Obrażona Polina Gagarina wściekła opuściła nagrodę muzyczną

„Gazeta ekspresowa” w Zen „Gazeta ekspresowa” w Yandex.News„Gazeta ekspresowa” w Google News

Hostia, w której rozpoznałem jednego z braci Wiernikow, składając w pewien sposób palce, wyjaśnił, że mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w dorocznej nagrodzie magazynu OK!. Nigdy tego nie róbcie, kochani. W Brazylii, na Cyprze i gdzie indziej ten gest oznacza zaproszenie do współżycia seksualnego jako biernego partnera.

Igor VERNIK przedstawił Oksanę Akinshinę swojej matceVadim VERNIK od dzieciństwa był obojętny na kobiece uczucia

Chętni zrobić wszystko dla chwały, celebryci wiwatowali i bili brawa. Nie chcąc mieć nic wspólnego z tymi zboczeńcami, sięgnąłem po telefon i zacząłem czytać wiadomości.

Głównym był ten, w którym mieszkała blogerka Lena Miro nazywa Polina Gagarina głupia kobieta i napisała cały artykuł o nierówności społecznej:

„Pewnego dnia Gagarina poleciał na kilka godzin do Dubaju. Oczywiście zgłosiła się do swoich subskrybentów na swoim Instagramie*: „Na kilka godzin w Dubaju! Słaby? Ja nie.”

Sofia ERNST i Daria MOROZ przez cały wieczór nie odeszły od stołu z napojami

Sofia ERNST i Daria MOROZ przez cały wieczór nie odeszły od stołu z napojami

I ten „słaby”, niestosowny w kraju ze średnią pensją 15 tys., był ostatnią kroplą, która przebiła tamę oburzenia.

„A ty, Polino, nie możesz żyć przez miesiąc z pensją dziewięciu tysięcy?” – Gagarin był bombardowany podobnymi pytaniami, na które piosenkarka natychmiast reagowała ustami. „Ile złości, zazdrości i nietolerancji” – wydał mikroblog zgodnie z szablonem.

Pasha DEREVYANKO chwycił Dashę MYASISCHEVA i nie puszcza

Pasha DEREVYANKO chwycił Dashę MYASISCHEVA i nie puszcza

Krąży opinia, że ​​Polina chciała się pochwalić, jaką jest podróżniczką, a siedem mil do wściekłego psa to nie objazd. Chcesz lecieć do Dubaju, lecisz, ale wciąż masz ochotę spełnić swoje marzenia? Jedyną rzeczą, której głupia kobieta nie wzięła pod uwagę, było to, że nie chodziło o chęć „włamania się do morza”, ale o banalny brak funduszy na to. Właściwie, co jest takiego trudnego w wejściu do klasy biznes Emirates, naćpaniu się przez pięć godzin, kąpieli w morzu i powrocie? Tylko 116 tysięcy rubli – tam i 180 tysięcy – z powrotem.

Podczas gdy Albina DZHANABAYEVA nie widziała, Valery MELADZE gestem wskazał kelnerowi, aby przyniósł mu dwie porcje whisky

Podczas gdy Albina DZHANABAYEVA nie widziała, Valery MELADZE gestem wskazał kelnerowi, aby przyniósł mu dwie porcje whisky

Ile 300 tysięcy dla Poliny? Pisząc o „słabych”, piosenkarka nawet o nich nie pomyślała.

Pauline, pomyśl o tym, wszyscy jesteśmy naprawdę słabi – stracić 300 tysięcy w jeden dzień. I oczywiście nie chodzi o zazdrość o twój „talent”, ale o to, że masz pieniądze niezasłużenie.

READ
Wszyscy jedzą, ale ona błyszczy: Kendall Jenner przyszła do restauracji w przezroczystym topie na nagim ciele

Tacy śpiewacy, z tak miernymi danymi wokalnymi, w każdym pokoju muzycznym – każdy pierwszy. Masz szczęście, że znalazłeś wspólny język Fadiejew – Naprawdę nie chcę myśleć, gdzie i jak szukałeś tego języka.

Katerina SPITSA i Tatiana NAVKA

Katerina SPITSA i Tatiana NAVKA

Zrozum, że nikt nie jest o ciebie zazdrosny. Twoja droga do pieniędzy nie jest dla wszystkich. Inną rzeczą jest to, że twoi „słabi” ludzie nie mogą powodować niczego poza irytacją.

Wszyscy jesteśmy zniesmaczeni, że lekarz ma siedem tysięcy, a dla bezdźwięcznego piosenkarza wydać 300 tysięcy dziennie nie stanowi problemu, gdy odkładamy sto rubli na leczenie dzieci, na których wszystkim nie zależy. I już wystarczy, żeby wpisać tutaj o zazdrości. Nie jesteś zazdrosny, jesteś pogardzany.

Sergey Kristovsky ponownie uczynił Natalię Zemtsovą matką

Sergey Kristovsky ponownie uczynił Natalię Zemtsovą matką

– Dokładnie – wyszeptałam, zmywając każdą przeczytaną linijkę szklanką czerwieni.

Rzut beretem ode mnie ta sama Polina jadła kraby z kawiorem i wrzucała do internetu zdjęcia lekkiej kolacji.

Kipiąc z proletariackiego oburzenia i chlapiąc płynny sztandar rewolucji na obrusy, wyszedłem na beau monde.

Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy, była przytłaczająca liczba kobiet w ciąży.

Regina TODORENKO wyprowadziła swojego męża Vladislav

Regina TODORENKO wyprowadziła swojego męża Vladislav

Sergey Kristovsky doprowadziło Natalia Zemtsova w kierunku sferycznym Regina Todorenko. Ukraińska prezenterka telewizyjna „Orzeł i ogon”, bojąc się porodu na bankiecie, mocno przytuliła się do męża. Nawiasem mówiąc, strasznie pomarszczony młody człowiek Vlad Topalov (Właśnie przypomniałem sobie, jak nazwać moją bratnią duszę Todorenko) – wyjątkowy przypadek w krajowym show-biznesie. Karierę rozpoczął jako „no, ten drugi ze Smash !!” Sereża Łazariew”, a teraz, po kilku latach nieudanego spędzania czasu w dziurze, został mężem Reginy i zmienił się w starca Todorenko. Wydawałoby się, że miejsce jest puste, ale jak dobrze jest zaaranżowane. Najlepszą rzeczą w jego sytuacji jest przyjęcie nazwiska żony, aby nie przypominał już ludziom, kim jest Topałow.

Katya VARNAVA zdeptała powolny taniec w uścisku z Ksenią RAPPOPORT, a potem sama go zapaliła

Katya VARNAVA zdeptała powolny taniec w uścisku z Ksenią RAPPOPORT, a potem sama go zapaliła

Kiedy próbowałem dowiedzieć się, kto wygrał nagrodę magazynu, zaczął się taniec.

Hybryda młyna i kakadu Katarzyna Barnaba, niczym ogromna figura nadmuchiwanego człowieka pod ciśnieniem powietrza, w chaotyczny sposób potrząsał mechem. Obawiając się, że wpadną pod jej ostrza, ludzie omijali tancerkę.

READ
Dlaczego Jennifer Lopez zmienia się z ikony stylu w staromodną damę?

BARNAVA w swoim repertuarze

Jesteśmy z Oksana Akinshina zszedłem też do baru na drinka w drodze. W menu w sekcji „Rosyjskie oryginalne drinki” wymieniono „Village Moonshine”. Za sto gramów tego najtańszego oleju fuzlowego proszą o 1040 rubli, czyli ponad dziesięć tysięcy za litr.

Elena LATAJĄCA zmiażdżyłaby Ingeborg DAPKUNAYTE

Elena LATAJĄCA zmiażdżyłaby Ingeborg DAPKUNAYTE

„Importuj substytucję” – uśmiechnął się wesoły barman.

I nie odwzajemniłem uśmiechu. Miałem w kieszeni 500 rubli, a tu, widzisz, nie ma czasu na zabawę. Generalnie nie do Dubaju.

Niedzielny tata Alexander USTYUGOV z córką Evgenia i niedźwiedziem Borey Olga i Andrei BURKOVSKIE zostali uznani za najlepszą parę o takim nazwisku Po serii operacji plastycznych Katya GUSEVA ponownie zamieniła się w dziewczynę

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: