Numerologiczna zgodność par

Numerologia: bierzemy pod uwagę liczbę zgodności w miłości

Czym różnią się szczęśliwe związki od nieudanych? Fakt, że w pierwszym przypadku kochankowie pokonują nieporozumienia i problemy, aw drugim pozwalają, by wszystko potoczyło się swoim torem. Aby stworzyć silny sojusz, ważne jest utrzymanie mocnych stron i pozbycie się słabych. Numerologia pomoże ci znaleźć numer zgodności i zrozumieć, czego potrzebujesz, aby walczyć, a co wzmocnić.

Aby sprawdzić zgodność miłości, musisz obliczyć liczbę swojej pary. To bardzo proste: zsumuj wszystkie cyfry z datą urodzenia, aby otrzymać jednocyfrową liczbę, a następnie wykonaj tę samą operację z datą urodzenia partnera. Następnie oblicz sumę otrzymanych liczb. Na przykład, urodziłeś się 23.02.1980 r., a Twój partner urodził się 15.01.1975 r. Dowiadujemy się o liczbie twoich urodzin: 2 + 3 + 0 + 2 + 1 + 9 + 8 + 0 u25d XNUMX. Liczba urodzenia to 7. Teraz obliczamy numer partnera: 1+5+0+1+1+9+7+5 = 29. Ostateczna liczba będzie wynosić 2. Dodawanie liczb: 7+2 = 9. Numer zgodności w tym przypadku to dziewięć. Sprawa pozostaje drobna: przeczytaj interpretację i dowiedz się, czego możesz oczekiwać od związku.

Interpretacja numerów zgodności

Jednostka. Ta liczba patronuje związkowi dwóch przywódców, którym trudno jest pójść na kompromis i znaleźć wspólny punkt widzenia. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta w takiej parze są bystrymi osobowościami, więc w ich związku często dochodzi do nieporozumień: każdy do końca będzie bronił swojej pozycji, nalegał na poprawność własnej opinii i starał się „naciągnąć koc” na siebie . Związek może przerodzić się w szczęśliwe i silne małżeństwo, ale tylko wtedy, gdy kochankowie nauczą się ustępstw i nie zamienią związku w ring bokserski.

kawałek

Licho. Liczba ta jest symbolem pokoju, dlatego pod jej patronatem znajdują się sojusze zbudowane na wzajemnym zrozumieniu i harmonii. Umiejętność słuchania i wspierania pomaga takim parom w łatwym rozwiązywaniu wszelkich problemów i trzymaniu się razem, bez względu na przeszkody pojawiające się na ścieżce życia. Jednak związki o tym numerze zgodności mają jedną istotną wadę – brak pasji. Bezpieczna przystań jest dobra, ale dla prawdziwie satysfakcjonującego związku czasami konieczna jest burza uczuć.

Trójka. Pary z tym numerem są absolutnie harmonijne: w ich związku zgodność jest realizowana na wszystkich poziomach: fizycznym, duchowym i domowym. To oni tworzą najsilniejsze rodziny. Aby utrzymać szczęście, należy zadbać o to, aby powyższe obszary były zawsze równe – jeśli jeden zacznie dominować nad wszystkimi innymi, rozpadnie się harmonia i pękną relacje.

READ
20 najlepszych opcji aranżacji wnętrz balkonów

Cztery. Spokój i miara są tym, co wyróżnia pary z tą liczbą. W takim sojuszu rzadko jednak zdarzają się spontaniczne kłótnie, jak wszelkie żywe przejawy uczuć. Z jednej strony taki mikroklimat tworzy tak potrzebną wielu stabilizację, z drugiej strony każdy człowiek potrzebuje czasem silnych emocji. Aby żaden z partnerów nie był rozpalony chęcią uzupełnienia emocjonalnego braku z boku, musisz rozgrzać uczucia i wprowadzić jasność do ustalonego życia.

Pięć. Relacje z tym numerem są przepełnione pasją i wrzącymi uczuciami. Wzajemne zainteresowanie i jasna miłość sprawiają, że taki związek jest bardzo silny, jednak nie jest pozbawiony słabości. Każda kłótnia o drobiazg może przerodzić się w skandal, a przypadkowe spojrzenie na inną osobę może wywołać niekontrolowaną zazdrość i prawie rozstanie. Aby zachować miłość do życia, partnerzy muszą tłumić egoizm i zaborczość, być w stanie negocjować i zapewniać wsparcie.

kawałek

Sześć. Związek pod auspicjami tego numeru jest zbudowany na zaufaniu i szacunku. Partnerzy harmonijnie rozdzielają swoje obowiązki i wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu nie ma między nimi rywalizacji. Takie relacje nie zagrażają ani opiniom innych ludzi, ani trudnościom życiowym. Kochankowie pozostają wierni, nawet jeśli Los rozdzielił ich na długi czas. Harmonijne połączenie przyjaźni i miłości pozwala im utrzymywać i wzmacniać relacje przez całe życie.

Siedem. Liczba ta często skupia osoby o znacznej różnicy wieku lub stopnia dojrzałości moralnej. To tylko korzyść dla pary: ten, kto widzi świat bardziej obiektywnie i lepiej rozumie jego zjawiska, działa jak „kamienny mur”, chroni przed trudami i trudnościami życia, a drugi z kolei daje czułość i ciepło. Zwykle są to naprawdę szczęśliwe związki, których nie można zniszczyć – miłość jest tak głęboka, a uczucie silne.

Osiem. Zazwyczaj związki, którym patronuje ósemka, są bardzo niestabilne – mogą się wielokrotnie rozchodzić i ponownie zbiegać, nie odważając się postawić ostatniego punktu lub przenieść stosunków na nowy poziom. Nie mogą się rozstać, ponieważ miłość ciągle ich do siebie przyciąga, ale wspólne życie czasami wydaje się po prostu nie do zniesienia. Dzieje się tak, ponieważ partnerzy zjednoczeni przez ósemkę nie wiedzą, jak uczyć się na swoich błędach. Aby wnieść do związku pewność i żyć w pokoju, musisz nauczyć się wyciągać wnioski ze swoich kłótni i przestać stąpać po tych samych grabiach.

READ
Tego jeszcze nie widziałeś! 20 najbardziej oryginalnych stolików kawowych

Dziewięć. Ludzi w takiej parze łączą wspólne zainteresowania i cele życiowe. Związek jest prawie idealny, ponieważ zgodność przejawia się zarówno w miłości, jak iw obszarach z nią niezwiązanych. Takie pary zawsze wyglądają bardzo imponująco, a ich życie jest pełne jasnych wydarzeń. W takim związku łódź miłości na pewno nie wkroczy w codzienność. Ale egoizm i chęć rywalizacji z siłami – kto osiągnie więcej – zupełnie. Zamiast konkurować, trzeba sobie wzajemnie pomagać i cieszyć się wspólnymi i indywidualnymi osiągnięciami – wtedy nic nie zniszczy związku.

Po ustaleniu zgodności za pomocą numerologii możesz wybrać odpowiedni wektor do rozwoju relacji. Pamiętaj, że szczęście w parze tworzą ręce kochanków, więc nie ma przeszkód do prawdziwej miłości.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: