Nastasya Samburskaya pokazała odrapaną Natalię Rudovą

Popularna aktorka Nastasya Samburskaya słynie z oburzających zachowań. Nie dba o opinię publiczną: Samburskaya uważa, że ​​trzeba żyć według własnych zasad i nie patrzeć wstecz na opinie obcych. Niedawno celebrytka pokazała zdjęcie swojej „w wieku” w popularnej aplikacji „Face App”.

Następnie aktorka zrobiła to samo ze zdjęciem swojej koleżanki Natalii Rudowej bez zgody tej ostatniej. Rudova nie mówiła jeszcze o tym, co się stało, ale fani aktywnie dyskutują o możliwości, że przyjaźń dziewcząt dobiegła końca.

Nastasya Samburskaya opublikowała „przestarzałe” zdjęcie na Instagramie

Aplikacja Face App istnieje na rynku od ponad roku i tego lata stała się prawdziwym hitem, który nie ominął uczniów, studentów, renomowanych przedsiębiorców czy celebrytów. Rosyjscy aktorzy i muzycy chętnie prezentują się publiczności w „postarzałej” formie, towarzysząc postom z zabawnymi komentarzami.

Nastasya Samburskaya podjęła grę prawie na samym początku. Aktorka zamieściła swoje „stare” zdjęcie na Instagramie, żartobliwie przedstawiając się jako samotna emerytka w wieku 57 lat, i spotkała się z wieloma pozytywnymi opiniami. Fani są pewni, że „babcia” Nastasja będzie aktywną i walczącą staruszką, która nadal będzie dawać ciepło.

Najlepsza przyjaciółka celebrytki, Natalia Rudova, nie przyłączyła się do wyzwania, ponieważ według niej masowe „starzenie się” zdjęć jest już dość zmęczone i nie powoduje niczego poza irytacją i odrzuceniem. Aktorka opublikowała nawet swoje zwykłe zdjęcie i napisała je „moje zdjęcie na starość”. Tekstowi towarzyszył hashtag z nieprzyzwoitymi wyrażeniami. Natalya opublikowała również post w Stories z propozycją połączenia dwóch popularnych wyzwań tego lata: aby ludzie bili nogami tych, którzy lubią postarzać swoje zdjęcia. Jednak pod publikacją Samburskiej Rudowej pozostawiono kilka emotikonów oznaczających śmiech do łez.

Nastasya Samburskaya opublikowała „starsze” zdjęcie Natalii Rudovej na Instagramie

Skandal wokół aplikacji „Face App”: Nastasya Samburskaya „postarzała” zdjęcie Natalii Rudovej

Najwyraźniej negatywny stosunek Rudowej do wyzwania nie tylko nie powstrzymał Nastasji, ale także bardzo ją rozbawił, ponieważ nie zwracając uwagi na opinię swojej przyjaciółki, Samburskaja bez jej zgody opublikowała zdjęcie Rudowej „na starość ” na Instagramie, towarzysząca publikacji z napisem „przepraszam” i śmiejącym się emoji. Pomimo tego, że „staruszka” z Natalii Rudowej okazała się bardzo ładna i ładna, fani są pewni, że aktorce to się nie spodoba i najprawdopodobniej jej reakcja będzie bardzo bolesna. W końcu ta publikacja może być odbierana jako kpina z niechęci Rudovej do żartowania z siebie.

READ
Fani Buzovej są rozczarowani jej radykalną zmianą wizerunku

Masowe szaleństwo z fotografiami „na starość” zawładnęło nie tylko mieszkańcami naszego kraju. Zachodnie gwiazdy również entuzjastycznie podchwyciły ten pomysł i zachwycają fanów zdjęciami, na których są uchwycone w „starej” formie.

Jeśli chodzi o Samburską, zdaniem opinii publicznej, zaangażowanie Rudowej w grę było niepotrzebne, ponieważ publikowanie na Instagramie nie jest warte związku z bliskim przyjacielem.

Skandal wokół aplikacji „Face App”: Nastasya Samburskaya „postarzała” zdjęcie Natalii Rudovej

Aktorka ma 32 lata. Ostatnio znana jest przede wszystkim nie z aktorstwa, ale z kontrowersyjnych wybryków, które wywołują szerokie publiczne oburzenie. Samburskaya nie jest nieśmiała w wyrażeniach, rozmawiając z kolegami w sklepie i często pozwala sobie na zbyt wiele. Jednak według wielu fanów takie zachowanie aktorki jest niczym innym jak reakcją obronną, próbą ukrycia swojej wrażliwości pod maską sztywności i siły.

Ta opinia o aktorce powstała po jej udziale w programie piątek z Reginą. Na pytanie Reginy Todorenko o przyczyny rozwodu Nastasji z mężem Kirill Dytsevich aktorka odpowiedziała niejednoznacznie, wskazując jedynie, że rozwód nastąpił z bardzo „złego” powodu i że nie chce już być „ofiarą”.

Fani sugerują, że przyczyną rozwodu mogła być przemoc domowa, której temat Nastasya często poruszała na Instagramie.

W tej chwili małżeństwo z Dytsevichem jest jedynym w życiu aktorki. Według Samburskiej wierzy w istnienie prawdziwej miłości, ale na tym świecie nie jest tak łatwo znaleźć tę osobę. Nastasja jest przekonana, że ​​​​małżeństwo i narodziny dziecka nie powinny stać się celem samym w sobie, a ona sama jest bez tego osobą samowystarczalną, mocno stojącą na nogach. Nastazja gardzi społecznymi stereotypami i zamierza podążać tylko tą drogą, która pozwoli jej czuć się szczęśliwa. Aktorka prosi, aby nie zawracać jej głowy bezużytecznymi pytaniami i po prostu „zostawić ją w spokoju”.

Gwiazda serialu „Univer. Nowy hostel, wbrew woli koleżanki, dodał jej kilkadziesiąt lat za pomocą specjalnej aplikacji.

Głównym wydarzeniem kończącego się tygodnia, oprócz skandalu wokół miłosnego trójkąta Iriny Shayk, Bradleya Coopera i Lady Gagi, było #FaceappChallenge, które zyskało popularność na Instagramie. W niecodziennym flash mobie, w którym użytkownicy „starzeją się” za pomocą aplikacji na smartfona, wzięli udział nie tylko mieszczanie, ale także gwiazdy rodzimego show-biznesu. Tak więc Philip Kirkorov, Yegor Creed, Kristina Asmus, Yana Rudkovskaya, Victoria Bonya i wielu innych pokazali się w ciągu 30-50 lat. Nawiasem mówiąc, Vokrug TV zebrał wszystkie te metamorfozy w recenzji, którą można obejrzeć tutaj.

READ
Dziewczyny dojrzały: młode rosyjskie gwiazdy, które wyglądają na starsze niż ich lata

Jednym z pierwszych, który pokazał się w wieku przedemerytalnym, była 32-letnia Nastasya Samburskaya. W miniony weekend gwiazda serialu „Univer. New hostel ”opublikowała selfie, na którym jej twarz była usiana zmarszczkami, i podpisała się w jej zwykły humorystyczny sposób (pisownia i interpunkcja autorów pozostają niezmienione w dalszej części. — Notatka. wyd.): „Samotny emeryt, 57 lat. Wysokość 178. Klatka piersiowa 3 rozmiary. Szukam mężczyzny po 60. roku życia do wspólnego życia. Nierezydenci i pijący proszę nie przeszkadzać.

Nastasya Samburskaya pokazała się na starość

Potem obraz wywołał mieszaną reakcję zwolenników artysty. Jak to zwykle bywa, niektórzy docenili żart celebryty, inni też znaleźli tu powód do krytyki. Wśród tych, których rozbawiła publikacja, była przyjaciółka Samburskiej, 36-letnia aktorka Natalya Rudova. Zostawiła więc kilka emoji śmiejących się do łez pod postem przyjaciela.

Jednocześnie na swoim Instagramie celebrytka znana z serialu „Dzień Tatiany” kategorycznie wypowiedziała się przeciwko spontanicznie rosnącej popularności tego wyzwania. W proteście zamieściła swoje zwykłe zdjęcie z podpisem: „Moje zdjęcie na starość!”. Zauważ, że do tekstu dołączyła również hashtag z nieprzyzwoitym językiem, co oznacza, że ​​gwiazda była bardzo zmęczona oglądaniem nagle starzejących się kolegów i przyjaciół w jej kanale. Ponadto oburzona Natalia opublikowała również żart na temat dnia w Stories, który brzmi: „Teraz chciałabym połączyć dwa wyzwania – tak, aby ludzie zawracali nogami na tych, którzy rozkładają swoją starą twarz ”.

Historie autorstwa Natalii Rudowej

Jednak oburzenie Rudowej tylko rozbawiło Nastasię. Dziś opublikowała w Stories na swoim mikroblogu zdjęcie starzejącej się Natalii i krótko podpisała: „Przepraszam”. W tym samym czasie aktorka dodała też do publikacji śmiejącą się emotikonę. Nie wiadomo, jak przyjaciel Rudowej zareagował na atak. Przynajmniej publicznie w sieciach społecznościowych nie odpowiedziała jeszcze na Samburską.

Historie Nastasji Samburskiej

Ale opinię Natalii poparła Olga Buzova. Dziś gwiazda „Domu-2” przesłała sobie wspomniane wcześniej Historie aktorki i napisała: „Dosyć, naprawdę. Dlaczego się starzejesz. Po prostu Brad. Dodajmy, że dwa dni temu prezenterka telewizyjna wypowiedziała się przeciwko #FaceappChallenge na swoim profilu na Instagramie.

„Szczerze mówiąc, długo milczałem, ale w ogóle nie rozumiem tego idiotycznego, głupiego wyzwania. Każdy sprawia, że ​​wyglądają staro. Chłopaki, dlaczego? Wszyscy tam będziemy, wszyscy dorośniemy. Po co śpieszyć się z młodością, po co w ogóle to wizualizować? Jaki to ma sens? Dostałem ten program 100 lat temu, ale nie chcę i nawet go nie obejrzę. Żyj dzisiaj i ciesz się. Zawsze powtarzam, że od najmłodszych lat należy chronić nie tylko honor, ale także piękno i zdrowie. Dlatego wszystko jest w naszych rękach, a jeśli o siebie zadbamy, możemy pozostać piękni jak najdłużej. Przestańcie, naprawdę, proszę. Czuję się nieswojo, gdy na to patrzę. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem – powiedział artysta.

READ
Melania Trump wybrała niewłaściwy strój na wizytę u ofiar katastrofy

Olga Buzova powiedziała, że ​​uXNUMXbuXNUMXbnieprzyjemnie było patrzeć na gwiazdy, które się zestarzały

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: