Najlepszy kochanek według znaku zodiaku

Które kobiety są najlepszymi kochankami według znaku zodiaku

12. miejsce w rankingu zajmują Ryby. Zaskoczony? Nadal tak! W końcu Ryby potrafią oddawać się zmysłowym przyjemnościom w sposób, do jakiego nie jest zdolny żaden inny znak zodiaku. Ale to właśnie odgrywa z nimi okrutny żart! Raczej nawet nie z Rybami, ale z ich kochankami . W końcu dla idealnego nastroju Ryb muszą zapewniać pełny komfort, przemyśleć każdy drobiazg, dać ci możliwość odczuwania każdej chwili, stworzyć nastrój – tylko potem przychodzi do jedwabnych prześcieradeł!

Co więcej, jako partner pociąga ich wysportowany mężczyzna, który ma wiele zalet! A żeby Rybka zdecydowała się spędzić z nimi noc miłości, konieczne będzie również, aby przyciągnął ją nie tylko swoim wyglądem i niektórymi cechami charakteru, ale także by czuła się szczęśliwa, a nawet zakochana obok jego!

11. miejsce – Panna

Panny słyną z brutalnego apetytu seksualnego. Dlaczego więc są na 11 miejscu? Trudno je zaspokoić, jeśli nie masz cech kochanka roku! Te kapryśne dziewczyny będą oddawać się miłosnym przyjemnościom, dopóki same nie osiągną orgazmu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepsza kochanka, ale jest dobra tylko dla tych, którzy są przygotowani. Dla tych, którzy naprawdę znają i potrafią zadowolić dziewczynę w łóżku do tego stopnia, że ​​„świecą im gwiazdy w oczach”.

10 miejsce – Koziorożec

Ta powściągliwa kobieta jest jak kryształ rzadkiej czystości i piękna. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że przedstawiciele znaku zodiaku Koziorożec są obojętni na cielesne przyjemności. Ale tak właśnie jest, gdy pierwsze wrażenie jest zwodnicze! Dziewczyna Koziorożca jest w stanie zapewnić najwyższy poziom przyjemności! Jeśli mężczyzna chce być w błogim świecie komfortu, taka dziewczyna jest właśnie tym, czego potrzebujesz! Dlaczego jest na 10. miejscu? Koziorożec skupia się wyłącznie na własnych pragnieniach. Aby dotrzeć do wrażliwych strun jej duszy, trzeba mieć niezwykłą cierpliwość – mężczyzna musi „dać z siebie wszystko” w pełni!

Niemożliwe jest zdobycie Koziorożca szturmem. Seks „szybko” wywołuje u nich organiczny odrazę, wydaje im się, że poniża ich godność. Koziorożec potrzebuje całej nocy na miłość.

9 miejsce – Rak

Kochanie się z dziewczyną z rakiem dostarcza huraganu emocji! Ten huragan jest długi, szalejący, namiętny i czarujący. Taka dziewczyna jest zwykle poszukiwana przez długi czas. Bardzo długi czas. Niecierpliwi w tym przypadku są po prostu eliminowani. Relacje z Rakiem są często dużo warte, ale bierze nie rachunkiem, ale uczuciami płynącymi z samego serca. Jeśli mężczyzna boi się utraty wolności, to najprawdopodobniej długo z taką dziewczyną nie zostanie, dlatego nigdy nie będzie wiedział, czy jest dobrą kochanką, czy nie. Mężczyźnie, który potrafi pokonać wszystkie przeszkody, kobieta z rakiem da najwyższy stopień przyjemności!

READ
Co dzieje się w niebie, kiedy się modlimy?

8. miejsce – Byk

Byk naprawdę docenia szczerych i szczerych mężczyzn. Kobieta Taurus nienawidzi tych gier w kotka i myszkę, dla niej jest to skandalicznie nudne. Po intymności przedstawiciele znaku zodiaku Byk uwielbiają rozmawiać i tu łapią, jak bardzo cenią ich partnerzy. Jeśli mężczyzna odwrócił się po intymności z nią, nigdy nie wybaczy!

Kobiety – Byk pragnie uwielbienia i oczekuje dowodów swoich uczuć od ukochanej. Byk w seksie jest niezwykle zmysłowy, ale ma tendencję do leniwego dostrzegania pieszczot innych ludzi, a nie marnowania własnych; ale jeśli dostroisz się do jej wewnętrznego stanu, wtedy otaczająca ją chmura błogości ogarnie również mężczyznę. Trzeba przyznać, że dla mężczyzn jest równie pociągająca i pociągająca, co rujnująca. W tym tkwi tajemnica 8. miejsca.

7 miejsce – Lew

Dziki kot, pantera, która potrafi uderzyć na miejscu jednym spojrzeniem! Leosy w łóżku są bardzo namiętne, umieją dawać przyjemność, ale często robią to tylko z tymi, którzy „zasługują” na to pod każdym względem. Tak więc, gdyby człowiek nie mógł stworzyć świata, o którym marzył Leo (nawet jeśli tylko na jeden dzień). „Adios, muchachos”, baw się dobrze i to wystarczy.

6 miejsce – Wodnik

Wodniki są bardzo wrażliwe na intymność! Taka dziewczyna jest marzycielką i niewielu ludziom udaje się wcielić w życie jej urzekające fantazje: dziś chce ją w kuchni na stole, a jutro przyjdzie jej do głowy kochać się w pociągu.

Wszystko, czego wymaga się od ukochanej osoby, to odgadnięcie jej chwilowego pragnienia. Stało się? Wtedy będziesz miał niebo w diamentach!

5 miejsce – Baran

Odblokowuje pięć najlepszych kochanek.

Podstawowym i głównym zadaniem Barana w łóżku jest ujarzmienie partnera, czyli uzyskanie jego zgody na pójście do łóżka, kiedy i kiedy ona tego chce. Mężczyźni, którzy zdecydowali się na intymność z Baranem, powinni być przygotowani na emocjonalną huśtawkę. Te panie są zbyt impulsywne. Mamy nadzieję, że panowie dobrze sobie radzą z aparatem przedsionkowym! Zwykle Baran działa tak szybko, że ich partner nie ma czasu niczego zrozumieć: poślizgnął się, upadł, obudził się – gips.

4 miejsce – Bliźnięta

Zanim pozwolisz komuś bliskiemu, Bliźnięta pilnie badają potencjalny obiekt przyciągania. W łóżku panie spod znaku Bliźniąt mają tendencję do robienia kilku rzeczy jednocześnie. Stara się więc nie tylko pocałować swojego mężczyznę, ale także jednocześnie pobudzić jego strefy erogenne. W seksie jest wyzwolona, ​​a niesamowita subtelność intuicji pozwala partnerom zaskakiwać pysznymi opcjami.

READ
Modne dodatki na lato 2023

Dzielenie łóżka z Bliźniętami jest jak przebiegnięcie maratonu. Najbardziej wytrwali są zwycięzcy. Niestety, nie każdy ptak dotrze do połowy następnego eksperymentu.

3 miejsce – Strzelec

Przedstawiciele znaku zodiaku Strzelec są dobrzy w łóżku, po prostu uwielbiają się kochać. Mogą naprawdę zakochać się w kimś, kto doprowadził ich do wrzenia.

Nawet jeśli Strzelec nie czuje się zbyt dobrze, po prostu nie może odmówić propozycji rozkoszowania się seksualnym uściskiem ukochanego mężczyzny, który jest w stanie doprowadzić ją do szczytu rozkoszy. Faktem jest, że miłość cielesna jest jego głównym motorem i źródłem witalności.

2 miejsce – Skorpion

Kobieta tego znaku zodiaku przyciąga jak czarodziejka – łączy w swojej duszy zewnętrzny chłód i wrzące namiętności, ognisty wygląd i wyrafinowaną mowę, eleganckie maniery i wojowniczość. Główną cechą damy Scorpio jest to, że chwyta wszystko, co nowe w locie! Jest jednak najlepszą kochanką, jeśli mężczyzna jest gotowy na eksperymenty.

Potrafi dostosować się do partnera i doprowadzić go do szaleństwa, potrafi być delikatna i posłuszna, potrafi stać się namiętną fatalną kochanką, nie ma dla niej granic i zakazów, jest zaradna, oryginalna i odważna. Jeśli dziewczyna ze Skorpiona znalazła swojego partnera, będzie szalony.

1 miejsce – Waga

Na pierwszym miejscu honoru – Waga! Waga ma wszystkie cechy, które powinien mieć idealny kochanek. Dziewczyna Wagi bardzo subtelnie wyczuwa swojego partnera, mimo że znała go nie tak dawno! Jeśli mężczyzna ma szczęście spotkać taką dziewczynę, w żadnym wypadku nie pozwól jej odejść.

Największą przyjemnością dla Wagi jest jawna przyjemność i podziw partnera dla jego możliwości seksualnych. Najlepszym sposobem na utrzymanie stałej namiętności w związku są różne eksperymenty seksualne, wyjazdy w nowe romantyczne miejsca, wspólne studiowanie praktyk seksualnych…

W sieci można znaleźć wiele praktyk wedyjskich mających na celu zwiększenie kobiecej energii. Jednak nikt tak naprawdę nie potrafi wyjaśnić, dlaczego szczerze brzydka i zaniedbana kobieta, która po raz pierwszy słyszy słowo „Wedy”, mężczyźni gromadzą się jak muchy do miodu, a mądra, ładna i wszechstronna dama ma problemy w życiu osobistym.

Więc gdzie jest logika? Według astrologów taka „niesprawiedliwość” jest całkiem naturalna.

READ
Przechodnie widzieli dziecko w zamkniętym samochodzie z notatką

Dziś nasi redaktorzy postarają się wyjaśnić kwestię kobiecej atrakcyjności. Przedstawiamy Państwu ocenę najlepszych kochanków według znaku zodiaku.

II miejsce – Ryby

Chociaż Ryby, jak nikt inny, nurkują w miłości jak basen, na oślep, mężczyzna, aby zwrócić na siebie ich uwagę, musi być, jeśli nie Apollem, to przynajmniej Ryanem Goslingiem. Ryby są bardzo wymagające w stosunku do swojego partnera. Musisz być niebieskooką blondynką atletycznej budowy i pachnącą jak elf – świeżą poranną rosą i nektarem.

Zanim zaciągniesz Ryby do łóżka, będziesz musiał się dużo pocić: czasem nie wystarczy przykryć łóżka płatkami białych róż. Po pierwsze, Ryby muszą zapewnić idealną romantyczną scenerię. Więc powodzenia, człowieku!

11 miejsce – Panna
W kontaktach z Panną ważne jest, aby pamiętać o dwóch podstawowych zasadach: 1) Pannę łatwiej zabić niż zadowolić; 2) jeśli zdarzy się, że Panna nie będzie usatysfakcjonowana, będzie chciała oddawać się przyjemnościom miłosnym, aż sama dojdzie do orgazmu.

I nie ma się z czego cieszyć. Te kapryśne dziewczyny nie dają szans tym, którzy nie są w stanie zaspokoić swojego brutalnego apetytu.

10 miejsce – Koziorożec

Z zewnątrz może się wydawać, że Koziorożce są generalnie obojętne na cielesne przyjemności. Jeśli przeszukasz torebkę Koziorożca, znajdziesz tam pamiętnik z wpisem: „19:00 – kolacja. 20:00 – serial. 23:00 – kochanie się. I nie chodzi o to, że ta młoda dama jest oziębła, po prostu skupia się wyłącznie na własnych pragnieniach.

Dziewczyna z Koziorożca nie należy do tych, którzy przejdą nad sobą ze względu na partnera. Przedstawiciel tego znaku jest zawsze pewny swoich intencji. A jeśli to noc miłości, bądź miły, daj jej to, czego chce. Z kolei Pani Koziorożec nie pozostanie w długach i zapewni Ci najwyższy poziom błogości.

9. miejsce – Rak

Kochanie się z kobietą z rakiem można podsumować trzema słowami: długi, drogi, niesamowity.

Od dawna – nie w tym sensie, że uwielbia delikatną przeciągającą się grę wstępną, po prostu te panie są zwykle poszukiwane na długi czas. Niecierpliwi w tym przypadku są po prostu eliminowani. Dlaczego to jest drogie? Ponieważ związek z przedstawicielem tego znaku jest wiele wart. Nie bierze tylko pieniędzy i drogich prezentów, tylko szczere uczucia, które pochodzą z samego serca. Na tym etapie eliminowani są zagorzali kawalerowie, którzy boją się utraty wolności.

READ
Top 5 najbogatszych znaków zodiaku

Nie bój się, Rak jest jednym z tych, którzy z nawiązką zwrócą koszty. Bohaterom, którzy ukończą to zadanie, kobieta z rakiem zapewni najwyższą przyjemność!

8 miejsce – Byk

Przede wszystkim dziewczyna Taurus docenia szczerość. Nie toleruje wszelkiego rodzaju usi-pusi, cyrku i fałszu! I nie, to nie jest nudne. Jest niezawodny i wysokiej jakości. Byki są bardzo praktyczne i wymagające w stosunku do partnera, ale są też zwolennikami uduchowienia i głębi.

Nie daj Boże, Buddo, po pięciogodzinnym akcie odwróć się do ściany i chrapaj! Po kochaniu się ta kobieta lubi rozmawiać o tym i o tamtym. Jeśli odmówisz, Byk nigdy ci tego nie wybaczy.

7 miejsce – Lew
Lwica nadal jest kokieterką i pretendentem! Cielesne przyjemności z Lwem – teatrem jednej aktorki. „I nawet grałem za kulisami, a ja byłem widzem”, to o niej. Zwykle zaczyna uwodzić partnera na oczach ludzi, tak aby wszyscy wokół tego chcieli.

Niestety, na takie przedstawienia zużywa się zbyt dużo energii, a nędzne okruchy pozostają bezpośrednio na samym procesie. Jeśli jednak wybrałeś Leo, często będziesz miał do czynienia z dzikim kotem w łóżku.

6. miejsce – Wodnik
Wodnik mocno wierzy w czyste, szczere uczucia i jest bardzo wrażliwy na intymność. Cielesne przyjemności schodzą na dalszy plan. Nie żeby Pani Wodnik była purytanką. Jest po prostu marzycielką i niewielu osobom udaje się urzeczywistnić jej czarujące fantazje: dziś chce tego w kuchni na stole, a jutro przyjdzie jej do głowy kochać się w pociągu.

Wszystko, czego wymaga się od ukochanej osoby, to odgadnąć jej chwilowe pragnienie. Stało się? Wtedy będziesz miał niebo w diamentach!

5 miejsce – Baran
Odblokowuje pięć najlepszych kochanek. Mimo to jest pewna, że ​​zasługuje na pierwsze miejsce. Byłoby to jak najbardziej prawdziwe, gdybyśmy uszeregowali najbardziej temperamentne przedstawicielki płci żeńskiej.

Mężczyźni, którzy zdecydowali się na intymność z Baranem, powinni być przygotowani na emocjonalną huśtawkę. Te panie są zbyt impulsywne. Mamy nadzieję, że dobrze sobie radzisz z aparatem przedsionkowym! Zwykle Baran działa tak szybko, że ich partner nie ma czasu niczego zrozumieć: poślizgnął się, upadł, obudził się – gips.

READ
Jak znaleźć męża po znaku zodiaku

4 miejsce – Bliźnięta
Bliźnięta są naturalnymi analitykami. Udaje im się nie wyłączać mózgu nawet bezpośrednio podczas procesu. Zanim pozwoli komuś się do siebie zbliżyć, Bliźnięta pilnie badają potencjalny obiekt zainteresowania.

Dzielenie łóżka z Bliźniętami jest jak bieganie w maratonie. Najtrwalsi są zwycięzcy. Niestety, nie każdy ptak dotrze do połowy następnego eksperymentu.

3 miejsce – Strzelec

Strzelce uwielbiają się kochać. Nigdy nie udają orgazmu i są gotowi wylać swoją wdzięczność na kogoś, kto pomógł im dojść do punktu wrzenia.

Nawet jeśli Strzelec czuje się nieszczęśliwy, nigdy nie odrzuci oferty zanurzenia się w łóżeczku. Faktem jest, że miłość cielesna jest jego głównym motorem i źródłem witalności.

2. miejsce – Skorpion

Główną cechą damy Scorpio jest to, że chwyta wszystko, co nowe w locie! Wygląda na to, że próbowała już wszystkiego, kiedy ty, bachorze, chodziłeś pod stołem.

W takim przypadku możesz spróbować grać w gry fabularne: ona, zgodnie z klasykami gatunku, jest surowym nauczycielem, a ty pilnym uczniem. Spieszymy cię ostrzec: bez względu na to, jak super-duper może ci się wydawać Skorpion, ma jedną wadę – w łóżku dba tylko o swoją ukochaną.

I miejsce – Waga

Oto ona, idealna kochanka! Waga ma wszystkie cechy, które powinna mieć profesjonalna kapłanka miłości. Jedyne, co by jej nie powstrzymało, to nieco obniżyć poziom wymagalności – jest zbyt wybredna w kwestii obiektu namiętności. Ale jeśli znalazła tego jedynego, to jest to poważne i przez długi czas. Wagi rzadko zmieniają partnerów.

Oznacza to, że niewiele osób będzie miało tyle szczęścia, aby wiedzieć, jak to jest kochać się z kobietą o tak silnym poczuciu empatii. Czuje partnera bardzo subtelnie, tak jak ona sama. Więc nie bądź głupcem, a jeśli masz szczęście spotkać taką dziewczynę, nie przegap swojej szansy!

Zdolność kobiet do podbijania męskich serc wciąż pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne: nie chodzi tylko o wygląd!

Jeśli uważasz, że te informacje są przydatne, podziel się nimi ze znajomymi. I zdecydowanie zalecam, aby mężczyźni zachowali tę ściągawkę dla siebie i używali jej przy wyborze partnera życiowego.

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Trendy w modzie
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: