Najmodniejsze kobiety według znaku zodiaku

Moda to kontrolowana epidemia, powiedział Bernard Shaw i miał absolutną rację. Pytanie brzmi, czy wszyscy są dotknięci tą epidemią i czy odporność na nią jest zawsze dobra. ELLE opowiada o związku znaków zodiaku z modą. Przypominamy: każdy horoskop ma tendencję do popełniania błędów.

Koziorożec

Przedstawiciele tego znaku są raczej obojętni na trendy, ale nie oznacza to, że mają problemy ze smakiem. Wręcz przeciwnie, stuprocentowe „słuchanie” ratuje Koziorożce przed koniecznością pogoni za ulotną modą. Ubierają się stylowo, ale nie modnie i zawsze świetnie wyglądają, bo dbają o siebie.

Najważniejsze, że lubisz i czujesz się komfortowo. Cóż, wciąż piękna. Panna ironicznie trzyma się tych zasad i nie zamierza ich zmieniać. Wygoda i schludność to podstawowe kryteria, którymi kierują się Panny przy wyborze ubrań i wszystkiego innego, od akcesoriów po buty. To, co jest dziś w modzie, ich nie obchodzi.

Raki są gotowe ubierać się modnie, ale w większym stopniu lubią modę jako sztukę, jako rodzaj ekscytującego procesu. Przedstawiciele tego znaku są kreatywni w swojej garderobie, ale wolą wyjść poza standardowe obecne trendy. A jednak nie chcą przepłacać za znak. Jeśli to, co lubisz, nie jest związane z obecną marką, to nie ma znaczenia, Rak kupi to bez zastanowienia.

Skorpion

Bez przekonania przyglądając się temu, co dzieje się w modzie, nie zagłębiając się zbytnio w szczegóły, Scorpio wyrywa to, co dla siebie najciekawsze, i do tego ciekawego dodaje swój dość tradycyjny styl. Zwykły garnitur połączony z „dziwacznymi” skarpetkami to jego styl: Scorpio wie, że modowy diabeł tkwi w szczegółach.

Ten znak wyraża się, w tym poprzez ubrania, ale moda wcale go nie interesuje. Ryby mają swój własny styl, który, nawiasem mówiąc, może przypadkowo pokrywać się z trendami mody. Lub może kategorycznie się nie pokrywać, ale Ryby to nie obchodzi. Najważniejsze to wyrazić siebie.

Baran, przeciwnie, stara się być modny, ale coś im nie działa. Tam, gdzie Scorpio jest modny ze względu na jeden szczegół, Baran przeładowuje się modnymi rzeczami i czasami wygląda dziwnie. Wiele Baranów nie ma sposobu, aby uchwycić to, co nazywa się poczuciem stylu, więc potrzebują albo stylisty, albo dokładnego przestudiowania problemu. Ich problem polega na tym, że w modzie chwytają tylko najbardziej oczywiste, a ponadto cierpią na niemożność syntezy rzeczy.

READ
12 wskazówek używanych w Rusi

Wodnik

Musi zdecydować, czy jest gotowy na bycie modnym, czy nie. Wodnik czasami chce być w czołówce, ale bardzo szybko męczy go to modowe zamieszanie. Nic dziwnego, że Wodnik może łatwo zmienić wyraźny „łuk” na bardzo niewyraźny i kontrowersyjny. Ale przedstawiciele tego znaku obdarzeni są talentem do właściwych rzeczy. Zabierz ze sobą Aquarius, a Twoje zakupy będą produktywne i łatwe.

Bliźnięta

Bliźnięta w ogóle nie mają problemów z modą. Po pierwsze są świadomi głównych trendów i to im wystarcza, a po drugie wszystko pasuje do Gemini – w niesamowity sposób, bez względu na to, co nosi, wszystko wygląda dobrze. Według Gemini generalnie można tworzyć nowe trendy, więc czasami wyprzedzają wydarzenia.

Strzelec

Strzelec jest, przepraszam za kalambur, bratem Bliźniąt, w tym sensie, że on też nie cierpi na refleksje na temat tego, jak wyglądać modnie. W przeciwieństwie do Gemini, Strzelcy nie muszą nawet próbować – wszystko na nich wygląda fajnie. Jedynym problemem z tym znakiem jest to, że przesadzają z oryginalnością, gdy znudzą się proste rzeczy. Mimo to nie wszyscy są Bartenevami.

Klasyczny konsument mody. Styl, trendy, zakupy to ich żywioł. Jeśli jest czas i pieniądze, Byk wydaje jedno i drugie, uzupełniając swoją już silną garderobę. Byk lubi wyglądać modnie, lubi podziw. Co jeszcze jest wymagane?

Obsesja Lwowa na punkcie mody jest a priori kojarzona z rozgłosem. Oznacza to, że Leo dostrzega znaczenie mody w reakcji innych, która powinna być na poziomie „ah”. Jeśli rzecz jest fajna, a nawet zaawansowana, ale pozostawia publiczność obojętną, Leo wyrzuci ją i nigdy więcej nie założy. Z tego powodu nie można zrozumieć, jak Leo naprawdę chce wyglądać – ten znak wyraża nie osobiście ubrania, ale zainteresowanie innych.

Wiedzą, jak, nie wydając zbyt dużo pieniędzy, uzyskać najlepsze rzeczy, które wyglądają oszałamiająco. Potrafią być jasne bez popadania w wulgaryzmy. Oni – tak, chodzi o Wagę – mogą znać modę od środka i na zewnątrz, a jednocześnie ją ignorować, robiąc to z wdziękiem i lepiej niż inni. Waga ma talent do mody, a wielki talent – ​​doceniają sztukę w modzie i nie są wymieniane na bzdury.

READ
Jak ubierają się żony rosyjskich oligarchów

Najbardziej stylowe znaki zodiaku

Nie zauważyłem, że na ulicach są takie postacie, od których pojawienia się chce się po prostu zacząć oklaskiwać. Wygląda na to, że zeszli z okładek magazynów o modzie i idą chodnikiem, jak na wybiegu. Oczywiście podziwiają i gapią się. Teraz zrozumiesz, czy należysz do pięciu najbardziej stylowych znaków zodiaku.

Ocena najbardziej stylowych znaków zodiaku

Waga

To są dzieci Wenus, planety odpowiedzialnej za miłość i piękno. Oczywiście muszą po prostu błyszczeć swoim smakiem. Wolą ubierać się elegancko i mieć wrodzone poczucie proporcji i stosowności. Oznacza to, że przyjdzie na przyjęcie na paradzie, a nie w dresie lub dżinsach. I nie można go złapać na staroświeckim lub wulgarnym stylu. Wszystko powinno być na czas i harmonijnie. To umiejętni mistrzowie łączenia, którzy łączą najciekawsze opcje i tworzą oszałamiający wygląd.

 • Cechy Wagi mężczyzn;
 • Cechy Wagi kobiet; ; ;
 • Jak uwieść Wagę; ;
 • Prezenty dla kobiet Wagi;
 • Z kim Libra jest najbardziej kompatybilna? Kompatybilność z Wagą;
 • Ogólne cechy Wagi;
 • Czego można oczekiwać od Wagi w związku?

Byk

To kolejne dziecko Wenus. Udaje mu się wyłapać rzeczy, które skutecznie podkreślają wewnętrzną siłę i urok. To są klasyki. Dziewczyny preferują wyrafinowane sukienki i spódnice podkreślające kobiecość, a mężczyźni drogie garnitury i wysokiej jakości dżinsy. Nie podejmują ryzyka i nawet tutaj zatrzymują się na stabilności.

 • Zawiera mężczyzn Taurus;
 • Cechy kobiety Byka; ; ;
 • Jak uwieść Byka; ;
 • Prezenty dla kobiet Byk;
 • Z kim Taurus jest najbardziej kompatybilny? Kompatybilność Byka;
 • Ogólne cechy Byka;
 • Czego można oczekiwać od Byka w związku?

Lew

Musi po prostu świetnie wyglądać. Wybiera jasne rzeczy do dokładnego odciśnięcia w pamięci. Kobiety uzupełnią swoją garderobę o wiele ciekawej biżuterii, a mężczyźni kupią drogie zegarki, pierścionki i łańcuszki. To bardzo modny zodiak, który zostanie zapamiętany nawet podczas gęsto zaludnionego wydarzenia.

 • Cechy Leo mężczyzn;
 • Cechy kobiety Lwa; ; ;
 • Jak uwieść Lwa; ;
 • Prezenty dla kobiet Leo;
 • Z kim Leo jest najbardziej kompatybilny? Kompatybilność z Lwem;
 • Ogólne cechy Lwa;
 • Czego można oczekiwać od Lwa w związku?

Doświadczony czytelnik tarota odpowie na następujące pytania:

Co Cię czeka w przyszłości? Jak ułoży się związek? Która decyzja jest prawidłowa?

Baran

Lubią też być w centrum uwagi. Ale kieruje nimi również chęć bycia na czele. Dlatego swoją działalność i przedsiębiorczość podkreślają ubraniami. Nie oszczędzą ani czasu, ani środków materialnych na wybór garderoby. Dla dziewczynek odpowiednie są kombinezony do spodni, które nie będą utrudniać ruchów, ale także pozostawią wizerunek kobiety biznesu. W życiu codziennym pociąga ich wszystko, co jasne, ale przyjdą na spotkanie biznesowe w wersji klasycznej.

 • Cechy mężczyzn Barana;
 • Cechy kobiety Barana;
 • Kamień Barana;
 • Baran – daty urodzenia;
 • Jak uwieść Barana;
 • Prezenty dla mężczyzn Barana;
 • Prezenty dla kobiet Barana;
 • Z kim najlepiej współpracuje Baran? Zgodność Barana;
 • Czym jest zakochany Baran?
 • Ogólne cechy Barana;
 • Czego można oczekiwać od Barana w związku?
READ
Jakie jest pierwsze wrażenie każdego znaku zodiaku?

Bliźnięta

Bliźnięta

Jest to filtr informacyjny, więc jako pierwszy wyłapuje wszystkie modne „piski”. W pogoni za trendami kupuje wszystkie najnowsze nowości, preferując najbardziej niezwykłe i odważne przedmioty. Ale unikaj ciężkich i nieporęcznych tkanin. To ludzie ruchu, dlatego stawiają na lekkość i prostotę. Nie trzymają się jednego obrazu, dzięki czemu z szybkiego ucznia mogą zmienić się w namiętną kokieterkę.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: