Nazwany idealnym rozmiarem kobiecej piersi

Idealny rozmiar biustu, do którego aspirują kobiety, to znakomita klasa C. Chirurg gwiazdor Timur Nugaev powiedział o tym firmie iReactor.

Była żona solisty grupy Ivanushki International, Andrieja Grigoriewa-Appolonova, Marina Zubkova, opublikowała na swoim koncie na Instagramie szereg intymnych zdjęć zrobionych podczas relaksu w łaźni. Dziewczyna pokazała swoją wspaniałą figurę, od której zwariowali subskrybenci. Na zdjęciach Zubkova efektownie pokazała nie tylko zgrabne ciało i smukłe nogi, ale także klatkę piersiową.

Formy 35-letniej kobiety wywołały spory rezonans wśród subskrybentów. Liczba entuzjastycznych wpisów pod publikacją rośnie z minuty na minutę. Sytuację dodatkowo podgrzewa fakt, że całkiem niedawno Zubkowa nosiła dziecko, ale teraz może sobie pozwolić na pozowanie prawie nago.

Abonenci nazywali dziewczynę piękną dziwką o niesamowitych formach. Niektórzy nawet zostali zmuszeni do wyznania swojej miłości do modelu. Nawet słynna właścicielka nie mniej pożądanych form, Anna Semenowicz, nazwała klatkę piersiową Zubkovej „kayfous”.

Nie tak dawno piosenkarz Grigoriev-Appolonov był na wspólnym wydarzeniu z Mariną Zubkovą i Mariną Kirilenko-Lopatovą. Był na obchodach urodzin słynnego hokeisty, napastnika i kapitana klubu Washington Capitals NHL Aleksandra Owieczkina. Solistka „Iwanuszki” cieszy się z piersi tego pierwszego. Przyznał, że jest dumny z dobrych relacji z byłymi małżonkami po rozwodzie.

Źródło zdjęcia: instagram✱.com/masha_z

Nie jest tajemnicą, że bujne piersi są odzwierciedleniem kobiecości. Wielkie popiersie śpiewali poeci wszystkich wieków, dorodne piękności niejednokrotnie stały się muzami dla kreatywnych ludzi wszechczasów. Uważa się, że dziewczyny z zerowym i pierwszym rozmiarem biustu nie zawsze są pewne siebie i żyją z ideą zwiększenia biustu do trzeciej liczby. Czy ci się to podoba, czy nie, gwiazdor chirurg Timur Nugaev powiedział iReactor.

Idealny rozmiar biustu prawdopodobnie nie istnieje. Są sekcje i złote kanony. Mogą to być tylko prywatne opinie osoby, która promuje takie piersi. Najczęściej, gdy dziewczyna przychodzi na powiększenie piersi, chce uzyskać rozmiar 3-3,5. Jest to najbardziej popularny, pożądany i pożądany rozmiar piersi, o który pacjentka pyta chirurga, powiedział Nugaev.

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Chirurg powiedział, że zawsze istnieje możliwość powiększenia piersi, ale nie wszystkie dziewczyny chcą mieć większy rozmiar. Wiele osób chce od chirurga plus trzy lub więcej rozmiarów, ale uzyskanie tego anatomicznie nie zawsze jest realistyczne.

Jeśli przyjdzie dziewczyna, a jej wzrost wynosi 190 cm, to czwarty rozmiar nie będzie wyglądał pretensjonalnie i sztucznie, a jeśli dziewczyna ma 150 cm wzrostu, to trzeci i pół rozmiaru będzie dla niej za duży. Takim klientom trzeba powiedzieć, że jest to operacja ujednolicania figury. W zależności od proporcji, danych ciała, wzrostu i wagi, objętości dla każdego pacjenta wybierany jest rozmiar, który będzie dla niej idealny. Dlatego nie ma standardowego rozmiaru dla każdego. Dlatego najczęściej dziewczyny chcą dodać dwa rozmiary z tego, co mają. Ze względu na jeden rozmiar kobiety uważają, że nie warto iść na operację, a plus trzy nie zawsze jest możliwe, w oparciu o materiał anatomiczny, podsumował Nugaev.

Chirurg nazwał idealny rozmiar kobiecej piersi, ale każdy ma swój własny. Aby zrozumieć, jaki jest najpiękniejszy rozmiar biustu w oczach mężczyzn, należy zauważyć, że nie ma ogólnie przyjętego standardu. Ile osób tyle opinii.

READ
Tajne frazy, za którymi szaleją znaki zodiaku

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Na przykład zerowy rozmiar piersi jest uważany za oznakę arystokracji. W oczach mężczyzn takie dziewczyny wyglądają energicznie, nie siedzą bezczynnie i odnoszą sukcesy. Są kochane przez 20 procent męskiej populacji Ziemi.

Kobiety z pierwszą lub drugą liczbą są wybierane przez odważnych mężczyzn, którzy są gotowi zrobić wszystko ze względu na damę serca. Według badań psychologów 25% mężczyzn wybiera takie piersi. Głównym argumentem jest to, że biust drugiego lub pierwszego rozmiaru długo zachowuje swój naturalny kształt i nie traci go nawet po porodzie. Również w czasie ciąży rozmiar piersi będzie większy z przyczyn naturalnych.

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Średnio około 50% mężczyzn pochyla głowę przed panią o trzecim rozmiarze biustu, uznając ją za najbardziej atrakcyjną. Z tego powodu „trójka” to najbardziej optymalny rozmiar biustu. Przy smukłej sylwetce tak wybitna klatka piersiowa będzie zauważalna nawet pod odzieżą wierzchnią. Będzie wyglądać seksownie nawet w najodważniejszym dekolcie, zwłaszcza jeśli właścicielka wspaniałych kształtów jest zadbana i nie zaniedbuje aktywności fizycznej. Udowodniono, że sportowcy mogą sobie pozwolić na noszenie sukienki i rezygnację z biustonosza nawet w wieku dorosłym.

Przy tym wszystkim tylko pięć procent mężczyzn, będących wyjątkowymi smakoszami, uważa czwarty i piąty rozmiar biustu za standard kobiecej seksualności. Takie piersi, jak zapewniają eksperci, są dobre do 25 lat, a nawet wtedy, gdy dba się o nie i dba się o ich kształt. Z tego powodu nie ma sensu przesadzać z chirurgiem plastycznym, dużo łatwiej albo pokochać siebie i swój rozmiar biustu, albo wstawić implanty do „klasy C”.

Po raz kolejny musiałam się upewnić: rozmiar ma znaczenie.

Badaniem, zorganizowanym przez brytyjską klinikę chirurgii plastycznej Cosmetic Surgery Solicitors, objęto prawie 900 kobiet. Naukowcy zmierzyli ich biusty. A jednocześnie interesowało ich ich zdanie na jego temat – na temat ich biustu. Czy życie w ten sposób jest łatwe czy trudne? Czy uczestniczki badania odczuwają wpływ swoich piersi – pod względem wielkości – na codzienne życie? Czy to – ich pierś – przynosi radość? A może wręcz przeciwnie, zdenerwowany? Na podstawie otrzymanych odpowiedzi wyznaczono optimum.

Według brytyjskiej gazety The Sun, najbardziej zadowolone – zarówno ze swojego życia, jak i własnego ciała – okazały się właścicielki biustu trzeciego rozmiaru (C). Takie 39 proc.

READ
11 cech, które mają tylko najrzadsi ludzie na Ziemi

Wśród kobiet, których piersi wymagają staników o rozmiarach miseczek 37 (D) i 29 (DD), zadowolonych było 27 proc. Szósty rozmiar (E) podobał się XNUMX procentom właścicieli, a XNUMX procent uwielbiał drugi rozmiar (B).

O dziwo, właścicielki małego biustu, czyli te, które noszą staniki w pierwszym (A) i zerowym (AA) rozmiarze, a nawet nie noszą nic, kochają swoje skromne „bogactwo” bardziej niż ich cycate rówieśniczki. Aż 34 proc.

Szkoda, że ​​nie zapytano Anny Semenowicz. Ale widać, że jest szczęśliwa.

Razem: z najbardziej „biegających” rozmiarów, najbardziej „ulubionym” jest trzeci rozmiar biustu. Nie jest do końca jasne, dlaczego ten drugi – całkiem przyzwoity rozmiar – okazał się najbardziej „niekochany”. Może dlatego, że kobiety uważają takie piersi za niedokończone? Tak, jej rozmiar jest większy niż pierwszy, ale niestety nie urósł do trzeciego – już przyciąga wzrok mężczyzn. Badacze nie stawiają swoich hipotez w tym zakresie. Są wprowadzani tylko do argumentu jednego z „biednych”.

„Większa klatka piersiowa dałaby mi więcej pewności siebie” – mówi.

Cycate kobiety mają inne powody do niezadowolenia.

„Ludzie myślą, że jestem ograniczony i hiperseksualny” — skarżył się jeden z nich.

„Muszę starać się ubierać i zachowywać się w taki sposób, aby traktowali mnie poważnie” – powtórzył inny.

Jednak wśród kobiet niezadowolonych – zarówno z małego biustu, jak i z nadmiernym – ich zdaniem, nie było nawet 20 proc. tych, które chciałyby skorzystać z usług chirurgów plastycznych. Ku rozczarowaniu organizatorów badania.

Aby określić rozmiar biustonosza, należy zmierzyć obwód biustu (na wysokościach) oraz obwód pod wysokimi powierzchniami.

Aby określić rozmiar biustonosza, należy zmierzyć obwód biustu (na wysokościach) oraz obwód pod wysokimi powierzchniami.

Następnie odejmij mniejszą od większej i zapoznaj się z tabelą.

Tabela rozmiarów literami i cyframi.

Z drugiej strony. Wyniki są przygnębiające. W rzeczywistości bardzo niewielu jest zadowolonych z tego, co obdarzyła natura – trochę więcej lub trochę mniej niż jedna trzecia ankietowanych właścicieli tej czy innej wielkości. Tak więc prawie dwie trzecie jest dalekich od zadowolenia z siebie.

W sumie prawidłowy wniosek z badania powinien brzmieć: większość kobiet nie jest zadowolona ze swoich biustów. Jednak nas – mężczyzn – to nie obchodzi. Jesteśmy z nich zadowoleni. Zwykle.

I W TYM CZASIE

Naukowcy: piersi u Rosjanek są 2 razy większe niż u Francuzek

O rozmiar kobiecej piersi zadbała duża grupa naukowców pod przewodnictwem Johna Andersona. Pewną liczbę popiersi sami zmierzyli, wielkości pozostałych poznali z licznych raportów sporządzonych na podstawie wyników badań ogólnopolskich. W rezultacie entuzjastom udało się zebrać dane na temat piersi 342 108 kobiet ze 28 krajów. Wiek „nosicieli” mierzonych popiersi to od 30 do XNUMX lat – najbardziej atrakcyjny w sensie estetycznym. Naukowcy wzięli pod uwagę tylko naturalne piersi pochodzenia naturalnego – nie pomniejszone ani nie powiększone chirurgicznie.

READ
Czego najbardziej boją się różne znaki zodiaku?

Wynikiem pomiarów była objętość biustu wyrażona w mililitrach. Zostało to określone metodą Archimedesa. Oznacza to, że zanurzyli popiersie w wannie wypełnionej po brzegi wodą. Wyparł część wody. Jego nalana objętość odpowiadała żądanej objętości.

Następnie wszystkie tomy zostały zsumowane i podzielone przez liczbę kobiet biorących udział w badaniu z danego kraju. Rezultatem była średnia objętość kobiecej piersi.

Czytaj także

Kategoria wiekowa witryny 18 +

Publikacja online (strona internetowa) jest zarejestrowana przez Roskomnadzor, certyfikat El nr FS77-80505 z dnia 15 marca 2021 r.

I O. REDAKTOR NACZELNY – NOSOVA OLESIA VYACHESLAVOVNA.

I O. redaktor naczelny strony – Wiktor Fiodorowicz Kanski

Posty i komentarze czytelników witryny opublikowane bez edycji. Redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia z serwisu lub ich edycji, jeśli te wiadomości i komentarze stanowią nadużycie wolności mediów lub naruszają inne wymogi prawa.

Wydawnictwo JSC Komsomolskaja Prawda. NIP: 7714037217 PSRN: 1027739295781 127015, Moskwa, Novodmitrovskaya d. 2B, Tel. +7 (495) 777-02-82.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: