Najpotężniejsze znaki zodiaku według Vasilisa Volodina

Vasilisa Volodina, astrolog i prezenterka telewizyjna, nazwała znaki zodiaku, które mają niesamowitą moc i nie przejmują się żadnymi trudnościami. Przedstawiciele tych znaków zodiaku mają pewne cechy, dzięki którym są uważani za najsilniejszych.

Który ze znaków zodiaku żywiołu Powietrza ma niesamowitą moc?

W tym żywiole Wodnik otrzymał tytuł najsilniejszego znaku zodiaku. Osoby urodzone pod tą kombinacją gwiazd są nieco marzycielskie i starają się dążyć do wzniosłych ideałów. Jeśli na ich los spadnie jakiś test, nie pękną i szybko dostosują się do zachodzących zmian. Dzięki tej jakości są moralnie silniejsi.

Drugie miejsce zajmuje Waga. Nie różnią się siłą, ale najgorsze jest to, że marnują energię w niezrozumiałym miejscu i po co. Osoby urodzone pod tą kombinacją gwiazd mogą nie dokończyć tego, co zostało rozpoczęte.

Bliźnięta są uważane za słabe w żywiole powietrza. Wynika to z faktu, że nie potrafią skupić się na jednej rzeczy. Dla nich ważne jest wsparcie z zewnątrz, a to właśnie ich przedstawicielom często brakuje znaku. Jeśli czasy są trudne, Bliźnięta mogą zacząć bardzo panikować.

Kto spośród znaków zodiaku żywiołu Ognia jest obdarzony szczególną mocą?

W tym żywiole Strzelec jest obdarzony szczególną mocą. Ludzie urodzeni pod tą kombinacją gwiazd, bez względu na okoliczności, zawsze starają się zachować człowieczeństwo. Strzelcy muszą po prostu kontrolować swoje emocje, nie boją się różnych prowokacji i zawsze mają swoje zdanie. Przedstawiciele znaku mają dość szerokie spojrzenie, poza tym zawsze pozostają optymistami.

Leo jest na drugim miejscu. Wielu może wydawać się, że przedstawiciele tego konkretnego znaku są najsilniejsi, ale mają pewne słabości. Ludzie urodzeni pod tą kombinacją gwiazd są bardzo zależni od rozwoju okoliczności, a także od opinii otaczających ich ludzi. Jeśli Lwy nie zapewniają wsparcia i nie wyrażają pochwał, mogą szybko się poddać.

Baran może być słaby w żywiole ognia. Wyróżnia je aktywność i aktywność, ale jednocześnie nie potrafią kontrolować swoich emocji. Barany są bardzo zależne od tego, co dzieje się w ich sercach. Ludzie urodzeni pod tą kombinacją gwiazd są zdolni do czynu, który będzie nieroztropny, przez co mogą znaleźć się w dość trudnej sytuacji.

READ
10 fatalnych błędów na pierwszej randce, po których mężczyzna już nie zadzwoni

Który ze znaków zodiaku żywiołów Ziemi jest obdarzony szczególną mocą?

Pierwsze miejsce wśród znaków elementów zodiaku Ziemi zajmują Koziorożce. Może to wynikać z faktu, że przedstawiciele tego znaku wykazują wytrwałość, determinację i konsekwencję. Koziorożcom trudno jest obrazić lub zranić. Bez względu na to, jak rozwiną się okoliczności, przedstawiciele znaku będą dążyć do swojego celu.

Dziewczyny są na drugim miejscu. Ludziom wokół nich może się wydawać, że są wystarczająco silni, ale przedstawicielom znaku nie jest łatwo zaakceptować świat takim, jaki jest w rzeczywistości, przez co często po prostu płyną z prądem.

Byk są uważane za najsłabsze znaki tego elementu. Może to wynikać z tego, że nie lubią zmian. Naprawdę chcą otaczać się szczęściem i spokojem, ale jeśli plany się załamią, stają się całkowicie bezbronni.

Kto spośród znaków zodiaku żywiołu Wody jest najpotężniejszy?

Prymat wśród znaków zodiaku żywiołów Wody przypada Rybom. Astrolog zauważa, że ​​uXNUMXbuXNUMXbprzedstawiciele tego znaku są silniejsi niż wszyscy przedstawiciele konstelacji zodiaku. Pomimo faktu, że Ryby często pozostają we własnym świecie równoległym i mogą stracić kontakt z tym, co się dzieje, to właśnie na tym polega ich niesamowita siła. Przedstawiciele tego znaku mogą długo znosić i czekać na bardziej sprzyjające czasy. Dzięki sile ducha Ryby potrafią walczyć o swoje szczęście.

Skorpiony też mają siłę, ale mają słabość – kumulują w sobie emocje, a w wyniku ich akumulacji przedstawiciele znaku mogą słabnąć.

Raki dość wrażliwe i można je po prostu zranić. Ludzie urodzeni w tej konstelacji zodiaku zawsze potrzebują wsparcia i aprobaty dla swoich działań. Jeśli w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby go dać, raki mogą popaść w depresję.

Ważne jest, aby zrozumieć, że wśród przedstawicieli każdego znaku zodiaku mogą być naprawdę silni ludzie.

Astrolog Vasilisa Volodina twierdzi, że w horoskopie zodiaku są słabe znaki, które ulegają wszelkim trudnościom, i silne, które nie przejmują się niczym. Co zaskakujące, niektóre konstelacje, które wyróżniają się determinacją i pewnością siebie, nie znalazły się na liście najsilniejszych znaków. Jakie są więc najsilniejsze znaki i jak ich moc przejawia się w życiu?

READ
7 niebezpiecznych sygnałów symbolizujących brak kwasu foliowego w organizmie

Najpierw musisz zrobić zastrzeżenie, że mówimy o sile moralnej, duchowej, a nie fizycznej. Według Vasilisy Volodiny w każdym elemencie można wyróżnić jeden najsilniejszy znak.

Astrolog Vasilisa Volodina udostępniła listę najpotężniejszych znaków zodiaku

W żywiole powietrza jest najsilniejszy znak zodiaku Wodnik. Mimo pewnych marzeń i dążenia do wzniosłych ideałów jest to znak, który może wielokrotnie doświadczać trudności w życiu, ale nigdy się nie podda. Wodniki potrafią szybko przystosować się do wszelkich zmian w życiu, co czyni ich moralnie silniejszymi.

Na drugim miejscu pod względem siły umysłu w żywiole powietrza są Wagi. Nie są tak słabi, ale mają zły nawyk rozpraszania energii i nie podążania za nią. Szybko tracą entuzjazm i pożądanie, a wraz z nimi cel.

Najsłabszym znakiem w tym elemencie jest Bliźnięta Nie potrafią skupić się na jednej rzeczy, często brakuje im wsparcia z zewnątrz. Kiedy napotykają trudności, wpadają w panikę i proszą o pomoc innych ludzi.

W żywiole ognia najsilniejszy jest Strzelec Przedstawiciele tego znaku nigdy nie tracą serca i starają się zachować ludzkość w żadnych okolicznościach. Wiedzą, jak kontrolować swoje emocje, nie ulegają prowokacji i zawsze mają własne zdanie. Ich siła tkwi w optymizmie i otwartości.

Na drugim miejscu – Lew Na pierwszy rzut oka przedstawiciele tego znaku wyglądają na silnych i upartych ludzi. Ale w dużej mierze zależą od okoliczności zewnętrznych i opinii innych. Leos nieustannie potrzebuje wsparcia i pochwał. Jeśli tak nie jest, szybko powieszą nos.

Najsłabszy znak żywiołu ognia – Baran Pomimo tego, że znak ten jest bardzo aktywny i aktywny, w swoim żywiole daje luz. Baran nie wie, jak kontrolować emocje, jest zbyt podatny na to, co dzieje się w jego duszach. Czasami Baran postępuje nierozważnie, co prowadzi go do trudnej sytuacji.

W żywiole ziemi najsilniejszym znakiem zodiaku jest Koziorożec Jest wytrwały, zdeterminowany i konsekwentny. Trudno go urazić i zranić do żywego. Nawet jeśli wszystko jest złe, nadal będzie dążył do celu, choć małymi i spokojnymi krokami.

Virgin na drugim miejscu pod względem siły umysłu w żywiołach ziemi. Często sprawiają wrażenie silnej osoby, ale czasami nie są w stanie zaakceptować świata takim, jaki jest i po prostu zaczynają płynąć z prądem.

READ
Jak przedstawiciele różnych znaków zodiaku niszczą własne życie

Byk – najsłabszy znak w żywiołach ziemi. Przedstawiciele tego znaku nie lubią zmian. Przez całe życie chcą żyć w pokoju i szczęściu, ale jeśli ich plany zawiodą, Byk staje się bezbronny.

W żywiole wody najsilniejszym znakiem jest Ryba Co więcej, są silne nie tylko wśród znaków swojego żywiołu, ale wśród konstelacji całego horoskopu zodiaku. Może się to wydawać trochę dziwne, ponieważ Ryby często mają całkowity brak połączenia ze światem rzeczywistym. To jest ich siła. Ryby mogą wytrzymać, czekać i mieć nadzieję przez długi czas. Takie męstwo pomaga im walczyć o szczęście do końca.

Skorpion – nie tak silny jak Ryby. Jego słabością jest to, że potrafi długo gromadzić w sobie emocje. Zjedzą go od środka, czyniąc go coraz słabszym.

rak – najczulszy znak zodiaku w swoim żywiole. Przedstawiciele tego znaku są bardzo wrażliwi i wrażliwi. Nieustannie potrzebują moralnego wsparcia i pomocy. Jeśli nie ma nikogo obok nich, Raki uznają to za znak, że nic nie można zmienić i popaść w depresję.

Według Vasilisy Volodiny narodziny słabego znaku zodiaku w okresie patronatu nie są oznaką, że dana osoba będzie koniecznie nawiedzana przez niepowodzenia, a jej życie będzie trudne. Również patronat nad silnym znakiem nie oznacza, że ​​uXNUMXbuXNUMXbdana osoba może wiele osiągnąć. Nie zapominaj, że każdy znak zodiaku ma swoje zalety i sfery wpływu na inne. A siła charakteru jest dana nie tylko przy urodzeniu. Można ją nabywać przez całe życie poprzez doświadczenie i pokonywanie trudności.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: