Najsłynniejszy model pada na wybieg

Utrata równowagi przed wielomilionową publicznością – co może być smutniejszego dla profesjonalnej modelki? Ale nie! Te modele oczarowały wszystkich czarującymi uśmiechami, brawami, figlarnym dygnięciem i kontynuowały pracę. Publiczność chętnie ich wspierała i współczuła im. Zebraliśmy najbardziej irytujące upadki modelek podczas pokazów.

Oklaski dla siebie to najlepsze wsparcie

Tak zdecydowała Agyness Deyn w 2010 roku i dumnie paradowała po zawrotnym upadku. Najciekawsze jest to, że wstyd był podwójny. Modelka poślizgnęła się, upadła, ponownie wstała, ale okazało się, że tylko po to, by znów stracić równowagę. Najwyraźniej najważniejsze jest, aby nie stracić wiary w siebie!

To wszystko wina rekwizytów

Mianowicie nieszkodliwa konewka wypełniona wodą. Wielu wierzy, że zachwiała równowagą Camille Vee na pokazie Vivienne Westwood w 2006 roku i spowodowała, że ​​straciła równowagę. Niewygodne buty, śliska podłoga – wszystko się połączyło (czytaj także: Jak w nim chodzić? Najbardziej niewygodne buty gwiazd, które chcesz odzobaczyć).

Twarz na podium – to boli

Jessica Stam na wystawie CHLOE w 2006 roku sama to poczuła, nie kryła irytacji i próbowała się uśmiechnąć. I to pomimo tego, że cios był silny. Mimo to modelka to traumatyczny zawód. Pocieszeniem jest to, że to upadek, a publiczność wspomina Jessicę przez lata z sympatią i zrozumieniem.

Będziesz potrzebować:

Szanuj sandały

Szanuj sandały

Aby nie powtórzyć smutnego doświadczenia, wybierz modele na stabilnym obcasie.

Buty

A neutralne modele na niskim obcasie idealnie wpasują się w codzienne stylizacje.

Niebezpieczeństwo w kolorach

Kwiatowy wzór na głowie jest nie tylko piękny, ale także niebezpieczny. Sprawdzone w pokazie Victoria’s Secret w 2017 roku przez anioła Ming Xi, doświadczonego modela. Promień jej nakrycia głowy był imponujący. Kiedy upadła, wyglądała romantycznie i kobieco. Zabierzmy go do użytku i ostrożnie używajmy kwiatów!

Moje zwężone, zwężone .

Samiec? Nie, sylwetka! Obcisła sukienka też może spowodować upadek, co pokazała Lindsey Wixon na pokazie Versace w 2012 roku (czytaj także: Forget Forever: Terrible Dresses Paltrow, Kardashians i innych gwiazd. I żaden narzeczony nie pomógł. Wysokie obcasy, ograniczona możliwość stawiania kroku – czynniki, które determinowały utratę równowagi.

Nieznacznie nie brane pod uwagę

Więc chciałbym pomyśleć, ale upadek Karlie Kloss na wystawie Fendi został zauważony. Linia modelek już kończyła pokaz, przesuwając się w stronę kulis. Dosłownie brakowało jej metra, żeby to się stało w strefie ukrytej przed widzem. Ale wstyd!

READ
Fałdy na bluzce Svetlany Lobody zostały pomylone z rozstępami

Razem fajnie jest nie tylko chodzić, ale i upadać

Tak, wahania pasa startowego mogą być ogromne, co udowodniły Carmen Electra i Alison Sweeney podczas pokazu MAX Factor 2007. Kiedy jeden upadnie, istnieje szansa, że ​​następny za tobą również się potknie i upadnie. Tutaj też zadziałał efekt zaskoczenia: kiedy Alison wychodziła, nie myślała, że ​​jej koleżanka będzie leżała na podłodze, co nią wstrząsnęło.

Porażka na miejscu

I prawdopodobnie najprzyjemniejszy upadek ma miejsce, gdy kilku przedstawicieli płci przeciwnej natychmiast rzuca się na ratunek. Tak stało się z Candice Swanepoel w 2015 roku na pokazie Givenchy. Ucierpiały kolana i duma, ale uwaga ze wszystkich stron może być dobrą rekompensatą za szkody.

Nie może sama chodzić: jak wygląda i żyje najwyższa kobieta na świecie – 10 niesamowitych zdjęć

Publikacja sieciowa WDAY.RU

Zaświadczenie o rejestracji środków masowego przekazu EL nr FS 77-83683, wydane przez Federalną Służbę Nadzoru w Sferze Komunikacji,

technologie informacyjne i komunikacja masowa (Roskomnadzor) 12 sierpnia 2022 16+.

Założyciel: Shkulev Media Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

I O. redaktor naczelny: Julia Władimirowna Serikova

Prawa autorskie (c) Shkulev Media Holding LLC, 2022.

Jakiekolwiek powielanie materiałów serwisu bez zgody redakcji jest zabronione.

Dane kontaktowe do agencji rządowych (w tym Roskomnadzor):

Prawie żaden pokaz mody nie obejdzie się bez incydentów: modelki spóźniają się, nie mają czasu na makijaż, ale to wciąż kwiaty w porównaniu z tym, że szczupłe i kruche dziewczyny padają jak klocki na wybiegu.

Jak widać na nagraniu, modelka upada i zaczyna się uśmiechać, po czym bije brawo, dumnie, ale z uśmiechem, zbiera się w sobie i kontynuuje. Jednocześnie czarujący uśmieszek nie uchronił jej przed drugim upadkiem.

Łaska czarnej pantery, tak

W 1993 roku, na pokazie Vivienne Westwood, brytyjska modelka Naomi Campbell, nazywana Czarną Panterą, również upadła z powodu wzrostu obcasów. Nie mogąc przejść przez połowę etapu, dosłownie usiadła na podium.

Nikt z obecnych nie pomógł Campbell, ale była w stanie przejść przez incydent dzięki uśmiechowi. Wraz z upadkiem Naomi zaczęła zyskiwać na popularności. Od tego momentu upadek modelek na wybiegu zaczęto ironicznie nazywać zwrotem „make Naomi”.

READ
Brigitte Macron pojawiła się na pokazie mody w nieodpowiedniej formie i rozzłościła modową społeczność

“Upadły anioł”

Podczas pokazu Victoria’s Secret w Szanghaju, który odbył się w listopadzie 2017 roku, chińska top modelka Ming Xi upadła na wybiegu. Dziewczyna poślizgnęła się i upadła na kolana.

Pomimo faktu, że program nadal był sukcesem, Xi przeprosiła na swoich stronach w mediach społecznościowych i stwierdziła, że ​​„rozczarowała wszystkich”. Po niezręcznej sytuacji nie złożyła rąk i zadeklarowała, że ​​będzie dalej szła do przodu.

Twarz o podium

Nie można było uniknąć upadku i Kanadyjki Jessiki Stam. Na pokazie Chloe mocno uderzyła się w głowę na wybiegu. W tym momencie modelka z trudem powstrzymywała łzy.

Ku głośnemu aplauzowi publiczności cicho wstała i ruszyła dalej.

Obwiniaj jezioro!

Modelka Camilla Vee doznała zwichnięcia nogi po upadku na pokazie Vivienne Westwood. Podczas pokazu mody z konewką w dłoniach prawie położyła się na ścieżce. Internauci żartowali, że dziewczyna zmrużyła oczy z powodu trzymanych w dłoni rekwizytów.

Podobnie jak poprzednie modelki z kolekcji Life, nie gubiła się, wstała, wygładziła włosy i poszła za kulisy.

Spada, ale wstaje

rok 2012. Pokaż Versace. Wtedy na wybiegu wypadła amerykańska modelka z pulchnymi ustami Lindsey Wixon. Warto zauważyć, że w tym momencie jej koleżanka Daphne Groeneveld szła w jej kierunku. Przewróciła oczami, upadając.

Widać to wyraźnie w zwolnionym tempie.

Za kulisami się nie liczy

Prawdopodobnie można to uznać za najbardziej obraźliwe – przejść z gracją po podium i spaść tuż za ekranem sceny. Zdarzyło się to modelce Lindsey Wixon na jednym z pokazów. Zejście ze sceny nie zajęło jej zaledwie kilku sekund i pół metra.

Niemniej jednak w oczach publiczności pozostała żelazną damą branży modelek.

“To była katastrofa”

W 2010 roku jeden z modeli upadł na pokazie projektanta Christophera Baileya. Powód jest oczywisty – obcasy. Dziewczyna nie była zaskoczona, wstała i ruszyła dalej. Ale nieszczęsne buty znów ją zawiodły i jeden spadł z jej stopy. Ona z kolei wzięła go w rękę i skalała do końca.

Nie była pozbawiona krytyki. Bailey tak skomentował: „Jedna z dziewczyn upadła. To była katastrofa.” Najprawdopodobniej modelka nie mogła kontynuować kariery u tego projektanta.

„Klasa mistrzowska” od profesjonalistów

Czeska modelka Karolina Kurkova w całej swojej karierze nigdy nie wylądowała na wybiegu. Tak, były incydenty: na pokazie Victoria’s Secret Fashion jej but lata. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Wyrzuć to i uśmiechaj się dalej.

READ
Ivanka Trump ubrała się ładniej niż jego żona na spotkanie z premierem Kanady

Jeszcze więcej o upadkach modelek na wybiegu można przeczytać w kolejnej kolekcji Life, która zawiera najbardziej epickie momenty od 2006 roku.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: