Niezwykła niespodzianka dla fanów Meghan Markle

Księżna Sussex spędza dużo czasu na imprezach, podczas gdy jej zwykłe buty to obcasy. Dzięki takim obciążeniom jej stopy nie nabrały najkorzystniejszego wyglądu, co zasłużyło na niepochlebną ocenę hejterów.

Niezadowoleni fani stworzyli nawet mem, który przedstawiał „pajęcze” nogi Meghan Markle z nabrzmiałymi żyłami. Jeszcze bardziej zniechęca internautów, że buty są za duże. Opuchnięte stopy po długim spacerze można łatwo zranić, więc księżna zmuszona jest nosić buty o kilka rozmiarów większe. Harrit Davey, ekspert od mody, mówi, że to ślepy zaułek. Bez względu na to, jak ważne jest wydarzenie, nawet czerwony dywan, gwiazdy zawsze będą nosić buty o jeden rozmiar większe, aby uniknąć pęcherzy.
Użytkownicy Twittera, skąd pochodzą memy, nie mogą zrozumieć, dlaczego Meghan Markle wybrała ten styl butów. Gdyby wiedziała, że ​​będą problemy z nogami, nie powinna była wybierać butów z odkrytymi cholewami i pokazywać wszystkim swoje brzydkie nogi. Fani radzą księżnej jak najszybciej zmienić styl i poszukać modelki z kolekcji Christiana Louboutina i Jimmy’ego Cheunga.

Subskrybuj:

Udostępnij:

Media: Kabajewa urodziła syna z Putina w Szwajcarii

Alina Kabaeva spodziewa się dziecka w klinice w Szwajcarii. Relacjonuje to lokalna prasa, odnosząc się do mieszkańców miejscowości, w której znajduje się szpital.

Lisa Sparks: rekord świata, biografia, życie osobiste, mąż

Lisa Sparks: rekord świata, biografia, życie osobiste, mąż

W 2004 roku aktorka filmów dla dorosłych stała się sławna na całym świecie.

Główny specjalista ds. chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych wezwał do zamykania nie szkół, ale barów

Główny specjalista ds. chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych wezwał do zamykania nie szkół, ale barów

Anthony Fauci, główny specjalista ds. chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych, proponuje nowe środki zwalczania koronawirusa, a mianowicie zamknięcie wszystkich barów i restauracji w kraju i…

Pentagon ogłasza gotowość wysłania wojsk do Minnesoty

Pentagon ogłasza gotowość wysłania wojsk do Minnesoty

Polska znosi obowiązkowe maski od 30 maja

Polska znosi obowiązkowe maski od 30 maja

„Przeklęty” kot zaatakował Amerykanina i zaraził go gigantycznymi czyrakami

„Przeklęty” kot zaatakował Amerykanina i zaraził go gigantycznymi czyrakami

Ojciec zmusił syna do seksu z macochą, aby powstrzymać go przed staniem się gejem

Ojciec zmusił syna do seksu z macochą, aby powstrzymać go przed staniem się gejem

Elitarna prostytutka powiedziała, czego nie zrobi za żadne pieniądze

Elitarna prostytutka powiedziała, czego nie zrobi za żadne pieniądze

W Wielkiej Brytanii syn ożenił się z własną matką

W Wielkiej Brytanii syn ożenił się z własną matką

Kate Middleton wściekła: Meghan Markle ponownie rozgniewała księżną

Kate Middleton wściekła: Meghan Markle ponownie rozgniewała księżną

Książę Karol wstydzi się rudych włosów swojego syna Harry

Książę Karol wstydzi się rudych włosów swojego syna Harry’ego – biograf

Ubezpieczenie wyjazdu za granicę

Ubezpieczenie wyjazdu za granicę

dołącz do nas w sieciach społecznościowych

READ
Ręka mistrza drżała: gwiazdy, które przesadziły z Photoshopem

Wydanie „VladTime” (wiadomości z Rosji, Ukrainy i ze świata).

Ta strona rozpowszechnia informacje dostarczane przez agencje informacyjne „Vladtime” („VladTime”), Interfax, TASS i inne, a także niezależnych autorów i redaktorów, którzy mogą samodzielnie publikować materiały na portalu. Vladtime.ru to platforma usługowa dla autorów niezależnych artykułów i środków masowego przekazu. Administracja serwisu vladtime.ru nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez autorów i redaktorów mediów na swoich stronach. Opinie i wersje autorów, redakcji publikowane w serwisie są całkowicie niezależne i mogą nie pokrywać się z poglądami administracji serwisu. Materiały niezgodne z ustawodawstwem Federacji Rosyjskiej nie mogą być publikowane na stronach witryny. Każdy autor lub związek autorów w postaci redakcji zgodnej z regulaminem serwisu może uzyskać możliwość samodzielnego publikowania ekskluzywnych materiałów w serwisie. Publikację materiałów w serwisie możesz rozpocząć wysyłając do nas maila z krótkim opisem doświadczeń autora. Adres pocztowy: [Email protected]

Podczas korzystania, kopiowania, cytowania publikacji portalu informacyjnego „Vladtime.ru” wymagany jest bezpośredni link do strony użytego materiału: podanie nazwy portalu i autora z następującymi działającymi hiperłączami: aktualności, aktualności VladTime, Wiadomości Vladtime.ru lub inny logiczny link. Użytkownik, który zauważył możliwe naruszenia prawa lub praw intelektualnych przez autorów serwisu, może skontaktować się z administracją za pośrednictwem adresu e-mail oznaczonego „moderacja strony”.

Odkąd związek Meghan Markle z brytyjskim księciem Harrym został upubliczniony, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek na świecie. Wiele, jeśli nie wszystko, wiadomo o amerykańskiej aktorce, która została brytyjską księżną Sussex, zdobywając serce jednego z najbardziej kwalifikujących się kawalerów na świecie. Ale im więcej faktów o Meghan dowiadują się czytelnicy, tym bardziej są zdumieni, zwłaszcza jeśli chodzi o rzeczy, które nie wydają się do końca niezwykłe.

Gapi się na Harry

Zdjęcie: Global Look Press

Podsumowaliśmy niektóre z najdziwniejszych faktów na temat Meghan Markle, które zaskakują nawet jej fanów.

Ciemna dziewczyna Rachel

Losy Amerykanki Meghan Markle to niesamowita historia kobiety, która dosłownie pojawiła się znikąd i stała się światową postacią. Jej ojciec jest prostym montażystą, choć zdobył nagrodę Emmy. Meghan kształciła się w prywatnym liceum Immaculate Heart i pojawiła się w kilku małych rolach w amerykańskiej telewizji i filmie, zanim trafiła na wielki czas w Suits. Kto następnie odszedł, by dołączyć do rodziny królewskiej.

READ
Ałła Pugaczowa poruszona opowieścią o swojej matce

Jednym z najbardziej zaskakujących faktów dotyczących Meghan Markle jest to, że Meghan nie jest w rzeczywistości jej głównym imieniem. Pełne imię księżnej to Rachel Meghan Markle. Ale Rachel była także imieniem jej postaci w Suits. I musiała przyjąć swoje drugie imię Meghan, kiedy oficjalnie poślubiła księcia Harry’ego, ponieważ nikt nie mógł pozwolić księciu prawie dosłownie poślubić bohaterkę serialu.

Co ciekawe, jako dziecko Meghan Markle bardziej przypominała Afroamerykankę niż teraz. Była śniadą dziewczyną o kręconych włosach, okrągłych oczach, szparze w zębach i śmiesznym ziemniaczanym nosie. Od tego czasu bardzo się zmieniła i mówią, że były zabiegi prostowania włosów, plastyka powiek i korekcja nosa, ale sama nigdy tego nie potwierdziła.

Według niektórych dziennikarzy Meghan ma dziwny zwyczaj wpatrywania się w swojego męża, księcia Harry’ego podczas wideokonferencji. Jak wielu, Meghan i Harry musieli przenieść swoją pracę do Internetu w 2020 roku z powodu pandemii COVID-19. Wtedy ludzie zauważyli, że kiedy Harry mówi, Megan wpatruje się w niego, a nie w kamerę.

„Uważamy, że jej spojrzenie prawdopodobnie nie jest dobre. A może jest to dowód, że jest przyzwyczajona do poświęcania całej swojej uwagi mężowi ”- powiedział jeden z reporterów.

Bez curtsy i z blenderem

Jak wiecie, książę Harry i jego żona Meghan Markle zrzekli się królewskich obowiązków w 2020 roku i przenieśli się na stałe do Stanów Zjednoczonych. Źródło zbliżone do dworu królewskiego powiedział dziennikarzom: „Nienawidziła być zawsze ubrana po dziewiątki jak członkowie rodziny królewskiej, a także staromodne zasady, takie jak noszenie sukienek poniżej kolan. Szczególnie nienawidziła pompatyczności życia królewskiego i potrzeby dygnięcia”.

Zdjęcie: Global Look Press

Według niego Markle większość czasu spędzała w spodniach dresowych lub legginsach do jogi, co zszokowało rodzinę królewską. Po wyjściu z sądu zyskała wolność i możliwość robienia wszystkiego, co chce. I ma dużo talentu! Według starego życiorysu aktorskiego Meghan Markle, który przypadkowo odkryto w Internecie, uczy się baletu, jazzu i stepowania, ma doświadczenie w teatrze muzycznym, mówi płynnie po hiszpańsku, biegle po francusku, a także sztuki walki – boks i kickboxing.

Zanim jednak Meghan Markle została aktorką, miała inny ciekawy zawód – pracowała jako zawodowa kaligrafka. Dziewczyna zaczęła uczyć się kaligrafii jeszcze w szkole. „To dlatego, że chodziłam do katolickiej szkoły dla dziewcząt i były tam zajęcia z kaligrafii” – wyjaśniła.

READ
Klapsy na obcasach: ciekawy model butów Swietłany Bondarczuk zainteresował krytyków mody

Okazuje się, że jednym z głównych hobby Meghan Markle jest joga. Przyszła księżna poznała ją przez matkę, która pracowała jako zawodowa instruktorka jogi. W rzeczywistości uczęszczała na swoje zajęcia od siódmego roku życia. Później księżna Sussex przyznała, że ​​to zajęcia jogi również pomogły jej poradzić sobie ze stresem związanym z dołączeniem do rodziny królewskiej.

Wszyscy mamy swoje dziwne obsesje, ale księżna Sussex przoduje tutaj. Jej dziwną obsesją jest jej ulubiony blender, który wszędzie nosi ze sobą.

„Ja i mój blender zrobiliśmy show, karmiąc wszystkich na imprezie w ten weekend. Nie mogę żyć bez blendera” – napisała kiedyś Megan w mediach społecznościowych. Wyjaśniła również, że jej ukochany blender jest zawsze przy niej, gdziekolwiek się wybiera i jest używany każdego dnia.

Meghan też kocha wino. „Pod koniec długiego dnia nie znajduję nic lepszego niż kieliszek wina” — przyznaje księżniczka. Wyjaśniła dalej, że nie zawsze dba o markę wina i koszt, najważniejsze jest to, że „jest czerwone”.

Szansa na znalezienie miłości

Księżna Sussex ma imponujących przyjaciół, a wielu z nich zauważa, że ​​większość z nich to Afroamerykanie. Na przykład przyjaźni się z profesjonalną tenisistką Sereną Williams. Z tej okazji Meghan napisała na swoim blogu: „Natychmiast się zainteresowaliśmy, robiąc zdjęcia, śmiejąc się z meczu piłki nożnej, w którym oboje graliśmy dla żartu, i rozmawiając nie o tenisie czy aktorstwie, ale o wszystkich dobrych, starych kobiecych rzeczach”. Jest również zaprzyjaźniona z prezenterką telewizyjną Oprah Winfrey, a nawet udzieliła jej wywiadu, który przyciągnął 17 milionów widzów.

Zdjęcie: Global Look Press

Chociaż ona i Harry wycofali się ze swoich królewskich obowiązków, Meghan wciąż jest świadoma, że ​​ludzie postrzegają ją jako księżniczkę. Ale jej opinia o młodych dziewczynach, które marzą o poślubieniu księcia, jest bardzo osobliwa. „Po prostu patrzę na nie i chcę powiedzieć: w każdym z nas tkwi siła tworzenia życia, które przewyższa każdą bajkę, jaką kiedykolwiek przeczytałeś. Nie chcę poślubić księcia. Mam na myśli możliwość znalezienia miłości, znalezienia szczęścia. Możesz je znaleźć, stawić czoła tym, co może wydawać się największymi przeszkodami i pokonać je siłą swojego ducha, aby ponownie znaleźć szczęście.

READ
Melania Trump wyśmiewała się w sieci za śmieszne zdjęcie z sekatorem

Megan uważa się za feministkę i nadal walczy o równe prawa dla kobiet we wszystkich dziedzinach życia. Na przykład wydała podcast z udziałem Sereny Williams, którą księżna Sussex i słynna tenisistka nazwała „Nieporozumieniem o ambicji”. Wspólnie celebrytki mówiły o „podwójnych standardach, z jakimi spotykają się kobiety, gdy nazywa się je „ambitnymi”.

Jednocześnie Megan kocha swojego męża, uwielbia spędzać wieczory w kuchni przy piecu i dobrze zna się na psychologii dziecka.

Zdjęcie: Global Look Press

Mieszane pochodzenie Meghan Markle, poprzednie małżeństwo i oczywiście status aktorki serialowej od razu zwróciły na nią uwagę całego świata, a potem wydarzyło się wiele rzeczy, które sprawiły, że wiele osób uniosło brwi ze zdziwienia. „Osoby, którą znałam, już tam nie ma” – powiedziała jej była dziewczyna, Ninaki Priddy. „Jest Megan przed sławą i Megan po sławie. Zawsze chciała być księżniczką, miała jedną z książek księżnej Diany na półce w swoim pokoju.

Nieczęsto jednak zdarza się, że ludzie, którzy znajdą się na dworze królewskim, odmawiają swojego stanowiska, a jednocześnie nadal żyją w pokoju i robią to, co kochają. W tym sensie historia Meghan jest również dość niezwykła, choć w dobry sposób.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: