Niebieski z czerwonym: Mila Kunis pojawiła się w szykowny sposób

Po raz pierwszy na ekranach Mila Kunis pojawiła się w 1994 roku w serialu Dni naszego życia. W latach 90. młoda aktorka pojawiała się okresowo w innych programach telewizyjnych, dopóki nie zagrała w popularnym serialu That 70s Show. Od tego momentu piękno zaczęło stale rosnąć i stawać się coraz bardziej popularne z każdą nową rolą. Oto wydarzenia, które miały miejsce w jej życiu i jak zmieniła się przez lata swojej kariery.

Shrek Fan

To zdjęcie pochodzi z wczesnych lat Mila Kunis, pokazując aktorkę podczas corocznych nagród Kids Choice Awards w 2001 roku. W tym czasie przyszła światowej sławy aktorka miała zaledwie 18 lat, a ze zdjęcia można wywnioskować, że była wielką fanką Shreka.

słynny chłopak

Dziś nazwisko Mila Kunis kojarzone jest z Ashtonem Kutcherem, ale przed rozpoczęciem związku z tym ostatnim Kunis przez długi czas spotykała się z innym znanym aktorem, gwiazdą taśmy Kevin sam w domu, Macaulayem Culkinem. Byli razem w latach 2002-2011 i jak widać na powyższym zdjęciu, świetnie się dogadywali i cieszyli swoim towarzystwem. Dziś niewiele osób pamięta tę powieść, ale kiedyś związek między parą celebrytów był naprawdę bardzo poważny.

Falowane włosy

A oto kolejne rzadkie zdjęcie, które wskazuje, że na początku swojej kariery Mila Kunis wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj. To zdjęcie zostało zrobione w 2003 roku, kiedy aktorka była już uważana za młodą, ale bardzo utalentowaną i obiecującą aktorkę. W tym roku niezwykle popularna była podobna fryzura z długimi podkręconymi lokami, a Mila również przymierzyła się do modnego wyglądu. Jednak wszelkie eksperymenty pasują do takiego piękna!

wierność kolorów

Na zdjęciu w 2007 roku Mila Kunis gra na pianinie. Tutaj widać, że włosy Mili mają kasztanowy kolor i pomimo tego, że dziewczyna jest gotowa na eksperymenty, nigdy nie zmieniła koloru włosów. Jest to jednak słuszna decyzja, ponieważ to dzięki temu kolorowi jej oczy wyglądają tak jasno i raczej trudno wyobrazić sobie hollywoodzką piękność o innym odcieniu włosów.

„W locie”

Na powyższym zdjęciu Mila jest na premierze taśmy, która została wydana w rosyjskiej kasie pod nazwą „In Flight”. Wizerunek aktorki żywo charakteryzuje jej gust: dziewczyna zawsze ubiera się bez pretensjonalności, nawet na ważne wydarzenia, wybierając proste sukienki, które podkreślają jej figurę. Wyrafinowana prostota to styl Mili.

READ
Sukienka zjadła nogi i sylwetkę: Sieć nie doceniła stroju Ekateriny Strizhenova

Jednak piękno może być również jasne. To zdjęcie przedstawia Kunisa na planie The Tonight Show z Conanem O’Brienem. Dziewczyna ma na sobie jasnożółtą sukienkę i czerwoną szminkę, co sprawia, że ​​wygląda na niezapomnianą.

Zwykła dziewczyna

Na co dzień Mila Kunis nie wygląda jak supergwiazda, ale jak najzwyklejsza dziewczyna, która woli luźne i wygodne ubrania niż szykowne stylizacje, pełny makijaż i sukienki do ziemi. Mila jest matką dwójki dzieci, ale na powyższym zdjęciu z zakupów wygląda jak nastolatka. Wszystko dzięki temu, że Mila jest bardzo energiczna i nie udaje divy.

“Czarny łabędź”

Główne zdjęcie przedstawia Milę Kunis na premierze tego obrazu, co całkowicie zmieniło jej życie aktorskie, utrwalając jej sukces i przenosząc aktorkę ze świata telewizji do świata wielkiego kina. Jej rola Lily, zagrana w tym filmie, została niezwykle wysoko oceniona przez krytyków, za tę pracę Mila była nawet nominowana do Złotego Globu.

znacząca postać

Już w 2012 roku Mila Kunis stała się jedną z najważniejszych postaci w branży filmowej, co oznacza, że ​​brała udział w prawie wszystkich najbardziej głośnych wydarzeniach. Na zdjęciu Mila występuje na rozdaniu Złotych Globów w 2012 roku, gdzie jej partnerem został słynny aktor Gerard Butler.

Ukochany mąż

Dziś Mila Kunis jest żoną Ashtona Kutchera, para ma dwoje dzieci, ich rodzina jest przyjazna, a relacje młodych ludzi są pełne czułości i miłości. Poza tym łączą ich wspólne zainteresowania, Mila i Ashton są zagorzałymi fanami sportu, regularnie uczęszczającymi na mecze piłki nożnej i koszykówki.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: