Najsilniejsza pasja między parami zodiaku

Wśród wszystkich znaków zodiaku są trzy szczególne pary, które są do siebie najbardziej harmonijnie dopasowane. Współczucie między nimi czyta się dosłownie na pierwszy rzut oka. A po wejściu w związek doskonale rozumieją swojego partnera. W tych związkach osiąga się tak komfortowy i harmonijny stan umysłu, że chcesz zapomnieć o wszystkim na świecie, a partnerzy mają poczucie, że są do siebie przyciągani jak magnes.

Czym więc są te pary, które mają tak silną atrakcję?

1) Rak i Waga

Gdy tylko Rak spotka Wagę na swojej ścieżce życiowej, nastąpi ostry zwrot w życiu obojga. W końcu oboje zanurzą się w świat szczególnej zmysłowości i pragnień. Zarówno Rak, jak i Waga potrzebują dość ekskluzywnej atmosfery, wtedy mogą czerpać z życia to, co najlepsze.

Tych dwoje połączy przenikliwy umysł i pragnienie stałego wsparcia. Ich zjednoczenie jest ich indywidualnym światem, zamkniętym przed wzrokiem publicznym.

Rak i Waga mogą być również bardzo obiecujące w parze, będąc partnerami biznesowymi. W końcu obojgu bardzo trudno jest podjąć jakąkolwiek decyzję, a razem mogą wszystko przedyskutować i zważyć. Waga jest strategiem w związkach i wyraźnie widzi perspektywy, podczas gdy Rak widzi szczegóły, które są niewidoczne dla Wagi.

Rak i Waga zawsze znajdą o czym porozmawiać. Bo Waga tryska różnymi pomysłami, a Rak kipi swoimi doświadczeniami. A w takich rozmowach Waga może wiele nauczyć Raka. Nauczą go rozumieć swoje uczucia, pomogą w podejmowaniu wszelkich decyzji, kierując się zdrowym rozsądkiem, a nie emocjami.

Rak może nauczyć Wagę zwykłej światowej mądrości i praktyczności.

Spotkawszy się raz i przyciągając się do siebie, ta para nie będzie już nikogo potrzebować. Każdy z nich bezgranicznie docenia swojego partnera i odczuwa ogromną magiczną atrakcję.

2) Bliźnięta i Wodnik

Wszechświat, jakby stworzył te znaki dla siebie. To dwaj bystrzy przedstawiciele żywiołów Powietrza, co czyni ich dość atrakcyjnymi. Wzajemna miłość do wszystkiego, co nowe i nieznane, kreatywność myślenia – wszystko to pozwala im się sobą nie nudzić.

W końcu Bliźnięta i Wodnik to prawie doskonały, bardzo harmonijny związek. W parze zawsze panuje wzajemne zrozumienie, a to jest podstawa budowania różnego rodzaju relacji: przynajmniej współpracy biznesowej, przynajmniej rodzinnej. Te dwa znaki mają ze sobą wiele wspólnego i dlatego są jak dwa magnesy.

Bliźnięta i Wodnik łączą się w jedną całość dzięki gotowości na każdą zmianę, nieprzewidywalności i pragnieniu wolności. W tej parze panuje atmosfera żartów, rozrywki i bardzo jasnych pozytywnych emocji. W organizowaniu sobie nawzajem różnych świąt i niespodzianek zobaczą sens swojego współistnienia.

READ
5 kobiecych cech, które sprawiają, że mężczyźni tracą głowę

Relacja między Bliźniętami a Wodnikiem jest po prostu fenomenalna. Są w stanie żyć, myśleć i czuć na tych samych falach.

Tworzą tak żywe połączenie emocjonalne i cieszą się komunikacją ze sobą tak subtelnie, że przełamanie tego magnetycznego przyciągania staje się prawie niemożliwe.

I nawet jeśli okoliczności rozwiną się w taki sposób, że Bliźnięta i Wodnik nie mogą wyruszyć w kolejną przygodę, nadal będą się dobrze bawić i będzie dla siebie silna atrakcja.

3) Byk i Panna

Kiedy Byk i Panna spotkają się, w ich związku zapanuje harmonia. Zarówno Panna, jak i Byk mają raczej idealistyczne poglądy na życie, co ich łączy. Oboje chcą stabilności w relacjach i są wobec siebie bardzo lojalni.

Wszystko to sprawia, że ​​taka para jest wystarczająco silna, zjednoczona wspólnymi wartościami i zdolna do dążenia do wspólnych celów. Ich zasadą życia jest wzajemna pomoc. A wspólna aktywność ich nakarmi.

Byka i Pannę łączy jedna ważna okoliczność – nie żyją fantazjami i marzeniami. Wymyślanie czegoś nowego lub planowanie czegoś nie jest dla nich. Lubią spokojny i cichy tryb życia. Są pewni, że mogą wiele osiągnąć, jeśli będą pracować długo i owocnie.

Ryzyko nie jest ich sposobem i nie mogą zrozumieć, jak inni ludzie podejmują ryzyko. Byk i Panna zawsze będą się doceniać i dadzą bratniej duszy miłość i troskę, budując w ten sposób fundament ich związku. W końcu oboje do tego dążą.

I nawet lata życia nie będą w stanie zerwać wzajemnego zrozumienia i magnetycznego przyciągania do siebie.

Astrologowie uważają, że rodziny zodiakalne powiązanych elementów są najbardziej kompatybilne. Na przykład znaki Ziemi są kompatybilne z Wodą lub Ziemią.

Przedstawiciele żywiołu Ognia łatwo dogadują się ze znakami żywiołu Powietrza.

Nieodpowiednie elementy

Należy pamiętać, że istnieją elementy, które mają słabą kompatybilność:

  • ziemia z powietrzem;
  • ogień wodą;
  • powietrze z wodą;
  • ziemia z ogniem.

Jednak człowiek często łamie zasady, więc szuka partnera, który spełnia jego potrzeby w danym momencie, bez dalszej perspektywy.

Niezgodne znaki, które odczuwają silną pasję między sobą

Skorpion z Baranem

Te rodziny zodiaku są rządzone przez wojowniczego Marsa i zwykle w związku takiej pary widać nutę gorącej miłości.

To pasja pomaga parze trzymać się razem. Taki związek będzie miał hobby z gorącym łóżkiem, ale nie należy wykluczać poważnych konfliktów.

READ
Horoskop od Pawła Globy: który znak zodiaku jest najszczęśliwszy

Czasami między Baranem a Skorpionem wybucha niesamowicie silny płomień, który powstrzymuje partnerów. Człowiek Barana wyróżnia się jasnym poczuciem własnej wartości, lekkomyślnym charakterem, z łatwością rozpoczyna nowe powieści.

Kobieta Scorpio łatwo przykuwa uwagę płci przeciwnej dzięki jej spokojowi, tajemniczości. Uwodzicielstwo Skorpiona uzupełnia pewność siebie Barana.

W odwrotnym przypadku, gdy mężczyzna to Skorpion, a kobieta to Baran, panuje ciągłe napięcie.

Ryby z Wagą

Kiedy przedstawiciele tych rodzin zodiaku spotykają się, zaczynają rozwijać się relacje, których podstawą jest świat snów.

Chęć oderwania się od prawdziwych sprzeczności świata tworzy harmonię, maskując wszelkie trudności, ostre zakręty, aż do całkowitego zaprzeczenia problemu.

Astrologowie zasłużenie nazywają połączenie tych znaków jedną z najtrudniejszych kombinacji przepełnionej miłości. Obaj partnerzy starają się zadowolić siebie nawzajem, odwołując się do zmysłowych metod.

Ryby mają tendencję do istnienia we własnym świecie, zamykając drzwi na codzienne stresy rzeczywistości. Wagi ogarnia chęć odnalezienia swojego ideału, który w pełni spełnia wszystkie kryteria jakości.

Ryby znajdą sposób, aby Waga uwierzyła, że ​​ich para jest po prostu idealna, nawet jeśli to tylko iluzja.

Główną wadą pary są trudności. W obliczu nich każdy znajdzie powód, by ukryć się przed rzeczywistością.

Byk z Leo .em

Pomiędzy tymi znakami istnieje wzajemny, jasny, sentymentalny związek.

Obaj partnerzy denerwują innych, wyrażając szczere uczucia. Leo uwielbia podziw, a Byk szuka komfortowych warunków do życia.

Lwa pociąga zmysłowa natura Byka. Sam Byk podziwia zdolność Leo do uczynienia ich związku wyjątkowym, przepełnionym miłością.

Reprezentowane przez te znaki zodiaku wyróżniają się oddaniem, ale są uparte i nie naruszają ich zasad. Nie są w stanie pójść na ustępstwa, jeśli urażona jest duma dumnych Lwów i pewny siebie Byk. Partnerzy nie wiedzą, jak przyznać się do swoich błędów, a nieustępliwość prowadzi do częstych konfliktów.

Panna ze Strzelcem

Przedstawiciele tych znaków z łatwością uzupełniają brakujące cechy i doprowadzają się do szaleństwa.

Strzelcy wyróżniają się wyluzowanym, rozważnym charakterem. Panny są powściągliwe, pedantyczne, próbują kontrolować swoje emocje.

Strzelec znajdzie sposób na uratowanie Panny przed zwiększonym napięciem, nieustępliwością, ale często znajdzie się w niewygodnych sytuacjach. Panna będzie mogła przekonywać Strzelca, nie pozwalając mu kierować emocjami, nie myśląc o konsekwencjach.

Ich związek charakteryzuje niekończąca się atrakcyjność i odraza, dzięki czemu intymność jest idealna.

READ
5 najlepszych prezentów dla mężczyzny

W większości przypadków przedstawiciele tych znaków zodiaku spotykają się w młodym wieku i pozostają razem, ignorując różnice charakteru.

Wodnik i Koziorożec

Przedstawicieli tych zodiakalnych rodzin łączy jeden władca – Saturn.

Koziorożec hołduje tradycji, rzadko łamie zasady, oczekując tego samego zachowania od innych. Wręcz przeciwnie, Wodnik to buntownik, który zawsze łamie zasady.

Koziorożec zawsze wyróżnia się wyrafinowanymi manierami, ale w intymności ujawniają swoje sekretne nałogi, które starannie ukrywali. Wodnik nie wie, jak ukryć swoje dziwactwa, co elegancko uzupełnia pragnienie eksperymentowania i innowacji.

Wodnik uwielbia nieprzewidywalność, a Koziorożec jest obcy wszelkim nieoczekiwanym zwrotom, więc znaki będą musiały stawić czoła różnego rodzaju konfliktom.

Bliźnięta i rak

Nowotwory są z natury nieprzewidywalne – ich nastrój może zmienić się dramatycznie w ciągu kilku sekund. Z drugiej strony Bliźnięta to beztroska osoba, która ciągle zmienia zdanie.

Związek takiej pary kojarzy się z kolejką górską, ponieważ oboje są nieprzewidywalni, szczególnie w momentach, gdy trzeba kontrolować emocje.

Bliźnięta są obce drażliwości Raka, ponieważ kierują się logiką, a nie emocjami. Nowotwory polegają na swojej intuicji i emocjach. Tworzy to równowagę, ponieważ każdy ze znaków ma mocną stronę, której nie ma partner.

Jednak ta równowaga jest przyczyną wzajemnych nieporozumień i rozczarowań.

Wodnik ze Skorpionem

Ta kombinacja ma wspólne zainteresowania – chętnie odkrywają nieznane, zakazane. Kiedy się spotkają, zaczną się sobą interesować, ich atrakcyjność stworzy silne przywiązanie.

Charakterystyczną cechą obu znaków jest brak dyplomacji, rzadko wchodzą na kompromis, zwłaszcza przy rozwiązywaniu poważnych konfliktów.

Wodnik może być zbyt arogancki, jeśli ktoś nie popiera ich wartości. Scorpio nienawidzi aroganckich ludzi, staje się agresywny, jeśli sprawi się, że poczują się gorsi.

W intymności para ma wysoką kompatybilność, ponieważ Wodnik wie, jak utrzymać seksualność Skorpiona, otwierając przed nim nowe możliwości.

Skorpion z Wagą

Scorpio wyróżnia się powściągliwym, nie przyciągającym uwagi innych charakterem. Libra natomiast zawsze wyróżnia się przenikliwym spojrzeniem, szerokim uśmiechem, który z pewnością przyciągnie uwagę. Towarzyskość Wagi pomoże znaleźć podejście do Skorpiona i wyprowadzić go na światło dzienne. Scorpio pokocha to, ponieważ znajdzie nowych przyjaciół, podobnie myślących ludzi.

Skorpiony rzadko pokazują swoje prawdziwe emocje, pragnienia, a Waga będzie zainteresowana lepszym poznaniem swojego partnera. Relacje łóżkowe pozwolą Scorpio poczuć się kochanym, pożądanym partnerem.

READ
10 dziwnych faktów o dziewczynach, które okazały się prawdziwe

Relacja pary zacznie się pogarszać, gdy Scorpio zademonstruje Wadze swoją zimną stronę. Skorpiony będą zirytowane ciekawością Wagi, ponieważ starają się lepiej poznać swojego partnera.

Rak z Baranem

Baran uwielbia odgrywać rolę silnego bohatera, a Rak potrzebuje takiego patrona, obrońcy. Ta cecha jest odpowiednia dla pary kobiety z rakiem, mężczyzny Barana. To w niej kobieta wyda się bezbronna i potrzebująca pomocy, a mężczyzna będzie silnym wsparciem.

Ta kombinacja jest całkiem udana w seksie – Baran nauczy raka zabawy. Jednak Baran będzie lubił pozytywny prąd do momentu, gdy zauważy emocjonalną zależność partnera.

Baran ma niezależne, kochające wolność usposobienie, co obraża Raka, który nie czuje potrzebnej mu miłości. Nieświadomie Baran skrzywdzi swojego partnera i poczuje się winny, że jest sobą.

Strzelec i Ryby

Jowisz rządzi obydwoma znakami. Rozwiązując ważne problemy życiowe, polegają na wsparciu z zewnątrz. Oba znaki wyróżnia nieodparty pociąg do zdobywania nowej wiedzy, wartości duchowych.

Strzelcy to w większości osoby zorientowane na cel, zmierzające do celu tylko w dobrych momentach. Ryby wolą rozpoznawać pragnienia innych, wykorzystywać je do rozwoju. Strzelec lubi tę pozycję, ale nie chce mieć zwolennika, jeśli zostanie podjęta zła decyzja.

Błędy rozczarowują Strzelca, a Ryby obrażają się, jeśli są zmuszone do robienia wszystkiego na własną rękę.

Oba znaki są zmienne, łatwo dostosowują się do zmian, ale ich cechy są zasadniczo różne.

Koziorożec i Lew

Ponieważ obaj przedstawiciele tych znaków cenią autorytet, szybko uzależniają się od siebie. Koziorożec wyróżnia się opanowaniem, praktycznością. Leo jest dobroduszną, pełną pasji osobą.

Pomimo tego, że wartości partnerów są takie same, wolą oni stosować różne metody osiągania rezultatów.

Leo ma silne poczucie własnej wartości. Łatwo go zranić, jeśli partner nie zwraca należytej uwagi.

Lwom pochlebia każda pochwała, ale Koziorożec nie uważa go za głównego, dlatego postawi go na swoim miejscu, stosując odpowiednią krytykę, wskazując wady. Takie zachowanie może podniecić Leo lub odwrotnie, wywołać atak agresji. Ciemna strona Koziorożca jest częściowo rozjaśniona przy pomocy Lwa.

Pomimo pozytywnych cech, te rodziny zodiaku rzadko się dogadują, ponieważ nie wiedzą, jak sprostać oczekiwaniom partnera.

Byk z Wagą

Ponieważ obydwoma znakami rządzi Wenus, w związku zapanuje romantyczna atmosfera. Ich planeta dąży do piękna, harmonii, co nie zawsze jest idealną podstawą relacji.

READ
Wypróbuj już dziś: 15 łatwych średnich fryzur, które możesz zrobić w 60 sekund

Byk preferuje wygodę, którą można poczuć, dotknąć, posmakować. Wagi kochają estetyczne piękno, ponieważ kochają oczami.

Takie cechy dodają związku wrażliwości, ale partnerzy uważają się za zależnych. Byk jest zaborczy i potrzebuje fizycznego bezpieczeństwa w czasie, gdy Waga potrzebuje ochrony emocjonalnej. Dominująca natura Byka nie będzie w stanie tolerować miłości Wagi do flirtu.

Rak z Leo

W takiej parze widoczny jest wpływ Słońca (Lew) i Księżyca (Rak). Partnerzy doskonale się uzupełniają. Mężczyzna Leo ma ochotę podbić kobietę z rakiem, więc obiecuje traktować ją jak księżniczkę.

Homebody Cancer nauczy Leo cenić miłość, oddanie, wartości rodzinne. Rak charakteryzuje się zwiększonym poczuciem niepokoju, co może prowadzić do nadopiekuńczości, której nie lubią kochający wolność Leos. Negatywnie ocenia takie zachowanie, choć sam jest wymagający, nie zwraca uwagi na uczucia partnera.

Wodnik i Ryby

Te rodziny zodiaku są ciekawskie, zawsze gotowe na przygody.

Na pierwszych etapach para czuje się komfortowo, ponieważ mają wspólne zainteresowania. Ryby znajdą sposób na zabawę z partnerem, ale mogą spróbować zabrać Wodnika ze sobą do świata fantasy. Wodnik może odmówić podążania za Rybami.

Wodnik jest osobą kochającą wolność, eksploruje otaczający go świat tylko według własnych zasad. Ryby to raczej wrażliwy znak, podczas gdy Wodnik lubi mniej emocjonalnego partnera.

W intymności Wodniki przejmują kontrolę w swoje ręce, a Ryby chętnie się na to zgadzają. Jednak po pewnym czasie partnerzy nie będą mogli się nawzajem zadowolić.

Koziorożec z Baranem

Całkiem efektywna para jeśli chodzi o wspólne relacje biznesowe. Obaj wyróżniają się cechami przywódczymi, zawsze trzymają się planu, równomiernie awansując. To właśnie przywództwo spowoduje sytuacje konfliktowe w takim sojuszu.

Baran uwielbia małe konflikty, które rozpalają go w łóżku, ale nie wie, jak kontrolować silnych przeciwników. Koziorożce wolą kontrolować emocje, roztropnie dążyć do sukcesu, podczas gdy Baran, przeciwnie, podąża za ich emocjami, nie robiąc żadnych planów.

Koziorożec metodycznie rozwiązuje wszystkie problemy, dokładnie planując swoje działania. Baran czuje się komfortowo, jeśli nie wie, co go czeka, więc postępuje lekkomyślnie.

Po przestudiowaniu mocnych i słabych stron znaków zodiaku znacznie łatwiej będzie określić ich zgodność.

Należy pamiętać, że nawet najbardziej niezgodne znaki według horoskopu w prawdziwym życiu mogą doskonale współistnieć, działając jako całość.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: