Niesamowite wynalazki projektowe: 9 unikalnych pomysłów

Wynalazki pozwalają nam żyć coraz lepiej. Mówimy o naprawdę przydatnych rzeczach, których używamy w życiu codziennym. Ale są też takie unikalne przedmioty, które są tworzone z jakimś tajemnym zamiarem. Możemy tylko zgadywać, który.

Jedno pytanie: „Dlaczego?”

Kapcie z butelek Coca-Coli. Najprawdopodobniej ta osoba tak bardzo kocha napój, że nie może bez niego żyć. Wpadł na pomysł, aby zawsze być blisko swojej pysznej Coca-Coli. Głupie i niewygodne.

Dla miłośników ekstremalnych podróży

Te klasyki powtarzają ideę ruletki. Jest taka gra, kiedy ładują broń i strzelają, kto przeżyje, wygrywa. A z tymi klasykami też, kto miał czas, wskoczył do pociągu.

Szklany kubek wykonany jest w formie tworzywa sztucznego

Szczerze mówiąc, ten wynalazek jest nieco niebezpieczny. Osoba zobaczy szklankę, pomyśli, że jest plastikowa i ściśnie ją, aby ją wyrzucić. W rezultacie szkło i ewentualne cięcia. Po co?

Etui na smartfon z wbudowanymi mosiężnymi kastetami

Bezpieczeństwo przede wszystkim! W tym właśnie celu powstała ta okładka. Albo wymyślono go dla gopników, którzy kręcą się przy wejściu.

Buty do wezwania

Czy kiedykolwiek próbowałeś dzwonić z pięknego buta? Nie? Wtedy masz taką możliwość. Najważniejsze, aby nie rozmawiać przez to urządzenie na ulicy, w przeciwnym razie wezwą zespół opieki psychiatrycznej.

Trampki z ćwiekami

Kolejny niebezpieczny wynalazek. Trampki z ćwiekami świetnie sprawdzą się w gęstej dżungli lub opustoszałym lesie, ale zdecydowanie nie powinny być noszone na zatłoczonej ulicy. Co jeśli przypadkowo działają na własną rękę?

Poduszka z bali

Taka poduszka będzie świetnym narzędziem do żartów w wesołym towarzystwie. Wyobraź sobie twarz osoby, której rzucono tę poduszkę w kształcie drzewa. Tylko wtedy nie dziw się, że oni też chcą się z ciebie nabijać.

Filiżanka z aluzją, że picie zbyt dużej ilości kawy szkodzi

Mówi się, że kawa to zły napój. Aby wyraźnie pokazać całą szkodliwość kawy, postanowiliśmy wymyślić właśnie taki kreatywny kubek. Podaruj go swojej ukochanej teściowej lub teściowej, niech sami zastanowią się nad znaczeniem tego prezentu.

Buty ze starym dywanowym nadrukiem

Jeśli jesteś miłośnikiem wszystkiego, co stare i starożytne, na pewno polubisz te buty. Doskonale powtarzają wzór starego sowieckiego dywanu. Spróbuj połączyć fajny look z butami, aby pokazać swój niebanalny gust całemu społeczeństwu.

READ
Wskazówki dla tych, którzy nienawidzą sprzątania, ale kochają porządek

Wynalazki nie zawsze są korzystne. Niektóre powstają tylko dlatego, że ktoś wpadł na genialny pomysł. Zdecydowanie nie warto kupować takich rzeczy, a śmianie się z nich jest warunkiem naszego artykułu.

Co cię najbardziej rozśmieszyło? Powiedz nam o tym w komentarzach!

Jeśli podobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: