Niepoprawne znaki zodiaku: komu nie należy dawać drugiej szansy

Zastanawiam się, którym przedstawicielom konstelacji zodiaku można dać szansę na korektę, a którym nie? Rozwiążmy to.

Nie wszystkie związki są idealne. Tworząc silną i kochającą rodzinę, zakochani nie są odporni na kłótnie, skandale, a nawet zdrady, które często prowadzą do rozstania. Ale prawdziwych uczuć nie da się „zdusić” w sobie, dlatego partnerzy winni rozstania próbują przywrócić dawny związek i proszeni są o danie im drugiej szansy.

Opinie na temat drugiej szansy są bardzo różne. Jedni uważają, że człowiek, który raz zdradził ukochaną, nie zasługuje na przebaczenie, inni są przekonani, że każdy może popełnić błąd i każdy powinien mieć prawo do drugiej szansy.

Wszyscy znają niesamowity upór Barana. Ci ludzie są samowolni i robią tylko to, co uważają za stosowne. Dlatego jeśli Baran zmienił lub popełnił inny bezstronny czyn, zrobił to całkiem świadomie, doskonale wiedząc o konsekwencjach. Ta osoba następnym razem zrobi to samo, taka jest jej pozycja życiowa. Co znamienne, nigdy nie będziesz w stanie oskarżyć Barana o niewierność, nawet jeśli znajdziesz go w łóżku z inną osobą. Zawsze znajdzie wymówki, a na koniec oskarży również Ciebie o nakłanianie go do zdrady!

Pod znakiem Byka rodzą się niezwykle sumienne osoby. Ci ludzie zakochują się raz na zawsze, a co najmniej Byk chce skrzywdzić ukochaną osobę. Jeśli jednak podopieczny Wenus zdradzi ukochaną lub skrzywdzi go w inny sposób, przez długi czas będzie cierpiał na wyrzuty sumienia i sam przyzna się do zdrady. Co więcej, jeśli Byk zdecyduje, że z powodu swojego zachowania nie jest godny ukochanej osoby, sam przedstawiciel tego znaku ogłosi separację. Ogólnie rzecz biorąc, Taurusowi można dać drugą szansę. Będzie go cenił!

Bliźnięta

Bliźnięta są najbardziej nieprzewidywalnymi osobowościami wśród wszystkich zodiakalnych braci, dlatego raczej trudno jest jednoznacznie powiedzieć, czy można dać taką osobę drugą szansę. Wszystko zależy od głębi uczuć tej osoby. Wards of Mercury uwielbiają różnorodność, dlatego też intrygi na boku nie są dla nich niczym niezwykłym. Ale jeśli Bliźnięta są szczerze przywiązane do swojego partnera, nawet taki grzech można mu wybaczyć. Tak, a on sam z całego serca udowodni to swojej bratniej duszy. Ale jeśli masz powierzchownego Bliźniąt, który myśli tylko o sobie, jego lekceważenie ciebie nigdy się nie zmieni. Przebaczenie jest bezużyteczne!

READ
20 osób, które potrafią rozwiązywać problemy z dowcipem i niezrównanym poczuciem humoru

Raki to zmysłowe osobowości, które są nasycone ukochaną osobą i rozpuszczają się w niej. I w tym stanie zdrady z reguły nie myśl. Ogólnie rzecz biorąc, osoby urodzone pod znakiem Księżyca bardzo cenią związki, dlatego robią wszystko, aby nie zakłócać harmonii i nie tracić rodziny. Jedyne, o czym należy pamiętać, Raki są zbyt podatne na zmiany. Możesz im narzucić swoją wolę, dadzą się ponieść do tego stopnia, że ​​stracą głowę! I w tym stanie osobowość tego znaku jest zdolna do zdrady. Za takie szaleństwa Rak bardzo się wstydzi i odtąd nigdy czegoś takiego nie zrobi, dlatego zdecydowanie warto dać takiej osobie drugą szansę.

Lwy są zbyt uparte i nie są przyzwyczajone do odmawiania sobie tego, czego chcą. Nie bez powodu otaczający ich ludzie nazywają lwowskimi egoistami. Przedstawiciele tego znaku są uważani za lubieżnych, ponieważ trudno im oprzeć się przyjemnościom cielesnym i innym przyjemnościom, nawet jeśli obrażają tym swoich bliskich. Jednocześnie Leo nie jest przyzwyczajony do wymyślania wymówek, nawet jeśli został skazany za zdradę. Zaproponuje partnerowi jedynie zaakceptowanie faktu zdrady jako pewnik i sam zdecyduje, czy pogodzić się z zachowaniem Leo, czy zerwać związek na zawsze. W każdym razie Leo się nie zmieni. Jeśli choć raz zachowa się w ten sposób, będzie to kontynuowane w przyszłości.

W życiu przedstawiciela znaku Panny musi być porządek. I wszystko, co może naruszyć ten porządek, w tym zniewagi, zaniedbanie uczuć, zdrada i zdrada, jest niedopuszczalne. Dlatego Panny, które są przyzwyczajone do kontrolowania swoich działań wszędzie i zawsze, starają się, aby ich partner nie wątpił w siebie. Jeśli zdradzą ukochaną osobę, będą za to winić tylko siebie i zrobią wszystko, aby zadośćuczynić i błagać o przebaczenie. W każdym razie, jeśli zapytasz o opinię astrologów, Panna jest najbardziej godnym przedstawicielem konstelacji zodiaku, która zasługuje na drugą szansę.

Jeśli chodzi o zaufanie i umiejętność dania drugiej szansy z Wagą, wszystko jest trudne. Ci ludzie są życzliwi dla swoich bliskich, starają się ich nie urazić, ale jednocześnie ich niepohamowana pasja do miłosnych przyjemności nieustannie popycha ich do cudzego łóżka. Waga nigdy nie przyzna się do zdrady, a nawet jeśli doprowadzisz je do czystej wody, znajdą dla siebie tysiące wymówek. Daj im przynajmniej 10 szans, nie zmienią się, bo szalejące w nich namiętności są dużo silniejsze niż świadomość. Pozostaje tylko zdecydować: pożegnać się z tą osobą na zawsze lub zaakceptować ją taką, jaka jest.

READ
5 nawyków, które sprawiają, że jesteś badassem

Skorpion

Po stworzeniu rodziny niepohamowane i pełne pasji Skorpiony stają się statecznymi i wiernymi partnerami. Są jednak również zdolni do zdrady, ponieważ przyjemności seksualne są czymś, bez czego przedstawiciele tego znaku nie mogą żyć. Co więcej, flirt i intymność to najlepszy sposób na przyciągnięcie uwagi, według Scorpio. Ogólnie rzecz biorąc, często będziesz musiał złapać takiego partnera za zdradę i nikt nie będzie w stanie powstrzymać jego przygód. Dawanie tej osobie drugiej szansy jest bezużyteczne. Złamie przysięgę, ale następnym razem będzie tak ostrożny, jak to możliwe, aby od tej pory nie dawał drugiej połowie powodu do zwątpienia w siebie.

Strzelec

Strzelec stara się nie powodować bólu serca ukochanej osoby, ale osłony Merkurego po prostu nie są w stanie powstrzymać się przed zdradą. Pragnienie flirtu i podniecenia czasami chwytają Strzelca tak bardzo, że on sam nie rozumie, jak zdradza ukochaną osobę. W uzasadnieniu powiedzmy, że Strzelec jest prostą i uczciwą osobą, która popełniwszy zły uczynek, natychmiast przyznaje się do swojej ukochanej. Będzie szczery w swojej pokucie, ale nawet on sam nie może ręczyć za to, że odtąd nigdy nie zdradzi ukochanej. Oczywiście można dać Strzelcowi drugą szansę, ale to wcale nie gwarantuje, że zdrada się nie powtórzy.

Koziorożec

Osobowości tego znaku dokładnie podchodzą do małżeństwa i rodziny, a zatem, łącząc swoje życie z osobą, którą kochają, będą mu wierni i będą wymagać takiego samego stosunku do siebie. Ponadto składnik intymny zajmuje daleko od pierwszego miejsca w życiu Koziorożca, co znacznie ułatwia mu kontrolowanie swoich działań. Jeśli Koziorożec popełni zdradę, zrobi wszystko, aby druga połowa nigdy się o tym nie dowiedziała. A jeśli zdrada zostanie ujawniona, szczerze porozmawiają o motywach, które doprowadziły ich do takiego czynu, i przysięgną, że obiecują poprawę. Takim ślubom Koziorożca można zaufać!

Wodnik

Osobowości rządzone przez Urana są zbyt nieprzewidywalne i to nie tylko dla otaczających ich osób. Nie zawsze realizują się w swoich działaniach i nie wiedzą, jak zachowają się w tej czy innej sytuacji. Dlatego nawet po złożeniu przysięgi, że nie będą zdradzać swoich bliskich, Wodniki mogą złamać swoje słowo. Tak czy inaczej, osobowości tego znaku zawsze bardzo żałują swoich bezstronnych działań, nawet jeśli nie mówią o tym głośno. Naprawdę można im dać drugą szansę, ale żaden Wodnik nie może zagwarantować, że zdrada się nie powtórzy.

READ
Najpotężniejsze znaki zodiaku według Vasilisa Volodina

Ryby to zmysłowe stworzenia, które zawsze stawiają się w sytuacji przeciwnika i odpowiednio działają. Oczywiście nie chcą krzywdzić swoich bliskich i rzadko popadają w skrajności, przekraczając linię lojalności. Mogą jednak również popełnić czyn, który zagrozi dalszemu istnieniu pary. Ważne jest, aby zrozumieć tutaj, że po każdej zdradzie Ryby cierpią wyrzuty sumienia. Jeśli popełnili mocny grzech, osobowości tego znaku mogą nawet oświadczyć, że nie są godne ukochanej osoby. Takim osobnikom można dać drugą szansę, zdecydowanie na to zasługują.

Karty dla Zaprosu

Nawet pod warunkiem, że sprawią silny ból bliskim, bliscy z nimi nadal chcą przywrócić związek do normy. Oszukawszy ponownie zaufanie, partner często sprawia, że ​​miłość nie podlega już zbawieniu. Według astrologów niektóre znaki zodiaku nie mogą uczyć się na własnych błędach i stale je powiększać. W takiej sytuacji wyjście jest tylko jedno – rozstanie.

Ten przedstawiciel żywiołu Ognia jest arogancki i strasznie uparty. Pod warunkiem, że popełniono błąd, Baran na pewno go nie rozpozna. Jest niepoprawny, a jeśli mimo to przyzna się do tego, co zrobił, bardzo szybko zdenerwuje partnera swoim zachowaniem.

Tacy ludzie mają żelazne i po prostu nieprzeniknione sumienie. Po popełnieniu złego czynu szybko się do niego przyznają. Zadawanie bólu przez Byka swoim bliskim nie jest celowe. Ludzie urodzeni pod tym Znakiem nie będą powtarzać swoich błędów, więc są godni drugiej próby. Z zastrzeżeniem popełnienia niewybaczalnego błędu, według Byka, najprawdopodobniej sam zechce rozstać się ze swoim partnerem.

Karty dla Zaprosu

Bliźnięta

Nie da się przewidzieć tego znaku. Wykroczenie popełnione przez Bliźniaczki zostanie przez nich wypowiedziane, ale nie jest jasne, czy naprawdę przyznają się do winy, czy też starają się pokazać z jak najlepszej strony. W poszukiwaniu różnorodności Gemini potrafi się zmienić. Aby nie skrzywdzić drugiej połowy, będą milczeć o tym, co się stało. Druga szansa dla Gemini jest możliwa, bo tylko w ten sposób będzie jasne, czy warto było to zrobić, czy nie.

Czyny niegodne przebaczenia od Raków z kategorii fantazji z powodu ich wszechogarniającej miłości do swojego wewnętrznego kręgu. Po popełnieniu błędu Rak może go rozpoznać, ale nie od razu. Powód jest prosty: utrata ukochanej połowy jest jak apokalipsa dla raka. Cokolwiek to było, ale nowotworom należy dać kolejną szansę.

READ
10 skutecznych sposobów zapobiegania tarciu na wewnętrznej stronie uda

Arogancja i duma są charakterystyczne dla Leosa. Robią, co chcą, pomimo krzywdzenia swoich bliskich. Ten znak zodiaku uwzględni tylko uczucia osoby, którą naprawdę kocha. Nie widząc przyszłości ze swoim obecnym partnerem, Leo nie będzie myślał o swoich doświadczeniach. Kolejna szansa dla takich osób jest bez znaczenia.

Karty dla Zaprosu

Porządkuj we wszystkim iw życiu osobistym credo Panny. Błędy popełniane przez Virgos są rzadkie, ale z zastrzeżeniem ich niewłaściwego postępowania, ci ludzie dołożą wszelkich starań, aby naprawić swoją winę. Przede wszystkim to Panny twierdzą, że druga próba.

Starają się nie popełniać wykroczeń, do realizacji których konieczne jest wyjaśnienie ich ukochanej połowie. Ale pod warunkiem, że się popełnią, Waga zrobi wszystko, co możliwe, by nie przyznać się do własnej winy. Ludzie tego Znaku nie zawahają się kłamać lub nakładać odpowiedzialności na innych ludzi. Wagi można regularnie dawać kolejną szansę, ale to nie ma sensu.

Skorpion

Ludzie tego Znaku ukrywają swoje podróże po lewej stronie. Będąc w związku, Scorpio zrobi wszystko, aby przyciągnąć uwagę osoby, którą lubią. Zmiany w zachowaniu Skorpionów wskazują na częstsze zdrady. Niektórzy partnerzy to tolerują, inni nie. Odpowiedź na pytanie „czy oszust potrzebuje drugiej szansy?” będzie musiał sam go znaleźć.

Karty dla Zaprosu

Strzelec

Pragnienie nowości i nowych doznań prowadzi Strzelców do pochopnych działań. Dla nich to będzie wstyd przed drugą połową. Po błędzie Strzelcy nie zawsze przyznają się do jego popełnienia, ale pokuta z ich strony będzie szczera. Druga próba jest możliwa dla Strzelca, ale jeśli złe uczynki będą kontynuowane, lepiej zostawić taką osobę.

Koziorożec

Osoby urodzone pod tym Znakiem nie są zmysłowymi ani kochającymi ludźmi. Koziorożce starają się nie robić rzeczy, które mogłyby skrzywdzić ukochaną osobę. Ponadto nie będą w stanie wybaczyć zdrady. Po niewybaczalnym akcie Koziorożec przyzna się do tego i postara się tego nie powtarzać w przyszłości. Szansa #2? Tak, Koziorożec na to zasłużył, ponieważ zrobi wszystko, aby jego skrucha okazała się szczera.

Karty dla Zaprosu

Wodnik

Niektóre działania tych osób nie znajdują wytłumaczenia. Niektóre z nich mogą zranić twoją ukochaną połowę. Uparty Wodnik nie żałuje tego, co zrobił. Niemniej jednak ci ludzie są bliscy im bliskim i martwią się, gdy ktoś z ich kręgu ich opuści. Druga próba jest godna Wodnika.

READ
Jak Twoje dziecko sprawdza Twoją relację z samym sobą?
Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: