Nie może być! Te gwiazdy wyglądają na wyraźnie starsze niż ich lata!

Zwykle w showbiznesie zwyczajowo chwali się koncepcją „kobiety bez wieku”. Czasami mężczyźni również aspirują do tej kategorii. Ale teraz nie mówimy o Siergieju Zverev, Nikołaju Baskovie, Nikita Dzhigurda i wielu innych „niewiecznych” mężczyznach. Przyjrzyjmy się bliżej sławnym piosenkarzom, aktorkom i prezenterom telewizyjnym, którzy mają mniej lat, niż się wydaje. Może chodzi o to, że ich wizerunek sceniczny jest zawsze widoczny, co zobowiązuje ich do spektakularnego wyglądu? W końcu od dawna wiadomo, że ciężki makijaż lub makijaż dodaje wieku.

Tymczasem wszystkie te kobiety w swoich małych, czasem nawet młodych latach, rozwinęły się zawodowo osobowości. Ponadto wielu ma już rodziny i dzieci. Dlatego nasza lista wcale nie jest obraźliwa, wręcz przeciwnie, podkreśla fakt, że te artystki są skończone. A przed 30 rokiem życia udało im się dużo zrobić. A może dlatego wydaje nam się, że są starsi niż są w rzeczywistości?

Zdjęcie: Instagram Nyusha

Piosenkarka Nyusha (prawdziwe nazwisko Anna Shurochkina, – red.) ma zaledwie 24 lata. Wygląda na wyraźnie starszą niż jej lata. Może chodzi o jasny makijaż, który preferuje piosenkarka? A może jej solowy projekt odniósł taki sukces i wydaje się, że była na scenie od wielu lat?

Zdjęcie: Instagram Anna Sedokova

Anna Sedokova, była solistka VIA Gra, w wieku 32 lat, jest nie tylko odnoszącą sukcesy piosenkarką, ale także matką dwóch córek, 10 i 3 lat. Anya też jest ofiarą wizażystów? W końcu patrząc na jej zdjęcia poza sceną bez makijażu, można pomylić ją z nastolatką

Zdjęcie: Instagram Alena Vodonaeva

Była gwiazda „House-2” Alena Vodonaeva zawsze wyglądała na starszą niż jej lata. Dziś ma 32 lata. Alena ma zmysłowe rysy, ale wystające kości policzkowe, a nie słodkie pulchne policzki, dodają jej wieku.

Zdjęcie: Instagram Julia Kowalczuk

Julia Kowalczuk, która zasłynęła z udziału w grupie Brilliant, od dawna pływa swobodnie. Wydaje się, jakbyśmy znali ją od kilkudziesięciu lat. Pomimo faktu, że Julia ma zaledwie 32 lata, tylko Kowalczuk na scenie od najmłodszych lat.

Zdjęcie: Instagram Anny Chipovskiej

Aktorka Anna Chipovskaya, znana z roli w The Thaw, również zawsze wyglądała na starszą. Dziś ma 27 lat. Kiedy Anya wychodzi w świat, zawsze preferuje drogie kobiece toalety, które są nieco nieodpowiednie dla jej wieku. Może chodzi o ciuchy? A może w mądrym, znaczącym spojrzeniu aktorki ponad swoje lata?

READ
15 najbardziej oszałamiających gwiazd gwiazd

Zdjęcie: Instagram Irena Ponaroshku

Prezenterka telewizyjna Irena Ponaroshku przyszła do telewizji tak wcześnie, że aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 32 lata. Tyle, że przez połowę życia pracuje w telewizji. Zaczynał w wieku 16 lat jako asystent.

Zdjęcie: instagram Christina Asmus

Kristina Asmus lub Varya z „Stażystek” w wieku 27 lat jest matką rocznej córki i szczęśliwą żoną showmana Garika Kharlamova. Aktorka preferuje również stroje nieodpowiednie do wieku.

Zdjęcie: Instagram Victoria Daineko

Piosenkarka Victoria Daineko niedawno wyszła za mąż po raz pierwszy. 12 maja skończy 28 lat. Vika zaczynała od Star Factory, gdzie wygrała, gdy miała zaledwie 16 lat. Tak, a do takich erotycznych zdjęć Daineko wybiera mocny makijaż, który się starzeje.

Zdjęcie: Instagram Polina Gagarina

Nasza reprezentantka na Eurowizji 2015, Polina Gagarina, ma zaledwie 28 lat. Polina ma tę samą historię, co Vika Daineko – trafiła do „Fabryki” w tych samych 16 latach. I wygrała. Po prostu zbyt długo obserwowaliśmy ją na scenie, którą zaczęła szturmować w bardzo młodym wieku.

Zdjęcie: Glukoza na Instagramie

Glukoza, czyli Natalia Ionova-Chistyakova, w czerwcu będzie obchodzić swoje 29. urodziny. Słynny producent Max Fadeev zauważył ją jako nastolatkę. A na początku swojej kariery wyglądała jak nastolatka. Warto było zmienić wizerunek, zacząć nosić kobiece wizerunki i nie pojawiać się z dobermanami, ponieważ Natasza jest przyzwyczajona do oglądania skończonej dorosłej kobiety.

Razem z nią na zdjęciu jest piosenkarka, 32-letnia Elka (w życiu Elizavety Ivantsiv, – red.) I 28-letnia solistka A-Studio Keti Topuria, która jest teraz na stanowisku. Indyjska kolorystyka nie umniejszała nikomu lat.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: