Nowy trend: nagie rosyjskie gwiazdy w łóżku

Ze względu na oceny i popularną miłość niektóre (NIE WSZYSTKIE!) rosyjskie aktorki są gotowe rozebrać się podczas kręcenia filmów i uczestniczyć w scenach seksu. Kim są te słynne kobiety i jakie szczere prace zapamiętała publiczność?

Christina Asmus

Po zwykłym obrazie skromnej Barbary Chernous w „Stażystach” publiczność nie spodziewała się, że aktorka weźmie udział w skandalicznym filmie „Tekst” z Aleksandrem Pietrowem w głównych rolach. Christina pojawiła się w scenie w łóżku z Iwanem Jankowskim, a po premierze, z powodu tego odcinka, nawet rozwiodła się z mężem. Dziś wciąż jest oskarżana o rozpustę, zwłaszcza że kolekcja jednoznacznych scen filmowych z udziałem Asmusa szybko się uzupełnia.

Christina Asmus

Christina Asmus w scenie w łóżku. Zdjęcie: penzavzglyad.ru

Ksenia Rappoport

Ta aktorka niejednokrotnie musiała rozebrać się w kadrze. Jak sama Ksenia przyznaje, takie pikantne sceny są dla niej szczególnie trudne. Przez lata nigdy nie przyzwyczaiła się do tego, by czuć się komfortowo nago w kadrze. Najbardziej prowokacyjnymi dziełami z jej udziałem są pełnometrażowe filmy „Nieznajomy” i „Dzień św. Jerzego”.

Ksenia Rappoport

Ksenia Rappoport, fot. shine-stars.ru

Aleksandra Bortich

Ta aktorka zagrała w scenie łóżkowej z przystojną Danilą Kozlovsky. Odcinek o skórach niedźwiedzi w historycznym filmie „Wiking” jest wyraźnie oznaczony 18+. Dla Bortich nie jest to pierwsze doświadczenie rozbierania się w pracy, wcześniej była naga przed kamerami w dramatycznym filmie What’s My Name. Alexandra uważa takie niuanse za część swojej pracy, nic więcej.

Aleksandra Bortich

Alexandra Bortich, fot. startfilm.ru

Maria Shumakova

Ta spektakularna aktorka zagrała pożądliwą żonę biznesmena w serialu Dolce Vita. Ze względu na rolę Mary musiałem nie tylko rozebrać się w kadrze, ale najpierw poprawić się przez pierwszy sezon, a potem schudnąć 10 kg przez drugi. Shumakova jest spokojna w scenach w łóżku, jest pewna, że ​​nago zdecydowanie nie ma się czego wstydzić. Nic dziwnego, że w 2018 roku Maria wystąpiła w szczerej sesji zdjęciowej dla błyszczącego magazynu Maxim.

Masza Szumakowa

Masza Szumakowa, fot. www.maximonline.ru

Yana Koshkina

Ta aktorka przyciąga widzów nie tyle umiejętnościami aktorskimi, co szczerym wyglądem, wspaniałymi formami i nienaganną figurą. Sama Yana Koshkina nie jest przeciwna scenom seksu, pamiętaj przynajmniej o jej gorącym skoku w komedii „Koledzy z klasy”. Ale aktorka ma dwa warunki – nie rozbiera się całkowicie i nie zakochuje się w współpracownikach. Udało się oprzeć zaklęciu i Pavelowi Derevyanko, który w serialu „Areszt domowy” zagrał jej bogatego kochanka.

Yana Koshkina

Yana Koshkina w całej okazałości. Zdjęcie: Twitter

Liza Boyarskaya

Ta aktorka musiała się rozebrać na samym początku swojej kariery. W filmie fabularnym „Nie opuścisz mnie” Liza Boyarskaya grała w scenie łóżkowej z Aleksandrem Balujewem. Trudność polegała na tym, że jej własny ojciec, Michaił Bojarski, wystąpił z nią w tym samym obrazie. Ale Lisa to zrobiła. Od tego czasu nieczęsto pojawia się w scenach łóżkowych, ale nadal ma takie doświadczenie.

Liza Boyarskaya

Lisa Boyarskaya, fot. citifox.ru

Anastasia Zadorozhnaya

Dla tej aktorki rozbieranie się w kadrze nie stanowi problemu. Anastazja nie tylko spokojnie odnosi się do scen seksu, ale także tańczyła striptiz na rurze w filmie fabularnym „Matryoshka-2”. I nie są to odosobnione przypadki, kiedy Zadorozhnaya można zobaczyć nago w telewizji. Nawiasem mówiąc, kilka lat temu zagrała także na okładkach męskich magazynów. I co, figura jest nienaganna, nie ma się czego wstydzić.

READ
Jak zmieniły się gwiazdy Comedy Woman

Nastia Zadoroznaja

Nastya Zadorozhnaya, fot. telegra.ph

Anna Chipowskaja

Często pojawia się w scenach łóżkowych i tej spektakularnej brunetki. Wszystko zaczęło się od skromnego rozbierania się w Odwilży, a zakończyło intymnością w kadrze z Aleksiejem Czadowem i Dmitrijem Pewcowem (nie w tym samym czasie) w dramacie O miłości. Sama Anna przyznaje, że nie ma się czego wstydzić, ale każde pojawienie się nago, także w łóżku z mężczyzną, jest jej dane z wielkim trudem. Nie może się zrelaksować podczas filmowania, co jest zrozumiałe.

Anna Chipowskaja

Nieśmiała Anna Chipowskaja. Zdjęcie: shraga.ru

Polina Maximova

Publiczność zapoznała się z talentem tej aktorki na obrazie bliskiej blondynki Lely w serialu “Deffchonki”. Później Polina zagrała bardziej uduchowioną rolę w dramacie „Bez mnie”. Tutaj musiała się rozebrać. Nawiasem mówiąc, to nie jedyne doświadczenie scen łóżkowych aktorki. Przypomnij sobie przynajmniej popularną komedię „8 nowych randek”, film „Postaw na miłość” itp. Maksimova również zgodziła się na szczerą sesję zdjęciową dla błyszczącego magazynu.

Anna Maksimowa

Polina Maksimova, fot. irecommend.ru

Ekaterina Klimova

W wieku 42 lat aktorka ma wspaniałą figurę i nie waha się pozować do męskich magazynów. W kinie Klimova również nie komplikuje się i często gra w scenach łóżkowych. „Erotyczny debiut” miał miejsce w serialu „Sins of the Fathers”. Później Catherine grała w intymności z aktorami Peterem Isaevem, Danila Kozlovsky, Igor Petrenko. Nawiasem mówiąc, ten ostatni został jej legalnym mężem. Sama Ekaterina Klimova uważa sceny z łóżka za część procesu twórczego i nie przejmuje się zbytnio własną nagością.

Ekaterina Klimova

Ekaterina Klimova, fot. telegra.ph

Chulpan Chamatowa

Nie ma wątpliwości co do talentu tej aktorki teatralnej i filmowej. Dorobek Chulpana Chamatowej obejmuje również sceny łóżkowe. Wśród nich są „Czas tancerza”, „Summer Madness”, „Doktor Żywago”, „Incydent Kukotskiego” i inne. Sama aktorka wspomina niezręczny moment, kiedy musiała zagrać w scenie w łóżku z Jewgienijem Mironowem. Artyści najwyraźniej nie byli na to gotowi, ale film „Syndrom Pietruszki” w 2015 roku okazał się sukcesem.

Czulpan Chamatow

Chulpan Chamatov, fot. arriva.ru

Jewgienij Brik

Aktorka zaskoczyła wszystkich fanów szczerą rolą w pełnometrażowym filmie „Matrioszka”. Jej mąż, reżyser Valery Todorovsky, nie jest przeciwny takim epizodom, uważa, że ​​jest to część procesu twórczego. Być może dlatego w filmie „Odwilż” Evgenia dobrowolnie zrezygnowała z dublowania. To „dokumentacja” scen łóżkowych na tym się nie kończy.

Jewgienij Brik

Evgenia Brik, fot. imperiodefamosas.com

Agnia Ditkovskite

Debiut filmowy i od razu szczera scena. Ta aktorka po raz pierwszy pojawiła się na niebieskich ekranach w 2006 roku, kiedy zagrała w młodzieżowym melodramacie ZHARA z Timati. Kolejny projekt i znowu trzeba się rozebrać. Agnia Ditkovskite pojawiła się w “Znakach miłości”. A w 2012 roku aktorka rozebrała się i realistycznie grała miłość z Aleksiejem Czadowem w serialu telewizyjnym A Matter of Honor.

READ
Brać przykład! 10 gwiazd, którym udało się schudnąć i całkowicie zmienić swój wygląd

Agnia Ditkovskite

Agniya Ditkovskite, fot. nti.travel

Julia Chłynin

Ta młoda aktorka nie jest zawstydzona scenami z łóżka w scenariuszach. Ale dziewczyna szczerze przyznaje, że za każdym razem, gdy doświadcza stresu i zdenerwowania, trudno jest zrelaksować się nago. Chlynina rozebrała się w takich projektach rankingowych jak „Prawo kamiennej dżungli”, „Weekend”, „Pojedynek”, „Call DiCaprio!”.

Julia Chłynin

Julia Chlynina, fot. avaxhome.unblocker.xyz

Wcześniej pisaliśmy o skandalu wokół pomnika Józefa Kobzona w centrum Moskwy. 52 miliony z budżetu to za dużo. Tymczasem wdowa po muzyku Nelli Michajłowna na starość zamienia się w miłość. Kim jest jej nowy wybrany po śmierci Kobzona. A potem Basta umieścił Pugaczowa na swoim miejscu.

Jakie aktorki lubisz? Napisz w komentarzach.

Nie piszę ładnych tekstów, żeby zarabiać. Dostaję wynagrodzenie za pisanie pięknych tekstów.

Sędzia – Wiktoria Fomina

Seksuolog najwyższej kategorii, psychiatra, psychoterapeuta. Od ponad 10 lat pracuję jako seksuolog. Pomagam parom rozwiązywać problemy w życiu seksualnym.

kadr pary z filmu

Mówią, że Rosjanki są najpiękniejsze na świecie. Aby nasz czytelnik był przekonany o tym, jak piękne, eleganckie i czyste są nawet w najbardziej szczerych sytuacjach, przygotowaliśmy wybór rosyjskich aktorek, które wystąpiły w scenach łóżkowych. Żadnej wulgarności, tylko szczere uczucia i namiętność kochanków.

TOP – 30

Ilya stara się lepiej poznać swoją dziewczynę, zadając jej poważne pytania i filmując kamerą smartfona. Ale wkrótce Nina się tym zmęczy i prowokuje Ilyę do seksu. Filmowanie trwa przez cały proces, gdy dziewczyna robi loda i gdy para zmienia różne pozycje.

Lena podejrzewa męża o niewierność, ale nie odważy się na trudną rozmowę. Kiedy zatrzymują ją, by zapytać o drogę, kobieta zaczyna się mścić. Odsłania piersi i podwija ​​spódnicę, podniecając kierowcę, a następnie uprawia z nim seks na siedzeniu kierowcy samochodu. A to dopiero początek niechlujnego związku.

To był krótkotrwały wakacyjny romans między dwojgiem prawie małżeństw. Artem odwiózł Leroux do domu na motocyklu, ale zaczęła się ulewa. Zatrzymując się w schronie na środku toru, Artem próbował wysuszyć ubranie, podczas gdy Lera podekscytowała się na widok jego nagiego torsu i zaproponowała, że ​​pójdzie dalej.

Student Petya szedł do domu do swojego najlepszego przyjaciela, kiedy utknął w windzie z matką. Zamknięta przestrzeń, migające światła i cichy kojący głos faceta podnieca kobietę, a po chwili para się rozbiera. Katerina Sergeevna robi facetowi loda, po czym przyciska kobietę do ściany.

Zhenya i Boris są bliscy rozwodu i codziennie opuszczają wspólne mieszkanie dla swoich kochanków. Boris przychodzi do starej przyjaciółki Maszy, która już wątpi w autentyczność ich związku. Aby uspokoić dziewczynę, Borys uprawia z nią seks – po ciemku, delikatnie i troskliwie.

W tym samym filmie jest druga gałąź relacji między Zhenyą a jej kochankiem Antonem. Na kolacji w restauracji kobieta nie kryje zainteresowania swoim towarzyszem i prowokuje go do seksu. W domu z wielką pasją oddają się sobie na łóżku, nie boją się nawet „bawić” przy oknie.

  • Svetlana Khodchenkova w serialu Krótki kurs szczęśliwego życia (2011)
READ
Billy Bob Thornton ujawnił prawdę o przyczynach rozwodu z Angeliną Jolie

Svetlana Khodchenkova w serialu Krótki kurs szczęśliwego życia (2011)

Życie samotnej matki Sashy jest nudne i nudne po rozwodzie. Dlatego w nocy dziewczyna szuka przygód w nocnych klubach. Przybywając tam w czerwonej seksownej sukience, wzięła pierwszego napotkanego faceta i spędziła noc w jego mieszkaniu, uprawiając namiętny seks.

Pewnego razu w obcym miejscu pracownica socjalna Marina została zgwałcona przez miejscowego policjanta. Długo polowała na mężczyznę w celu zemsty, ale niespodziewanie zmieniła zdanie. Nie doterpev do mieszkania i bez zdejmowania ubrań, uprawiali seks w windzie.

Oleg jest bliski rozwodu z żoną. Od dawna nie mieli intymnego życia, a on prawie nigdy nie zdarza się w domu. Ale po kolacji z przyjaciółmi para wypija kieliszek wina, całuje się namiętnie iw końcu robi to, za czym tak bardzo tęskniła – kocha się na planie kuchennym.

Gogol kończy swoje zadanie i przygotowuje się do powrotu do domu, gdy w nocy do jego łóżka przychodzi syrena Oksana w postaci swojej ukochanej dziewczyny Lisy. Kochają się „trzy razem” – obrazy ciągle zmieniają się od jednej dziewczyny do drugiej, ale to nie powstrzymuje Gogola od prawdziwej przyjemności.

W tym samym filmie była jeszcze jedna dość erotyczna scena, w której aktorka bez wahania pokazała swoje ciało. Przed pojawieniem się bezgłowego jeźdźca łowca sprowadza nagą dziewczynę na koniu, zmuszając ją do biegu nago przed trójką mężczyzn. Po tym, jak jej nagie ciało ponownie zostaje pokazane w krematorium.

Małżeństwo Olga i Andrey wybierają się w podróż ze swoją 5-letnią córką. Para kłóci się o jakiś drobiazg, kiedy Olga niespodziewanie przejmuje inicjatywę i zaczyna masować kutasa męża. Gdy córka śpi, kobieta wspina się na kolana męża i zdejmuje ubranie. Najważniejsze to robić wszystko po cichu.

Aktorka często pojawia się przed publicznością w ekstrawaganckiej bieliźnie, w najbardziej kompromitujących sytuacjach iz różnymi mężczyznami. Ale najbardziej namiętna scena przydarzyła się mężowi bohaterki, kiedy para zmęczyła się uciekaniem od siebie i uprawiała seks na parapecie w łazience.

W tej samej serii było inne małżeństwo z namiętnym związkiem. Ich gorące kłótnie niezmiennie przeradzały się w brutalny seks. Szczególnie zapada w pamięć scena w sypialni na jedwabnym, szmaragdowym płótnie – kiedy czuła kochanka nagle zamienia się w sukę i uderza męża w twarz.

Na zewnątrz pada, a w pokoju, w przytulnym żółtawym kolorze, dwoje kochanków rozbiera się, śpiewając romantyczne piosenki. A potem poznają się, delikatnie dotykają nagich ciał i całują. Kolejna scena rozgrywa się przy lodówce, gdzie czułość zamienia się w pasję.

Serial erotyczny nie pozostawił ani jednej kobiety w pełni ubranej, co więcej, każda brała udział w scenie łóżkowej z kochankami, kolegami i mężami z zagranicy. Sceny z Frankiem są uderzająco różnorodne: rozmawianie przez telefon podczas seksu, masturbacja w łazience, oglądanie porno itp.

Młoda dziewczyna Katya została prostytutką w nadziei na zdobycie bogatego męża. Sheikh Suren zostaje jej kochankiem, który lubi spędzać z nią czas w restauracji, a następnie zabiera ją do swojego domu, gdzie para uprawia seks, po drodze układając sprawy.

READ
Ponadgabarytowa sukienka i niezręczny kapelusz: na ślubie siostrzenicy Lady Dee Megan Markle popełniła modny błąd

To była szczera pierwsza miłość między złożoną dziewczyną Maszą a beztroskim facetem Saszą. Pierwszej nocy Sasha zabrał dziewczynę do daczy swoich przyjaciół, by kochać się w romantycznej atmosferze: zmierzch, żywy ogień, miękki dywan pod plecami i niekończące się wyznania miłości.

Evgenia, samotna i postępowa kobieta oddana swojej karierze, znajduje młodego kochanka, z którym zostaje pierwszą. Rano wyszła z łazienki, odsłaniając przed facetem swoje nagie ciało, po czym para kochała się na stole. W tym czasie ukochana osoba Evgenia stała za ścianą.

Młoda, kochająca wolność dziewczyna Julia „działa” na dwóch frontach. Dziś uprawia seks z Markiem, za którego wkrótce wyjdzie za mąż. A jutro idzie do Tigrana – byłego chłopaka, z którym seks jest o wiele bardziej zabawny i energiczny.

Od czasu do czasu Vadim fantazjuje o swojej gorącej żonie. Szybki seks przy stole, zdrada z kochanką czy fantazja o seksownej bieliźnie, rajstopach i mleku – nie wszystko wydarzyło się w rzeczywistości, ale widz i tak zobaczy wyjątkowe ciało aktorki.

Przybywając na lato do wiejskiego domu, uczennica Sasha spotyka tajemniczego faceta. Ich związek szybko się rozwija, a namiętność przyćmiewa umysł, gdy para pluska się w wodzie. Leżąc na brzegu, mokrzy i nago – kochankowie kochają się po raz pierwszy, bardzo delikatnie i z szacunkiem.

Natasha to niezwykła kobieta, której ogon rośnie. Nowy atrybut ciała nie tylko zadowala kobietę w łazience, ale również przyciąga młodego lekarza, który nie kryje pożądania seksualnego dla dorosłej kobiety. Wspinając się nocą do zoo, kochają się na strychu na siano.

Ira zgodził się zostać przynętą dla zboczonych polityków. Uwodzi ich i usuwa proces seksu, szczególnie zmuszając mężczyzn do ujawnienia nieprzyjemnych stron. Każda z jej płci jest czymś nieoczekiwanym: w objęciach ze śpiewającą zabawką, z granatem w dłoni czy przy akompaniamencie wierszy.

Jeden z najbardziej czułych momentów seksualnych w rosyjskim kinie miał miejsce między młodą żoną Verochką a jej kochankiem Iwanowem. To był przelotny romans. Verochka odpoczywała w kurorcie z dala od męża i nie mogła się oprzeć uprzejmemu i delikatnemu mężczyźnie, który pokazał się w łóżku z tą samą ekscytującą miękkością.

Na tle czarno-białej strzelaniny młoda postać aktorki wygląda niesamowicie seksownie. Kilka razy pokazujemy ją nago, dając tylko cień zażyłości z chłopakiem Maxem. Ale namiętne pocałunki i pełne zabawy sceny gry wstępnej wyglądają bardzo seksownie.

Królewna Śnieżka to wojownicza przyjaciółka, która walczy nie gorzej niż mężczyźni z jej kompanii. Zakochuje się w niej jeden ze spadochroniarzy, a dziewczyna zostaje mu oddana w ciemnej stodole. A potem zostaje pokazana kolejna scena erotyczna, gdy Śnieżka wychodzi naga do reszty towarzystwa, a chłopaki rozpoznają w niej boginię, padającą na kolana przed swoją urodą.

Młoda matka Katya spotyka w pociągu emerytowanego żołnierza. Namiętność wybucha natychmiast, a para zaczyna żyć razem. Jedną z pamiętnych scen jest seks na skrzypiącej kanapie, kiedy tylko liche drzwi oddzielają parę od reszty ludzi.

READ
Ciężarna Liza Boyarskaya pojawiła się na imprezie towarzyskiej

17-letnia porządna dziewczyna Olya chce udowodnić, że potrafi być interesującą i seksowną osobą. Przychodzi na imprezę i bierze zaoferowaną pigułkę, po czym tańczy z gołymi piersiami i uprawia seks z nieznajomym prawie na oczach ludzi.

Niepełnosprawna dziewczyna zostaje przeniesiona z nauczania domowego do szkoły. Tutaj Lena poznaje przystojnego faceta Antona i między nimi wybuchają uczucia. Kiedy mamy Antona nie było w domu, chłopaki postanowili przenieść to na wyższy poziom, próbując po raz pierwszy seksu.

Dużo gorętsze: Rosjanie w scenach w łóżku

Nikogo nie zaskoczysz nagimi scenami, jednak filmy i seriale nadal ukazują się rok po roku, w których gwiazdy filmowe nadal się rozbierają. Krajowi reżyserzy nie pozostają w tyle za zagranicznymi kolegami i proponują aktorom i aktorkom swojego projektu odsłonięcie ciała.

Widzowie lubią oglądać na ekranie miłość i szczere uczucia. A jeśli na zdjęciu są sceny niesamowitego, namiętnego i gorącego seksu, to z pewnością zechcesz zrecenzować taką kreację. Jest wiele osób, które chcą wziąć udział w nagich strzelaninach i całkowicie rozebrać się przed kamerą. Ktoś jest gotów to zrobić za dużo pieniędzy, a ktoś tylko ze względu na pracę.

Rosyjskie aktorki, oprócz odwagi bycia nago i umiejętności odgrywania swojej roli z talentem, mają także prawdziwe piękno zewnętrzne. Intymne sceny z rosyjskimi pięknościami sprawiają, że film jest dobrze oceniany i sprawia widzom wiele przyjemności. Co więcej, utalentowane dziewczyny pojawiają się nie tylko w filmach krajowych, ale także zagranicznych.

Niektóre dziewczyny same grają nago na korcie, inne korzystają z pomocy kaskaderów. Ale publiczność nie wie o tym z góry i ocenia kadr jako całość. Choć bardzo często wyrażają podziw dla ciał, piersi i jęków nie swoich ulubionych gwiazd, ale zupełnie nieznanych dziewczyn, które nie są pełnoprawnymi aktorkami.

Aby uprawiać seks przed kamerą, nawet jeśli nie naprawdę, musisz mieć odwagę i miłość, by pokazać swój talent. Udział w intymnych scenach niektórych znanych aktorek niejednokrotnie wychodził na boki. Publiczność była niezadowolona z poszczególnych odcinków serialu lub filmu, dlatego aktorka otrzymała wiele krytyki.

Często sytuacje szły za daleko, a „polowanie” zaczynało się nawet na partnerki tych, którzy pojawili się w scenie seksu. Ludzie, którzy nic nie rozumieją w sztuce i oceniają tylko ciało, a nie aktorstwo, zawsze będą wtrącać się we własne sprawy. A ci widzowie, którzy potrafią dostrzec piękno w każdym kadrze, pozostaną najlepszą publicznością.

Rosyjskie piękności znane są na całym świecie. Kochani są za talent, otwartość i chęć dobrego wykonywania swojej pracy. I nie ma znaczenia, czy grają w scenie łóżkowej, czy na obrazie zupełnie innego gatunku. Każdy film staje się lepszy, jeśli kręci się w nim piękną i wyzwoloną rosyjską aktorkę.

W przedstawionej na tej stronie liście można znaleźć kilka dobrych zdjęć, które sprawią przyjemność. Mają dobrą fabułę, dość wysoką ocenę, a nagie sceny tylko je poprawiają. Doceń sztukę miłości na ekranie i baw się dobrze.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: