O jakich związkach marzą mężczyźni w wieku 25, 35 i 55 lat

Dowiedz się, czego oczekują od związku z dziewczyną mężczyźni w różnym wieku

Jak myślisz, czy męskie potrzeby w relacjach z kobietami są takie same dla młodego faceta i dojrzałego mężczyzny? Czy marzą o tym samym, czy nie? Proszę napisać swoją opinię w komentarzach. Oczywiście z wiekiem każdy zmienia wartości i postawy, priorytety i zachowania. A jeśli mężczyzna unikał zobowiązań w wieku 20 lat, to w wieku 45 lat może okazać się wzorowym człowiekiem rodzinnym i doskonałym ojcem. Zobaczmy, czego mężczyźni w różnym wieku chcą od związku.

Czego chce mężczyzna w wieku 20, 35 i 45 lat: psychologia wieku

01 (3) .jpg

Mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają związki. Dziewczęta są bardziej skłonne do założenia rodziny i już od młodości marzą o tym raz na zawsze. Czego pragną mężczyźni w wieku 20 lat? A może 30, 40, 50 lat? Oczywiście nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Każda osoba jest wyjątkowa z natury. Kobiety też, nie wszystkie sondaże chcą poślubić księcia. Tak, potrzeby mężczyzn zmieniają się wraz z wiekiem, podobnie jak priorytety. Jednak wciąż są rzeczy, które pozostają niezmienne i są charakterystyczne dla większości.

Czego pragną mężczyźni po dwudziestce?

02 (3) .jpg

Naprawdę spać ze wszystkimi seksownymi pięknościami w okolicy? Wygląda na to, że młodzi faceci myślą tylko o seksie. Więc? Dodaj plus w komentarzach, wszystkie odpowiedzi są anonimowe. Rzeczywiście, młodzi ludzie w wieku od około 16 do 25 lat są zainteresowani przede wszystkim zaspokajaniem swoich potrzeb seksualnych, a nie tworzeniem rodziny. Hormony nie pozwalają się zrelaksować i bardzo trudno być wiernym jednemu.

Ale jednocześnie młodzi mężczyźni zakochują się namiętnie i wierzą, że jest to poważne i od dawna. Mogą bez końca rozmawiać o przedmiocie swojej pasji. Chociaż wszystko może odwrócić uwagę faceta od ukochanej, na przykład kuszące przygody z przyjaciółmi. W tym wieku młodzi ludzie często albo zbytnio idealizują dziewczynę i robią z niej księżniczkę, albo ją wykorzystują.

W każdym razie dla młodych mężczyzn ważne jest:

  • dochodzić do siebie;
  • zdobyć dobre doświadczenie w relacjach z kobietami;
  • czas na cieszenie się wolnością.

Czego pragną mężczyźni w wieku 30-35 lat?

03 (1) .jpg

W wieku 30 lat potrzeby w związkach związane z wiekiem stopniowo się zmieniają. Wielu facetów już podeszło, nie ciągnie ich już do łóżka każdej dziewczyny, która przypadkowo spotkała się na ich życiowej ścieżce. Chociaż nadal bardzo dbają o seks. Chcę czegoś cieplejszego, innych eksperymentów w łóżku. Ale jednocześnie emocjonalna intymność z dziewczyną już chce więcej. Pierwsza nie jest potrzebna.

READ
Zamieszania i bójki prezenterów na żywo

Między 25 a 30 rokiem życia mężczyźni zaczynają myśleć o małżeństwie i wielu z nich bierze ślub. Najczęściej dzieje się tak z miłości lub z chęci posiadania w pobliżu stałego partnera seksualnego. W związku mężczyzna pragnie opieki, zrozumienia i wsparcia. Nie toleruje, gdy przeszkadza mu się w zdobywaniu wyżyn kariery. Facet ma też nadzieję, że towarzysz nie znajdzie winy w drobiazgach i łatwo wybaczy spóźnienia do domu.

Ale po 30, bliżej 35, mężczyźni są już zmęczeni spokojnym życiem rodzinnym, staje się nudne. Ktoś nie ma nic przeciwko posiadaniu kochanki, a seks z żoną jest postrzegany bardziej jako obowiązek małżeński.

Kamień milowy 40-45 lat

04 (1) .jpg

Mężczyźni w tym wieku często doświadczają depresji lub tzw. kryzysu wieku średniego. Ci, którzy są małżeństwem od dawna, mają nieznośne pragnienie nowości i odwagi. Dlatego romanse z boku stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Teraz mężczyźni szczególnie lubią niedostępność kobiet. Niemniej jednak większość mężów wraca do swoich żon, docenia wygodę domu. Po poważnym związku od mężczyzn w tym wieku oczekuje się również:

  • zrozumienie;
  • opieka;
  • i nieustanny podziw.

Coraz częściej szukają harmonii w związkach. Oznacza to, że zaczynają doceniać duchową komunikację z ukochaną kobietą.

A po 45-50 latach?

05 (1) .jpg

Zagorzali biesiadnicy często zaprzątają sobie głowę i pragną stabilności. A ktoś, wręcz przeciwnie, się rozwodzi. Chociaż w małżeństwie mężczyźni po 50. roku życia lepiej rozumieją swoją żonę, częściej doświadczają poczucia winy za swoje egoistyczne zachowanie w przeszłości. Doceń ustalony rodzinny sposób życia, cierpliwość żony. Jednocześnie ci, którzy bardzo boją się swojej męskiej wypłacalności, mają czas na spanie z cudzą żoną więcej niż raz. W nadziei, że prawowity jest zbyt zajęty wychowywaniem dzieci lub już wnuków i niczego nie będzie podejrzewał.

W tym wieku mężczyźni już rozumieją, że czas nieodwołalnie się kończy. Od poważnego związku oczekują bardziej przyjaznego wsparcia i uwagi. Ale po 55 latach mogą ponownie zostać romantykami, są gotowe spełnić kobiece kaprysy, jeśli są zakochane. Są pełni pragnienia zadowolenia ukochanej, opiekowania się nią i cieszą się z wzajemności.

polecić polecić

Zsumować

Cóż, psychika mężczyzny w związku z kobietą nie zawsze jest taka sama. Wszystko zależy od celów, uczuć, samoświadomości, charakteru konkretnej osoby. Ktoś jest naprawdę gotowy wziąć odpowiedzialność za swoją kobietę i rodzinę już w wieku 20 lat. A ktoś w wieku 35 lat wciąż boi się wiązać zobowiązaniami. Jeśli chodzi o element seksualny w związku, jest on zawsze ważny dla mężczyzn.

READ
Jak odnosisz się do innych, w zależności od Twojego znaku zodiaku?

Cóż, czego tak naprawdę mężczyźni chcą od związku, niezależnie od wieku, to:

  • zaufanie;
  • szczerosc;
  • gotowość kobiet do bycia tam bez względu na wszystko.

Idealny związek widziany oczami mężczyzny i kobiety to wzajemne zrozumienie, tolerancja dla wzajemnych niedociągnięć i prawdziwa miłość, która z biegiem lat tylko się umacnia. Dlatego, aby mężczyzna z każdym rokiem coraz bardziej się w tobie zakochał, nie zapomnij o podtrzymywaniu ognia. Świetnym sposobem na to jest bardziej flirtowanie z ukochaną osobą, intrygowanie go i wyzwolenie seksualne.

Zapraszam na mój kurs online “Sztuka Kobiecego Flirtu”, gdzie uczę kobiety specjalnych technik flirtowania, kobiecości. A także spójrz na sekcję naszej oficjalnej strony internetowej centrum handlowego Pavla Rakova „Miłość i seks”. Istnieje wiele lifehacków dla kobiet, które chcą stać się tą jedyną i upragnioną przez mężczyznę na długie lata.

Dziewczyny, czy wiecie, czego chce wasz mężczyzna od związku? Podziel się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami.

Zdjęcie autora: Olesya Bykova

W każdym wieku kobieta chce od partnera tego samego – niezawodności, stabilności, wzajemnego zrozumienia. Ale silniejszy seks z czasem zmienia swoje priorytety w dziedzinie związków. Ja, psycholog kliniczny Olesya Bykova, proponuję przedyskutować, czego mężczyzna chce od małżeństwa w różnych okresach swojego życia.

Zdjęcie do artykułu: Czego chcą mężczyźni w związku w wieku 25, 35 i 55 lat

Czego mężczyźni potrzebują od 25-letnich kobiet?

W tym wieku przedstawiciele silniejszej płci nie osiągnęli jeszcze żadnego statusu społecznego ani bogactwa materialnego. I oczywiście ten moment może wywołać u nich wielki niepokój. Zwłaszcza, gdy wokół jest dużo dziewczyn, które marzą o bogatym i dorosłym księciu, który będzie dawał prezenty. Bywa, że ​​niepokój z tego powodu bardzo podważa samoocenę mężczyzny i generalnie uniemożliwia mu budowanie relacji z płcią przeciwną.

Zobacz także:

Ale w tym wieku młodzi ludzie mają kolejną premię – to szczyt aktywności fizycznej (w tym seksualnej). Przedstawiciele silniejszego seksu chcą seksu – wszędzie i w dużych ilościach. I w związku na tym etapie ważne jest, aby młody mężczyzna przede wszystkim twierdził, że może wzbudzić zainteresowanie seksualne dziewczyną. Związki często postrzegane są jako sposób na uzyskanie stałego dostępu do intymności, dlatego młodzi ludzie dość łatwo i szybko je rozpoczynają.

Ponadto w tym wieku mężczyźni nie są jeszcze obciążeni bagażem nieudanych powieści, rozczarowań i konfliktów rodzinnych, dlatego traktują swoją partnerkę z dużą akceptacją i otwartością. Dlatego małżeństwa zawierane w młodym wieku mają znacznie większe szanse na przetrwanie niż te zawarte w dojrzałych parach. Tacy partnerzy chętniej spotykają się w połowie drogi, rzadziej się kłócą itp.

READ
5 cech, które zdradzają niepewną siebie kobietę

Oprócz seksu ważne jest dla mężczyzny w tym okresie, aby jego partnerka podzielała jego poglądy, hobby i była wyluzowana. Cóż, jeśli taki pierwszy, stały związek jednak się rozpadnie, przedstawiciele silniejszego seksu przeżywają go szczególnie długo i boleśnie, a następnie, po dojrzewaniu, często za nim tęsknią.

Czego mężczyźni potrzebują od 35-letnich kobiet?

W wieku 35 lat przedstawiciele silniejszej płci z reguły osiągają pewną stabilność społeczną i materialną – mają dobrą pracę, oddzielne mieszkanie i stabilny dochód. A w tym wieku każdy mężczyzna jest przerośnięty bagażem uformowanych nawyków, poglądów na życie i negatywnych doświadczeń związanych z relacjami.

W wieku 35 lat może już przeżyć rozwód, zmęczyć się wiecznymi problemami z dziećmi, czy wypracować własny stosunek do kobiet. Oczywiście wszystko to sprawia, że ​​​​mężczyzna jest mniej elastyczny w małżeństwie – już trudniej jest mu zmienić swój zwykły sposób życia ze względu na bratnią duszę, zaakceptować niektóre z jej „karaluchów”, szukać kompromisów itp. Dlatego najważniejszą rzeczą, której przedstawiciel silniejszego seksu chce od partnera na tym etapie, jest spokój, stabilność i maksymalna wolność osobista.

Po ciężkim dniu pracy i zmartwień człowiek chce wrócić do domu i zrelaksować się w ciepłej, przytulnej atmosferze. Jednocześnie partnerzy w wieku 35+ stają się już dość inercyjni jeśli chodzi o rozrywkę – coraz mniej chcą się bawić z przyjaciółmi, spontanicznie wyjeżdżać na wycieczki, a coraz częściej – siedzieć zagrzebani w laptopie, „tak, że nikt go nie dotyka”. Życie seksualne mężczyzny w wieku 35 lat również ulega zmianom – hormony nie buzują już pełną parą, w związku z czym współżycie seksualne ze stałą partnerką może już nie być satysfakcjonujące. I każdy rozwiązuje ten problem na swój sposób – ktoś postanawia poeksperymentować w sypialni z żoną, a ktoś idzie w poszukiwaniu różnorodności na boku.

Czego mężczyźni potrzebują od 55-letnich kobiet?

W tym wieku mężczyzna z reguły ma już za sobą karierę zawodową, ma za sobą nieudane małżeństwo (lub nawet kilkoro), wychowane dzieci. Już zauważa swoje fizyczne wyniszczenie, walczy z chorobami, a jego aktywność seksualna stopniowo spada. W tej sytuacji związki stają się ujściem dla przedstawicieli silniejszej płci, wskaźnikiem, że wciąż są „hoo”.

READ
7 błędów w makijażu ślubnym, które mogą zrujnować twój ślub

I na tym etapie mężczyzna, podobnie jak w młodości, staje się bardziej otwarty i akceptujący w stosunku do pani serca, łatwiej odnieść się do niektórych jej niedociągnięć, łatwiej iść na kompromis.

Jeśli w wieku 25 lat człowiek poświęca swoją energię na znalezienie swojego miejsca w świecie, zdobywanie nowych doświadczeń, w wieku 35 lat na utrzymanie sukcesu zawodowego i stabilności, to w wieku 55 lat w końcu ma czas, aby dać z siebie wszystko w związku. Starszy mężczyzna zaczyna w szczególny sposób doceniać rodzinny komfort, wspólną rozrywkę.

I nawet spadek aktywności seksualnej w tym wieku też sprzyja małżeństwu, bo mężczyzna już nie rozgląda się w poszukiwaniu erotycznych przygód, tylko cieszy się, że jeszcze „może”. Z reguły na tym etapie przedstawiciele płci silniejszej często preferują związki z partnerem dużo młodszym od siebie, pełniącym rolę takiego partnera-ojca. Tak więc jest im psychologicznie łatwiej poczuć się pewniej w małżeństwie, poczuć swoją ważność.

Oczywiście podniecenie seksualne w tym wieku jest łatwiejsze, jeśli ukochana jest młoda i atrakcyjna fizycznie. Ale nawet w małżeństwie z tą kategorią wiekową mężczyzn istnieją pułapki. Kobiety obok takiego „udomowionego” partnera mogą się nieznośnie nudzić, co prowadzi do ich wypraw „w lewo” lub burzliwych poszukiwań innej rozrywki poza domem.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: