Nawet najbardziej oddanym fanom Olgi Orłowej nie podobało się jej nowe zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Jesienią 2020 roku Olga Orłowa skończy 43 lata. Jej imię słychać od ponad 25 lat, miliony obserwujących śledzą jej pracę, życie osobiste i zmiany w wyglądzie. Mają coś do porównania, bo w Internecie pełno jest zdjęć celebrytów z różnych okresów życia. Jednak lwią część zdjęć stanowią nowoczesne zdjęcia, na których Olga wygląda młodziej niż w młodości. Spróbujmy dowiedzieć się, dlaczego z każdym rokiem staje się młodsza i czy kosmetolodzy i chirurdzy plastyczni są zaangażowani w transformację „gwiazdy”.

Jak z wiekiem zmieniła się twarz artysty

Młoda Olga Orłowa to ucieleśnienie piękna, wdzięku i seksapilu. Ma słodką twarz, ozdobioną brązowymi oczami w kształcie migdałów, małym zadartym nosem i wyraźnymi kośćmi policzkowymi. Gdyby nie duże zmysłowe usta, obraz byłby zupełnie lalkowy.

Przed operacją plastyczną: Olga Orłowa w młodości

Przed operacją plastyczną: Olga Orłowa w młodości

Przez ćwierć wieku rysy twarzy niewiele się zmieniły. Jednak porównując zdjęcie Olgi Orłowej z młodości i teraz, można zauważyć nienaturalność współczesnego wizerunku artystki. Wygląda oczywiście na zadbaną i wyrafinowaną kobietę, ale zapadnięte policzki, nierealnie wystające kości policzkowe i usta „pompowane” hialuronowym wypełniaczem pozbawiły jej twarzy indywidualności i upodobniły do ​​twarzy tysięcy wyznawców modnej obraz „twarzy bogatej kobiety”.

Porównaj zdjęcia Olgi Orłowej w młodości i teraz

Porównaj zdjęcia Olgi Orłowej w młodości i teraz

Celebrytka jest zadowolona ze swojego wyglądu i ostro odrzuca krytykę. Jaka jest jej potyczka z blogerką Leną Miro, która powiedziała, że ​​na twarzy Olgi nie pozostało już „przestrzeni życiowej”, została przerysowana skalpelem chirurga plastycznego i napompowana wypełniaczami.

Z profilu twarz Olgi Orłowej prawie się nie zmieniła.

Z profilu twarz Olgi Orłowej prawie się nie zmieniła.

Oburzona Orłowa zaprosiła blogerkę na spotkanie w restauracji, gdzie obiecała pozwolić jej „całkowicie ją poczuć, a także szczegółowo zbadać jej twarz pod kątem zastrzyków, wypełniaczy i szwów”. Najwyraźniej taka zdecydowanie przestraszyła Lenę Miro i odmówiła spotkania.

Na zdjęciu Olga Orłowa bez makijażu

Na zdjęciu Olga Orłowa bez makijażu

Jak z wiekiem zmieniała się sylwetka Olgi Orłowej

Piosenkarka ma niski wzrost i wyrzeźbioną sylwetkę. Jak za młodu uwielbia być fotografowana w kostiumie kąpielowym i na zdjęciach wygląda olśniewająco.

Zdjęcie w kostiumie kąpielowym: postać Olgi Orłowej jest godna podziwu

Zdjęcie w kostiumie kąpielowym: postać Olgi Orłowej jest godna podziwu

Popiersie gwiazdy jest szczególnie dobre – wspaniałe, wysokie, ale nie „przeciążające” kruchej sylwetki artystki. Nie potwierdza mammoplastyki. Jednak eksperci uważają, że operacja była i większość obserwujących się z nimi zgadza.

READ
Jesień 2023: Uwodzicielski trend celebrytów, który pasuje każdemu

Ale piosenkarka nie zawsze była taka szczupła (zdjęcie po prawej zostało zrobione po zrzuceniu wagi)

Ale piosenkarka nie zawsze była taka szczupła (zdjęcie po prawej zostało zrobione po zrzuceniu wagi)

Olga Orłowa: wiek, wzrost, waga, chirurgia plastyczna

Prawdziwe imię Olga Juriewna Nosowa.
Data urodzenia miejsce urodzenia 13 listopada 1977 / ZSRR, Federacja Rosyjska, Moskwa.
Zawód Piosenkarka pop, aktorka, prezenterka telewizyjna.
Wzrost / waga / parametry sylwetki 157 cm / 43 – 50 kg / 86 – 61 – 86 cm (w talii-biodrach).
Sprawdzone operacje plastyczne Nie.
Domniemany plastik Mammoplastyka, konturowanie kości policzkowych i ust.

Interesujące fakty o życiu Olgi Orłowej

Dobrze wychowana dziewczyna z dobrej rodziny. Olga urodziła się w Moskwie. Rodzice, ojciec, kardiolog, a matka, ekonomistka, byli dalecy od sztuki, ale widząc zainteresowanie muzyką córki, skierowali ją do szkoły muzycznej. Nie budowali planów na artystyczną przyszłość – marzyli, że Olya zostanie ekonomistką, jak jej matka. A dziedziczka, choć marzyła o scenie, nie kłóciła się z rodzicami: wstąpiła do Moskiewskiego Instytutu Ekonomii i Statystyki i otrzymała dyplom. Ale nie pracowała w swojej specjalności.

To była Olya Nosova w dzieciństwie

To była Olya Nosova w dzieciństwie

Studia łączyła z kreatywnością. Sprawa doprowadziła Olgę do piosenkarza Christiana Raya (Ruslan Humberto Flores, Rosjanin pochodzenia chilijskiego), wokalisty grupy MF-3. Po raz pierwszy publiczność zobaczyła dziewczynę w filmie tego konkretnego artysty („Dark Night”). Przedstawił także Olgę producentowi muzycznemu Andriejowi Groznemu, który wybierał dziewczyny do nowego projektu. Olga Orłowa została pierwszą solistką „Brilliant”, a wkrótce dołączyła do niej Polina Iodis i Varvara Koroleva – w tym składzie grupa zadebiutowała piosenką „Tam, tylko tam”.

Olga Orłowa w grupie

Olga Orłowa w grupie „Brilliant”

Ciąża pokrzyżowała plany. Nazwisko Olgi Orłowej (pseudonim, prawdziwe nazwisko artysty to Nosova) jest nierozerwalnie związane z „Brilliant”, chociaż pracowała w grupie tylko przez 5 lat. Opuściła projekt u szczytu sławy z powodu ciąży. Po urodzeniu dziecka piosenkarka postanowiła zbudować karierę solową, zwłaszcza że zajęła jej miejsce w grupie.

Femme fatale. Przez długi czas za Orłową ciągnęła się kolejka urazy, nienawiści i wyrzutów. Opinia publiczna zawsze była zainteresowana jej życiem osobistym, więc romans z biznesmenem Aleksandrem Karmanowem (ojcem syna Artema) nie pozostał niezauważony. Ułatwiła to konkubinatowa żona Aleksandra Natalya Lagoda (popularna na początku 2000 roku piosenkarka), która chętnie dzieliła się szczegółami konfliktu z dziennikarzami, a nawet próbowała popełnić samobójstwo (wyskoczyła z okna na piątym piętrze). Kobieta przeżyła, przeszła 5 operacji i wyzdrowiała. Później poznała nową miłość, ale nie uspokoiła się – kulminacją jej zemsty było przeniesienie Andrieja Malachowa „Niech mówią”. W 12 roku Lagoda (podobno cierpiała na alkoholizm) zmarła na zapalenie płuc. Nawiasem mówiąc, 2015 lata po ślubie Orłowa i Karmanow rozpadli się, jak powiedzieli, za obopólną zgodą.

READ
Jak wyglądaliby sławni mężczyźni, gdyby urodzili się kobietami

Olga Orłowa z synem Artemem Karmanowem

Olga Orłowa z synem Artemem Karmanowem

Życie osobiste gwiazdy. Po rozwodzie drobna brunetka nie pozostała bez męskiej uwagi. Wiadomo o jej związku z producentem Renatem Davletyarovem. Były inne powieści, ale można się tylko domyślać, ponieważ piosenkarka nie porusza tego tematu. Olga Orłowa, prowadząca projekt Dom-2, ma dość kawalerów: Jewgienij Krivenko, Artem Soroka, Jegor Czerkasow, Simon Mardanshin i Pavel Babich szukali jej miłości. Na liście jest więcej „znaczących” postaci, ponieważ Oldze przypisuje się powieści z Nikołajem Baskowem i Wiaczesławem Manucharowem. Niedawno na swojej stronie na Instagramie Olga Orlova opublikowała zdjęcie z pewnym mężczyzną we francuskiej restauracji, ale nie pokazała twarzy wybranki.

Śmierć Żanny Friske. Śmierć przyjaciela zszokowała Olgę Orłową i według niej zmusiła ją do ponownego rozważenia swoich poglądów na życie. Piosenkarka zadedykowała Żannie piosenkę „Żegnaj, przyjacielu”, zwróciła się do niej w utworze „Ptak”. Starała się nie rozmawiać o konflikcie w rodzinie Kopylov-Shepelev, a jeśli nie mogła uniknąć przykrych pytań, wzywała do pojednania ze względu na syna Jeanne Platon. Neutralne stanowisko nie znalazło zrozumienia wśród Kopyłowów, którzy oskarżyli Olgę o chęć „odprężenia się” kosztem córki. Trzeba przyznać Orłowej, że współczuła krewnym przyjaciółki i nie wdawała się z nimi w dyskusję. Co więcej, częściowo mieli rację: dzięki tej smutnej historii Olga po kilku latach zapomnienia wróciła do rosyjskiego show-biznesu.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: