O czym milczą kobiety: 9 sekretów, których nigdy nie zdradzimy naszym mężczyznom

Sekrety Twojej kobiety, o których nigdy Ci nie powie

Każdy ma sekrety, ale nie każdy może o nich powiedzieć. Jeśli chodzi o dziewczyny i kobiety, jest znacznie więcej tajemnic, niż myślisz. Na niektóre z nich rzucimy światło.

Istnieją pewne stereotypowe nuty w sposobie, w jaki mężczyźni myślą o kobietach. Zdarza się, że wydaje im się, że kobieta to jedna wielka wiązka tajemnic i sprzeczności. Oczywiście tak nie jest, ponieważ panie są zainteresowane utrzymaniem intrygi. Potrafią opowiadać i pokazywać swoje sekrety, ale jakby to było dla nich normalne. Musisz uważać na kobiety, wtedy wiele ich tajemnic przestanie być takimi.

Sekret #XNUMX: Kobiety nie lubią rozmawiać o swoim wyglądzie.

To tabu dla wielu pań, ponieważ wielu nie lubi swojego wyglądu. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadkach, gdy występują przejściowe problemy, takie jak zaczerwienienie skóry twarzy, nadwaga. Należy bardzo uważać na te tematy, ponieważ kobiety mogą się denerwować, ponieważ nie każdy ma wysoką samoocenę.

Sekret drugi: kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna patrzy im w oczy

Wiele dziewcząt i kobiet ukrywa to, odwraca wzrok i mówi: „Dlaczego tak wyglądasz?”, ale w rzeczywistości im się to podoba. Kontakt wzrokowy dla nich, a może przede wszystkim. Jeśli chcesz, aby twoja pani poczuła twoją miłość, spójrz jej w oczy. W oczach można nawet odczytać kobiety, ich emocje.

Trzeci sekret: aby zrozumieć kobietę, musisz podążać za jej mową ciała

Kiedy panie są zdenerwowane, zachowują się w jeden sposób. Kiedy są szczęśliwi, pokazują to swoimi ciałami. Dotyczy to zwłaszcza tematów miłości i współczucia, uwodzenia. Kiedy kobieta lubi mężczyznę, pokaże to jej ciało. Potrafi powiedzieć „nie” i pokazać „tak”. Uważność to główna broń mężczyzny w dialogu z kobietą. Nie zawsze musisz słuchać tego, co mówią.

Sekret XNUMX: Kobiety kochają przygodę.

Pomimo tego, że kobiety z natury ostrożnie podążają przez życie, wiele z nich kocha przygodę. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy są już w związku małżeńskim. Fajnie razem z mężem szukać przygód w jednym miejscu. Często jest to ukryte, poeta jest tajemnicą nawet dla samej dziewczyny. Czasem trzeba rzucić się na psychikę, wykonać impulsywne działania, wypuścić parę. Panie kochają. Kiedy są zaskoczeni, robią dla nich niespodzianki, ale to zrozumiałe.

READ
6 przydatnych hacków do codziennego życia

kawałek

Sekret piąty: Twoja kobieta boi się, że polubisz inną

To największy strach każdej dziewczyny, kobiety, więc nie należy traktować pytań i zapytań o inne dziewczyny jako zazdrości. To jest czysty strach. Dlatego nawet w najbardziej idealnym związku nie myśl, że twoja dama nie zada pytania, jaka dziewczyna cię przywitała lub jakie były twoje byłe.

Sekret szósty: Życie bez odpowiedzialności jest idealne

Każda kobieta marzy o uwolnieniu się od konieczności podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Dlatego wiele pań pociąga samowystarczalnych i bogatych mężczyzn. Każdy przedstawiciel słabszej płci chce, aby ludzie ją zostawili, aby mogła robić, co chce.

Sekret nr XNUMX: Kobiety są świetne w diagnozowaniu kłamstw.

Oczywiście nie każdy rozwija tę umiejętność tak bardzo, że można pracować w policji, ale prawie każda kobieta raz czy dwa będzie mogła policzyć swojego mężczyznę za kłamstwa. Kolejnym minisekretem jest to, że twoja pani nie powie ci, że przyłapała cię na kłamstwie. Przynajmniej nie powie o tym od razu, zwłaszcza publicznie.

Sekret #XNUMX: Szczery mężczyzna jest najlepszy

Nie chodzi o prawdziwość słów, ale o otwartość. Kobiety lubią, gdy ich chłopak, mężczyzna czy małżonek nie boją się mówić o swojej słabości, komplementować, przyznać się do czegoś. To największe szczęście dla damy, ale z jakiegoś powodu nigdy ci o tym nie powie.

Różnice między mężczyznami i kobietami mogą być dramatyczne. Widać to dosłownie we wszystkim. Musisz poznać sekrety kobiet, ale nie musisz dać swojej bratniej duszy wiedzieć, że o nich wiesz. Daj swojej pani szansę poczuć się jak tajemnicza i nieprzeczytana książka.

Nasz kanał w Yandex.Zen zawsze zawiera najciekawsze artykuły na ten temat. Koniecznie zasubskrybuj!

tajemnice mężczyzn

My, mężczyźni, tak naprawdę nie kłamiemy, po prostu. ułatwiamy życie. Tyle razy w naszym życiu musieliśmy odkrywać korzyści z ukrywania dużej części naszej natury, więc to naturalne, że wolimy mówić kobietom to, co chcą od nas usłyszeć, na przykład: „Nie, kochanie, myślę, że ty”. re świetny kierowca” lub „Nie kochanie, nie patrzyłem na przejeżdżającą blondynkę, ale na fajny samochód stojący na parkingu.

Nie ma tajemnicy, dlaczego mężczyźni milczą. Cóż, jeśli chcesz wiedzieć, co mamy na myśli, gdy mówimy taką prawdę, to oto przykłady.

READ
17 trików, które ułatwią życie każdej kobiecie

Sekret 1: Tak, patrzymy na inne kobiety i pragniemy ich, ale to nie znaczy, że chcemy cię opuścić.

Jeśli chcecie usłyszeć szczerą odpowiedź na pytanie, czy patrzymy na inne kobiety – tak, patrzymy na nie. Jeśli jesteś pewien, że twój mężczyzna nie patrzy, to wiedz, że po prostu ma doskonałe widzenie peryferyjne. Takiej pokusie po prostu nie możemy się oprzeć.

Ale raczej nie pocieszy cię fakt, że takie poglądy nie stanowią dla ciebie zagrożenia. Po prostu weź to za pewnik, jak radar, który nigdy się nie wyłącza i skanuje wszystko wokół.

Sekret 2: Gramy w golfa (karty, piłkę nożną), aby być bez Ciebie.

Kiedy usłyszysz frazę „graj ​​w golfa” (piłka nożna, karty) – upewnij się, że nie ma to nic wspólnego z golfem. Ale ma to wiele wspólnego z tobą, domem i dziećmi, a raczej z twoją nieobecnością. Czasami po prostu tego potrzebujemy.

Sekret 3: Denerwuje nas, gdy przypomina się nam o naszym zobowiązaniu do bycia wiernym, nawet po złożeniu obietnicy.

Kochamy cię na śmierć. Uważamy, że jesteś nieodparta, piękna, niezrównana. Ale często myślimy z przerażeniem, że przyrzekliśmy Ci wieczną wierność. W końcu większość z nas w młodości nie myślała: „Boże, po prostu nie mogę się doczekać, aż w końcu poznam dziewczynę, która będzie dla mnie tą jedyną do końca życia”. Wręcz przeciwnie, z żalem myśleliśmy, ile okazji do przespania się z wieloma kobietami, takimi jak Angelina Jolie czy Scarlett Johansson, przegapiliśmy, zanim skończyliśmy 30 lat. Zazwyczaj potrzeba kilku lat, aby całkowicie pogrzebać takie myśli.

Sekret 4: Zarabianie pieniędzy sprawia, że ​​czujemy się ważni.

W naszym kraju miliony kobiet zarabiają więcej niż ich mężowie. To po prostu okropne. Nie sądzisz, że rani naszą dumę, że kobieta przynosi do domu więcej pieniędzy niż jej mąż? Nie masz pojęcia, jak miło jest uświadomić sobie, że zarabiamy więcej.

Sekret 5: Chociaż często protestujemy, naprawdę lubimy naprawiać rzeczy w domu.

Powodem, dla którego nigdy się do tego nie przyznajemy, jest to, że kobiety na ogół nie widzą różnicy między wynoszeniem śmieci a naprawianiem czegoś, co w przeciwnym razie byłoby zepsute do końca życia. Dla nich to równorzędne rzeczy, które należy robić najlepiej w weekend, a najlepiej w czasie, gdy w telewizji leci piłka nożna. Lubimy wykonywać nie nudne, powtarzalne i czysto fizyczne zadanie, ale takie, które wymaga pomysłowości, kreatywności i pewnych umiejętności.

READ
12 nieszkodliwych kobiecych nawyków, które denerwują mężczyzn

Sekret 6: Każdego roku coraz bardziej Cię kochamy

Oczywiście wyglądamy jak dorośli, nosimy garnitury i zamawiamy alkohol bez okazywania paszportu. Ale chociaż już w tym wieku przypominamy naszych ojców, nadal czujemy się chłopcami. Wiedząc, że wciąż mamy dużo czasu na rozwój emocjonalny, zaczynamy odczuwać, że dopiero zaczynamy wielbić Cię w taki sposób, w jaki będziemy Cię uwielbiać w wieku 40, 50 lat i, jeśli Bóg pozwoli, w 60. Ale nie możemy ci tego wyjaśnić, ponieważ zdecydujesz, że teraz cię nie kochamy.

Minął co najmniej rok, zanim zaczniemy cię naprawdę kochać, a ta miłość nie ma nic wspólnego ze wspaniałym seksem. Może minąć nawet kilka lat po ślubie, zanim odkryjemy, jak bardzo cię kochamy i podziwiamy.

Sekret 7: W ogóle nie rozumiemy, o czym mówisz.

Sama wiesz, jak często w ciągu dnia nakręcasz się na różnego rodzaju złożone i głębokie „problemy” naszego związku, które koniecznie musisz przedyskutować wieczorem. A podczas tych „dyskusji” twój mężczyzna siedzi i kiwa głową i mówi różne bzdury, takie jak „Tak, doskonale cię rozumiem”, „Masz całkowitą rację” lub „Następnym razem zrobię lepiej”. Nic nie rozumiemy. To, co nam mówisz, nie ma dla nas żadnego sensu. A nawet gdybyśmy szczerze chcieli coś naprawić, moglibyśmy to zrobić tylko wtedy, gdybyśmy byli wyraźnie świadomi, czego dokładnie od nas chcesz.

Ale nic nas to nie obchodzi! Pamiętaj tylko, że część mózgu, która przetwarza te pytania, to miejsce, w którym przechowujemy nasz sprzęt sportowy.

Secret 8: Jesteśmy przerażeni sposobem, w jaki prowadzisz.

Chcesz zamienić swojego silnego i pewnego siebie przyjaciela w kłębek nerwów i strachu? Poproś go o kluczyki do samochodu.

My, mężczyźni, śmiertelnie boimy się jeździć z tobą samochodem, kiedy prowadzisz. Za każdym razem wewnętrznie przygotowujemy się na śmierć, nawet jeśli nie mówimy nic głośno.

Sekret 9: Zawsze marzymy o tym, by znów mieć 25 lat.

Kiedy miałam 25 lat, pracowałam 16 godzin dziennie, jadłam makaron 6 razy w tygodniu i byłam niezmiernie szczęśliwa i wolna. I pomimo tego, że cieszymy się, że teraz jesteśmy z Wami, nasze myśli często wracają do tamtych lat, kiedy bawiliśmy się w pełni i nie mieliśmy żadnych zobowiązań.

READ
8 sygnałów ciała, które mogą ostrzegać o wrzodzie żołądka

Sekret 10: Daj nam trochę, a otrzymasz wszystko w zamian.

Stałem na plaży z deską windsurfingową, patrząc na 4-metrowe fale i w tym momencie pomyślałem, że chcę poślubić dziewczynę, z którą spotykam się od 3 lat i ta myśl nigdy nie przyszła mi do głowy. Dlaczego teraz? Tylko dlatego, że sama pozwoliła mi wyjechać na wakacje. Tak ona to zrobiła. To najważniejsza rzecz, o której mężczyźni nigdy Ci nie mówią – jeśli pozwolisz nam robić to, co chcemy, to jesteśmy Twoi na zawsze.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: