, tata Bliźniąt stara się zapewnić dziecku dobre i prawidłowe odżywianie. Inicjacja do sportu następuje od najmłodszych lat, a sam ojciec daje przykład i prowadzi.

Ojciec Bliźnięta

Piąte miejsce – Koziorożec

Ojciec Koziorożec łączy dwie funkcje, może być jednocześnie tatą i mamą. W razie potrzeby okazuje ojcowską surowość, w innych przypadkach lituje się nad dziećmi, jak matka dba o ich czystość i odżywianie. Nie jest mu trudno umyć brudną pieluchę lub ugotować pyszne śniadanie. Dla Koziorożca bardzo ważne jest, aby dzieci doceniały jego opiekę i myślały o nim z wdzięcznością.

READ
Jakie cechy są unikalne dla każdego znaku zodiaku

Koziorożec jest dobrze zorientowany w psychologii i wie, jak komunikować się z facetami. Nie zaniedbuje dziecięcych wynalazków, zdając sobie sprawę, że przez pewien czas dziecko żyje w świecie fantazji. Ojciec Koziorożec zapewni swoim uczniom jasne dzieciństwo, pomagając spełnić ich marzenia.

Znaki zodiaku, które nie są uwzględnione w rankingu

Tak więc ranking pięciu najlepszych ojców obejmuje pięć znaków zodiaku: Skorpion, Rak, Byk, Bliźnięta i Koziorożec. A teraz krótko o innych znakach, jak się zachowują, gdy mają dzieci.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: