Najmocniejsze punkty znaków zodiaku

Kto wyczuwa granice innych ludzi i kto potrafi czytać w naszych myślach w ułamku sekundy?

Każdy z nas ma inne zdolności. Rzadko bierzemy to pod uwagę.

Ale znak zodiaku daje nam szczególne poczucie rzeczywistości i możliwości psychologicznych, których prędzej czy później uczymy się poprzez różne sytuacje.

Być we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Baran jest zawsze o krok przed innymi. Na przykład, zamiast spędzać czas bez celu na kolejnej imprezie, zauważa, jak ktoś w gronie przyjaciół wykonuje jego piosenki. W przeciwieństwie do innych, Baran może zdecydowanie zrozumieć, czy ta osoba ma perspektywy, i jeśli jest pewien, że te piosenki staną się popularne i doprowadzą do sukcesu, niech tak będzie! Masz naturalny magnes na talent.

Czuje niewidzialne granice. Byki są bardzo dobre w kontaktach z ludźmi. Nigdy nie przekroczą wyznaczonych przez nas granic przestrzeni osobistej. Byk nie pozwala również na przełamywanie barier, jeśli ktoś nie chce. Zanim pozwoli się człowiekowi wejść głębiej, musi minąć czas i pojawi się zaufanie.

Bliźnięta

Znajdź słowa. Wszystkie pięć zmysłów jest tak dobrze rozwiniętych w Bliźniętach, że w zasadzie nie potrzebują szóstego. Dlatego lepiej niż inni radzą sobie ze słowami. To naturalny proces – Bliźnięta po prostu wiedzą, co i kiedy powiedzieć.

Wyglądają na głębokie. Nowotwory mogą przewidywać przebieg wydarzeń. Są bardzo zmysłowymi stworzeniami i dobrze wychwytują emocje innych ludzi. Dlatego szybko orientują się w sytuacjach. Jednak czasami Raki mogą wziąć to, co się dzieje, zbyt blisko ich serc, ponieważ są przyzwyczajeni do przepuszczania wszystkiego przez siebie.

Czas jest wszystkim! Lwy są magnetycznie połączone z rytmem życia, żyją z chwili na chwilę na maksa. Dokładnie wiedzą, kiedy się pojawić, a kiedy wyjść. Lwy wyraźnie rozdzielają swój czas, aby niczego w życiu nie przegapić.

intuicja i wrażliwość. Panny mają zdolność analizowania tego, co się dzieje. Dlatego potrafią bardzo dokładnie przewidywać wydarzenia. Ich uczucia wraz z intuicją działają w idealnym tandemie i pozwalają Pannom kontrolować swoje życie, stwarzać najlepsze warunki dla siebie i swoich dzieci.

Świadomość innych z najlepszej strony. Waga może czytać innych ludzi, aby zrozumieć ich motywacje, aby wiedzieć, jaki będzie ich następny krok. W tej historii jest tylko jeden martwy punkt – sama Waga. Nie znają siebie wystarczająco dobrze, więc często nie odczuwają swoich osiągnięć ani nie podnoszą na duchu innych ludzi.

READ
5 trików oświetleniowych, które sprawią, że Twoje wnętrze stanie się przytulne

Skorpion

Odetnij wszystkie niepotrzebne. Pragnienie Scorpio głębokiego uczucia ma intensywną fizyczną ekspresję. Osoby spod tego znaku są zawsze w pogoni za pasją i dobrze czytają mowę ciała. Skorpiony szybko odcinają tych, którzy ich używają. Czują na wszystkich poziomach, kiedy ludzie ich okłamują.

Strzelec

Poczucie sukcesu. Ten znak jest naładowany naturalnym optymizmem. Strzelcy wiedzą z góry, gdzie szukać okazji. Podczas gdy inni zwracają się do statystyk i konsultantów, Strzelcy spieszą się, aby otworzyć wszystkie drzwi z rzędu. Nie boją się nieznanego, to tylko podsyca ich zainteresowanie.

Koziorożec

Utrzymywanie rytmu. Niektórzy ludzie mogą nagle rzucić pracę, sprzedać dom, sprzedać samochód i w zasadzie porzucić wszystko na rzecz nowych możliwości. Koziorożce nigdy nie robią takiego kroku, bo wiedzą, w jakim tempie toczy się życie. Wszystko w swoim czasie jest ich mottem. Koziorożce celowo wspinają się po szczeblach kariery, robiąc pewne i przemyślane kroki.

Wodnik

Czytanie w myślach. Umiejętność zdobywania tego, czego potrzebujesz od innych ludzi, jest wrodzonym talentem Wodnika. To trochę forma sztuki. Muszą tylko zasygnalizować swoje pragnienie, a osoba już szuka sposobu, aby to urzeczywistnić.

Zobacz pełny obraz. Ryby to zdecydowanie najbardziej zmysłowy znak. Mogą złożyć wszystkie elementy układanki i stworzyć całościowy obraz tego, co się dzieje. Ryby wydają się być w innym wymiarze, co pozwala im patrzeć na rzeczy z różnych punktów widzenia i wychwytywać wszelkie zmiany.

Mocne i słabe strony znaków zodiaku

Oczywiście każdy z nas jest inny, a o charakterze każdego decyduje wiele czynników – temperament, wychowanie, wykształcenie. Mimo to trudno spierać się z faktem, że każdy znak zodiaku ma kilka uderzających, charakterystycznych cech. Obejmują one zarówno pozytywne, jak i niezbyt pozytywne aspekty.

Odważny, ale ognisty

Baran to pierwszy znak zodiaku. Być może dlatego jej przedstawiciele nie znają uczucia strachu. Baran jest w stanie podjąć ryzyko i poprowadzić grupę podobnie myślących ludzi nawet ze względu na pozornie zupełnie niewiarygodny i szalony pomysł. Ale zwykle zdarza się, że po pewnym czasie pomysł nie wydaje się już tak niewykonalny i okazuje się, że Baran, o dziwo, miał rację! Ogólnie rzecz biorąc, zarówno mężczyźni, jak i kobiety spod znaku Barana wyróżniają się niezwykłą odwagą i determinacją.

READ
Jakie cechy są unikalne dla każdego znaku zodiaku

Ale nie warto wkurzać Barana. I nawet jeśli zauważysz, że Baran zaczął się denerwować, natychmiast zwolnij. Jeszcze lepiej, biegnij. Ponieważ wściekły Baran nie będzie nieśmiały w wyrazach twarzy, choć możliwe, że po pewnym czasie pożałuje własnego temperamentu. To ci po prostu nie pomoże.

Przyjazny, ale uparty

Zwykle Bykowi wcale nie jest trudno dołączyć do nowego zespołu lub zaprzyjaźnić się z nieznajomym. Często zwraca się do niego o radę, pomoc, a nawet tak po prostu – o zabranie głosu. Byk z pewnością będzie uważnie słuchał, starając się pomóc zarówno słowem, jak i czynem. Nawet się nie wahaj, Byk jest niezwykle przyjaznym stworzeniem. Z jednym małym „ale”: tylko do momentu, gdy naruszysz jego przestrzeń osobistą lub zaczniesz mu mówić, co robi źle i jak powinien żyć. Przygotuj się na natychmiastowe poinformowanie, gdzie iz jaką prędkością musisz jechać.

A jeśli Byk podjął jakąś decyzję, jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek mógł go przekonać. Żaden inny znak zodiaku nie ma takiego stopnia uporu! Co więcej, upór dotyczy nie tylko poważnych sytuacji, ale także drobiazgów. Jeśli Byk zdecydował, że tak będzie, to łatwiej się zgodzić, niż tłumaczyć mu, dlaczego to zły pomysł.

Bliźnięta

Zaradny, ale kapryśny

Bliźnięta są świetnymi rozmówcami! Bez większego napięcia potrafią podtrzymać rozmowę na absolutnie każdy temat, ponieważ są dociekliwe, a co za tym idzie erudycyjne. A oni po prostu uwielbiają rozmawiać i są obdarzeni niezwykle bystrym umysłem i świetnym poczuciem humoru. To właśnie pomaga im wyjść z każdej sytuacji, łącząc zaradność i „język bez kości”. Innymi słowy. Bliźnięta to ci ludzie, którzy potrafią wyjść z wody na sucho nawet po globalnej powodzi.

Ale tym, czym Bliźnięta nie mogą się pochwalić, jest stałość. Co więcej, ich frywolność może dotyczyć pracy, hobby i ludzi. Często Gemini po prostu nie bierze pod uwagę, że ludzie wokół nich są obdarzeni uczuciami, a te uczucia należy czasem chronić.

Spokojny, ale skryty

Zwykle Raka wyróżnia się w tłumie spokojnym, nieco protekcjonalnym wyrazem twarzy. Jego spokój wcale nie jest udawany, jest to zwykły wewnętrzny stan Raka. Spokój umysłu i spokojne otoczenie to wszystko, czego rak potrzebuje do szczęścia. Jeśli Rak znajdzie się w niewygodnej sytuacji, natychmiast spróbuje ją opuścić, nieprzyjemną rozmowę podejmie w innym kierunku, a zbyt hałaśliwych i aroganckich ludzi może uciszyć nieodzownym wyrazem spokojnej wyższości. Rak znajdzie argumenty, uwierz mi.

READ
Jak zostać szczęśliwą parą - 7 ważnych punktów

Kolejną niewątpliwą zaletą Raka jest umiejętność dochowania tajemnic. Rak nie spieszy się z ujawnieniem duszy i zwykle nie dzieli sekretów według stopnia ważności. Jest po prostu pewien, że ten, kto jest właścicielem informacji, jest właścicielem świata. A Rak nie lubi dzielić się władzą i nie będzie. To prawda, że ​​tajemnica Raka jest jak miecz obosieczny: ma też swoje wady. Czasami innym trudno jest zrozumieć, co jest w jego duszy. Rak nie spieszy się z dzieleniem się swoimi przemyśleniami i uczuciami (a także wszelkiego rodzaju sekretami) nawet z najbliższymi.

Towarzyski, ale narcystyczny

Dla Leo życie bez ludzi i bez komunikacji jest po prostu nie do pomyślenia! Samotność nie jest dla niego, potrzebuje wielkich towarzystw, żartów i zabawy jak powietrze. Nikogo więc nie dziwi, że Leo ma wielu znajomych, przyjaciół i wielbicieli, aw domu stale obecni są goście. A Leo jest w stanie znaleźć swoje własne podejście do każdego. Dzieje się tak, ponieważ Lwy uwielbiają być w centrum uwagi, potrzebują uznania innych, komplementów i pochwał jak powietrza.

Odwrotną stroną medalu jest fakt, że jeśli nie podziwiasz Leo wystarczająco, zerwie z tobą wszelkie więzi bez żalu i wahania. Jeśli więc droga jest dla ciebie komunikacja z przedstawicielem tego znaku zodiaku, to po prostu musisz go wychwalać, wynosząc go na najwyższy piedestał.

Poprawnie, ale pedantycznie

Życie Panny powinno toczyć się zgodnie z systemem – tak przedstawiciele tego znaku zodiaku czują się bezpiecznie i komfortowo. Wolą umieścić wszystko na swoim miejscu, a nawet pomyśleć, starannie ważąc za i przeciw. Zgodnie z harmonogramem Panny żyją nie tylko w pracy, ich rodziny muszą przestrzegać harmonogramu stworzonego przez Dziewicę. Równie wygodne! I nie kłóć się też z Pannami: doświadczenie pokazuje, że to ich umiłowanie porządku czyni ich najlepszymi rodzicami i małżonkami.

Ale jeśli hamulce Panny nie działają, pragnienie maksymalizmu może prowadzić do nadmiernej pedanterii, z dużą dozą krytyki, która może zatruć życie ludzi wokół Panny. W końcu, jeśli przerobisz każdą małą rzecz w pogoni za ideałem, nie będzie już czasu, aby po prostu cieszyć się życiem.

Urocze, ale kapryśne

Wagi zawsze dążą do piękna, bez względu na to, jaki zawód wybiorą. Są niezwykle wrażliwe na otaczające je środowisko, ważne jest, aby były otoczone pięknem, pięknie wyglądały, wypowiadały piękne frazy, nosiły piękne ubrania. Bardzo często Wagi mają jakieś kreatywne hobby i lubią sztukę. I oczywiście wszystko to w kompleksie nie może nie zaimponować innym.

READ
Jakie drapieżniki wyglądają jak przedstawiciele różnych znaków zodiaku

Jednak w dążeniu do ideału Waga czasami zapomina o realiach tego świata, stając się zbyt wymagającą wobec innych, aż do kaprysu. Co więcej, zarówno kobiety, jak i mężczyźni Wagi cierpią na tę kapryśność.

Skorpion

Celowe, ale drażliwe

Maksymalista-Skorpion potrzebuje wszystkiego naraz: komfortu, chwały, luksusu. I nic nie przeszkodzi mu w uzyskaniu tych świadczeń, bo nie ma dla niego przeszkód. Skorpion jest ambitną i celową osobą; Jeśli już podjął decyzję, to na pewno zrealizuje swoje plany. Z reguły każdy, kto komunikuje się ze Skorpionem, bardzo szybko przyzwyczaja się do tego, że jest to „szczęśliwiec”, nawet nie zauważając, ile siły psychicznej Scorpio zainwestował w realizację swoich napoleońskich planów. I zamiast wyrażać podziw (a Skorpiony na to zasługują), inni zaczynają promieniować innymi emocjami w kierunku tego znaku zodiaku, najczęściej kojarzonymi z zazdrością lub negatywnością.

I w takim momencie Scorpio bardzo łatwo obrazić. Na ogół są drażliwi, pod tym względem komunikacja z przedstawicielami tego znaku jest podobna do przejścia przez pole minowe, ale jeśli wyrazisz wobec nich negatywność . Najprawdopodobniej będzie to przerwa w relacjach – czas. A po drugie – Scorpio zemści się na tobie. Okrutny.

Strzelec

Optymistycznie, ale prosto

Jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek znajdziesz Strzelca w przygnębieniu – jest tak niepoprawnym optymistą, że żadne ciosy losu go nie zaniepokoją. Bez względu na to, co się stanie, Strzelec nadal jest pewien, że wszystko będzie dobrze i nic więcej! Niesamowicie silny duchem, potrafi pocieszyć dobrym słowem każdego, kto znajdzie się w nieprzyjemnej sytuacji.

„Minus” Strzelca ma swój stanowczy i bezpośredni charakter – nie bierze pod uwagę prostego faktu, że nie wszyscy ludzie są tacy jak on. Dlatego, gdy widzi coś, co mu się nie podoba, Strzelec zaczyna to komentować z przerażającą bezpośredniością. Tak myślą, tak to mówią. Głośno. W obliczu przeciwnika. Nie każdy może znieść tak bezceremonialne traktowanie, ale z jakiegoś powodu przykłady Strzelca z życia nie uczą, że czasami powinieneś zachować swoją opinię dla siebie.

Koziorożec

Pracowity, ale rozważny

Koziorożce nie mogą znieść bezczynności. Zawsze są gotowi do pracy, nauki i wszelkiego rodzaju samodoskonalenia. Aby jutro stać się lepszym niż wczoraj, Koziorożec jest gotowy ćwiczyć dzień i noc, bez zatrzymywania się.

READ
Najpiękniejsza babcia na świecie opowiada, co pomaga jej wyglądać w wieku od 50 do 30 lat

Ale jest jeden mały efekt uboczny tego pragnienia stałego zatrudnienia w pożytecznych zajęciach. Życie z kalkulacji jest tak mocno zakorzenione w nawykach przedstawicieli tego znaku zodiaku, że czasami zaczynają doceniać ludzi tylko wtedy, gdy są dla nich przydatni. A jeśli dana osoba nie przyniesie praktycznych korzyści, najprawdopodobniej Koziorożec ostatecznie wykluczy go ze swojego kręgu społecznego.

Wodnik

Odpowiedzialny, ale emocjonalny

Wodnik to niezwykle towarzyski znak, a przyjaźń wiele dla niego znaczy. Aby pomóc bliskim mu osobom, Wodnik może rzucić wszystko i pobiec na krańce ziemi! Tak, a nieznajomi czasami dostają przyjacielski udział od Wodnika, ale nie w tak intensywnej formie. Jednocześnie Wodnik jako prawdziwy altruista nie oczekuje niczego w zamian, nie szuka korzyści i nie cierpi na brak wzajemności. I nigdy nie poprosi o pomoc, nawet w naprawdę trudnej sytuacji – po prostu nie wie jak.

Trzeba jednak pamiętać, że za towarzyskością Wodnika stoi nie tylko altruizm, ale także jego niesamowita naturalna ciekawość. Inną osobą dla niego jest cała nieznana galaktyka pełna tajemnic. Ale Wodnik nie zamierza poświęcić całego życia na badanie jednej Galaktyki: w końcu otacza go Wszechświat komunikacji międzyludzkiej! Dlatego Wodnik może szybko znaleźć nowych przyjaciół i nie mniej szybko o nich zapomnieć, w swoim szybkim locie, starając się nauczyć jak najwięcej nowych.

Hojny, ale niespokojny

Ryby to hojny znak, nie dzielą ludzi według klas ani żadnych innych kryteriów. Mają niesamowitą zdolność uważnego słuchania problemów innych ludzi i udzielania właściwych porad. Dlatego zawsze są otoczeni ludźmi, którzy potrzebują wsparcia moralnego i ulgi psychologicznej, a to nie pozwala Rybom być sam na sam ze sobą.

Ponadto, działając jak kamizelka, Rybom udaje się zagłębić we własne dusze, często zaczynając martwić się drobiazgami lub z powodu naciąganych problemów, które nie są warte uwagi. I oczywiście oni też (czasami nawet bardziej niż inni) potrzebują dobrego słowa i ciepłych uścisków.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: