Natalia Friske pokazała twarz po operacji nosa

Natalia Friske przed i po operacjach plastycznych

Natalya Friske nie jest postacią bardzo publiczną, delikatnie mówiąc. W ogóle nie prowadzi wspaniałego życia, pracuje jako zwykły kosmetolog, cieszy się małymi ludzkimi radościami nie w promieniach Jowisza i pod bronią kamer telewizyjnych, ale w swojej rodzinie, w podróżach, w komunikacji z przyjaciółmi. Blask talentu jej starszej siostry Zhanny, która tak wcześnie odeszła, oświetlił jej młodszą siostrę swoimi promieniami, dlatego od czasu do czasu staje się obiektem uwagi świeckich kronikarzy. Nie ma celu, aby wyglądać jak gwiazda programu telewizyjnego lub pop, ponieważ jest jej bardzo daleko… W wieku 32 lat wygląda całkiem zwyczajnie. Ale co z plastikiem – czy tak było, czy nie?

Biografia

Natalia i Zhanna Friske

Friske to „rodzinny” pseudonim twórczy, to imię babci Jeanne i Natalii Frau Pauliny Friske, etnicznej Niemki. Prawdziwe imię rodziców to Kopylovs. Ojciec z zawodu jest artystą teatralnym, dopiero później przekwalifikował się na biznesmena. Dziewczyna urodziła się w Moskwie w 1986 roku. Młodsza siostra Zhanny Friske, która odeszła od nas przedwcześnie w 2015 roku, nie była tak utalentowana i od dzieciństwa żyła jakby w cieniu starszej siostry, sięgając po nią. Po ukończeniu szkoły w Moskwie dziewczyna wstąpiła na wydział prawa i pomyślnie go ukończyła. Co dalej?

kariera

Działalność zawodowa rozpoczęła się prozaicznie: praca w prokuraturze, do której dostała się młoda specjalistka po obronie dyplomu. Nuda na śmierć! Czy naprawdę musisz przez całe życie oddychać kurzem w archiwach i komunikować się z nieprzyjemnymi postaciami, „przeszukiwać sprawy” i występować w sądach, gdy wyrok jest już jasny? Nie, to zły wybór, zwłaszcza na tle sukcesu jej siostry, wschodzącej gwiazdy pop Zhanny.

Natalya Friske i grupa Brilliant

W 2007 roku Natalia zadebiutowała w ramach sensacyjnej grupy „Brilliant”, która podbiła wielomilionową publiczność nie tylko prowokacyjnymi hitami, ale także wyraźnie wyrażoną seksualnością swojego scenicznego wizerunku. Producenci zdecydowali, że „jeden Friske jest dobry, a dwa jeszcze lepsze”, tym bardziej konieczne było zastąpienie Anny Semenovich, która opuściła grupę, aby zbudować swoją karierę solową i aktorską. Jednak Natasha nie lubiła popowego życia, a teraz, w przypływie szczerości, nazywa scenę domową „śmieciami”. Rok później etap się skończył.

Natalia Friske w pracy

Dziś Natalia pracuje jako zwykły mistrz w salonie kosmetycznym. Być może znalazła swoje prawdziwe powołanie: zawsze jest kolejka osób, które chcą zachować piękno i młodość lub po prostu zwiększyć rzęsy na uroczyste wydarzenie, do „gwiazdy” mistrza.

READ
Dziwne preferencje seksualne celebrytów, które cię zszokują

Życie osobiste

Natalia Friske i Sergey Vshivkov

Niewiele wiadomo o wczesnych powieściach dziewczyny, ale oczywiście były. W 2013 roku ożenił się z Siergiejem Wsziwkowem, pracownikiem Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych. Dziewczyna mówi, że jako pierwsza zakochała się w Siergieju i była w stanie ożywić uczucia miłosne: było to małżeństwo z miłości, a nie dla wygody. Minęły lata, ale nikt wokół nie wątpi w siłę tego rodzinnego związku, a dziadkowie nie mogą się doczekać swoich wnuków.

Czy był plastik?

Publiczność, żywo zainteresowana życiem gwiazd i osób publicznych, jest zgodna w ich opinii: Żanna była prawdziwą pięknością, a jej siostra była ładna i nic więcej. Po śmierci starszej siostry żółta prasa przez miesiące „umyła kości” całej rodziny i męża zmarłego piosenkarza Shepeleva w związku z procesami sądowymi – krewni nie mogli „podzielić” dziecka Jeanne Plato. Zdjęcia Nataszy często błysnęły w sieciach społecznościowych i na łamach prasy brukowej. W ostatnich latach kobieta stała się tęga, jej twarz z roku na rok traciła na atrakcyjności.

Korekcja nosa Natalyi Friske

W 2018 roku sama Natalia przyznała, że ​​miała plastykę nosa. Przyczyną była skrzywiona przegroda nosowa, która utrudniała oddychanie. Instagram dostał zdjęcie kobiety w towarzystwie swojego chirurga plastycznego, któremu jest nieskończenie wdzięczna za dobrą pracę. Jest spokojna o plastik, zauważając, że najważniejsze jest, aby nie przesadzić.

Natalia Friske na Sri Lance

Kobieta spędza lato na Sri Lance z mężem i aktywnie przesyła swoje zdjęcia w bikini. Figura jest daleka od ideału, brzuch i biodra są za pełne! Czy była członkini Brilliant zdecyduje się na modelowanie sylwetki za pomocą liposukcji, czy poradzi sobie z problemem diet i wzmożonej aktywności fizycznej? Dowiemy się wkrótce!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: