Nieprzyjemna strona przedstawicieli różnych znaków zodiaku

Jeśli ktoś mówi, że masz zły humor, wiedz, że winne są gwiazdy. Według astrologów to oni są odpowiedzialni za pewne złe cechy znaków zodiaku i bez względu na to, jak walczysz, pozbycie się ich będzie trudne, jeśli nie niemożliwe.

Manipulacja, duma, oszustwo: najgorsze cechy charakteru znaków zodiaku

Postanowiliśmy zrozumieć problem i obliczyć najciemniejsze strony różnych przedstawicieli horoskopu. Jakie są więc złe cechy znaków zodiaku, które doprowadzają innych do szaleństwa?

Złe cechy znaku zodiaku Koziorożec

Kliknij i zobacz

Standardowy maniak. Nie stroni od niczego: przemocy moralnej, szantażu, tortur, wszystkiego dla frontu, wszystkiego dla zwycięstwa. Oczywiście o zwycięstwo Koziorożca: jeśli Koziorożec uzna, że ​​trzeba zmusić sąsiadów do zrobienia czegoś dla jego dobra – zgasić światło, rzucić granat, uciec na inny kontynent, zmienić dokumenty, płeć, wiek i kolor skóry. Jeszcze lepiej zrób to z wyprzedzeniem – zanim Koziorożec zapisze cię w szeregi twoich bliskich i bliskich. Tylko dlatego, że dla dobra Koziorożca wszyscy wokół powinni się uczyć, pracować, ćwiczyć, myć uszy na czas, trzymać plecy. Krok w prawo to próba ucieczki, skok to próba odlotu. Cicho, sza! Ale trzeba przyznać, że najlepsze i najgorsze cechy znaków zodiaku czasem się pokrywają: w końcu jak inaczej rzucić palenie, jeśli nie z pomocą Koziorożca?

Złe cechy znaku zodiaku Wodnik

Kliknij i zobacz

Absolutnie bezwzględny ghul, całkowicie pozbawiony przynajmniej części człowieczeństwa. Inteligencja emocjonalna jest jak stołek, nie ma sumienia, empatia jest negatywna. Jednocześnie, abyś zrozumiał, talent aktorski Wodnika jest więcej niż w porządku, więc nie będzie im trudno przedstawić szczery udział i smutek z powodu twojego niefortunnego losu. Ale tylko tak długo, jak Wodnik z jakiegoś powodu cię potrzebuje. Jednak Wodniki są tak leniwe, że raczej nie zmienią Cię na kogoś innego, więc czy Cię to obchodzi, jeśli o tym pomyślisz? Możesz na przykład uznać Wodnika za gada z planety Nibiru. W każdym razie nie ma dowodów na to, że Wodnik to nie to. Cóż, jeśli mówimy o najgorszych cechach znaków zodiaku mężczyzn – to być może Wodnik zebrał najstraszniejsze!

Złe cechy znaku zodiaku Ryby

Kliknij i zobacz

Najgorsze cechy kobiecych znaków zodiaku to Ryby. Są albo zimne jak lód, albo histeryczne ponad miarę, i wielu wydaje się, że te łuskowate mają dokładnie dwie z najciemniejszych cech, a wcale nie jedną. Ha! A obojętność na nieszczęścia nędznych maluchów i sposób, w jaki ci sami człowieczki bez powodu biją zgięte grzbiety lodowatym ogonem — żadnych ciemnych rysów. To wręcz delikatne różowe rysy, piękne jak świt. Prawdziwą mroczną cechą Ryb jest mściwość. Warto chociażby przypadkowo podeptać płetwę ogonową Rybki – i pospacerować, rozejrzeć się. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, ile dziesięcioleci z ciemnego słupa wody wyłoni się uśmiechnięty pysk rekina i odgryzie ci nogi do samej głowy. Nagle.

READ
18 nawyków, które będą najlepszymi pomocnikami w osiągnięciu idealnego zdrowia i sylwetki

Najgorsze cechy znaku zodiaku Baran

Kliknij i zobacz

Najgorsze cechy charakteru tego znaku zodiaku to wściekłość i nieumotywowana agresja. Chodzący granat z wyrwaną szpilką: każdy nieostrożny ruch – i Baran eksploduje, obsypując wszystkich nieapetyczną zawartością swojego metafizycznego truchła. I niech nikt nie będzie zawstydzony faktem, że Baran z reguły wyróżnia się kruchą i wdzięczną budową – i skąd, jak się wydaje, w tak małym jagnięciu jest tak wiele: rozpryska się dzięki wysokiej jakości nigdy się nie zmyjesz. Pewnego dnia prawdopodobnie urodzi się genialny psychoterapeuta, który będzie w stanie powstrzymać gniew Barana, ale dopóki to się nie stanie, nasza magiczna kula nie pozostanie bez pracy.

PS Jeśli nagle jesteś Baranem, to wiedz, że piłka nie jest przechowywana w redakcji, ale w jajku, jajku w kaczce, kaczce w zająca, zając schowany w skrzyni, skrzynia wisi na łańcuchach na dębie dąb rośnie w tajnym laboratorium Pentagonu w nocniku, żeby nikt nie zgadł. Nie dostaniesz! I nawet twoje złe cechy znaku zodiaku nie pomogą!

Najgorsze cechy znaku zodiaku Byk

Kliknij i zobacz

Egoizm i zaborczość: „Ja, ja, moje. I więcej, więcej!” Jeśli ktokolwiek może wziąć ostatni cukierek od młodej sieroty, to właśnie Byk. A sumienie Byka nie będzie dręczyć, o nie: wszystko, co z jakiegoś powodu lubił Byk, powinno natychmiast stać się jego własnością, na zawsze. I, abyście zrozumieli, dotyczy to nie tylko butów i sukienek, nad którymi Byk, jak nad złotem, usycha – dotyczy to wszystkiego w ogóle. Również do świata żywych. Więc jeśli na przykład Byk się w tobie zakochał, łatwiej jest się zabić, niż tłumaczyć jej, dlaczego nie. Próba zabicia Byka jest bezcelowa: po pierwsze, to nadal nie zadziała, a po drugie, nawet jeśli nagle tak, wykopie się z przytulnego grobu i przyjdzie za tobą w pełnię księżyca, aby zabrać ją ze sobą: mówiono – ona chce! Co nie jest jasne?! Być może żadna z negatywnych cech znaków zodiaku nie jest tak imponująca, jak te, które posiada Byk.

Złe cechy znaku zodiaku Bliźnięta

Kliknij i zobacz

Najgorsze cechy znaków zodiaku są czasami w oczywisty sposób związane z ich konstelacją. W Gemini jest to oszustwo i dwulicowość. Bliźnięta leżą z natchnienia i są tak utalentowane, że nikt nigdy nie przyłapie ich na kłamstwie, jeśli tylko ograniczy się do tego. Ale nie! Bliźnięta kłamią z miłości do sztuki, ale są obłudne i dwulicowe – na wezwanie ich wieloaspektowej natury. Tak więc, jeśli twój język kusi cię, aby wyszeptać o sobie jakiś sekret Bliźniętam, wyrwij go i wyrzuć od siebie, tak jak nauczali w jednej starej księdze (chociaż wydaje się, że tam był). Bliźniaczki z pewnością cię przytulą, przycisną do swojej kościstej piersi i przysięgną, że nikomu nie powiedzą słowa! W pewnym sensie to prawda: nikomu nie zostanie wypowiedziane ani jedno prawdziwe słowo. Po prostu dlatego, że jest mało prawdopodobne, abyś miał tak straszną historię, jak chciałby Gemini. Wymyślą lepszy pomysł i oczywiście opowiedzą o tym wszystkim.

READ
9 dziwnych, ale prawdziwych faktów o Szwecji, których nie znałeś

Niebezpieczna kompatybilność: te znaki zodiaku zepsują twoją postać i przyniosą kłopoty!

Czy kiedykolwiek czułeś, że z niektórymi ludźmi czujesz się spokojny i pewny siebie, motywują Cię i popychają do działania? Albo wręcz przeciwnie, sprawiają, że czujesz poczucie winy, uraza i złośćCzy jesteś zły i zachowujesz się inaczej niż zwykle?

Kompatybilność to rzecz, która nie tylko pokazuje, jak ludzie dogadują się obok siebie, ale także jak jak się zmieniają i jakie cechy wykazują. Z niektórymi znakami, które nie są z nami kompatybilne, ujawniają się nasze nie najlepsze cechy, ale z innymi wręcz przeciwnie, stajemy się znacznie lepsi!

Dzisiaj porozmawiamy o tym, który ze znaków zodiaku może zrujnować twoją postać, aby uczynić cię gorszym niż jesteś, zmusi cię do pokazania negatywnej strony swojej osobowości. Każdy znak ma co najmniej jeden taki, nie najbardziej odpowiedni znak, obok którego będzie mu bardzo trudno.

Nie jest tajemnicą, że może to pogorszyć kogoś silniejsze i mniej rozwinięte duchowo partner. Jeśli druga strona jest silna i wie, jak poprawnie rozwiązywać problemy w parze, aby druga osoba nie zniszczyła jej ideałów i przekonań, to po prostu nie będzie działać, aby zepsuć czyjś charakter lub go pogorszyć!

Tak nie myśl że wszystkie relacje niekompatybilnych par wymienionych poniżej zawsze będą wadliwe!

Jeśli twój znak zodiaku to ♈ BARAN

Baran + RYBY. Przedstawiciele tego znaku są całkowicie obcy wybuchowej energii Barana, więc często w parach, w których jeden partner to Ryby, a drugi to Baran, zagotują się poważne namiętności.

Ryby są powolne i zrelaksowane, nie lubią się spieszyć i szybko decydować, wolą zwolnić, kiedy muszę działać i pędź do bitwy (według Barana). Cierpliwość Barana szybko wyparowuje, staje się nerwowy, staje się bardziej agresywny i zły.

Jeśli partner Ryby w parze jest silniejszy w sensie moralnym, może nakłonić Barana, by stał się równie bierny w ogóle niezbyt żądny przygód. Baran jest bardzo ufny, więc może uwierzyć w piękne słowa i fantazje Ryb, pogrążając się w euforii, zapominając o swoich celach i własnym rozwoju.

A jeśli wszystko inne alkohol oszaleje i inne sposoby ucieczki od rzeczywistości, które są dobrze znane Rybom, wtedy Barana można wciągnąć w bagno na długi czas.

zz1.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♉ TAURUS

Byk + Bliźnięta. Bliźnięta to bardzo mobilny i aktywny znak, nie lubi rozwodzić się nad problemami, rozłączać się i myśleć o złożonych rzeczach. Sfera materialna dla przedstawicieli tego znaku również nie jest tak ważna. Najważniejsze jest bogactwo intelektualne, a nie materialne, uważa wielu przedstawicieli tego znaku.

READ
Astrologia afrykańska: najdokładniejszy horoskop na świecie, który przewiduje przyszłość

Bliźnięta mogą negatywnie wpłynąć na partnera Byka, przekonując go, że sfera materialna wcale nie takie ważnejak on przedstawia. W efekcie Byk przestaje myśleć o zarobkach i oszczędnościach, przestaje szczególnie dbać o swój wygląd i dom, odrywa się od rzeczywistości i błąka się gdzieś w poszukiwaniu czegoś nieznanego.

Dzieje się tak oczywiście, gdy partner Byk jest słabszy niż partner Gemini i bądź mu posłuszny we wszystkim.

zz4.jpg

Horoskop zgodności według znaków zodiaku

Jeśli twój znak zodiaku to ♊ BLIŹNIĘTA

Bliźnięta + Skorpion. Scorpio wie, jak perfekcyjnie manipulować i osiągać to, czego chce za wszelką cenę, a w przypadku partnera Bliźniąt może łatwo narzucić swój punkt widzenia poprzez umiejętną manipulację. Jednocześnie przedstawiciel znaku Bliźniąt czuje, że traci talent perswazji, wycofuje się w siebie, staje się mniej otwarty na komunikację niż wcześniej.

Skorpiony są dużymi właścicielami i zazdrosne, więc często robią skandale na temat tego, że partner Gemini za dużo gadać z dużym kręgiem ludzi. W rezultacie Bliźnięta mogą znacznie ograniczyć krąg swojej komunikacji, do którego jest przyzwyczajony, i zamknąć się w sobie, nie dzieląc się z innymi przydatnymi i ważnymi informacjami.

zz3.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♋ RAK

RAK + WODNIK. Z partnerem Wodnika, rak ma trudności: a jak mogłoby być inaczej? Jeśli Raki są obrońcami wartości rodzinnych, kanapkami i miłośnikami wszystkiego, co tradycyjne, to Wodniki są buntownikami i pionierami, dla których przebywanie cały czas w czterech ścianach to śmiertelna nuda.

Jeśli Wodnik jest silniejszym partnerem, może przenieść Raka do swojego świata, w którym brakuje stabilności i tradycji. W rezultacie rak traci swoje korzenie, oddala się od bliskich, zaczyna prowadzić mało charakterystyczny i bliski mu tryb życia, ale uważa, że ​​inaczej być nie może.

Szczególnie cierpią na raka kobiety, których zadaniem są dzieci, rodzina, komfort rodziny. W przypadku Wodnika to wszystko nie będzie na pierwszym miejscu. Człowiek z rakiem straci poczucie odpowiedzialności, stanie się obojętny, zapomni o swoim przeznaczeniu.

zz5.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♌ LEO

LEW + KOZIOROŻEC. Leo, jeśli jest typowym przedstawicielem swojego znaku, trudno go zepsuć, jest największym egocentrykiem Zodiaku, myśli przede wszystkim o sobie, trudno nim manipulować i nie bierze pod uwagę opinii innych ludzi. Ale mimo to, jeśli Leo nie jest wystarczająco silny, może wpaść pod wpływ przedstawiciela znaku Koziorożca, który ustali własne warunki.

Jeśli Koziorożec jest kobietą, zwykle dużo pracuje i w związku z tym stara się trochę wziąć pozycja w społeczeństwie. Mąż Leo takiej damy może po prostu odpocząć i stracić siły jako żywiciel rodziny. Po prostu nie będzie chciał czegoś zrobić i dlaczego? W końcu wszystko tam jest!

zz6.jpg

Horoskop zgodności znaków

Jeśli twój znak zodiaku to ♍ PANNA

READ
Jak zawsze patrzeć na 25? Chinki zdradzają sekrety młodości

PANNA + BARAN. Przedstawiciel znaku Panny obok partnera Barana ma ciężko. Zawsze gdzieś się spieszy, cały czas chce gdzieś zdążyć, szybko coś skończyć. Panny są spokojniejsze i nie lubią pośpiechu. Dla nich ważne jest, aby obliczyć, przemyśleć ważne szczegóły, przeanalizować sytuację, a dopiero potem samo działanie.

Jeśli Baran jest zbyt asertywny, denerwuje Pannę i odwrotnie: powolność i rozwaga Panny denerwują Barana. W rezultacie para będzie bardzo skandaliczna, w najgorszym przypadku w takim sojuszu będzie ciągłe podrażnieniea nawet agresji.

Panna, od spokojnej osoby, może stać się nerwowym, agresywnym, będzie starał się nadążyć za Baranem, wykona swoją pracę gorzej niż mógł, w wyniku czego będzie obwiniał o wszystko swoją partnerkę i po cichu będzie cierpiał z niezadowolenia.

zz7.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♎ WAGA

WAGA + SKORPION. Ten związek może być bardzo problematyczny ze względu na zupełnie inne potrzeby emocjonalne partnerów. Jeśli nie mają się do czego przyczepić, energia tych duchowych postaci będzie w ciągłym konflikcie. Waga spróbuje wszystko zrównoważyć i przywrócić do normy, ale Skorpiony potrzebują czegoś zupełnie innego.

Skorpion z tej równowagi będzie strasznie nudnew końcu daj mu najbardziej żywe emocje! W rezultacie sprowokuje partnera Wagi do skandali, a dla Wagi skandale to piekło. Jeśli partner Wagi jest słabszy, będzie cierpieć cicho i nie będzie w stanie nic zrobić, odczuje swoją nieskuteczność w rozwiązywaniu problemów, może popaść w depresję i tak dalej.

zz2.jpg

Jeśli twój znak zodiaku SKORPIO

SKORPIO + WODNIK. Być może Skorpion jest najpotężniejszym znakiem zodiaku, na który rzadko komu udaje się wpłynąć, a tym bardziej mało komu udaje się zepsuć jego charakter.

Ale wciąż nieudany sojusz rozwija się między Skorpionem i Wodnikiem. Te dwa kijki – ciężki i lekki – mogą niepostrzeżenie przyciągać, a potem torturować się nawzajem latami. Scorpio będzie stale się dąsać i obrażać, nabierając urazy i często powstrzymując negatywne emocje.

Przedstawiciel znaku Wodnika prawie nic nie weźmie do głowy, będzie spokojny i wesoły, gdy będzie to całkowicie nieodpowiednie (według Skorpiona). W rezultacie Scorpio może doświadczyć wiele nieprzyjemnych emocji, a następnie może poważnie zachorować z powodu niemożności rozwiązania swoich wewnętrznych sprzeczności i pozbycia się negatywu.

zz8.jpg

Zła zgodność według daty urodzenia

Jeśli twój znak zodiaku Strzelec

Strzelec + BYK. Byk nie jest szczególnie odpowiedni dla Strzelca w temperamencie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ należą do różnych elementów. Ognisty zapał Strzelca może nieco osłabnąć, jeśli obok niego pojawi się bardziej pasywny i flegmatyczny partner, który kieruje swoje cele tylko w sferę materialną.

Pragnienie wzniosłych ideałów Strzelca może osłabnąć, nie dąży już do wielkich celów i zaczyna zadowalać się małą ilością. Partner może logicznie i spokojnie przekonać go, że materializm i gromadzenie zasobów to główny cel, po co wspinać się wyżej, opuszczać strefę komfortu? W końcu jest tak dobrze!

READ
Główne sekrety prawdziwej kobiety, od której szaleją wszyscy mężczyźni

zz9.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♑ KOZIOROŻEC

Koziorożec + RYBY. Praktyczne i logicznie rozumujące Koziorożce z trudem zrozumieją łagodnych i romantycznych przedstawicieli znaku Ryb, więc taki sojusz może nie odnieść największego sukcesu i przyniesie tylko rozczarowanie partnerom.

Jeśli partner Ryb próbuje dominować, Koziorożec musi zmienić swoje poglądy na życie. Dojrzeją w nim konflikty i urazy za to, że nie może wpłynąć na sytuację. On może przestań w siebie wierzyć i ich możliwościami, stają się bierni i nudni, zapominają o swoich prawdziwych celach i potrzebach.

Ryba jest w stanie wprowadzić w życie Koziorożca chaos, o którym wcześniej marzył tylko w koszmarze. Ryby są bardzo plastyczne i częściej nieruchome dostosować się do ludzi i sytuacji, ale jeśli zmuszają Koziorożce do przystosowania się do nich, problemów nie da się uniknąć.

zz10.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♒ WODNIK

WODNIK + PANNA. Nieudane zjednoczenie Panny z Wodnikiem może zmusić Wodnika do sprzeciwienia się ich charakterowi, a zatem przeciwko sobie. W najgorszym przypadku, po doświadczeniu związku z Panną Wodnikiem, czy to z kobietą, czy z mężczyzną, będzie ogólnie długo istniała obawa, że ​​natknie się na kogoś, kto wygląda jak Panna.

Jak partnerka Panna może wpłynąć na wybór samego Wodnika? Po pierwsze, Panny są bardzo konserwatywne i nie zawsze są gotowe do zmiany i prowadzenia stylu życia, do którego przyzwyczajeni są Wodnicy. W każdym razie mogą krytykować Wodnika, wyrażać niezadowolenie i wysuwać roszczenia.

Po drugie, Wodnikowi trudno jest narzucić coś, co lubi robić Panna, a każde naruszenie wolności osobistej będzie przyjmowane z wrogością. W rezultacie w większości przypadków taki związek bardzo szybko się rozpadnie, a wtedy Wodnik może długo wyzdrowieć!

zz11.jpg

Jeśli twój znak zodiaku to ♓ RYBY

WAGI + RYBY. Z tym partnerem przedstawiciele znaku Ryb nie będą szczególnie szczęśliwi i zadowoleni z życia, mimo że oboje wydają się nastawieni na partnerstwo i tworzenie rodzin z wielką przyjemnością.

Chodzi o to, że mają różne potrzeby w związku. Ryby uwielbiają silne uczucia i wymagają ich od partnerów. Uwielbiają też, gdy te uczucia są demonstrowane na wszelkie możliwe sposoby, starają się okazywać oddanie i troskę, aby rozpuścić się bez śladu.

Wagi, choć nastawione na partnerstwa, nie są szczególnie wrażliwe i nie będą postrzegają bóle Ryb jako własne. Partner Wagi, choć potrafi zademonstrować swoje uczucia, zrobi to w zupełnie inny sposób, niż oczekuje partner Ryb.

W rezultacie Ryby poczują się gorsze, pomyślą, że oni jej nie lubią, ponieważ nie pogrążają się całkowicie w uczuciach, będą cierpieć i martwić się, staną się bardziej nerwowe i depresyjne. Niektórzy mogą nawet pragnąć alkoholu, a nawet nielegalnych substancji.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: