Nie mogę być Hiszpanką: Maria Kozhevnikova przymierzyła nowy wygląd

W wieku 12 lat aktorka uderzyła w żeliwną baterię i złamała przednie zęby.

Dzień wcześniej gwiazda serialu „Univer” Maria Kozhevnikova w swoim mikroblogu na Instagramie odpowiedziała na zarzuty hejterów, że nosi licówki na zębach, choć jest zwolenniczką naturalnego piękna. Zdaniem artystki, a konkretnie w jej przypadku, zabieg ten był wymuszony. Maria opowiedziała o wypadku, który przydarzył jej się w dzieciństwie. W wyniku silnego uderzenia w żeliwny akumulator złamała palce dłoni i straciła wszystkie przednie zęby.

„Często piszą do mnie, że” piszesz „zawsze stoisz za naturalnym pięknem, a sam nakładasz forniry. Owszem mam licówki, ale w moim przypadku jest to środek konieczny, ponieważ zemdlałem na treningu w wieku 12 lat i plus moje szczęście wpadłem prosto na baterię. Takie sowieckie, żeliwne! W rezultacie złamanie palców i wybite przednie zęby ”- powiedziała Maria w swoim mikroblogu na Instagramie (pisownia i interpunkcja autora są podane dalej bez zmian. — Notatka. wyd.).

Maria Kozhevnikova powiedziała, że ​​musiała montować okleiny z powodu kontuzji w dzieciństwie

Kozhevnikova zauważył, że zamiast utraconych zębów musiała zainstalować szpilki. Ale też nie uratowali sytuacji: szpilki maskowały brak zębów, ale ciągle pękały w najbardziej nieodpowiednich momentach. „Raz na 3 minuty przed randką! Jestem cała wystrojona i bez przedniego zęba, po prostu piękna. Teraz mam licówki i jestem bardzo zadowolona ”- podkreśliła gwiazda.

Maria zauważyła, że ​​od wielu lat nie była u dentysty, bo nie było takiej potrzeby. Ale kilka dni temu odłamał się tylny ząb aktorki, a ona nadal musiała iść do lekarza, aby uzyskać odpowiednie leczenie. Kozhevnikova natychmiast zrobiła zdjęcie i przeprowadziła wszystkie niezbędne procedury.

Maria Kozhevnikova ze swoimi starszymi synami

Nawiasem mówiąc, w połowie sierpnia Maria Kozhevnikova skarżyła się, że w reżimie samoizolacji zaczęła mieć problemy zdrowotne, które musi rozwiązać do dziś. Aktorka powiedziała, że ​​aby sprawdzić stan jej zdrowia, przebadano ją na witaminę D, co jej nie zadowoliło. Okazało się, że Marii brakowało tej ważnej witaminy, co mogło się pojawić z powodu długiego pobytu w domu. Kozhevnikova zaleciła, aby jej publiczność została prześwietlona, ​​aby dowiedzieć się, jakie problemy zdrowotne mogły wyniknąć z powodu przymusowej izolacji.

READ
Pieniądze wyrzucone: 8 projektów, w których producenci byli bezsilni

Maria Kozhevnikova ze swoim kochankiem

Zauważ, że w swoim mikroblogu na Instagramie Maria Kozhevnikova często dzieli się sekretami piękna i zdrowia. Na przykład gwiazda filmu „Batalion” napisała, że ​​zjada grzyby chaga, znane ze swoich właściwości leczniczych. Kozhevnikova uprawia również sport i przywiązuje dużą wagę do swojej diety. Wszystko to pomaga 35-letniemu artyście być w świetnej formie. Maria Kozhevnikova nie mówi o chirurgii plastycznej i stara się dbać o ciało od wewnątrz.

„Nie wstydzę się chodzić i robić zdjęć bez makijażu, wręcz przeciwnie, przez większość życia poza filmowaniem uwielbiam poczucie„ czystości i lekkości ”, dlatego często czytam pytanie, jak dbam o moja skóra twarzy . Po pierwsze, to styl życia (sen), po drugie, nie piję i nie palę, a po trzecie, jedzenie, oczywiście, genetyka, a potem opieka ”- powiedziała na Instagramie.

Maria Kozhevnikova z rodziną

Przypomnijmy, że Maria Kozhevnikova zasłynęła w całym kraju dzięki serii o życiu studenckim „Univer”. Obraz uwodzicielskiej blondynki Allochki zakochał się w milionach widzów, ale Maria go przerosła. Po zakończeniu zdjęć aktorka postanowiła skupić się na poważnych projektach, a następnie całkowicie zajęła się polityką. W życiu osobistym gwiazdy wszystko jest w idealnym porządku. Od ponad siedmiu lat jest szczęśliwą żoną przedsiębiorcy. Jewgienij Wasiliew i ma trzech synów: Iwana, Maxim и Wasilij.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: