Najlepszy talizman według znaku zodiaku

Talizmany według znaku zodiaku: wybierz amulet według daty urodzenia

Wielu współczesnych uważa astrologię za pseudonaukę, ale nasi przodkowie traktowali ją znacznie poważniej. A teraz istnieją poważne powody, by sądzić, że pozycja luminarzy i planet w momencie narodzin ma znaczący wpływ zarówno na charakter człowieka, jak i na wiele aspektów jego życia.

Talizmany znaków Zodiaku w 2021 roku pomogą przynieść szczęście ich nosicielom, a to nikomu nie zaszkodzi w tak trudnym okresie. Nie ma potrzeby odrzucania astrologii: nawet zagorzali sceptycy potrzebują amuletów zgodnie ze znakami zodiaku i miesiącami. Jeśli wierzysz w ich potężną świętą energię i cudowną moc – świetnie: talizman wynagrodzi Twoje zaufanie stokrotnie. Nie – oznacza to, że otrzymasz po prostu elegancką dekorację, która też nie jest zła.

Talizman pieniężny dla mężczyzny według znaku zodiaku przyczyni się do wzrostu bogactwa i sukcesu w sprawach biznesowych, a amulet przyciągający wzajemną miłość pomoże kobiecie znaleźć bratnią duszę – po prostu uwierz.

Jak wybrać amulet dla siebie według daty urodzenia?

koło zodiaku

Najłatwiej jest wybrać talizman według daty urodzenia zgodnie z horoskopem zodiaku. Jest dobrze znany i nie powoduje nieporozumień wśród ludzi dalekich od ezoteryzmu.

Dla każdego znaku zodiaku są talizmany przyciągające pieniądze i szczęście, chroniące przed wrogą energią i nieszczęściem, amulety na miłość, wierne małżeństwo, zdrowe potomstwo, rozwój kariery i tak dalej.

Wybierając talizman lub amulet przeciwko złemu oku i uszkodzeniom, należy wziąć pod uwagę nie tylko formalną konstelację zodiaku, ale także konkretną datę urodzenia. Osoby urodzone w pierwszych dniach znaku nie zawsze nadają się do tego, co jest idealne dla tych, którzy urodzili się na jego końcu: wpływ innych elementów jest silny.

Oprócz klasycznego zodiaku istnieją inne horoskopy:

  • orientalne (zwierzęta symboliczne);
  • druidzi (drzewa);
  • kwiatowy Celtic (przez kwiaty);
  • numerologiczne (według liczb);
  • słowiański (według pozycji Księżyca i Słońca);
  • Zoroastrian (zgodnie z pozycją Słońca i Saturna).

Jeśli jesteś poważnie pasjonatem świętych praktyk, możesz znaleźć swój talizman według daty urodzenia od doświadczonego astrologa, który sporządzi indywidualny horoskop, biorąc pod uwagę położenie luminarzy w określonych minutach. Ale możesz sobie poradzić z ogólnymi informacjami, które zostaną przedstawione w tym artykule: nie jest łatwo znaleźć dobrego astrologa, a jego usługi nie będą kosztować ani grosza.

READ
8 sekretów projektowania, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał jak okładka magazynu

Amulety i talizmany na znaki ognia

Żywioł ognia jest jasny i nieprzewidywalny: może stać się światłem przewodnim lub spalić wszystko wokół wściekłym płomieniem. Dlatego przedstawiciele znaków żywiołu ognia charakteryzują się zwykle niepohamowanym dążeniem do przodu, pragnieniem wiedzy, doskonałym zdrowiem, otwartością i niewyczerpanym optymizmem.

Jednak urodzeni w ogniu mają również szereg istotnych niedociągnięć. Często są samolubni, nietaktowni, uparci, zarozumiali i mocno pewni swojej słuszności, nie akceptując alternatywnego punktu widzenia. Ale odpowiednio dobrany talizman jest w stanie zniwelować te niedociągnięcia, zamieniając je w bezpośrednie korzyści.

„Najmłodszy” znak zodiaku, Baran, otwiera krąg zodiaku. Wyróżnia go iście ziejący ogniem temperament, zuchwałość, odwaga i legendarny upór. Kamienie Barana – granat, ametyst, agat, jaspis, szafir i diament, symbole – ogień, oko, tarcza, miecz, zbroja, ptak feniks, wilk, sokół.

ram

kolczyki z syntetycznym szafirem

Następny znak ognia to królewski Lew, przywódca, energetyzator i dusza towarzystwa. Przedstawiciele tego znaku są bardzo ambitni, dążą do władzy i miłości, by być w centrum uwagi. Granaty, chryzolity, rubiny, topazy, bursztyn najlepiej skorelowane są z wewnętrzną energią Lwowa. Obrazy słońca, lwa, orła, biedronki, gwiazdy mogą stać się jego amuletami.

lew

Ostatnim znakiem ognia jest Strzelec. Zawsze patrzy w przyszłość, jest otwarty, optymistyczny, ale bezpośredni (czasami do punktu nietaktu) i niezwykle kochający. Turkus, chryzolit, topaz, niebieski szafir, rubin, a nawet szmaragd są bardzo odpowiednie dla Strzelca. Strzała, podkowa, centaur, gwiazda Ertsgamma, skarabeusz, ptak feniks staną się potężnymi talizmanami.

Strzelec

wisiorek z topazem

Prawie wszystkie znaki ognia to urodzeni przywódcy, którzy uwielbiają być w centrum uwagi. Z racji swej naturalnej miłości do odcięcia łona prawdy mają wielu wrogów. Dlatego na wszystkie ważne spotkania i oblegane imprezy najlepiej nosić amulety z diamentami – skutecznie odbijają negatyw.

Talizmany dla znaków zodiaku żywiołów Ziemi

Często mówią o przedstawicielach znaków należących do żywiołów Ziemi: mocno stoją na nogach. A prawda jest taka: z reguły są racjonalni, dokładni aż do pedanterii, cierpliwi i wytrwali w dążeniu do celu.

Jednak znakom ziemi często brakuje pewności siebie, elokwencji i kreatywności. Wiele tematów tego żywiołu jest zimnych w manifestowaniu uczuć, których ich połówki naprawdę nie lubią.

Pierwszym znakiem ziemi jest Byk. Jego wytrzymałość można pozazdrościć, ale w złości jest okropny. Taurus to pewni siebie praktykujący, lojalni przyjaciele i małżonkowie, uparta rodzina i budowniczy kariery. Cechuje je hedonizm (miłość do rzeczy pięknych i drogich) z pewną skąpością. Ich kamienie to szmaragd, turkus, szafir, agat, malachit, onyks. Materialne talizmany – byk, lotos, jabłko, róg obfitości, gołąb, wieniec, lustro i inne.

READ
Organizacja przestrzeni w kuchni: 10 pomysłów na wygodne przechowywanie

W epicentrum elementu ziemi znajduje się Panna. Przedstawiciele tego znaku są mądrzy, racjonalni, skłonni do głębokiej analizy wydarzeń i działań. Czasami jednak są zbyt sentymentalne, niepewne i niepoważne, zwłaszcza w młodości. Amulety z jadeitem, chryzolitem, onyksem, tygrysim okiem, awenturynem pomogą przezwyciężyć naturalne niedociągnięcia. Pannie patronują psy, sowy, małpy, koniki polne. Ścisłe geometryczne kształty są mile widziane.

panieńskie

Koronowany przez ziemski triumwirat Koziorożca. Typowy przedstawiciel tego znaku jest uparty i zdyscyplinowany, ma żelazną wolę i potężną charyzmę. Może jednak zmienić się w frotte egoistę, nudziarza i karierowicza, torując sobie drogę do upragnionego celu dosłownie nad głową. Agat, granat, kryształ górski, turkus, karneol, onyks, jadeit, serpentyna, malachit korelują z energią Koziorożca. Jako maskotki możesz wybrać dowolne święte symbole, dwulicowy Janus, kozę, czarnego kota, sowę, żółwia, drabinę, klucz, monetę.

Koziorożec

pierścionek z granatem

Talizman Drzewo Życia nadaje się do wszystkich znaków ziemi. Mile widziane są amulety wykonane z naturalnego drewna i kamienia, a także rośliny domowe we wszystkich formach.

Talizmany na znaki wodne

Woda jest szczególnym żywiołem: jest zmienna i nietrwała. Przekazuje te cechy swoim dzieciom. Przedstawiciele znaków wodnych są obdarzeni doskonałą intuicją, dobrze rozwiniętymi zdolnościami twórczymi, umiejętnością przystosowania się do każdych okoliczności.

Jednak osoby te są często niezdecydowane, szczególnie wrażliwe na opinie innych ludzi i niezdolne do podejmowania decyzji. Wolą płynąć z prądem, nie podejmując prób zmiany własnego życia.

Pierwszym znakiem wodnego trio jest Rak. W większości są to natury bardzo emocjonalne i zmysłowe, skłonne do mistycyzmu i posiadające dar empatii. Ci wyrafinowani esteci kierują się znacznie bardziej uczuciami niż rozumem, co często ingeruje w ich życie w ogóle, a zwłaszcza w budowanie kariery. Dla raków lepiej jest wybrać biżuterię z kamieniem księżycowym, karneolem, kryształem górskim, opalem, hematytem, ​​kryształem górskim, perłami, a jako talizman wybrać Księżyc, serce, raka lub pazur, rybę, żółwia, delfina, oliwkę, koniczynę.

rak

W centrum kręgu wodnego znajduje się Skorpion, być może najpotężniejszy ze wszystkich znaków wodnych. Wielu Skorpionom nie można odmówić celowości i zdolności do osiągania swoich celów w jakikolwiek sposób, co czasem przekłada się na niesamowity egoizm. Postać Skorpiona jest złożona i sprzeczna: ta sama osoba może stać się prawdziwym przyjacielem i wrogiem, zdolnym do jakiejkolwiek podłości. Wśród kamieni niwelujących negatywne cechy charakteru skorpiona? Warto wymienić topaz, aleksandryt, pirop, akwamaryn, oko byka i kocie oko, opal, korale. Spośród materialnych talizmanów Skorpiony są najczęściej pokazywane jako sam skorpion, chrząszcz skarabeusz, wszyscy mieszkańcy żywiołu wody, coś związanego z bronią.

READ
11 sposobów na wykorzystanie starych ramek do zdjęć we wnętrzu

skorpion

wisiorek z aleksandrytem

Ukoronowany przez wodne trio Ryb. Przedstawiciele tego znaku są romantyczni i zmysłowi. Z reguły obdarzeni są wybitną intuicją i mądrością. Wyraźnie brakuje im jednak stanowczości i konsekwencji – większość Ryb nie błyszczy talentami przywódczymi. Możesz przezwyciężyć naturalne niezdecydowanie Ryb za pomocą amuletów z perłami, szafirami, szmaragdami, awenturynami, ametystami, akwamarynami. Dobrymi talizmanami będą wszyscy przedstawiciele fauny wodnej, na czele z prawdziwymi rybami, muszlami, łodziami, róg obfitości.

ryba

Plagą prawie wszystkich znaków wodnych jest skłonność do różnego rodzaju nałogów, która wynika z braku własnej energii. Kamienie Znaków Zodiaku są w stanie akumulować energię kosmiczną i przesyłać ją do nośników!

Amulety dla znaków zodiaku żywiołów Powietrza

Element powietrza, podobnie jak element wody, charakteryzuje się niestałością. Znaki powietrzne są w ciągłym ruchu: ich ścieżką jest komunikacja i praca z informacją we wszystkich jej przejawach. Czasami jednak brakuje im konsekwencji w działaniu i pewności siebie.

Przewiewny triumwirat otwierają sprzeczne i podwójne Bliźnięta. Jest dociekliwy, elokwentny, potrafi rozwiązać kilka problemów jednocześnie i wzbudza zaufanie rozmówcy. Czasami jednak Bliźniaczki są zbyt rozmowne, zależne od opinii innych, nieprzewidywalne w uczuciach i działaniach. Ich kamienie to agat, aleksandryt, beryl, karneol, cytryn, perły (ale nie czarne). Wąż, sowa, maska, klucz, wszystkie symbole dwoistości i nośniki informacji nadają się jako amulety.

Bliźnięta

Waga znajduje się w centrum elementu Powietrza. Są bardzo przyjaźni, marzycielscy, mądrzy, uzdolnieni twórczo, ale wrażliwi, a czasem kapryśni. A wahania nastroju Wagi są sprzeczne z jakąkolwiek logiką. Możesz je ustabilizować kwarcem różowym, ametystem, topazem, rodonitem, kamieniem księżycowym, turmalinem, opalem. Waga, serce, gołąb, motyl, słonecznik, koło będą dobrymi maskotkami.

skale

pierścionek z turmalinem

Trzecim przedstawicielem żywiołu powietrza jest Wodnik. Zawsze w ruchu iw centrum wydarzeń, genialny mówca i intuicyjny, prawdziwa dusza towarzystwa i zdobywca serc. Jednak lojalność, konsekwencja i odpowiedzialność zdecydowanie nie są jego mocną stroną. Wady związane z Wodnikiem można przezwyciężyć za pomocą ametystu, cyrkonu, szafiru, pereł, jadeitu, turmalinu, turkusu. Skutecznymi amuletami będą gołąb, żółw, żuraw, klucz i zamek, dzban.

Wodnik

naszyjnik z ametystem

Diamentową biżuterię na znaki powietrzne należy nosić ostrożnie. Będą odzwierciedlać negatywność pochodzącą z zewnątrz, ale mogą wzmocnić naturalne wady dzieci Powietrza.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: